WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas johaan »

Saa nüüd aru, on see nördimus või mingi peen huumor Oti poolt ..
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas MKD »

Ma arvan, et pigem esimene ehk nördimus a mine võta kinni, säutsud M-Spordilt on ka üsna musta huumori võtmes tehtud.

Isegi, kui Autospordi spekulatsioon peaks õige olema - kui on valida, kas sõita Dmackiga või üldse mitte sõita, siis ilmselgelt langeb valik esimese kasuks.

Aga paras tsirkus käib küll iga aasta Wilsoniga, teeb end tähtsaks. Täiesti uskumatu aga mees usubki, et nende uus auto on võrdne Volkswageniga, kui ta Otti juba Ogieriga võrdleb.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

MKD kirjutas:Ma arvan, et pigem esimene ehk nördimus a mine võta kinni, säutsud M-Spordilt on ka üsna musta huumori võtmes tehtud.

Isegi, kui Autospordi spekulatsioon peaks õige olema - kui on valida, kas sõita Dmackiga või üldse mitte sõita, siis ilmselgelt langeb valik esimese kasuks.

Aga paras tsirkus käib küll iga aasta Wilsoniga, teeb end tähtsaks. Täiesti uskumatu aga mees usubki, et nende uus auto on võrdne Volkswageniga, kui ta Otti juba Ogieriga võrdleb.
Aga kogu see tsirkus on PR Wilsonile ja M-Spordile, saab pildil olla pärast hooaja lõppu. Ja see meeldib koledasti Wilsonile! Seda tsirkust juba raha eest ei osta.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas MKD »

viplala kirjutas:
MKD kirjutas:Ma arvan, et pigem esimene ehk nördimus a mine võta kinni, säutsud M-Spordilt on ka üsna musta huumori võtmes tehtud.

Isegi, kui Autospordi spekulatsioon peaks õige olema - kui on valida, kas sõita Dmackiga või üldse mitte sõita, siis ilmselgelt langeb valik esimese kasuks.

Aga paras tsirkus käib küll iga aasta Wilsoniga, teeb end tähtsaks. Täiesti uskumatu aga mees usubki, et nende uus auto on võrdne Volkswageniga, kui ta Otti juba Ogieriga võrdleb.
Aga kogu see tsirkus on PR Wilsonile ja M-Spordile, saab pildil olla pärast hooaja lõppu. Ja see meeldib koledasti Wilsonile! Seda tsirkust juba raha eest ei osta.
Tõsi, kuid Wilson on seda aastaid harrastanud ning ma ei mäleta, et mõni sponsor oleks viimasel ajal Wilsoni rahapatakaga uimaseks löönud, sest meeskond saab nii palju tähelepanu selle tsirkusega. Mulle isiklikult tundub võrreldes teiste meeskondadega see Wilsoni skeemitamine naljakas, läbi aastate kordub igal aastal samasugune muster. Ja loomulikult on kõiges halvas sõitjad süüdi samal ajal, kui meeskond ei vastuta mitte millegi eest.. (ps. ma ei taha siinkohal väita, et Wilsoni kriitika Oti suhtes alusetu oleks..kindlasti pole, kuid kõige eest ei saa ka sõitjad vastutada..).
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

Siin on Wilsoni PR'ga väga vähe pistmist. Kui ta üllitised on pea üdini negatiivsed sõitjate arvel siis mis PR'i te seal näete? Ta ütleb lihtsalt asjad nii välja nagu need on ja tõepoolest, tihti tundub, et ootab sõitjatelt rohkem, kui milleks nad suutelised on aga eks nii olegi M-Spordis. Sa pead seal ennast kõvemini tõestama. M-Sport peab olema hüppelauaks mõnesse tehasetiimi. M-Sport pole koht, kus karjääri teha ja kui juba hüppelaua meeskonnast kinga saada siis on asjad halvad.
rajanz
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 131
Liitunud: 22 Apr 2014, 20:56

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas rajanz »

Äkki on hoopis Östberg see D-Macki suur üllatus?
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas snakeplissken »

Miks peaks Östberg nende juustudega sõitma?
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas SLy »

snakeplissken kirjutas:Miks peaks Östberg nende juustudega sõitma?
nagu siin eelnevalt ka mainitud, tuli dmacki pirellist üle väga suurte kogemustega tegija. käib pidev arendamine ja rehvid ei pruugi olla sugugi kehvad. võivad hoopis positiivelt üllatada.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Timur_P »

Ma ei usu, et Östberg hakkab DMACK-iga sõitma. Kui DMACK peaks välja tulema WRC masinaga, siis olen üsna kindel, et roois on Ketomaa. Kui välja pannakse 2 masinat, siis võib tõest teise roolis olla Ott. DMACK-is oldi Otiga üsna rahul kui ta nende R5-ga sõitis.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Timur_P kirjutas:Ma ei usu, et Östberg hakkab DMACK-iga sõitma. Kui DMACK peaks välja tulema WRC masinaga, siis olen üsna kindel, et roois on Ketomaa. Kui välja pannakse 2 masinat, siis võib tõest teise roolis olla Ott. DMACK-is oldi Otiga üsna rahul kui ta nende R5-ga sõitis.
No miks peaks DMACK Ketomaad rooli taha tahtma, kui mees pole viimased 3 aastat WRC masinaga rajal olnud ning sõitnud üksikuid rallisid vaid R5ga, mis WRC kalendris on? http://www.ewrc-results.com/profile.php?p=1420&sct=1
Viimati muutis viplala, 25 Nov 2015, 22:25, muudetud 1 kord kokku.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas SLy »

Minu arvamus on, et Ketomaa u Hännineniga samal tasemel mees. Wrc2-ga küll kiire, aga wrc-ga mitte kõige teravam tipp. Vanust ka juba päris palju ja ei usu, et enam väga kiiremaks muutub.
eib1
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 124
Liitunud: 10 Jaan 2013, 16:06

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas eib1 »

aga miks just DMACK ja M-Sport?

Arusaadav, et neil pikk ühine ajalugu, DDFT jms, aga kui nad soovivad oma rehvi konkurentsivõimet tõestada, siis milleks valida "kõige aeglasem" auto?
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas raulito »

eib1 kirjutas:aga miks just DMACK ja M-Sport?

Arusaadav, et neil pikk ühine ajalugu, DDFT jms, aga kui nad soovivad oma rehvi konkurentsivõimet tõestada, siis milleks valida "kõige aeglasem" auto?
Ajalugu on näidanud et teistel pole huvi väga jagada oma WRC autosid. M-Spordil on autosid seevastu hulgim ja see nende äri idee ongi. Ainus muu variant oleks reaalselt Citroen.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Ma ei saa ka hetkel pihta kas Oti poolt postitatud on huumor või tõesti nördimus et sai sellise asja läbi meedia teada. Pigem tundub huumor olevat.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Timur_P »

viplala kirjutas:
Timur_P kirjutas:Ma ei usu, et Östberg hakkab DMACK-iga sõitma. Kui DMACK peaks välja tulema WRC masinaga, siis olen üsna kindel, et roois on Ketomaa. Kui välja pannakse 2 masinat, siis võib tõest teise roolis olla Ott. DMACK-is oldi Otiga üsna rahul kui ta nende R5-ga sõitis.
No miks peaks DMACK Ketomaad rooli taha tahtma, kui mees pole viimased 3 aastat WRC masinaga rajal olnud ning sõitnud üksikuid rallisid vaid R5ga, mis WRC kalendris on? http://www.ewrc-results.com/profile.php?p=1420&sct=1
Ketomaa on DMACK-iga juba pikka aega seotud olnud ja nad paistavad teda väga hindavat.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Janarr »

Ketomaa sai Oti käest kalendriga R5 autoga juba, ja Ketomaa R5'ga tunduvalt kauem sõitnud, kui Ott. Ma ei näe ühtki põhjust, miks Ketomaa peaks Oti asemel WRC'ga sõitma. Minu silmis oleks see väga vale valik, aga ma ei ole ka mõne tiimi pealik ;)
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Janarr kirjutas:Ketomaa sai Oti käest kalendriga R5 autoga juba, ja Ketomaa R5'ga tunduvalt kauem sõitnud, kui Ott. Ma ei näe ühtki põhjust, miks Ketomaa peaks Oti asemel WRC'ga sõitma. Minu silmis oleks see väga vale valik, aga ma ei ole ka mõne tiimi pealik ;)
Samas on ikkagi Ketomaa Dmackiga väga kaua seotud olnud. Ta isegi nende WRC-ga sõitnud.
Samas oli Dmack ka väga rahul Tänaku tagasi sidega rehvide kohta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

Kolin kirjutas:
Janarr kirjutas:Ketomaa sai Oti käest kalendriga R5 autoga juba, ja Ketomaa R5'ga tunduvalt kauem sõitnud, kui Ott. Ma ei näe ühtki põhjust, miks Ketomaa peaks Oti asemel WRC'ga sõitma. Minu silmis oleks see väga vale valik, aga ma ei ole ka mõne tiimi pealik ;)
Samas on ikkagi Ketomaa Dmackiga väga kaua seotud olnud. Ta isegi nende WRC-ga sõitnud.
Samas oli Dmack ka väga rahul Tänaku tagasi sidega rehvide kohta.
No kuulge, kui DMACK tuleb WRC karussellile siis ei tulda sinna kindlasti testima vaid ikka tulemust tegema. Ja nüüd suure ringi küsimus: Keda selles valguses eelistada? WRC või R5 kogemusega meest?
pedaltometal
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 21 Juul 2013, 13:33

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas pedaltometal »

Seda võib ka nii ju vaadata, et miks peakski Wilson järgmisel aastal Oti sõidud kinni plekkima, kui Dmack tahab oma meeskonna välja panna. Wilson annab Oti ilmselt hea meelega ära. Ka rahalises mõttes on see ju igati loogiline samm. Kasutavad nad ju ka sama tehnikat.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Janarr »

Mul isiklikult viskas see Wilsoni vingumine nagunii üle juba. Kunagi polnud mehed süüdi nagu siin juba korduvalt ka öeldud, samas ei mäleta ma, et Dmack oleks kunagi ainult Otti süüdistanud. :roll:
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
Vasta