Rally Argentina Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by -huviline2- »

Samamoodi ei tea me ju, kui hea mees on see komeedina tõusev uus-meremaalane. See pole talle just esimene kord tippe, sh. Ogieri kimbutada.
Väide, et igal rallil on 100% kiireim mees Ogier, on natukene liialdatud.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Kolin »

KidrA wrote:Enamus paistavad siin deliiriumis olevat, Ogieri teise koha üle. Inimesed nagu tõega postitavad, et Ogier andis endast maksimumi ja kaotas pea sekund kilomeetrile. Ma ei tea mehed, mis teil peas toimub aga paistab et mõttetöö kui selline on mõnedel peatunud.

Ka mulle ei sümpatiseeri paljud sportlased aga loogiline mõtlemine võiks ikkagi jääda. Sellist soppa pole mõtet ka postitada. Ka sina viplala tead ju väga hästi, mis toimub, kui Ogier endast maksimumi annab. Ja see maksimum ei ole kindlasti aeglasem kui Sordo ja sekund kilomeetrile aeglasem kui Paddon.
Ma pigem arvan, et Ogier ei hakanud hullu panema. Kuna rehvid olid suht peetis juba.
Vahepeal pead ka peaga sõitma. Parem võtta need 18 punkti kui üldse ilma jääd hullu riskimisega. Paddon see vastu, et oma esimest võitu kätte saada pidi hullult riskima. Seekord tasus ära aga järgmine kord ei pruugi nii hästi minna.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Rally Argentina Day 3

Post by johaan »

Pärtel wrote:DMacki vana rehv saatis end ka väärikalt pensionile - kõigepealt saab katsevõidu ja siis tuleb velje pealt maha.
Aitäh Pärtel, ma sain korraliku kõhutäie naerda! Hästi sõnastatud. Ja väga kuulekas rehv - sai aru, et tema tund on tulnud ning tuleb mängust välja astuda :)
Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2649
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Silk »

johaan wrote:
Pärtel wrote:DMacki vana rehv saatis end ka väärikalt pensionile - kõigepealt saab katsevõidu ja siis tuleb velje pealt maha.
Aitäh Pärtel, ma sain korraliku kõhutäie naerda! Hästi sõnastatud. Ja väga kuulekas rehv - sai aru, et tema tund on tulnud ning tuleb mängust välja astuda :)
Oleks siiski võinud pensionile 7 km hiljem minna :) natukene poolikuks jäi töö.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Frank »

KidrA wrote:Enamus paistavad siin deliiriumis olevat, Ogieri teise koha üle. Inimesed nagu tõega postitavad, et Ogier andis endast maksimumi ja kaotas pea sekund kilomeetrile. Ma ei tea mehed, mis teil peas toimub aga paistab et mõttetöö kui selline on mõnedel peatunud.

Ka mulle ei sümpatiseeri paljud sportlased aga loogiline mõtlemine võiks ikkagi jääda. Sellist soppa pole mõtet ka postitada. Ka sina viplala tead ju väga hästi, mis toimub, kui Ogier endast maksimumi annab. Ja see maksimum ei ole kindlasti aeglasem kui Sordo ja sekund kilomeetrile aeglasem kui Paddon.
Ei taha siia vaidlusse väga nina vahel panna, aga paar mõtet lihtsalt.

Ogieri ütlused on tihti vastukäivad ta reaalse tegutsemisega. Tänane rahulik sõit päädis sellega, et kolme katse arvestuses oli ta Paddonist 15,5 sekundit kiirem.

Ja nii nagu osad on siin maininud, me ei tea kui palju hävitas Ogier kahel katsel paugutades rehve. Seega see maksimum, mida oli võimalik viimasel katsel anda ei pruuginud olla enam sama, mis mõned tunnid varem.

Ogier on parim aktiivne rallisõitja hetkel ja seda domineerivalt, aga ka tema on inimene. Isegi Loeb eksis vahel. Nüüd järgmistel rallidel on näha, kui suur konkurent on Paddon Ogierile, kuna nüüd ei saa Ogier öelda, et tal oleks märgatavalt paremad teetingimused.

Vaatab, kas müristab veel või mitte.
"Come on, you can see more than that"
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Argentina Day 3

Post by soca »

no *****, mõtlesin et mis siin täna ikka väga juhtub ja sättisin ennast välja. Nüüd tuleb välja et magasin aastate ühe põnevaima päeva maha :lol:

Uskumatu sõit Paddonilt viimasel katsel, ma ise ei uskunud et ta selle ära toob.
Last edited by soca on Sun Apr 24, 2016 6:49 pm, edited 1 time in total.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Kolin »

Frank wrote:
KidrA wrote:Enamus paistavad siin deliiriumis olevat, Ogieri teise koha üle. Inimesed nagu tõega postitavad, et Ogier andis endast maksimumi ja kaotas pea sekund kilomeetrile. Ma ei tea mehed, mis teil peas toimub aga paistab et mõttetöö kui selline on mõnedel peatunud.

Ka mulle ei sümpatiseeri paljud sportlased aga loogiline mõtlemine võiks ikkagi jääda. Sellist soppa pole mõtet ka postitada. Ka sina viplala tead ju väga hästi, mis toimub, kui Ogier endast maksimumi annab. Ja see maksimum ei ole kindlasti aeglasem kui Sordo ja sekund kilomeetrile aeglasem kui Paddon.
Ei taha siia vaidlusse väga nina vahel panna, aga paar mõtet lihtsalt.

Ogieri ütlused on tihti vastukäivad ta reaalse tegutsemisega. Tänane rahulik sõit päädis sellega, et kolme katse arvestuses oli ta Paddonist 15,5 sekundit kiirem.

Ja nii nagu osad on siin maininud, me ei tea kui palju hävitas Ogier kahel katsel paugutades rehve. Seega see maksimum, mida oli võimalik viimasel katsel anda ei pruuginud olla enam sama, mis mõned tunnid varem.

Ogier on parim aktiivne rallisõitja hetkel ja seda domineerivalt, aga ka tema on inimene. Isegi Loeb eksis vahel. Nüüd järgmistel rallidel on näha, kui suur konkurent on Paddon Ogierile, kuna nüüd ei saa Ogier öelda, et tal oleks märgatavalt paremad teetingimused.

Vaatab, kas müristab veel või mitte.
Rasketel rallidel võib Paddon valjult kiusata Ogieri. Aga kiiretel rallidel jääb veel Ogierile alla.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Frank »

Aga samas peaksid kiiretel rallidel ta enda (Ogieri) tiimikaaslased talle piisavalt konkurentsi pakkuma. Ja Meeke on ka must hobune, kui ta just mõnda kivi ei leia.
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Kolin »

Live pildi lõpus näitas punkti tabelit. Ning seal pania tähele seda nagu oleks Ott siit rallilt kaks punga saanud. Seal oli Tänakul 26 punkti

Image
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Argentina Day 3

Post by soca »

snakeplissken wrote:Neuville vaatas seda aega küll maru hapu näoga
Ma usun et Neuvillel on ikka päris raske hetkel selles tiimis. Võeti ju tema paar aastat tagasi suure talendina siia tiimi võite ja poodiumeid tooma kuid mees on iga aastaga ainult kehvemaks läinud. Paddon nüüd pidevalt või võib vist öelda isegi et koguaeg temast kiirem.

Selle hooajaga ka tal Hyundaiga leping lõpeb ning ma kahtlen et edasi jääb. Hyundai ise võib-olla ei soovigi temaga lepingut pikendada.


Kuid me teame kes ta endale võtaks kui ta peaks vabanema.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1647
Joined: Fri Apr 25, 2008 9:22 am

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Makkro »

Points
1. Sébastien Ogier 96
2. Hayden Paddon 57
3. Mads Østberg 52
4. Andreas Mikkelsen 48
5. Dani Sordo 44
6. Jari-Matti Latvala 27
7. Ott Tänak 24
8. Thierry Neuville 23
9. Stéphane Lefebvre 10
10.Henning Solberg 8
11.Martin Prokop 6
12.Marcos Ligato 6
13.Kingdom Elfyn Evans 6
14.Lorenzo Bertelli 4
15. Eric Camilli 4
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Strike »

Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by KidrA »

Frank wrote:
KidrA wrote:Enamus paistavad siin deliiriumis olevat, Ogieri teise koha üle. Inimesed nagu tõega postitavad, et Ogier andis endast maksimumi ja kaotas pea sekund kilomeetrile. Ma ei tea mehed, mis teil peas toimub aga paistab et mõttetöö kui selline on mõnedel peatunud.

Ka mulle ei sümpatiseeri paljud sportlased aga loogiline mõtlemine võiks ikkagi jääda. Sellist soppa pole mõtet ka postitada. Ka sina viplala tead ju väga hästi, mis toimub, kui Ogier endast maksimumi annab. Ja see maksimum ei ole kindlasti aeglasem kui Sordo ja sekund kilomeetrile aeglasem kui Paddon.
Ogieri ütlused on tihti vastukäivad ta reaalse tegutsemisega. Tänane rahulik sõit päädis sellega, et kolme katse arvestuses oli ta Paddonist 15,5 sekundit kiirem.
Vot siin kohal ma ei ole jälle nõus. Minu arust vastavad Ogieri ajad ta jutule. Ehk kui ütleb, et pani maximum attack siis on seda ka aegades näha ja kui ütleb, et ei saanud pushida, siis on vastavalt ka seda näha.

Sama kehtib tegelikult kõikide sõitjate kohta. WRC tipp pole koht, kus peaks finishis valetama, endal higipull otsa-ees, nägu punane peas ja hingeldamas aga võtsin rahulikult.

Nagu viimased 3 katset, mille näite sa tõid. Siis esimesel neist, kaotas Tänakule 3 sekki, ütles, et ei saanud pushida, udu segas. Loogiline.

2. katse. "A good stage for me" ja 13 sekki kiirem kui 2.koha Sordo. Loogiline.

...ja kui kõik ta katse aegu ja kommentaare vaadata siis kõik vastab ta jutule.
svs89
Rallifoorum 24/7
Posts: 2367
Joined: Thu Aug 10, 2006 5:31 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by svs89 »

Peale Argentina rallit:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

1 minut ja 40 sekki veel lõpuajale otsa pandud ei jõutud vast kas rehvi vahetada või veniti katkisega kontrollpunkti kuigi see ei muuda enam midagi.
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 232
Joined: Thu Jul 29, 2010 5:44 pm
Location: tallinn

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Tuhman »

Mind lihtsalt huvitab.

Miks mõndadele siin ei meeldi Ogier? Ta on ju 3 kordne maailmameister. Mida ta valesti teeb?
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Lärri »

Mulle meeldiks, kui oleks kolm rallifoorumit. Ühes möllaksid Ogier tulised vastased. Teises märatseksid Ogier tulised kaitsjad. Kolmandas oleks hea meelega ise ja ülejäänud rallihuvilised.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by KidrA »

Tuhman wrote:Mind lihtsalt huvitab.

Miks mõndadele siin ei meeldi Ogier? Ta on ju 3 kordne maailmameister. Mida ta valesti teeb?
See on tavaline, et kui keegi hakkab domineerima, siis juba võistluslikust huvist hakkab huvi tema vastu kaduma ja ootad, et keegi teine võidaks. Hakatakse kaasa elama teistele ja ootadakse suurfavoriidi hävingut. Sama oli kunagi Schumacheriga F1's ja Loebiga WRC's.

Ogier on sellest kolmikust muidugi sellist tüüpi, kes ei ürita kuidagigi kellegile meeldida. Ta pole meedia ja fännidega hästi flirtiv Schumacher. Ta pole soe ja sõbralik, igaühe parim sõber tüüpi Loeb. Ta on külm ja kalkuleeriv ja ei karda oma arvamust välja öelda, isegi kui see enamusele rallifännidele ei pruugi meeldida.

Ja kui keegi on juba nii negatiivseks enda jaoks muudetud siis hakataksegi iga tema sõna ja tegu võtma kui negatiivset asjandust.

Ogier ütleb, et talle stardijärjekorra reegel ei meeldi. Selge, kuradi viripill selline!

Ogier ütleb, et ei suutnud autost maksimumi võtta. Selge, kuradi valevorst selline. Sa oled Ogier, sa võtad alati maksimumi!


Mäletan mul oli kunagi sama teema Schumacheriga. Mis iganes ta ka ei öelnud ja ei teinud, ta oli minu jaoks täiesti vastik kuju.

Lihtsalt sellised tegelased tuleb maa peale tagasi tuua vahetevahel. Muidu see negatiivsus on nakkav ja ühel hetkel terve foorum muutub samasuguseks, praegu ka Paddon võitis ja võiks nagu tema võitu juubeldada aga mõned lapsikumad foorumlased esimese asjana ikka kirjutavad et haa haaa Ogier sai lutti. No comments : D
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Rally Argentina Day 3

Post by viplala »

KidrA wrote:Enamus paistavad siin deliiriumis olevat, Ogieri teise koha üle. Inimesed nagu tõega postitavad, et Ogier andis endast maksimumi ja kaotas pea sekund kilomeetrile. Ma ei tea mehed, mis teil peas toimub aga paistab et mõttetöö kui selline on mõnedel peatunud.

Ka mulle ei sümpatiseeri paljud sportlased aga loogiline mõtlemine võiks ikkagi jääda. Sellist soppa pole mõtet ka postitada. Ka sina viplala tead ju väga hästi, mis toimub, kui Ogier endast maksimumi annab. Ja see maksimum ei ole kindlasti aeglasem kui Sordo ja sekund kilomeetrile aeglasem kui Paddon.
Kuule kidra ma tunnen sulle vaid kaas sinu valus! Proovin mõista vaid kui raske sul on!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by KidrA »

viplala wrote:
KidrA wrote:Enamus paistavad siin deliiriumis olevat, Ogieri teise koha üle. Inimesed nagu tõega postitavad, et Ogier andis endast maksimumi ja kaotas pea sekund kilomeetrile. Ma ei tea mehed, mis teil peas toimub aga paistab et mõttetöö kui selline on mõnedel peatunud.

Ka mulle ei sümpatiseeri paljud sportlased aga loogiline mõtlemine võiks ikkagi jääda. Sellist soppa pole mõtet ka postitada. Ka sina viplala tead ju väga hästi, mis toimub, kui Ogier endast maksimumi annab. Ja see maksimum ei ole kindlasti aeglasem kui Sordo ja sekund kilomeetrile aeglasem kui Paddon.
Kuule kidra ma tunnen sulle vaid kaas sinu valus! Proovin mõista vaid kui raske sul on!
Tänan seltsimees viplala kaastunde avalduse eest aga sihite jälle puusalt. Olete nende seentega täna ilmselgelt liiale läinud! :D
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 677
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:10 pm

Re: Rally Argentina Day 3

Post by Janarr »

Ma ei saa ka väga foorumlaste pahameelest aru. Nagu näha ei ole keegi võitmatu, pole siis vahet, kas paugutas täiega, suutis maksimumi võtta või mitte.
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
Post Reply