WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas mrali »

Iseasi on selle Mäkinen-Toyota organisatsiooni reaalne SISULINE kvaliteet, kui olematu infraga üritab TM hakata tiimi Jyväskyläs üles ehitama ja kogemuste ning valmis prototüübiga Kölni TMG lihtsalt kõrvale tõugatakse. See võib viia ka sarnase flopini nagu see Toyota F1 tiim oli. Kõik WRC ajaloo tipptiimid on seni resideerunud ühes neljast suurriigist - Inglismaa, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia (jätab need Seati ja Skoda WRC üritused praegu kõrvale).
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas stout »

Vaatasin üle eelmise aasta Camilli tulemused ja eriti muljetavaldav ei olnud. On kiiruskatse võite ja ka GB oli päris ok, asfaldil on mees kindlasti tugevam, kui kruusal(kokku sõitis 8 rallit ja võitis 16 katset, kaks korda 2koht). Kui üldse midaga temalt loota, siis mõnel asfladi rallil võib üllatada, aga kruusal läheb mehel ikka väga raskeks. Pole ju ta kaasa teinud ka kõigil rallidel, mis tähendab, et õppimist tuleb ikka väga palju. Loogiline jätk oleks olnud WRC2 võimalikult palju rallisid ja siis hooaja lõpus ehk ka WRCga üks kaks rallit. Tundub väga, et Wilson sai ikka korraliku raha, et mees sõidaks, muud loogikat mina ei näe.
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas nool »

Kui tõesti Toyoto ostis camillile koha, et saaks järgmiseks hooajaks kogemustega mehe, siis jah..
M-spordi elu on täna lill, raha tuleb. Pikas perspektiivis on iga hooaja algus mõnus soe pükslaskmine mis hooaja lõpuks on alati märg ja vastik. Ei usu mina, et Camill kohe uueks Ogieriks hakkab. Elu on näidanud, et kiirus-talent peab olemas olema ja lisaks on vaja karusellis mitmeaastast kogemust minimaalselt, et üldse mingitki tulemust saavutada.
Seni kuni on rahakaid kliente kes maksavad sõitasaamise eest on kõik ok, aga tehasetoetust niimodi kindlasti ei tule ja kui 2017 kõik talendid ära nopitakse mis MW siis teeb?
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Zigz »

Tmg teatas, et soovib Camillile edu wrc-sarjas ja et neil oli hea koostöö. Ehk siis TMG-ga on selle mehe leping läbi.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas MKD »

Tahtmata küll Gardemeistrile ja Krestale liiga teha, kuid järgmise aasta M-Spordi koosseis meenutab mulle 2005 aastat, kus Östberg võib nagu Gardemeistergi mõnel korral poodiumile jõuda, kuid Camilli ilmselt "õpib" kogu aasta näitamata erilist kiirust nagu kunagi Kresta.

Saame näha, kuid ma olen üsna skeptiline - Östberg ei suutnud Citroeniga sisuliselt midagi, raske uskuda, et Fordiga paremaks läheb ning Camillist ei oska midagi arvata. Alamsarjades pole ta silma paistnud.. järelikult on siis paks rahakott.

Viimase mehe seisukohalt tegelikult loodan, et eksin, kuid hetkel olen küll skeptiline.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas calderon »

MKD kirjutas:Saame näha, kuid ma olen üsna skeptiline - Östberg ei suutnud Citroeniga sisuliselt midagi, raske uskuda, et Fordiga paremaks läheb
Midagi ikka suutis. Kolm poodiumit ja hooaja kokkuvõttes kohal 4
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas w0w »

calderon kirjutas:
MKD kirjutas:Saame näha, kuid ma olen üsna skeptiline - Östberg ei suutnud Citroeniga sisuliselt midagi, raske uskuda, et Fordiga paremaks läheb
Midagi ikka suutis. Kolm poodiumit ja hooaja kokkuvõttes kohal 4
Tilluke osa sellest, mida tema(pagas) + päris OK auto Citroen peaks suutma. Minu arvamus on ka, et ei suutnud erilist midagi.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

calderon kirjutas:
MKD kirjutas:Saame näha, kuid ma olen üsna skeptiline - Östberg ei suutnud Citroeniga sisuliselt midagi, raske uskuda, et Fordiga paremaks läheb
Midagi ikka suutis. Kolm poodiumit ja hooaja kokkuvõttes kohal 4
Märtini hea arendustöö.
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas ponx »

Vara veel siin hõisata.
Teen siin kurja nalja..
Vaat kui Östberg hakkab laksima paremaid kohti kui sidruniga ja näitab, et Ott ei saanud Fordiga hakkama hoopis?
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas calderon »

Kui Ostberg midagi ei suutnud siis järelikult ei suutnud peale vw meeste keegi mitte midagi.
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas stout »

Ei ole minagi suur Östbergi fänn, aga päris nõus ei saa eelkirjutajatega olla. Mees siiski kolm korda poodiumil ja üldis 4 nagu juba mainiti. Kui Tänak ja Meeke proovisid vähemalt volksudega võidu sõita ja vahest seda suutsidki, siis Ostberg ei hakanud punnima ja tegi oma ära. Minu meelest ideaalne meeskonna nr.2 sõitja. Järgmine aasta me siis näeme, mis ta Fordiga suudab ja kuidas mõjub talle, et ta peab olema meeskonnas kindel nr.1. Kui Camilli peaks kuskil temast kiirem olema, siis tambitakse ju mees maa alla. Võib juhtuda, et mees laguneb sama moodi koost nagu Neuvillegi, kes ei saanud hooaja lõpus enam millegagi hakkama, kuigi see on vähe usutav. Ei suuda enam hooaja algust ära oodata.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Lithium »

Ootaks esimest kruusarallit kus Ott sellele samusele Norrakele tagutulesid näitab haha :D
Söörlöne!
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

Konkurents paistab olevat tõsiselt hõre ikka. Kruusal ootaks ka Neuville ja Paddoni edestamist muidugi.
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas calderon »

Lithium kirjutas:Ootaks esimest kruusarallit kus Ott sellele samusele Norrakele tagutulesid näitab haha :D
See aasta suutis kolmel korral haha :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

vaana kirjutas:Screen%20Shot%202015-11-30%20at%2012.53.10.png Paddon oma meeskonna teinud :)
Oleks saanud ka suurema pildi panna. See kuidagi väikene
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas stout »

Lithium kirjutas:Ootaks esimest kruusarallit kus Ott sellele samusele Norrakele tagutulesid näitab haha :D
See oleks magus jah, veel parem oleks, kui Tänak eelnimetatud norrakale stabiilselt tagatulesid näitab. Siis oleks huvitav Wilsoni kommentaari kuulda.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas MKD »

calderon kirjutas:Kui Ostberg midagi ei suutnud siis järelikult ei suutnud peale vw meeste keegi mitte midagi.
Arvestades Östbergi kogemusi, siis ilmselgelt oleks pidanud ta paremini esinema. Nii suurte kogemustega mees Citroeni roolis ei peaks rahulduma mõne poodiumiga. Lisaks enamus rallidel oli tal suhtumine "võtan rahulikult need neljanda-viienda-kuuenda koha punktid ja ongi kõik hästi.."

Oti puhul oleks need 3-4 poodiumit olnud suurepärased aga Östberg Citroeni roolis oleks pidanud rohkem võidu nimel heitlema, paraku jäi ta selles osas ka Kris Meekele alla, seega.. ei saa kõike vaid punktide alusel võtta.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Võtke hoogu maha. Tänaku eesmärk on rehve testida ja arendada mitte siin kellegile tagatulesai vilgutada. Aga eks me kõik looda seda. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 232
Liitunud: 29 Juul 2010, 17:44
Asukoht: tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Tuhman »

Sander Pärn oli kiirem kui Camilli.
Asfaltil mees oli tõesti parem. Sealt tuli ka paar katse võittu.
Kruusa peal tugeva konkurentsi kõrval ta ei suutnud mitte midagi sekka öelda.
Kui Toyota meestest kedagi võtta, siis Suninen sõittis temast kiiremini.
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas vaana »

Kolin kirjutas:
vaana kirjutas:Screen%20Shot%202015-11-30%20at%2012.53.10.png Paddon oma meeskonna teinud :)
Oleks saanud ka suurema pildi panna. See kuidagi väikene
Ma seletasin, et ei oska väiksemaks teha! Ära nüüd pahanada.

Östbergile tagatulede näitamisega on põhiline, et neid kraavist näha poleks.
Usun miskipärast, et näeme Tänakut tuleval aastal mõned korrad ka poodiumil.
Vasta