Rally Sweden Day 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas Sparco »

Driveshaft väga differ ei ole, aga see selleks, pooltelg ja hüpe on liigagi seotud...
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas calderon »

Olarir kirjutas:Kiidaksin ja oleksin õnnelik. Mees tuleb viimasel ajal puhtalt lõpuni mitte nagu eelmise hooaja algul, kui oli iga katsega hirm et kas käkib nüüd ära või mitte.
see aasta pole veel õnnestunud
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas StP »

Polkovniku lesk kirjutas:Mu point on järgmine - kas te kiidaksite ja oleksite Tänaku "laitmatu ja puhta" sõidu üle õnnelikud kui ta positsioon oleks 5. asemel näiteks 9.? Kahtlen väga.
Loe eelmise aasta Corsica teemat, siis saad vastuse oma küsimusele.
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas randos »

Eelmise aasta soome või mehiko nt ei olnud Oti süü vaid auto viga. :-D kes kust mättaotsast vaatab :-D
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas Polkovniku lesk »

Sparco kirjutas:Driveshaft väga differ ei ole, aga see selleks, pooltelg ja hüpe on liigagi seotud...
Hyundai reedesest praessiteatest

Kood: Vali kõik

Thierry Neuville also had a strong start to the rally but a broken rear differential prevented
the Belgian from setting representative stage times for much of the day.
Ja päris kehvasti siis, kui sõitja iga hüppe peal peab mõtlema, et kas nüüd pean pidurdama või lendab veovõll inema...
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas nool »

Noored kes iganes, palun proovige oma targad kommentaarid hoida selles mõõtmes mida julgeks hooldusalas otse tegijatele ka näkku öelda, siis oleks kõik ok.
Meekest on tõesti kahju, aga mäletan veel Markko aegu, kus sai kogu aeg vannutud miks meie ja sama ka Oti eelnevad hooajad. Otil lõhkusid need kivid ja augud autot rohkem kui teistel alati. Väga loodan, et see õnn on nüüd pöördunud, et Meek nüüd selles jamas on, sellest on muidugi kahju.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas soca »

calderon kirjutas:
Olarir kirjutas:Kiidaksin ja oleksin õnnelik. Mees tuleb viimasel ajal puhtalt lõpuni mitte nagu eelmise hooaja algul, kui oli iga katsega hirm et kas käkib nüüd ära või mitte.
see aasta pole veel õnnestunud
ma ei saa aru mis su eesmärk siin foorumis on? Postitad tavaliselt siia nädal aegu vanu uudiseid ja siis ka selliseid kommentaare nagu viimane.


Ma natuke kaitseksin siin Polkovniku leska selles mõttes, et tõesti minnake vahel liiga kaitsvaks kui midagi kriitilist öelda(olen ka ise muidugi selline olnud). Eelmine ralli sain ka siin pähe kui kirusin Oti eksimust kuid see hooaeg vaatan ma Oti eksimusi kriitilisemalt kui kunagi varem, sest muidu asja järgmine hooaeg sarjas pole.

Paljud ei saa nagu aru, et need eksimused ongi need põhjused miks Tänak on põhitiimist kaks korda üle parda heidetud.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas muhk »

soca kirjutas:...see hooaeg vaatan ma Oti eksimusi kriitilisemalt kui kunagi varem, sest muidu asja järgmine hooaeg sarjas pole.

Paljud ei saa nagu aru, et need eksimused ongi need põhjused miks Tänak on põhitiimist kaks korda üle parda heidetud.
tõsi. see on sisuliselt oti viimane võimalus, aga võib juhtuda ka variant, kus ott jääb näitama selliseid keskmiseid tulemusi läbi terve hooaja (kohad 5-7) ja lõpetab üldtabelis korrektsel kohal, ent ikka kellelegi silma ei jää. ideeliselt võib juhtuda ka nii, et tänak jääbki dmacki piloodiks, sest andis ju nende tiim teada, et pühendumus wrc-le on mitme aasta projekt. võib-olla ka ott osa sellest diilist?
dmack läheks kindlasti aasta-aastalt paremaks, ilmselt ei saa sellest rehvist mm-tiitli võitmiseks vajalik kumm, ent hooaja lõpus top3 püüda, miks mitte.
tuletan meelde, et pidasin oma jutuga silmas pigem hooaega 2018, mitte 17.
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Dets 2015, 18:06

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas illaR »

Ärge nüüd vaielge, see on nö. pseudoteema, ei vii kuhugi, kui see välja arvata, et kui tundub, et oled kellegi netis "ära pannud", siis äkki on uni parem!!! Aga üks küss kah. Miks need uued aparaadid nii tatipeale maanduvad? Mäletan, kui suur vahe oli vanal ja uuel Focusel Märtini aegu, see uus maandus ikka rohkem neljakäpukile? Kuigi, see vist oleneb trampliini ehitusest kah vähe!?
Faastseliina.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas teine_riiul »

Oleneb seadistusest ikka, kuhu raskuskese on pandud. Mõnel piloodil meeldib kui on rohkem eespool, teisele kui on keskel. Trampliiniga "kujuga" on siin suht vähe pistmist, auto seadistatakse ikka raja järgi.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 1

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas Silk »

Praegu teevad sõitjad Karlstadi katsega tutvust. Mapi peal on viis auto rajal :lol:
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 72
Liitunud: 26 Dets 2015, 18:06

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas illaR »

teine_riiul kirjutas:Oleneb seadistusest ikka, kuhu raskuskese on pandud. Mõnel piloodil meeldib kui on rohkem eespool, teisele kui on keskel. Trampliiniga "kujuga" on siin suht vähe pistmist, auto seadistatakse ikka raja järgi.
Ma mõtlesin seda, et oleneb, kas tee kaob alt ära või viskab just õhku. Ja see kah, et kas maandud sirgele pinnale või siis alla või ülespoole kulgevale!
Faastseliina.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas soca »

Tänaku maandumine teisel läbimisel oli täna minu arust kõige parem, maandus ilusti neljakäpukile nagu illar ütleb.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas calderon »

soca kirjutas:ma ei saa aru mis su eesmärk siin foorumis on? Postitad tavaliselt siia nädal aegu vanu uudiseid ja siis ka selliseid kommentaare nagu viimane.
Tead, ära lärtsu. Igaüks ei istu 24/7 arvuti taga ja ei loe ralli uudiseid hommikust õhtuni ja veel vähem ma viitsin mõned päevad foorumist eemal olles mitu lehte pilte vahtida ja kuskilt piltide vahelt mingit linki otsida. Korra või kaks on juhtunud, et olen pannud paar päeva vana uudise siia.
Ja mis viimasesse kommentaari puutub.. Ei tohi enam ausalt midagi öelda?
Funky-
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 295
Liitunud: 07 Juun 2010, 20:15
Asukoht: Kuressaare

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas Funky- »

calderon kirjutas:
soca kirjutas:ma ei saa aru mis su eesmärk siin foorumis on? Postitad tavaliselt siia nädal aegu vanu uudiseid ja siis ka selliseid kommentaare nagu viimane.
Tead, ära lärtsu. Igaüks ei istu 24/7 arvuti taga ja ei loe ralli uudiseid hommikust õhtuni ja veel vähem ma viitsin mõned päevad foorumist eemal olles mitu lehte pilte vahtida ja kuskilt piltide vahelt mingit linki otsida. Korra või kaks on juhtunud, et olen pannud paar päeva vana uudise siia.
Ja mis viimasesse kommentaari puutub.. Ei tohi enam ausalt midagi öelda?

Kui kursis pole, siis pole vaja ju postida ka ?
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas StP »

calderon kirjutas:
soca kirjutas:ma ei saa aru mis su eesmärk siin foorumis on? Postitad tavaliselt siia nädal aegu vanu uudiseid ja siis ka selliseid kommentaare nagu viimane.
Tead, ära lärtsu. Igaüks ei istu 24/7 arvuti taga ja ei loe ralli uudiseid hommikust õhtuni ja veel vähem ma viitsin mõned päevad foorumist eemal olles mitu lehte pilte vahtida ja kuskilt piltide vahelt mingit linki otsida. Korra või kaks on juhtunud, et olen pannud paar päeva vana uudise siia.
Ja mis viimasesse kommentaari puutub.. Ei tohi enam ausalt midagi öelda?
Võin julgelt soovitada. Kui sa leiad mingi pildi, video vms, siis vaata postitamise kellaaega. Kui ta on vähemalt pool tundi vana, siis loobu, sest on kindel, et see on juba siia foorumisse postitatud!!
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10
Meeldimisi saanud: 1

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas Janarr »

Kas täna Karlstadi ei kannagi üle?
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas calderon »

Funky- kirjutas:Kui kursis pole, siis pole vaja ju postida ka ?
Kes seda ütles, et kursis ei ole? Hoian end niipalju kursis kui vaja. Twitterit ja selliseid kanaleid küll eriti ei viitsi jälgida.
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas calderon »

Janarr kirjutas:Kas täna Karlstadi ei kannagi üle?
Keegi mainis, et kohalik stv pidi kandma
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10
Meeldimisi saanud: 1

Re: Rally Sweden Day 2

Postitus Postitas Janarr »

calderon kirjutas:
Janarr kirjutas:Kas täna Karlstadi ei kannagi üle?
Keegi mainis, et kohalik stv pidi kandma
Huvitav, pluss küll ei kanna, kas kellelgi linki leidub? On vaadatav üldse veebist?
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
Vasta