Tour de Corse 2015 Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by jens »

D-Mäkk wrote:Mida te tahate Tänakust sealt asfaldil nii palju? Märtin ka algus aastatel polnud pädev ja nüüd tahate et poiss paneks kohe kruusal ja asfaldil häati. Minu jaoks peamine, et tuli lõpuni ning sai kogemusi.
Märtini algusaastad asfaldil? Tema esimene WRC täishooaeg oli 2001 Subaruga ja minu mälu järgi pidi ta Korsikal Burnsi tiimikorraldustega mööda laskma, et too MM-tiitlile heidelda saaks. Nii sai Märtin sealt 6. koha. Polnud üldsegi paha.
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Pärtel »

D-Mäkk wrote:Mida te tahate Tänakust sealt asfaldil nii palju? Märtin ka algus aastatel polnud pädev ja nüüd tahate et poiss paneks kohe kruusal ja asfaldil häati. Minu jaoks peamine, et tuli lõpuni ning sai kogemusi.
Mulle tundub siiski, et küsimus pole meestes, vaid autos. Hooaja alguse Fiesta puhul ei viidanud miski sellele, et Evans on asfaldil tugev ja kruusal täiesti abitu ning Tänak kruusal tugev ja asfaldil väga nõrk (kui võrrelda Monte Carlo, Saksamaa ja Korsika rallit). Pärast uue Fiesta välja tulekut on see vahe aga väga drastiline.
D-Mäkk
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 74
Joined: Fri Jul 31, 2015 9:01 am

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by D-Mäkk »

On drastiline tõesti ka minu jaoks aga ma ei traumatiseeriks seda nii väga üle. Kui kindlust pole pole mõtet Kubica moodi ka sõita, et poogen panen ikka 110%-ga ja siis olla kraavis jälle :)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by soca »

MIks Paddon Korsikal kõvasti kõvem kärbes oli kui Saksas

http://www.wrc.com/en/wrc/news/october/ ... 2-12-.html
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Post Reply