RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1634
Joined: Sat Feb 01, 2014 2:13 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by (Jan) »

w0w wrote:Mõtlesin, et ei hakka Jani teksti peale midagi kirjutama. Aga siiski, sinus õhkab kadedust või mis?
Millepeale mina kade peaks olema ?? Asi selles, et käes on hooaja lõpp ja Wilson pidi ju selle ralli tulemustega otsuse tegema, kas mehed jäävad m-sporti, ja nüüd juhtus see, mis juhtus 2012.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1634
Joined: Sat Feb 01, 2014 2:13 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by (Jan) »

Lithium wrote:Käige ***** kes ütlevad, et jälle sõitis kraavi. Kopp ees, mis kuradi jälle. Vähe peksa saanud vist. Kõik on ok.
Mida vi..u sa räuskad siin???
Last edited by (Jan) on Sat Oct 24, 2015 5:44 pm, edited 1 time in total.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by viplala »

Lithium wrote:Käige ***** kes ütlevad, et jälle sõitis kraavi. Kopp ees, mis kuradi jälle. Vähe peksa saanud vist. Kõik on ok.
Täiega nõus!
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by -huviline2- »

(Jan) wrote:
w0w wrote:Mõtlesin, et ei hakka Jani teksti peale midagi kirjutama. Aga siiski, sinus õhkab kadedust või mis?
Millepeale mina kade peaks olema ?? Asi selles, et käes on hooaja lõpp ja Wilson pidi ju selle ralli tulemustega otsuse tegema, kas mehed jäävad m-sporti, ja nüüd juhtus see, mis juhtus 2012.


Võtke nüüd rahulikumalt, Wilson ütles, et kui hästi läheb, siis selle ralliga, kui ei, siis Wales...ja seda ta ütles, sest küsiti (ja no midagi ju ütlema peab). 2012. aastaga hetkeolukorda võrrelda ei saa. Toona anti käsk kulgeda kindlalt lõpuni, hetkel ilmselt ikka kästi kihutada poodiumi nimel.
Peale katastroofilist Korsikat oli tempo kõval kattel päris hea, viimasel lõigul splittide järgi lausa tõusis. Juhtus, väga kahju on küll. Ajaloos on selliseid äpardusi seoses "oskamatuse" või hirmuga teatud pinnastel ennegi ette tulnud, väga kõvade sõitjate poolt kusjuures.
mäkrei
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 83
Joined: Thu Jul 26, 2012 2:18 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by mäkrei »

Lithium wrote:Käige ***** kes ütlevad, et jälle sõitis kraavi. Kopp ees, mis kuradi jälle. Vähe peksa saanud vist. Kõik on ok.
Milleks ärrituda? Ott katkestas ja kõik on ju ok.Närvidega probleeme? Väike kriitika ajab teid tagajalgadele ja puuduv splitt tekitab südame rütmihäireid. Raske see rallivänni elu. :)
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by calderon »

mäkrei wrote:
Lithium wrote:Käige ***** kes ütlevad, et jälle sõitis kraavi. Kopp ees, mis kuradi jälle. Vähe peksa saanud vist. Kõik on ok.
Milleks ärrituda? Ott katkestas ja kõik on ju ok.Närvidega probleeme? Väike kriitika ajab teid tagajalgadele ja puuduv splitt tekitab südame rütmihäireid. Raske see rallivänni elu. :)
See on hea küsimus, et milleks ärrituda. See ju vana nali siin, et Oti kohta ei tohi midagi öelda aga teiste sõitjate kohta mida iganes. Äkki on siin teiste sõitjate fänne ka aga vähe kõvemate närvidega kui mõned siin. Tehke oma foorum kui ei kannata kõike välja.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by viplala »

DISAPPOINTMENT FOR M-SPORT IN SPAIN

Tänak: In the end it was just one bad note – one bad note, on one corner, in 26 kilometres of corners. The note was far too optimistic and we understeered into the barrier and took the wheel off.

http://www.m-sport.co.uk/m-sport-news/f ... spain.html

Vähemalt üks Fordiga liikuv tegelena saab Wilsonilt kiita :) - WRC2 Eric Camilli.
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by Divine »

mäkrei wrote:Tänak võib ju sirgetel kiire olla.aga kui tehnilisem nikerdamine siis on jama majas. Ja muideks need teised aeglased ja mötetud mehed on kõik veel rajal.
No tra inimesed saage aru, et aeglaselt sõites kuskil 5. koha peale sõites ei tulda maailmameistriks. Selliseid vendi on see sari täis. Uue autoga tal esimene katkestamine oma vea tõttu mu mäletamist mööda.
Homme peab minema ja uuesti hagu andma, nii kaua paneb sellele fordile puid alla kui käppa saab.

Sai ka jälle midagi üle pika aja sekka öelda, ma tagasi talveunne.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Posts: 2221
Joined: Thu Sep 22, 2005 11:16 pm
Location: Tartu

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by uhtikas »

Päeva muutis paremaks hea uudis evelinilveselt!

viplala postituses ka Oti seletus ja asi klaar.

LIHTSALT küsiksin arvamust või arutelu selle kohta, et mis teadjamad ja Foorumirahvas teab/arvab, kuidas Raigo asfaldil ennast tunneb ja Otile selgeks teha suudab?
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1254
Joined: Fri Apr 27, 2012 9:43 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by w0w »

Divine wrote:
mäkrei wrote:Tänak võib ju sirgetel kiire olla.aga kui tehnilisem nikerdamine siis on jama majas. Ja muideks need teised aeglased ja mötetud mehed on kõik veel rajal.
No tra inimesed saage aru, et aeglaselt sõites kuskil 5. koha peale sõites ei tulda maailmameistriks. Selliseid vendi on see sari täis. Uue autoga tal esimene katkestamine oma vea tõttu mu mäletamist mööda.
Homme peab minema ja uuesti hagu andma, nii kaua paneb sellele fordile puid alla kui käppa saab.

Sai ka jälle midagi üle pika aja sekka öelda, ma tagasi talveunne.
Hästi öeldud Divine poiss
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by johunn »

Divine, tõesti hästi öeldud!
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by Pärtel »

Ma ei ole kindel, kas see on läbi käinud, aga siin on video, kus nii Tänaku kui ka Evansi väljasõit.

https://www.youtube.com/watch?v=LPg2FWHKh1M
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by soca »

see kasutaja (Jan) on üldse üks naljakas poiss, vanasti tema postitused koosnesid sellest, et kui keegi postitas siia midagi mida tema juba postitanud oli siis ta tuli ja korrutas nagu robot alati: "See postitus on siit juba läbi käinud"...Teine asi mida ma olen tähele pannud et muidu on ta siin suht vait aga kui Otil halvasti läheb siis on ta alati kohal. Portugali rallist alates polnud teda siin eriti näha, sest Otil läks hästi ja iga ralli edestas Evansit aga kui tuli Korsika ralli ja Evans oli eesotsas ja Tänak eikusagil siis oli ta jälle kohal oma jutuga.


Aga noh see selleks, igasugused kasutajad minu jaoks siin tere tulnud ja kõigi arvamusi vaja ja ega ma ka kõigile siin ei meeldi ja olen arvatavasti paljude jaoks bannitud :D
Last edited by soca on Sat Oct 24, 2015 8:37 pm, edited 1 time in total.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by soca »

Pärtel wrote:Ma ei ole kindel, kas see on läbi käinud, aga siin on video, kus nii Tänaku kui ka Evansi väljasõit.

https://www.youtube.com/watch?v=LPg2FWHKh1M
***** no nii peaaegu Otil, peaaegu oleks pääsenud :(
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by viplala »

Pärtel wrote:Ma ei ole kindel, kas see on läbi käinud, aga siin on video, kus nii Tänaku kui ka Evansi väljasõit.

https://www.youtube.com/watch?v=LPg2FWHKh1M
Vaadates seda videot siis kas ei või olla et Tänak tabas täpselt rajapiirde kinnitus kohta, mis siis rattakoopasse läks ja ratta alt hammustas. Natuke õnnetu juhus. Kiirus ei olnud väga suur ja nagu päris hullu ka ei pannud.
mäkrei
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 83
Joined: Thu Jul 26, 2012 2:18 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by mäkrei »

Divine wrote:
mäkrei wrote:Tänak võib ju sirgetel kiire olla.aga kui tehnilisem nikerdamine siis on jama majas. Ja muideks need teised aeglased ja mötetud mehed on kõik veel rajal.
No tra inimesed saage aru, et aeglaselt sõites kuskil 5. koha peale sõites ei tulda maailmameistriks. Selliseid vendi on see sari täis. Uue autoga tal esimene katkestamine oma vea tõttu mu mäletamist mööda.
Homme peab minema ja uuesti hagu andma, nii kaua paneb sellele fordile puid alla kui käppa saab.

Sai ka jälle midagi üle pika aja sekka öelda, ma tagasi talveunne.
Puhka rahus
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by teine_riiul »

Jah eks ta üks kahe teraga mõõk ole, Ott on ju ise ka öelnud, et rivi lõpus kindlalt lõpuni kulgedes ei huvita sa kedagi. 2012 oli kohati päris masendav aasta, ent vaatamata sellele suudeti Wilsonile nii palju muljet avaldada, et 2015 teeniti jälle koht võistkonnas. Need vahepealsed "õppimise" aastad on pigem suusoojaks öeldud, tegeliku otsuse tegi Wilson ikkagi 2012 näidatud KIIRUSE põhjal. Lisaks on Tänak aru saanud ka sellest, et peale võistlemise moodustab teise poole professionaalse rallisõitja elust meediaga suhtlemine ja enda tiimi reklaamimine. Kui võrrelda näiteks 2012 antud intervjuid ja 2015, sis on suur vahe sees, kolm aastat tagasi rääkis katse lõpus ainult kaks sõna, aga nüüd juba 2 lauset :)
Kokkuvõttes tundub, et vaatamata sellele õnnetule tänasele katkestamisele on siiski mingi stabiilsus juba saavutatud, minul isiklikult ei ole enam iga katse eel seda hirmu, et kas ikka tuleb lõpuni või ei.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by snakeplissken »

Tundus tõesti et kahjustused oleks võinud olla väiksemad. Suht paralleelselt läks auto vastu raja piiret, aga ilmselt olid rattad täiesti paremale välja pööratud ja nii see "armco" selle ratta küljest ära tiris.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1634
Joined: Sat Feb 01, 2014 2:13 pm

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by (Jan) »

soca wrote:see kasutaja (Jan) on üldse üks naljakas poiss, vanasti tema postitused koosnesid sellest, et kui keegi postitas siia midagi mida tema juba postitanud oli siis ta tuli ja korrutas nagu robot alati: "See postitus on siit juba läbi käinud"...Teine asi mida ma olen tähele pannud et muidu on ta siin suht vait aga kui Otil halvasti läheb siis on ta alati kohal. Portugali rallist alates polnud teda siin eriti näha, sest Otil läks hästi ja iga ralli edestas Evansit aga kui tuli Korsika ralli ja Evans oli eesotsas ja Tänak eikusagil siis oli ta jälle kohal oma jutuga.


Aga noh see selleks, igasugused kasutajad minu jaoks siin tere tulnud ja kõigi arvamusi vaja ja ega ma ka kõigile siin ei meeldi ja olen arvatavasti paljude jaoks bannitud :D
Mind ei olegi siin eriti näha, sest minu elu ei koosne ainult rallifoorumist, mul on ka muud tegemist ja nagu näha ei tohigi siin Oti suunas mingit kriitikat avaldada, siis kirutakse kohe mind ennast maapõhja. Nagu eespool juba mainiti on siin foorumis ka teiste sõitjate fänne ja mina olen üks nendest, kes on Ogieri fänn ja näen samas kuidas kirutakse siin Ogieri, aga minna ei lase ennast sellest häirida ja ei lähe kohe leili sellepeale.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2015 Day 2

Post by soca »

Minul pole eraelu, sest mu diagnoos on 24/7 rallifoorum
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Post Reply