WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by -huviline2- »

No vaevalt praeguste kogemustega teda huvitaks ja keegi tahaks esiveolisega "õppima" panna.
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Rainiz. »

Kui täna uudiseid ei tule, siis vähemalt võiks homseks asi selge olla vähemalt Ogieri kohapealt. Iseasi kas on sõnapidaja mees.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: WRC hooaeg 2017

Post by maailmameister »

Wilson väidetavalt täna Fordi bosside jutul, et Ford ametlikult tehasetiimina tagasi tuleks.
According to MARCA, Wilson has today convened an extraordinary meeting with the top representatives of the American company at his facilities in Dovenby Hall, England; Pursuing a clear objective: to involve them directly in the project, to try to recover the aura of official squad that they wore until 2012.
Põhiargument pidi olema Ogieri palkamine, see peaks Fordi bossidele ka meeldima.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by KidrA »

...kui see peaks tõsi olema siis täitsa võimalik, et kõik ongi veel lahtine. Võib olla nüüd kui Ogieril võib laual olla ka pakkumine VW'ni jätkajatelt siis võib ta soovida M-Spordiga liituda alles peale seda kui täis tehasetugi oleks taga. See oleks natuke suurem garantii, et masina arendusse pandaks vajadusel väike rahasüst Fordi poolt. Muidu peaks lootma ainult Wilsoni sõnade peale, et jajah, küll me arendame. Ajalugu on näidanud, et pole ikkagi suudetud tehasetiimidega sammu pidada. PUNKT. :D
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Post by soca »

Sellest see viivitus ongi, kui Ford on nõus siis saab teatada ju mõlemad uudised korraga, kui Ford pole nõus siis teatakse lihtsalt Ogieri liitumisest.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by -huviline2- »

Või mitte-liitumisest...
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Lärri »

Ma arvan, et Toyota (edaspidi Tomyota) on parim, mis JML-ga juhtuda sai. Kui üldse veel kunagi, siis nüüd võib ta rallisõitjana uuesti sündida. Oled lebolt, ilma igasuguse pingeta tiimi nr 1 (ja ei pea iga hinna eest püüdma Seb II varjust välja pressida), auto suhtes valitseb arvamus, et see niikuinii pole konkurentsivõimeline ja seetõttu ei oota ka keegi mingeid imesid. Pingevaba olukord, mis võib tuua mõnegi silmapaistva soorituse.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Mart_ »

Lärri wrote:Ma arvan, et Toyota (edaspidi Tomyota) on parim, mis JML-ga juhtuda sai. Kui üldse veel kunagi, siis nüüd võib ta rallisõitjana uuesti sündida. Oled lebolt, ilma igasuguse pingeta tiimi nr 1 (ja ei pea iga hinna eest püüdma Seb II varjust välja pressida), auto suhtes valitseb arvamus, et see niikuinii pole konkurentsivõimeline ja seetõttu ei oota ka keegi mingeid imesid. Pingevaba olukord, mis võib tuua mõnegi silmapaistva soorituse.
Ega jah, Latvala puhul on Toyota tõesti lotovõit. Näha on, et mentaalne pool streigib mehel korralikult ja nüüd on võimalus mõnes mõttes restart teha. Tore oleks kui saaks veel jalad alla.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
caater666
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 51
Joined: Mon Aug 01, 2016 3:50 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by caater666 »

soca wrote:Sellest see viivitus ongi, kui Ford on nõus siis saab teatada ju mõlemad uudised korraga, kui Ford pole nõus siis teatakse lihtsalt Ogieri liitumisest.
Pakun, et Citroen ikkagi on hetkel läbirääkimistes SOga AGA lepinguga alates 2018. Dilemma ja venitamine tuleneb sellest, et MW alla 2a diiliga pole nõus (ilmselt just PSA pärast). Kui nüüd FORD mingigi lootuse annaks oleks see läbirääkimistel väga tugev kaart.
Peale M-Spordi ühtegi muud tõsiseltvõetavat varianti 2017 pole, sellest ka punktid, mitte et siin midagi kindlat oleks.
TeeTCiLL
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 313
Joined: Fri Jul 09, 2010 5:25 pm
Location: Kuressaare

Re: WRC hooaeg 2017

Post by TeeTCiLL »

Kas kellegil on infot kellega ott viimasel testil käis ?
kroonm
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Sun Apr 29, 2012 3:00 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by kroonm »

Asjaga väga lähedalt seotud persoonilt tuli küsimusele Oti ja Raigo koostöö jätkumise osas vastus: "Kes seda rääkis? Ma ei saa seda kommenteerida".
Viskasin selle küsimuse õhku sisemise teadmisega, et tuleb murdosa sekundiga vastus, mis selle müüdi selgelt murrab a.la "Muidugi jätkavad", "Loll jutt" või oleks lihtsalt välja naerdud, sest mulle endale tundub nende koostöö mittejätkamine ebaloogiline ja just selliseid reaktsioone ma ootasin.
Kuigi saadud vastust saab samuti mitmeti tõlgendada, jäi midagi sellejuures häirima...
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: WRC hooaeg 2017

Post by mcwax »

Kui nüüd tõesti peaks selline "pauk" tulema, et minnakse lahku, siis oleks minu meelest ainuõige lähenemine võtta asemele korralike MM kogemustega ingliskeelne kaardilugeja. Raudselt on selliseid "ripakil" üksjagu... Mitte hakata jälle koolitama uut eestikeelset, kellel MM rallide kogemus WRC autol puudub (vahet pole siis kui hea ta muidu on).
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5076
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by CTR »

mcwax wrote:Kui nüüd tõesti peaks selline "pauk" tulema, et minnakse lahku, siis oleks minu meelest ainuõige lähenemine võtta asemele korralike MM kogemustega ingliskeelne kaardilugeja. Raudselt on selliseid "ripakil" üksjagu... Mitte hakata jälle koolitama uut eestikeelset, kellel MM rallide kogemus WRC autol puudub (vahet pole siis kui hea ta muidu on).
see oleks minu arvates ka ainuke mõistlik variant..
krt, niigi oota ametlikke kinnitusi sõitjate osas ja siis veel selline kõlakas ka..
:twisted:
Esireket
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 546
Joined: Thu Jul 31, 2014 7:50 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Esireket »

Rahu rahu foorumlased. Ärme nüüd uudiste ootuses päris ulme valdkonda ka lasku.
Nii Ott, kui ka Raigo on mõlemad öelnud ju eelnevates intervjuudes, et kõik on hästi ja muretsemiseks pole põhjust. Mina isiklikult ei usu, et seal üldse sellistel juttudel tõepõhja on. Isegi mitte natuke. Aga see on minu arvamus :D
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Epik »

Varsti on telhvis uudis, et Tänakul pole järgmine aasta kaardilugejat ja läheb koos M-sporti ja Ogieriga RX-i sõitma :D
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Mart_ »

Esireket wrote:Rahu rahu foorumlased. Ärme nüüd uudiste ootuses päris ulme valdkonda ka lasku.
Nii Ott, kui ka Raigo on mõlemad öelnud ju eelnevates intervjuudes, et kõik on hästi ja muretsemiseks pole põhjust. Mina isiklikult ei usu, et seal üldse sellistel juttudel tõepõhja on. Isegi mitte natuke. Aga see on minu arvamus :D
Sama arvamus oli ka minul...enne VW uudist. Kas just on põhjust häirekella lasta, aga igasugused kuulujutud on teinud ettevaatlikuks. Kui oled tähele pannud, siis igasugused PUNKT mehed on ka kadunud :D
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Esireket
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 546
Joined: Thu Jul 31, 2014 7:50 pm

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Esireket »

Mart_ wrote:
Esireket wrote:Rahu rahu foorumlased. Ärme nüüd uudiste ootuses päris ulme valdkonda ka lasku.
Nii Ott, kui ka Raigo on mõlemad öelnud ju eelnevates intervjuudes, et kõik on hästi ja muretsemiseks pole põhjust. Mina isiklikult ei usu, et seal üldse sellistel juttudel tõepõhja on. Isegi mitte natuke. Aga see on minu arvamus :D
Sama arvamus oli ka minul...enne VW uudist. Kas just on põhjust häirekella lasta, aga igasugused kuulujutud on teinud ettevaatlikuks. Kui oled tähele pannud, siis igasugused PUNKT mehed on ka kadunud :D
Selle osas pean muidugi sinuga nõustuma. Ega ma seda VWEXIT-it ka ei uskunud :) Aga vaat mis juhtus :(
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Post by soca »

kroonm wrote:Asjaga väga lähedalt seotud persoonilt tuli küsimusele Oti ja Raigo koostöö jätkumise osas vastus: "Kes seda rääkis? Ma ei saa seda kommenteerida".
Viskasin selle küsimuse õhku sisemise teadmisega, et tuleb murdosa sekundiga vastus, mis selle müüdi selgelt murrab a.la "Muidugi jätkavad", "Loll jutt" või oleks lihtsalt välja naerdud, sest mulle endale tundub nende koostöö mittejätkamine ebaloogiline ja just selliseid reaktsioone ma ootasin.
Kuigi saadud vastust saab samuti mitmeti tõlgendada, jäi midagi sellejuures häirima...
pole siis ma ainuke...täpselt sama jutt oli mulle, ei kinnitatud ega lükatud ümber seda väidet.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2017

Post by STI »

soca wrote:
kroonm wrote:Asjaga väga lähedalt seotud persoonilt tuli küsimusele Oti ja Raigo koostöö jätkumise osas vastus: "Kes seda rääkis? Ma ei saa seda kommenteerida".
Viskasin selle küsimuse õhku sisemise teadmisega, et tuleb murdosa sekundiga vastus, mis selle müüdi selgelt murrab a.la "Muidugi jätkavad", "Loll jutt" või oleks lihtsalt välja naerdud, sest mulle endale tundub nende koostöö mittejätkamine ebaloogiline ja just selliseid reaktsioone ma ootasin.
Kuigi saadud vastust saab samuti mitmeti tõlgendada, jäi midagi sellejuures häirima...
pole siis ma ainuke...täpselt sama jutt oli mulle, ei kinnitatud ega lükatud ümber seda väidet.
Sama siin...
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1081
Joined: Sun Jan 22, 2006 10:42 am
Location: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2017

Post by Mistral »

Rainiz. wrote:Kui täna uudiseid ei tule, siis vähemalt võiks homseks asi selge olla vähemalt Ogieri kohapealt. Iseasi kas on sõnapidaja mees.
Tundub vägisi, et ka täna ei tule miskit. Ogier vaikib kui haud ja kõik muu (k.a foorumid) ka sellega.
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
Post Reply