Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas calderon »

Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Lithium »

Nägin ka unes 5. kohta aga ei tahtnud seda tunnistada.
Söörlöne!
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Füürer »

@MSportLtd
We always knew @ElfynEvans was a genius! This is how he fixed his broken suspension for SS5-10!

Pilt
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Lithium »

Ma ei tea kas ma olen peast soe aga kui Ott näitab samasugust kiirust kui Poolas ja hoiab korralikult peal siis 5. koht on ju täiesti reaalne ja kui keegi kukub...
Söörlöne!
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Füürer »

Viies koht ja hea kiiruse näitamine pole piisav Rallifoorumi spestialistide jaoks!

Ralli on läbi, nüüd saab jooma minna.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Meeldimisi saanud: 1

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Epik »

Eks peale head poola rallit ootas nii mõnigi imet, hetkel võimalik veel arvestatavad punktid saada aga no kui poodium ei ole siis on pohh*i need kõik punktid mulle tundub
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas jolev »

Epik kirjutas:Eks peale head poola rallit ootas nii mõnigi imet, hetkel võimalik veel arvestatavad punktid saada aga no kui poodium ei ole siis on pohh*i need kõik punktid mulle tundub
Mina ei oota peale Poolat mingit imet, vaid enesekindlust ja kiirust. Pole palju tahetud minu arust. Aga nendest punktidest... Kellele sa neid hooaja lõpus näitama lähed? Wilsonile? VW bossile, et näe saime 2 punkti Soome rallilt, sest ise panime kivisse juba kolmandal katsel, aga krt kuidas vedas, et teised eest ära kukkusid!! Ma ei pole sarkastiline ega negatiivne, vaid väga hoian pöialt, aga olen 2 jalaga maa peal, sest see on karm spordiala
rallinarkar
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas pets1 »

+1
Pole kunagi punktidel mõtet näinud kui sa enam tiitli peale ei sõida.
Suurte kogemustega ralliturist
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas muhk »

pets1 kirjutas:+1
Pole kunagi punktidel mõtet näinud kui sa enam tiitli peale ei sõida.
sama hästi tänaku poola poodiumil ei olnud mõtet, kuna võidu peale ei oleks ilma teiste vigadeta sõitnud. laus-lollus ikka. siis võiks ju üldse ainult 4-5 WRC-autot rajale lasta rallidel, kes võidu nimel sõidaks (ja see 4-5 on ka liialdus)
elame ikka reede õhtu ilusasti üle ja katsume homme puhalt lehelt ralli vaatamisega alustada
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas MadMax »

Vaatasin üle, et mis kivi otsa Ott ss3'l sõitis. Ogieri kaamerast oli seda päris hästi näha. Ilmselt said selle kivi isegi recce ajal kirja, sest Raigo ütleb selgelt "Vasak 6 miinus, ei lõika". Tegin paar kuvatõmmist.

http://www.upload.ee/image/4876725/ss3Ogier1.png

http://www.upload.ee/image/4876723/ss3Ogier2.png
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas johunn »

Seda on ju terve päev korrutatud, et kivi oli kirjas ja Ott ise lasi vea sisse. Ega ta ju meelega lõikama ei läinud, vaid üle nuki tulles läks pidurdamisel auto käest ära ning liiga risti. Hea, et niigi läks näiteks võrreldes Mikkelseni ja Paddoniga.

Mis puutub enesekindlusesse, siis ei paista sellega probleeme olevat kui esimestel katsetel kohe esikolmikukohtadele sõideti. Samuti on hooaja mõistes iga punkt vajalik ning praegu on kõik eeldused sõiduga viiendale kohale ennast upitada. Teatavasti huvitab meeskondi meeskondlik positsioon üldiselt rohkem kui sõitjate oma. Kui hooaja alguses räägiti foorumis, et peaasi, et lõpuni tuleks, siis mis hetkel need eesmärgid nüüd nii kardinaalselt muutusid, et alla võidu ei tasu sõitma minnagi?
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas raig0 »

Mulle hakkab ka tunduma, et enamus mõistlikke inimesi on läinud soome kohale ja siin täristavad mingid sepad, kelle meelest peab alates Poolast ainult võitma. Teine koht pole koht.
Tänak ei pidurdanud seal kohas isegi väga hilja, aga kuidagi libe oli vms ja saba läks alt ja mis tal muud üle jäi kui rool risti keerata ja peal hoida.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas muhk »

vaatasin esimese päeva kokkuvõtet WRC+ lehelt. Keegi oskab öelda, miks huvitav pole ei mikkelseni ega paddoni offe pildiselt näidatud? neil ju kindlasti pardakaamerad olemas, sest enne neid näidati, aga avariidest on ainult aftermath näha. kas mingi tiimide soov, et ärge näidake või tõesti sai kaamera ja HDD autos nii palju viga, et ei hoidnud mingit infot peal?
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Timur_P »

raig0 kirjutas:Teine koht pole koht.
Mu USA tuttav armastab öelda, et teiseks tulnu on esimene kaotaja. :wink: :lol:
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Kolin »

raig0 kirjutas:Mulle hakkab ka tunduma, et enamus mõistlikke inimesi on läinud soome kohale ja siin täristavad mingid sepad, kelle meelest peab alates Poolast ainult võitma. Teine koht pole koht.
Daaaaaaa mina olen veel siin :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Oliverk »

muhk kirjutas:vaatasin esimese päeva kokkuvõtet WRC+ lehelt. Keegi oskab öelda, miks huvitav pole ei mikkelseni ega paddoni offe pildiselt näidatud? neil ju kindlasti pardakaamerad olemas, sest enne neid näidati, aga avariidest on ainult aftermath näha. kas mingi tiimide soov, et ärge näidake või tõesti sai kaamera ja HDD autos nii palju viga, et ei hoidnud mingit infot peal?
Mälukaardi peale salvestab. See elab kõik üle, kaasaarvatud Tänaku allveeseiklused.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas johunn »

Eks neid tsitaate ole veel. "Esimene ja kolmas koht võidetakse, teine ja neljas kaotatakse." "Only losers give their best, winners go home and f**k the prom queen."

Üldiselt on meie mees seal nö pool-tehasetiimis ja sõidab alles teist hooaega WRC autoga (tuleb tähele panna, et vahepeal oli ka 2 aastat pausi). Ei ole ju reaalne, et ta kohe tehasetiimide meestel selja prügiseks teeb, eriti kui need on aastaid juba neid teid nühkinud. Ehk sellises seisus ei jää muud üle kui maksimaalselt üritada ja teine ning neljas koht oleks samuti võidud. Ikka üks samm korraga :)
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas muhk »

püha issand, elagu ÕL: http://www.ohtuleht.ee/687954/tanak-keerasin-koik-pe
mitu korda seda tsitaati suudetakse artikli sees öelda: "keerasin kõik persse"?
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:
raig0 kirjutas:Mulle hakkab ka tunduma, et enamus mõistlikke inimesi on läinud soome kohale ja siin täristavad mingid sepad, kelle meelest peab alates Poolast ainult võitma. Teine koht pole koht.
Daaaaaaa mina olen veel siin :D :D
Mis see siis pidi tähendama nüüd...:D :D
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Neste Oil Rally Finland 2015 Day 1

Postitus Postitas Gustav »

muhk kirjutas:vaatasin esimese päeva kokkuvõtet WRC+ lehelt. Keegi oskab öelda, miks huvitav pole ei mikkelseni ega paddoni offe pildiselt näidatud? neil ju kindlasti pardakaamerad olemas, sest enne neid näidati, aga avariidest on ainult aftermath näha. kas mingi tiimide soov, et ärge näidake või tõesti sai kaamera ja HDD autos nii palju viga, et ei hoidnud mingit infot peal?
Paddoni off on pardakaamerast näha teise päeva kokkuvõtte alguses.
Vasta