WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas nsa »

tugitoolifänn kirjutas:Ogier ei ole ju ometi prantslane :roll:
?
matten
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Nov 2015, 20:34

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas matten »

Millal viimane tärmin meeskonna koosseisu väljahõikamiseks meeskonna juhtidel? Ogier ja Ott ühes meeskonnas oleks Otile kindlasti väga motiveeriv. Kui aga tahetakse 2 prantslast jätta meeskonda ja Ott jääb D-Macki siis on taaskord nagu üks aasta raisus.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Milor »

matten kirjutas:Millal viimane tärmin meeskonna koosseisu väljahõikamiseks meeskonna juhtidel? Ogier ja Ott ühes meeskonnas oleks Otile kindlasti väga motiveeriv. Kui aga tahetakse 2 prantslast jätta meeskonda ja Ott jääb D-Macki siis on taaskord nagu üks aasta raisus.
2016 oli Otile kõige õpetlikum ja parim aasta eales. DMACK õpetas Otti oma enda ja masina piire tundma ja nii mõndagi veel. Seega ma ei saa kuidagi nõustuda väitega, et 2016 oli Otile raisku läinud aasta.
Ott ei ole veel küps MM tiitli saamiseks. Ta pole veel kunagi TOP 5 sõitjate hulgas olnud ühegi hooaja lõpus ja nüüs arvatakse, et mees lihtsalt tõuseb taevasse kui kotkas .... ? Ogier annaks talle turvaliselt ja mis peamine õpetlikult veel ühe vaheaasta ja alles 2018 ma ootaksin Otilt midagi enamat kui lihtsalt TOP5.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lärri »

Milor kirjutas: Ott ei ole veel küps MM tiitli saamiseks. Ta pole veel kunagi TOP 5 sõitjate hulgas olnud ühegi hooaja lõpus ja nüüs arvatakse, et mees lihtsalt tõuseb taevasse kui kotkas .... ? Ogier annaks talle turvaliselt ja mis peamine õpetlikult veel ühe vaheaasta ja alles 2018 ma ootaksin Otilt midagi enamat kui lihtsalt TOP5.
Mõnel seda tarkust ja teadmist ajab lausa üle ääre kohe...
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Milor »

Lärri kirjutas: Mõnel seda tarkust ja teadmist ajab lausa üle ääre kohe...
Elame - näeme! Kui sa januned tedmiste ja tarkuste järele ilma loogikata, siis ma soovitan sul rööpaid vahetada.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas nsa »

Milor kirjutas:
matten kirjutas:Millal viimane tärmin meeskonna koosseisu väljahõikamiseks meeskonna juhtidel? Ogier ja Ott ühes meeskonnas oleks Otile kindlasti väga motiveeriv. Kui aga tahetakse 2 prantslast jätta meeskonda ja Ott jääb D-Macki siis on taaskord nagu üks aasta raisus.
2016 oli Otile kõige õpetlikum ja parim aasta eales. DMACK õpetas Otti oma enda ja masina piire tundma ja nii mõndagi veel. Seega ma ei saa kuidagi nõustuda väitega, et 2016 oli Otile raisku läinud aasta.
Ott ei ole veel küps MM tiitli saamiseks. Ta pole veel kunagi TOP 5 sõitjate hulgas olnud ühegi hooaja lõpus ja nüüs arvatakse, et mees lihtsalt tõuseb taevasse kui kotkas .... ? Ogier annaks talle turvaliselt ja mis peamine õpetlikult veel ühe vaheaasta ja alles 2018 ma ootaksin Otilt midagi enamat kui lihtsalt TOP5.
+1
matten
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 25 Nov 2015, 20:34

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas matten »

Milor kirjutas:
matten kirjutas:Millal viimane tärmin meeskonna koosseisu väljahõikamiseks meeskonna juhtidel? Ogier ja Ott ühes meeskonnas oleks Otile kindlasti väga motiveeriv. Kui aga tahetakse 2 prantslast jätta meeskonda ja Ott jääb D-Macki siis on taaskord nagu üks aasta raisus.
2016 oli Otile kõige õpetlikum ja parim aasta eales. DMACK õpetas Otti oma enda ja masina piire tundma ja nii mõndagi veel. Seega ma ei saa kuidagi nõustuda väitega, et 2016 oli Otile raisku läinud aasta.
Ott ei ole veel küps MM tiitli saamiseks. Ta pole veel kunagi TOP 5 sõitjate hulgas olnud ühegi hooaja lõpus ja nüüs arvatakse, et mees lihtsalt tõuseb taevasse kui kotkas .... ? Ogier annaks talle turvaliselt ja mis peamine õpetlikult veel ühe vaheaasta ja alles 2018 ma ootaksin Otilt midagi enamat kui lihtsalt TOP5.
Ma nõustun 101% Milor, et 2016 aasta on siiani edukaim aasta Otil olnud ja ilmselgelt ka rohkelt kogemusi pakkuv. Selliseid esitusi nagu Wales, Poola pole varem olnud. Antud juhul on meie mees teistest peajagu üle olnud.
Selles valguses, kus aga järgmisel nädalal oleks Oti nimi välja hõigatud M-spordi poolt tundub samasse[selgelt paaril kolmel rallil säramist võimaldava] meeskonna rüppe jäämine mitte nii väga hea lahendusena. Samas tuleb tõdeda, et iga lahendus mis jätab WRC´sse on hea lahendus, ...vist.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Timur_P »

Erinevalt Yves Mattonist ja Tommi Mäkinenist Wilson isegi ei maini Latvalat ega Mikkelseni. :roll:
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Timur_P kirjutas:Erinevalt Yves Mattonist ja Tommi Mäkinenist Wilson isegi ei maini Latvalat ega Mikkelseni. :roll:
Pakun seepärast, et mida on Wilsonil teha Latvala ja Mikkelseniga. Hyundai meeskonna vastu nendega vast ei saa, sõitjate karikat vast ka ei võida, kui Ogier on mõnes teises meeskonnas. Polegi nagu eriti mõtet. Latvala ja Mikkelsen on Toyota rida. Mikkelseni koha pealt pole isegi kindel, kas sedagi. Latvala ja Mikkelseni kaliibriga sõitja on tal Tänaku näol juba olemas. Kui just Ford tagasi ei tule. Siis on kõik võimalik.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lärri »

Milor kirjutas:
Lärri kirjutas: Mõnel seda tarkust ja teadmist ajab lausa üle ääre kohe...
Elame - näeme! Kui sa januned tedmiste ja tarkuste järele ilma loogikata, siis ma soovitan sul rööpaid vahetada.
:roll:
Viimati muutis Lärri, 05 Nov 2016, 08:09, muudetud 1 kord kokku.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

intervjuu Camilliga...arvab, et just noored sõitjad kannatavad nüüd nende VW sõitjate pärast. Pole kindel kas on tõlge päris õige, et ta ka ise ennast välja toob, samas järgmises lauses kinnitab, et leping kehtib 2017 lõpuni.


https://translate.google.ee/translate?s ... edit-text=
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas schalke »

No kõige suurem üllatus oleks, kui Latvalas saaks M Sporti palga peale või lihtsalt tasuta sõitma. Latvala on Wilsonile nagu naine, kes on teda 10 korda petnud. Ma ei viitsi JML parimaid palasid otsima hakata. Portugal ja Poola tulevad esimesena meelde. No haigelt palju on see mees võimalusi saanud. Inimesena samas on ta sümpaatne, tundub, et tal on ka ise enda pärast natuke häbi. Loodan, et lapsstaar Rovanperäl samamoodi minema ei hakka.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
TeeTCiLL
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 09 Juul 2010, 17:25
Asukoht: Kuressaare

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas TeeTCiLL »

Eelnevalt mainiti et esmaspäeval tuleb infot kas keegi teab ka täpsemalt mida se sisaldama peaks
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Myrakaru »

schalke kirjutas:No kõige suurem üllatus oleks, kui Latvalas saaks M Sporti palga peale või lihtsalt tasuta sõitma. Latvala on Wilsonile nagu naine, kes on teda 10 korda petnud. Ma ei viitsi JML parimaid palasid otsima hakata. Portugal ja Poola tulevad esimesena meelde. No haigelt palju on see mees võimalusi saanud. Inimesena samas on ta sümpaatne, tundub, et tal on ka ise enda pärast natuke häbi. Loodan, et lapsstaar Rovanperäl samamoodi minema ei hakka.


Inimesena on Latvala kahtlemata muhe tegelane
Aga mu' meelest samasugune tüüp,nagu Hirvonen ehk kiire,aga samas mees,kellest ei saagi maailmameistrit.Milleks teda üldse veel kuskile uude meeskonda toppida?Arvestades Latvala staaži WRC sarjas,siis äkki oleks praegu aeg lõpetada...
janpoiss
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas janpoiss »

TeeTCiLL kirjutas:Eelnevalt mainiti et esmaspäeval tuleb infot kas keegi teab ka täpsemalt mida se sisaldama peaks
Wilsonil kaardid segamini,ei pidavat veel infot tulema.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas schalke »

Kusjuures Hirvonen oli tegelikult hea. Mitte halvem kui Sainz või Burns. Tema ainuke häda oli Loeb. Paaril aastal jõudis punktidega ohtlikult lähedale. Tippaegade Hirvonen oleks praegusel hetkel turul väga hinnas. Minumeelest ebaõiglaselt alahinnatud sõitja. Aga see ei ole see teema siin.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Myrakaru »

schalke kirjutas:Kusjuures Hirvonen oli tegelikult hea. Mitte halvem kui Sainz või Burns. Tema ainuke häda oli Loeb. Paaril aastal jõudis punktidega ohtlikult lähedale. Tippaegade Hirvonen oleks praegusel hetkel turul väga hinnas. Minumeelest ebaõiglaselt alahinnatud sõitja. Aga see ei ole see teema siin.
Aga kes on teema?Ott ja tema saatus WRC's ilmselt?Kodused rallisõbrad on mures.Siit veel üks teema edasi arendus-kas mina olen ainus,kes sellest on kuulnud või olen mina ainust,kes sellest veel ei teadnud,et loodetavasti väga hea uue Fordi(Wilsoni sõnade kohaselt masin,mis on võimeline tiitli eest võistlema) arenduse taga on paljuski Markko Märtin?Kui see on nii,siis isiklikult tundub,et oleks jube tänamatu nüüd Ott uuesti üle parda visata.
Mis puutub võimalusse veel üheks aastaks DMACK'i jääda,siis esimene aasta võis olla võimalus ja areng,aga kui rehvde arenduses tõsist edasiminekut ei tule,siis järgmine aasta oleks küll juba raiskamine.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

Räägiti küll, et üks kiire eestlane proovis Yarist, kuid ühtegi video-/fotosüüdistust sellest ei olnud ja nime ei avaldatud (samas on teada Mäkinen ja Märtini äri- ning sõprussuhe), kuid Fordi proovimisest pole kuulda olnud. Selleks, et arendada, peaks ju sõitma ka, kuid mine tea...
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas w0w »

Ei näe küll hetkel, et OT järgmine aasta ühes kolmest wrc17 fordis ei istuks..
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Myrakaru »

-huviline2- kirjutas:Räägiti küll, et üks kiire eestlane proovis Yarist, kuid ühtegi video-/fotosüüdistust sellest ei olnud ja nime ei avaldatud (samas on teada Mäkinen ja Märtini äri- ning sõprussuhe), kuid Fordi proovimisest pole kuulda olnud. Selleks, et arendada, peaks ju sõitma ka, kuid mine tea...
No mina sain niimoodi aru,et jutt ei käigi otsesest autos istumisest,vaid nö. mõttetöös-ideed,kogemused jne.Nagu siiani ka näha on olnud,siis autos istumiseks on Tänakut kasutatud ja siit omakorda võiks jõuda järelduseni,et tema kõrvale jätmine saadud kogemuste tuulde laskmine.Märtin oli ju omal ajal tuntud,kui väga hea auto arendaja ja mehaanikutele tagasiside andja.Ott pole selles osas Märtinist üldse kehvem mees.Ogier,kui maailmameister ja Tänak,kui noor arenev ja hea tehnilise taibuga sõitja-ideaalne meeskond Fordile :wink:
Vasta