WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Vasta
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas nool »

Antud juhul võiks küll öelda, et kala mädaneb peast..
Meek on üks rallimaailma koloriitsemaid kujusid nii oma tegude kui sõnade poolest, mitte midagi head ma pärast sellist otsust hr Mattonist ei arva, masendav.
Selles maailmas oleks autokulu põhjapamperi reklaampinnana Meeke autol ammu tagasi toodud.
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Oliverk »

nool kirjutas:Antud juhul võiks küll öelda, et kala mädaneb peast..
Meek on üks rallimaailma koloriitsemaid kujusid nii oma tegude kui sõnade poolest, mitte midagi head ma pärast sellist otsust hr Mattonist ei arva, masendav.
Selles maailmas oleks autokulu põhjapamperi reklaampinnana Meeke autol ammu tagasi toodud.
"Before the start, we asked our drivers to make it to the end of the rally. I don't think we were wrong to think that if they managed to do that, we would end up with two cars in the top five," explained Yves Matton, Citroën Racing Team Principal. "Unfortunately, Kris was unable to adopt the pace required to have an error-free race. After the opening stages, he felt comfortable in the car and said that his pace was consistent with the targets set. Clearly, he has failed to maintain it."
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas domaza »

Mr. Citroen vaatas ülekannet ja nägi Meeke crashida kokkuvõtet ning küsis Mattonilt kas see tegelane ikka meie tiimis? :)
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 8

CTR

Postitus Postitas CTR »

domaza kirjutas:Mr. Citroen vaatas ülekannet ja nägi Meeke crashida kokkuvõtet ning küsis Mattonilt kas see tegelane ikka meie tiimis? :)
Matton: aa.. eiei, see erasõitja, jrgm ralliks hetkel raha ja autot pole
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas jens »

Ma saaksin veel aru, et kui ainult kaks Citroeni välja panna ja Meeke'le "puhkust" anda. Aga isegi Lefebvre pannakse Meeke'i asemele. See on nagu "omg, wow".

Aga noh, eelmisel aastal oli ju Meeke'l osaline programm. Sai rallide vahel puhata ja pinget vähem, nii tuli 2 etapivõitu. Võib-olla loodavad sellele ka tänavu. MM-tiitlid nagunii kõik juba läinud ja niivõrd hea meeskondliku esitusega viimasel etapil on ka Toyota eest kadunud.

Aga ei tea, mis Meeke-Citroeni koostööst pikas plaanis saab. Algselt sõlmiti ju lausa 3aastane leping? Aga esisõitja ei saa küll selline mees olla, kes ainult osalise programmiga sõitma lastakse ning kellele ei saa regulaarset heade tulemuste toomist usaldada.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

Ühte teist Sebastiani tahaks näha...:D
Ma ei teeks sellest suurt draamat. Nagu öeldud, Meeke kasvatamiseks.
Viimati muutis -huviline2-, 12 Juun 2017, 10:25, muudetud 1 kord kokku.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Meeke situatsioon meenutab kunagist Tänaku olukorda, kus Wilson käskis maksab mis maksab, lõpuni tulla, Tänak mainis, et võtab kindla peale ja baabaah pani võssa. Siis jäi Tänak kohast ilma, sest Wilson mõistis, et ta pole veel päris küps sõitja. Nüüd sama Citroenis, peale kõiki neid crashe, öeldi, et Meeke, nüüd tule lihtsalt lõpuni ja baabaah juba 4'l katsel. Siin pole mõtet hakata mingit kalapead süüdistama hakata. Meeke on liimist lahti ja järjekordne crash asju paremaks ei teeks. Kui sõitja ütleb, et tuleb kindla peale ja sõidab välja ja seda sellise kaliibriga ja kogemusega sõitja nagu Meeke, siis see on andestamatu. Kui Hirvonen kunagi ütles, et tuleb lõpuni siis me oleks kõik oma vara võinud selle peale mängu panna, et nii ka läheb. Meeke'i "kindlalt lõpuni" tähendab aga hetkel rattad alt ära, 8 korda üle katuse, turvapuur puruks ja kiiver tagurpidi peas ja seda kõike ralli alguses.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lärri »

KidrA kirjutas:Meeke situatsioon meenutab kunagist Tänaku olukorda, kus Wilson käskis maksab mis maksab, lõpuni tulla, Tänak mainis, et võtab kindla peale ja baabaah pani võssa. Siis jäi Tänak kohast ilma, sest Wilson mõistis, et ta pole veel päris küps sõitja. Nüüd sama Citroenis, peale kõiki neid crashe, öeldi, et Meeke, nüüd tule lihtsalt lõpuni ja baabaah juba 4'l katsel. Siin pole mõtet hakata mingit kalapead süüdistama hakata. Meeke on liimist lahti ja järjekordne crash asju paremaks ei teeks. Kui sõitja ütleb, et tuleb kindla peale ja sõidab välja ja seda sellise kaliibriga ja kogemusega sõitja nagu Meeke, siis see on andestamatu. Kui Hirvonen kunagi ütles, et tuleb lõpuni siis me oleks kõik oma vara võinud selle peale mängu panna, et nii ka läheb. Meeke'i "kindlalt lõpuni" tähendab aga hetkel rattad alt ära, 8 korda üle katuse, turvapuur puruks ja kiiver tagurpidi peas ja seda kõike ralli alguses.
+1
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas domaza »

Eks küsimus oli, kas Matton või Meeke. Hetkel Matton püüab oma kohta säilitada ja ehk ka Meeke kohta lõpuks. Pole küll välistatud, et mõlemad varsti Citroenist kinga saavad.
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 907
Liitunud: 10 Veebr 2012, 10:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Rainiz. »

domaza kirjutas:Eks küsimus oli, kas Matton või Meeke. Hetkel Matton püüab oma kohta säilitada ja ehk ka Meeke kohta lõpuks. Pole küll välistatud, et mõlemad varsti Citroenist kinga saavad.
Ma ei mäleta, mitme aastane leping Meekega tehti, aga uue lepingu saamiseks ükskõik mis meeskonnast läheb küll keeruliseks kui nii jätkab.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Dubber »

Poolas on Meeke asemel Mikkelsen, mida oligi arvata!
https://www.autosport.com/news/report.p ... for-poland
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

Wow, siin kaks lehekülge sellest räägitud :D
Aga no worries, juhtub :D
Söörlöne!
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Mati »

KidrA kirjutas:... sest Wilson mõistis, et ta pole veel päris küps sõitja. Nüüd sama Citroenis, peale kõiki neid crashe, öeldi, et Meeke, nüüd tule lihtsalt lõpuni ja baabaah juba 4'l katsel...
Tänak ei olnud veel küps, Meek tundub olevat aga juba üle küpsenud. Meeke on nagu Hirvonen, igavene teine. Aga tahe on suurem ja crashib rohkem.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Dubber »

Lithium kirjutas:Wow, siin kaks lehekülge sellest räägitud :D
Aga no worries, juhtub :D
:oops: No see tuleb sellest, et tavaliselt loen ralli uudiseid välismaa portaalides ja see autospordi artikkel jäi silma, enne kui foorumisse sisse logisin ... aga topelt ei kärise
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

Mati kirjutas:
KidrA kirjutas:... sest Wilson mõistis, et ta pole veel päris küps sõitja. Nüüd sama Citroenis, peale kõiki neid crashe, öeldi, et Meeke, nüüd tule lihtsalt lõpuni ja baabaah juba 4'l katsel...
Tänak ei olnud veel küps, Meek tundub olevat aga juba üle küpsenud. Meeke on nagu Hirvonen, igavene teine. Aga tahe on suurem ja crashib rohkem.
täpselt, siin on suur vahe, Tänakul oli esimene hooaeg aga Meekeil hetkel juba ma ei tea mitmes.

aga minu meelest vale otsus, ei usu et ta lihtsalt kodus elu üle mõeldes paremaks läheb. Pigem ikkagi lasknud sõita ja töristanud mingi 7-8 koha peale et enesekindlust tagasi saada.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Frank »

soca kirjutas:Tänak ei olnud veel küps, Meek tundub olevat aga juba üle küpsenud. Meeke on nagu Hirvonen, igavene teine. Aga tahe on suurem ja crashib rohkem.
täpselt, siin on suur vahe, Tänakul oli esimene hooaeg aga Meekeil hetkel juba ma ei tea mitmes.[/quote]
Meeke'l hetkel alles kolmas täis hooaeg, nii imelik kui see ka ei tundu.
"Come on, you can see more than that"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

no mu mõte jääb ikkagi samaks, saaks aru sellest ülesõitmisest ja offidest kui oleks kogenematu ja esimene hooaeg alles.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 7
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

Minu arust oli Meeke isegi kaua roolis See on ikka tase kõigil seitsmest rallist seitse crashi. Ok Korsikal oli tehniline viga. Aga see eest Argentiinas pani kaks pauku. Seega Seistmest seistse. Minu arust igati õige otsus Mattoni poolt mees saata jalga puhkama.
Meekel on kolme aastane leping. Millest käib teine aasta. Aga kui asjad ei parane siis saadeakse Meeke juba selle hooaja lõpus pensionile.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

krt need itaalia laulud küll mõttetud, pigem tekitab matuse meeleolu seal :D
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta