Rally Sweden Day 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Rally Sweden Day 2

Post by Mart_ »

Vaatasin just eilseid sisevideosi. Ott ütles SS8 finishis Raigole "Ma ei ole millegi nii hullu asjaga elus talvel sõitnud". Seega ei tasu imestada, miks tuju väga ei olnud.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Rally Sweden Day 2

Post by viplala »

Eilne päev numbrites
Image
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden Day 2

Post by soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Rally Sweden Day 2

Post by muhk »

Mart_ wrote:Vaatasin just eilseid sisevideosi. Ott ütles SS8 finishis Raigole "Ma ei ole millegi nii hullu asjaga elus talvel sõitnud". Seega ei tasu imestada, miks tuju väga ei olnud.
"krdi minutiga, rsk" lisab ka ott lõppu veel. ega jah, arusaadav, et tekib frustratsioon ja seda enam kõva saavutus siit rallilt 4-5 kohaga koju tulla (eks jaegeri silmaga ole veel omad lood)
Soulbender
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 108
Joined: Thu Jan 26, 2012 11:59 pm
Location: Tartu

Re: Rally Sweden Day 2

Post by Soulbender »

Mart_ wrote:Vaatasin just eilseid sisevideosi. Ott ütles SS8 finishis Raigole "Ma ei ole millegi nii hullu asjaga elus talvel sõitnud". Seega ei tasu imestada, miks tuju väga ei olnud.
SS12 ikka.
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Rally Sweden Day 2

Post by Mart_ »

Soulbender wrote:
Mart_ wrote:Vaatasin just eilseid sisevideosi. Ott ütles SS8 finishis Raigole "Ma ei ole millegi nii hullu asjaga elus talvel sõitnud". Seega ei tasu imestada, miks tuju väga ei olnud.
SS12 ikka.
Kuidas võtta :) Kirjade järgi oli jah SS12, reaalselt 8. katse. Mitte, et tähtis oleks, aga ütleme siis, et Vargåsen 1 katse :D
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: Rally Sweden Day 2

Post by ponx »

Loodame, et need sõnad nüüd väga suure kella külge ei lähe. Äkki tuleb jama poistel :)
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: Rally Sweden Day 2

Post by CTR »

ma arvan, et ta mõtles ebamugavat kiivrit või liiga õhukest kombet :)
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Rally Sweden Day 2

Post by Timur_P »

Ma ei usu, et bossid selle kommentaari pärast pahandavad. Kui DMACK tahab areneda siis tuleb tõele näkku vaadata, pea liiva alla peitmisest ei ole kasu.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rally Sweden Day 2

Post by -huviline2- »

Vaevalt nüüd omavahelisest emakeelsest suhtlemisest mingeid probleeme tekib, avalikult ta ju ei kritiseerinud (ok, kaamera küll kõik salvestab). Eks bossid tea ise ka ja saavad nüüd jälle väärtuslikku tagasisidet, kuidas rehvi mitte nii talviste olude jaoks kohandada. Ideaaltingimustes töötas ju rehv praktiliselt Micheliniga võrdväärselt.
Post Reply