WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Dubber »

.... ja Ogier'l õnnestub kõik ja eksib harva.

Aga minu panus hakkab täppi minema. Mikkelseni ma siiski endiselt WRC-sse ei paku, pigem ikka RX võis siis hoopis mõnd teise sarja.

Ka Kubicat korra seostati Toyotaga aga see tuli sellest, et tal väidetavalt ka 99% "iste" olemas aga see ka pigem kusagil teises sarjas ...

Endiselt kuulujutud.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Mart_ »

Dubber kirjutas:.... ja Ogier'l õnnestub kõik ja eksib harva.

Aga minu panus hakkab täppi minema. Mikkelseni ma siiski endiselt WRC-sse ei paku, pigem ikka RX võis siis hoopis mõnd teise sarja.

Ka Kubicat korra seostati Toyotaga aga see tuli sellest, et tal väidetavalt ka 99% "iste" olemas aga see ka pigem kusagil teises sarjas ...

Endiselt kuulujutud.
Kubica oleks vb reaalne kui VW ei oleks laiali läinud. Hetkel talle 17' spekiga masinas küll kohta pole.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas teine_riiul »

KidrA kirjutas:http://www.iltasanomat.fi/ralli/art-2000001950650.html

Soome välja-andes Iltasanomat artikkel Mäkineniga.

Küsiti, et kuulujuttude põhjal olla te huvitatud Tänaku ja Mikkelseni palkamisest, mille peale Mäkinen naerma hakkab ja ütleb, et

"Need on lihtsalt kuulujutud, Tänak on Fordiga seotud ja Mikkelsen pole meie esimesi valikuid. Soovime kiiremaid sõitjaid ja nendeks on Ogier ja Latvala"

Siis minu arust tuleb kommentaar, mis annab selgelt mõista, et Latvala saab Toyotasse.

"Ogier on hea närviga sõitja, selge võitja tüüp. Aga kui Latvalal peaks kõik täppi minema rallil siis kiiruse poolest ei suuda isegi Ogier Latvalaga konkureerida."

Suht ebarealistlik kommentaar minu meelest, pigem on selle liigse kiitmise taga see, et tüüp on Toyotaga lepingule lähedal või juba suht kindel.

"Soovime kiiremaid sõitjaid" on natuke ebaõnnestunud tõlge ja Tänaku suhtes üleolev. Tegelikult ütles Mäkinen, et soovib saada kiireimaid sõitjaid, kes tema arvates on Latvala ja Ogi.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

m-sporti teade tuleb siis nädal aega hiljem algsest kuupäevast

https://twitter.com/rallynoticias/statu ... 2287819777


Ogier would be confirmed on Monday as MSport pilot for a season
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
caater666
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Aug 2016, 15:50

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas caater666 »

teine_riiul kirjutas:"Soovime kiiremaid sõitjaid" on natuke ebaõnnestunud tõlge ja Tänaku suhtes üleolev. Tegelikult ütles Mäkinen, et soovib saada kiireimaid sõitjaid, kes tema arvates on Latvala ja Ogi.
Artikli tsitaat (rämedalt naerdes): "Ma võin nüüd öelda, et esiteks Tänak on seotud Fordiga järgmisel hooajal ja teiseks Mikkelsen ei ole meie esimene valik."

Sellest saan aru, et lepingu saab Kubica :mrgreen: :mrgreen:
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

pikemalt Ogerist M-sporti

https://translate.google.ee/translate?s ... edit-text=


ma ei tea kui usutav see allikas muidugi on
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

Ootame siis esmaspäeva ära.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas skahar »

Pilt


Krt see (ralli)maailm on ikka kummaline... VW maksab papa-W aasta projekti kinni koos parima ekipaažiga reklaamiks kogu maailmale.

Samas on ka meil põhjust rõõmustada, nii nagu Markko õppis tegijatelt saab nüüd ka meite Ott ja Raigo oma aja tegijatelt õppida ning ei pea veel/jälle juhtrollis/stressis olema.
AutoralliSuurSõber
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Timur_P »

teine_riiul kirjutas: "Soovime kiiremaid sõitjaid" on natuke ebaõnnestunud tõlge ja Tänaku suhtes üleolev. Tegelikult ütles Mäkinen, et soovib saada kiireimaid sõitjaid, kes tema arvates on Latvala ja Ogi.
See ei ole päris täpne. Vastus küsimusele, kes oleks esimene valik.
Haluamme kaikkein nopeimman kuskin, toisin sanoen joko Ogierin (nelinkertainen maailmanmestari) tai Latvalan.
Tõlge oleks: Tahame kõige kiiremat sõitjat, teiste sõnadega kas Ogieri (4x maailmameister) või Latavalat.

Mul jääb artikklist mulje, et tahetakse ühte neist, ehk siis Ogier oleks esimene valik ja teine Latavala.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

krt selle pildi võiks sa küll väiksemalt siia panna :D
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

Heast mehest võiks ju üks suurem pilt ka meie foorumis olla. :D
Söörlöne!
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Mistral »

Lithium kirjutas:Heast mehest võiks ju üks suurem pilt ka meie foorumis olla. :D
Kui see Hea mees meite pojale lepingu annab (järgnevateks aastateks) siis võib selle pildi ka 2 korda suurendada. :D
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas viplala »

Järgmine nädal algab Austraalia ralli ja kogu tähelepanu läheb aasta viimasele rallile ja VW viimasele etteastele sarjas.
Mina ei usus, et järgmise nädalal midagi lepingutest kuuleme.
Wilson tahaks ikka suure pauguga sellise uudise teatavaks teaha, kõva PR saada jne. Seega kui uudised peaks tulema siis esmaspäeval peale Austraalia rallit!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

eks näis eks näis.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Keido
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Keido »

Meeke'i väljaütlemise järgi tundub, et ta enam ei kiitlegi, et Citröen 2017 ulmeliselt hea auto on.
Pigem nagu on kindel, et mõni teine 2017 masin on parem kui Citröen.

«Mul ei oleks probleemi, kui Sebastien tuleks tagasi Citröeni,» rääkis Meeke prantslasest, kes sõitis Citröenis aastatel 2009-2011. «Ma ei ole seda tiimiga arutanud, aga isiklikust vaatevinklist eelistaksin teda ilmselt samas tiimis kui et ta oleks mõnes veidi paremas autos,» lisas Meeke.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

viplala kirjutas:Järgmine nädal algab Austraalia ralli ja kogu tähelepanu läheb aasta viimasele rallile ja VW viimasele etteastele sarjas.
Mina ei usus, et järgmise nädalal midagi lepingutest kuuleme.
Wilson tahaks ikka suure pauguga sellise uudise teatavaks teaha, kõva PR saada jne. Seega kui uudised peaks tulema siis esmaspäeval peale Austraalia rallit!
ma ei taha ka uskuda et järgmine nädal mingeid teadaandeid tuleb...usun et asjad on küll pmt paigas juba aga eks need teadaanded tulevad peale hooaega ehk ülejärgmine nädal.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas randos »

https://www.instagram.com/p/BMrXdM4Asjo/
Ei tea mida sellest postitusest arvata.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

https://youtu.be/Af5uVexJ7U0?t=20
:D
Rada kirjutanud/ luuret teinud viimaste rallide jooksul. Nendes recce-volvodes on igasuguseid vahvaid istmeid. Tänak istus kunagi ühel pildil näiteks McRae-nimelises.:) Aga nagu ta kodulehtki viitab, siis võiks DMackiga koostöö jätkuda.
TeeTCiLL
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 09 Juul 2010, 17:25
Asukoht: Kuressaare

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas TeeTCiLL »

-huviline2- kirjutas:https://youtu.be/Af5uVexJ7U0?t=20
:D
Rada kirjutanud/ luuret teinud viimaste rallide jooksul. Nendes recce-volvodes on igasuguseid vahvaid istmeid. Tänak istus kunagi ühel pildil näiteks McRae-nimelises.:) Aga nagu ta kodulehtki viitab, siis võiks DMackiga koostöö jätkuda.
Väga hea video viib suunurgad kenasti ülese
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Vahula »

Reported L'Equipe brief interview with Malcolm Wilson (translation):

Q: Malcolm, tell us about the negotiations with Sébastien Ogier.

Malcolm Wilson: He has yet to settle some business, but last week we will deal with it on a daily basis. Most of my time I spend in the search for a solution that would allow me to next year seat Sebastien behind the wheel of one of our cars.

I've been dreaming about the opportunity to work with him, especially since the end of 2011, we were very close to signing a contract ( Ogier refused the offer of M-Sport, and a year ago, stayed in a Citroën guarantees equal status with Sébastien Loeb, what are the conditions met by the manufacturer was not). For this, I even miss Rally Australia, because I really want to do everything possible to get it.

Q: What are you currently working on specifically? Looking for sponsors who can pay for the appearance of Seb in the team?

Malcolm Wilson: Above all at once. M-Sport - the company - so that we can organize our work as we want. We can cut back on some investment, stop any activity or try to increase the amount of funding on the part of our partners.

Of course, we can not guarantee success - but I am convinced that we have a great car, and we all know, this is a capable driver. All we need now - a good budget.

Question: What are your arguments in your favour? The more you try to convince him to join it to your team?

Malcolm Wilson: The fact that M-Sport is still involved in the WRC ! We have already seen what can happen to any manufacturer, no matter how strong and assured it was.

In addition, we are confident in the potential of our new car. I would really like Seb to try it before we make some arrangement. If he gets out behind the wheel of our car, and says that it is not for him, I'll take it. But I really want him to test the car as soon as we can do it.

It is clear that we can not offer him all that he had in Volkswagen. However, he told me that a priority for him is the fact that car team that will allow him to win - and I am very glad to hear it.
Vasta