Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 867
Joined: Fri Oct 01, 2010 6:47 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by blizzard »

Brake disk?

E: kuulsin ilmselt valesti
Last edited by blizzard on Sat Mar 05, 2016 12:43 am, edited 1 time in total.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11799
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by viplala »

Tänak: "I think we have a broken diff. Very sideways in here."
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 72
Joined: Sat Dec 26, 2015 6:06 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by illaR »

Lõpetage ära see sõnelemine, kas Te ise aru ei saa, et see on täielikult mõtetu jutt, see, mis ümber sõiduvigade ja asjade käib!? Eriti kehtib see distantsilt tehtud netimölina kohta, ma muidugi ei tea, kui hästi Te teineteist päriselus teate/tunnete!? Need ühe rallinimelised teemad võiks moded või adminnid üldse peale seda, kui Tänak finišis on, puhtaks pasast rookida, oleks teinekord hea lugeda, nii, et ei pea pool lehte ühte ja sama inffi lugema! Igasugune äärmus on hullus, ka Tänaku mõtlematu fännamine! Siinkirjutaja ise on tema pooldaja kusjuures!
Faastseliina.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by soca »

no elab need kaks linnakatset üle. Mu arust ütles et jupid kaasas ka ja vahetavad ära.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by -huviline2- »

illaR wrote:Lõpetage ära see sõnelemine, kas Te ise aru ei saa, et see on täielikult mõtetu jutt, see, mis ümber sõiduvigade ja asjade käib!? Eriti kehtib see distantsilt tehtud netimölina kohta, ma muidugi ei tea, kui hästi Te teineteist päriselus teate/tunnete!? Need ühe rallinimelised teemad võiks moded või adminnid üldse peale seda, kui Tänak finišis on, puhtaks pasast rookida, oleks teinekord hea lugeda, nii, et ei pea pool lehte ühte ja sama inffi lugema! Igasugune äärmus on hullus, ka Tänaku mõtlematu fännamine! Siinkirjutaja ise on tema pooldaja kusjuures!
See on foorum ja foorumi mõte. Arvamusi võivad kirja panna kõik. Kirjutamine ja lugemine on vabatahtlik.
Last edited by -huviline2- on Sat Mar 05, 2016 12:46 am, edited 1 time in total.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Lithium »

Milor wrote:
aix wrote:
Lithium wrote:Mingi tänavasõidu rehv peaks ka paremini :D
Ilmselt küll...aga kui tõsiselt võtta, siis ega ilmselt üle pingutada pole kah mõtet.
Juba see näitab küpset suhtumist, kui sõidab täpselt nii kiiresti kui rehv lubab ja tuleb kindla peale lõpuni. Nagu eelpool eldud, siis ega ilma teiste eksimusteta ilmselt kõrgemale kohale ei tõuse ja ülejäänuist saab ka DMackiga jagu...
Sa said valesti aru, Lithium pidas siin enda võimeid silmas. :roll:
Kui naljast aru ei saa, siis poleks mõtet pigem postitada.
Söörlöne!
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 562
Joined: Sat Nov 17, 2012 1:21 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by vaana »

Milor wrote:
schalke wrote:Ok, rohkem sõna ei võta siin. Ei saadud üldse aru, mida mõtlesin. Kui järgmise "väikese sõiduveaga" ratas alt tuleb vms., siis ärge seda kiruge. Ärge kiruge siis ka Camilli või kellegi teise puhul. Ilusat ralli jätku! Loodan siiralt, et Otil läheb kõik hästi ja järgmiseks aastaks samuti koha teenib.
Tere tulemast EESTI rallifoorumisse! Samas on kohatu soovida/vihjata omadele halba. Neid liikmeid, kes tohivad, ralli ajal, foorumis sõna võtta võib kahe käe sõrmedel üles lugeda. Harju sellega.
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 562
Joined: Sat Nov 17, 2012 1:21 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by vaana »

Milor wrote:
schalke wrote:Ok, rohkem sõna ei võta siin. Ei saadud üldse aru, mida mõtlesin. Kui järgmise "väikese sõiduveaga" ratas alt tuleb vms., siis ärge seda kiruge. Ärge kiruge siis ka Camilli või kellegi teise puhul. Ilusat ralli jätku! Loodan siiralt, et Otil läheb kõik hästi ja järgmiseks aastaks samuti koha teenib.
Tere tulemast EESTI rallifoorumisse! Samas on kohatu soovida/vihjata omadele halba. Neid liikmeid, kes tohivad, ralli ajal, foorumis sõna võtta võib kahe käe sõrmedel üles lugeda. Harju sellega.

Jah ma olen ka loobunud siin kommenteerimast, sest ma ei kuulu nende "tarkade" hulka aga edu teile "spetsialistid" :) :)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by soca »

Ott Tänak ‏@OttTanak 1m1 minute ago
We were a lot sideways, feels like maybe a broken diff, so we need to have a check and see...
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Kolin »

jop tvaju mat. Lõpetage ära see teineteise kallal nokkimine.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kantsler
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 55
Joined: Sat May 23, 2015 8:23 am
Location: mägi eesti

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by kantsler »

nüüd kaks mikihiirt.uni tapab head ööd
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Milor »

vaana wrote: Jah ma olen ka loobunud siin kommenteerimast, sest ma ei kuulu nende "tarkade" hulka aga edu teile "spetsialistid" :) :)
Sellisel juhul kaob foorumil mõte. Internetis on rohkelt kanaleid, kust saab asjakohast ja tuima infot. Milleks seda otsida foorumist ja loota, et kõik istuvad järjekorras - millal võib aega/infot edastada.
Sport on sportlasele elukutse - fännile/huvilisele adrenaliini ja elamuse saamiseks.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by soca »

kell 01.43 hakkab järgmine
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
aigarm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 114
Joined: Fri Sep 14, 2012 10:21 am
Location: Pärnu

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by aigarm »

Kolin wrote:jop tvaju mat. Lõpetage ära see teineteise kallal nokkimine.
Jääme ikka eestlasteks: http://epl.delfi.ee/news/lp/eestlaste-j ... d=73862319
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Kolin »

Milor wrote:
vaana wrote: Jah ma olen ka loobunud siin kommenteerimast, sest ma ei kuulu nende "tarkade" hulka aga edu teile "spetsialistid" :) :)
Sellisel juhul kaob foorumil mõte. Internetis on rohkelt kanaleid, kust saab asjakohast ja tuima infot. Milleks seda otsida foorumist ja loota, et kõik istuvad järjekorras - millal võib aega/infot edastada.
Sport on sportlasele elukutse - fännile/huvilisele adrenaliini ja elamuse saamiseks.
+1
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 72
Joined: Sat Dec 26, 2015 6:06 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by illaR »

-huviline2- wrote:
illaR wrote:Lõpetage ära see sõnelemine, kas Te ise aru ei saa, et see on täielikult mõtetu jutt, see, mis ümber sõiduvigade ja asjade käib!? Eriti kehtib see distantsilt tehtud netimölina kohta, ma muidugi ei tea, kui hästi Te teineteist päriselus teate/tunnete!? Need ühe rallinimelised teemad võiks moded või adminnid üldse peale seda, kui Tänak finišis on, puhtaks pasast rookida, oleks teinekord hea lugeda, nii, et ei pea pool lehte ühte ja sama inffi lugema! Igasugune äärmus on hullus, ka Tänaku mõtlematu fännamine! Siinkirjutaja ise on tema pooldaja kusjuures!
See on foorum ja foorumi mõte. Arvamusi võivad kirja panna kõik. Kirjutamine ja lugemine on vabatahtlik.
Ma olen foorumitega, nende neti omadega, kursis umbes kakskend aastat, lihtsalt on väheke imelik vaadata, et osad ei saa nt. sellestki aru, et isiklikke poste tehakse läbi privateadete, rääkimata muudest "vaimukustest".
Faastseliina.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Milor »

illaR wrote: Ma olen foorumitega, nende neti omadega, kursis umbes kakskend aastat, lihtsalt on väheke imelik vaadata, et osad ei saa nt. sellestki aru, et isiklikke poste tehakse läbi privateadete, rääkimata muudest "vaimukustest".
Markko Mätini aegadel oli foorum asjalik ja samas lõbus koht s.t. räägiti asjast ja visati ka nalja. Siis tulid peale nutikad telefonid, kust tekkis ka "kriis", sest telefonist oli raske seda kõike jälgida. Täna on aasta 2016 ja kui ikka on raske foorumit lugeda , siis aitab vast suurema ekraaniga telefon.
Mind isiklikult ajab si*aks vihaseks see meeletu asjalikus. Kui tahad vaadata numbrid ja ainult numbreid, siis vaata ka vastavaid saite, kus jooksevad numbrid. Kui tahad ainult asjaliku infot, siis ma ei oska sind aidata, sest ka WRC raadios visatakse nalja. Vahest aitaks isikliku foorumi tekitamine, kus saad endale sobivat infot postitada ja hiljem lugeda.
Ärge TAPKE foorumit oma info januga ja laske inimestel rallile kaasa elada ning suhelda/vajadusel kakelda! See pirtsutamine ja esiletõstetud näitlemine, et mina olen suurem fänn kui sina ajab ****.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
illaR
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 72
Joined: Sat Dec 26, 2015 6:06 pm

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by illaR »

Milor wrote:
illaR wrote: Ma olen foorumitega, nende neti omadega, kursis umbes kakskend aastat, lihtsalt on väheke imelik vaadata, et osad ei saa nt. sellestki aru, et isiklikke poste tehakse läbi privateadete, rääkimata muudest "vaimukustest".
Markko Mätini aegadel oli fooru asjalik ja samas lõbus koht s.t. räägiti asjast ja visati ka nalja. Siis tulid peale nutikad telefonid, kust tekkis ka "kriis", sest telefonist oli raske seda kõike jälgida. Täna on aasta 2016 ja kui ikka on raske foorumit lugeda , siis aitab vast suurema ekraaniga telefon.
Mind isiklikult ajab si*aks vihaseks see meeletu asjalikus. Kui tahad vaadata numbrid ja ainult numbreid, siis vaata ka vastavaid saite, kus jooksevad numbrid. Kui tahad ainult asjaliku infot, siis ma ei oska sind aidata, sest ka WRC raadios visatakse nalja. Vahest aitaks isikliku foorumi tekitamine, kus saad endale sobivat infot postitada ja hiljem lugeda.
Ärge TAPKE foorumit oma info januga ja laske inimestele rallile kaasa elada ning suhelda/vajadusel kakelda! See pirtsutamine ja esiletõstetud näitlemine, et mina olen suurem fänn kui sina ajab ****.
Selle esimese poolega olen 100% nõus. Ma pigem tegin lootusetu katse asi Su viidatud aegade olustikuni tagasi viia, nostalgia ja nii :) Aga vahest ma ikka ei hakka oma saiti tegema, mu post oli ka arvamuse avaldamine lihtsalt, kuigi see niivõrd-kuivõrd teemasse ei mahtund tegelt, aga noh...
Faastseliina.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Milor »

illaR wrote: Selle esimese poolega olen 100% nõus. Ma pigem tegin lootusetu katse asi Su viidatud aegade olustikuni tagasi viia, nostalgia ja nii :) Aga vahest ma ikka ei hakka oma saiti tegema, mu post oli ka arvamuse avaldamine lihtsalt, kuigi see niivõrd-kuivõrd teemasse ei mahtund tegelt, aga noh...
KÕIK VÕIVAD KIRJUTADA! Isiklikult võitlen nedne vastu, kes väidavad, et foorum on ainult ja ainult info edastamiseks. Foorum on meile KÕIGILE loodud ja seda AINULT selleks, et nii algajad kui ka staasikamad foorumlased saaksid omi mõtteid vahetada. FOORUM EI OLE SEE koht mis dublitseerib ainult teistelt saitidelt(kuhu on kõigil vaba ligipääsa) saadusd infot.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Rally Guanajuato Mexico 2016 Day 1

Post by Milor »

Küsimus: Mis on erinevust hiirepadjal ja hiire matil?
Vastus: Hiire padi on see kus hiir puhkab ja magab õndsat und. Hiire matt on see kus hiir maadleb tõsiste tööprobleemide üle.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Post Reply