Tour de Corse 2015 Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by viplala »

Evans saab siiski oma 2 koha. Andis kokku 6 sek ära Mikkelsonile
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Gustav »

3,2 sek jäi vahe :)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by soca »

Piisas reedel kahest heast katsest ja voila oligi tehtud endale teine koht. Super töö Evansilt sellelt rallilt.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Gustav »

Lefebre esimeses Otist 1,3 sek kiirem
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by viplala »

soca wrote:Piisas reedel kahest heast katsest ja voila oligi tehtud endale teine koht. Super töö Evansilt sellelt rallilt.
Piisas siiski ainult ÜHEST õnnestunud katsest (1.katse 6.koht Ogierile 16 sek).
Last edited by viplala on Sun Oct 04, 2015 12:55 pm, edited 1 time in total.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Gustav »

Gustav wrote:Lefebre esimeses Otist 1,3 sek kiirem
2. splitis 9 sek juba edu
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by viplala »

Sordo jääb siiski oma 1 lisapunktist ilma kuna Kubica tuli teise ajaga viimasel katsel!
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Gustav »

Ja Tänak jäi 10. kohale. Lefebre eksinud vist
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by viplala »

Ja Tänak jääb 10.kohale ning võtab viimase punkti siit rallilt kaasa.
Leffe tegi lõpus mingi vea - tegi katse lõpus spinni.
Last edited by viplala on Sun Oct 04, 2015 1:00 pm, edited 1 time in total.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Lithium »

Ott siis Korsika 10.
Lefe aega kaotanud ..
Söörlöne!
RLV
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 219
Joined: Wed Oct 10, 2012 10:38 am

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by RLV »

spin lefebre
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by MKD »

Ah mis te seletate "piisas ühest-kahest heast katsest", võibolla tõesti reedel tegi ta ühe super katse, kuid siiski näitas ka eile väga head kiirust, kuigi kaotas koha Latvalale. Poiss näitas väga head potentsiaali ning ma ütleks, et meie mehel on temalt kõvemal pinnasel kõvasti õppida, Ott võib ka asfaldil kiire olla, kuid paraku viimased rallid on midagi muud näidanud. Ma südamest loodan, et Otil on teadmine, et tal on järgmiseks aastaks koht olemas ja selles valguses ei ole sellel rallil väga vahet, muudel juhtudel.. näiteks kui Evans ja Tänak praegu koha eest võistlevad meeskonnas, astus Evans suure sammu ette.

Mees ei ole rahul, meeskond ka ilmselt mitte ning tegelikult on lubamatu sõita nii nagu ta sõitis - olles tehasemeeskonnas ei tohiks sa puhta sõiduga viimase punktikoha eest võistelda ning näidata kohati samasugust kiirust nagu WRC2 mehed..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by johaan »

Pmst ju kõik õige ja mina isiklikult ei materda ka neid, kes julgesid öelda "masendavalt aeglane", aga loodetavasti võttis siit kaasa kuhja kogemusi tulevateks aastateks ning positiivse külje pealt - vähemalt jäi see 1 punn ja 10-nes koht. (pealegi - edestas ju Ogieri ennast ;))
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Divine »

johaan wrote:Pmst ju kõik õige ja mina isiklikult ei materda ka neid, kes julgesid öelda "masendavalt aeglane", aga loodetavasti võttis siit kaasa kuhja kogemusi tulevateks aastateks ning positiivse külje pealt - vähemalt jäi see 1 punn ja 10-nes koht. (pealegi - edestas ju Ogieri ennast ;))
Alati kui ma mingi fakti/tõe välja ütlen hakatakse mu kallal vinguma, kuna ma olen kriitiline. Tore teada, et teie mind ei töganud.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Timur_P »

Hea, et läbi sai, täiesti masendav ralli.
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 342
Joined: Fri Nov 09, 2012 6:31 pm

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by nool »

Oh, lõpuks kõik ok.
Terve see ralli sai loodetud enne igat katset, et noh nüüd tuleb.. no nüüd lõpuks tuleb. Dam hea, et läbi sai ja loodame, et ei kordu see aeglane lahendus ning poisid teevad korraliku analüüsi. Midagi nad terve selle ralli jooksul paremaks küll ei saanud, mitte mingit arengut ei näinud kordagi kahjuks.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Timur_P »

nool wrote:Oh, lõpuks kõik ok.
Terve see ralli sai loodetud enne igat katset, et noh nüüd tuleb.. no nüüd lõpuks tuleb. Dam hea, et läbi sai ja loodame, et ei kordu see aeglane lahendus ning poisid teevad korraliku analüüsi. Midagi nad terve selle ralli jooksul paremaks küll ei saanud, mitte mingit arengut ei näinud kordagi kahjuks.
Nii ta on. Hea, et osa katseid ära jäi, muidu oleks Oti kaotus veel vähemalt minuti jagu suurem olnud.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by Timur_P »

Viimasel katsel 19. aeg. 4 WRC2 masinat oli ees pool.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by soca »

MKD wrote:Ah mis te seletate "piisas ühest-kahest heast katsest", võibolla tõesti reedel tegi ta ühe super katse, kuid siiski näitas ka eile väga head kiirust, kuigi kaotas koha Latvalale. Poiss näitas väga head potentsiaali ning ma ütleks, et meie mehel on temalt kõvemal pinnasel kõvasti õppida, Ott võib ka asfaldil kiire olla, kuid paraku viimased rallid on midagi muud näidanud. Ma südamest loodan, et Otil on teadmine, et tal on järgmiseks aastaks koht olemas ja selles valguses ei ole sellel rallil väga vahet, muudel juhtudel.. näiteks kui Evans ja Tänak praegu koha eest võistlevad meeskonnas, astus Evans suure sammu ette.

Mees ei ole rahul, meeskond ka ilmselt mitte ning tegelikult on lubamatu sõita nii nagu ta sõitis - olles tehasemeeskonnas ei tohiks sa puhta sõiduga viimase punktikoha eest võistelda ning näidata kohati samasugust kiirust nagu WRC2 mehed..
no aga piisas ju? Evans selle edu saigi reedel SS1 ja SS3 katsetega. Laupäeval kaotas SS5'l Latvalale 21 sekundit ning SS6 4 sekundit. Täna olid kaotused SS7 16 sekundit, SS8 15 sekundit ja SS9 10 sekundit.

Mitte et ma tahaks seda saavutust alla teha, nagu ütlesin siis super töö Evansilt see nv.
Last edited by soca on Sun Oct 04, 2015 1:25 pm, edited 1 time in total.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Tour de Corse 2015 Day 3

Post by teine_riiul »

Evansi 2. koht valmistab kahtlemata rõõmu, aga samas südamepõhjas närbi kadeduseuss. Miks Tänak ei võiks seal kohal olla? Tänak peaks olema ju M-spordi esinumber. Ok Korsikal oli vähe kogemust, aga samapalju kui Evansil? Täna ei seganud märg ilm ja ettearvamatud teeolud? Ei saa olla nii et kolmveerandi aastaga on asfaltil sõitmine ära unustatud. Montes suudeti ju kohati top3 sõita ja olid samasugused, tatised olud, kui eelneval kahel päeval. Äkki oleks jälle aeg vanameister Märtini poole pöörduda ja natuke asfaltisõidu põhitõdesid korrata? Peale seda Poola rallit, kus põhimõtteliselt pandi hullu ja läbi õnne siiski teele jäädi, on järgnevad rallid toonud vaid pettumust ja tavalise rallifänni jaoks täiesti ilmetut sõitu, kõige krooniks äsja lõppenud võistlus... :?
Post Reply