Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by soca »

Suur tänu hea inimene. Seda vabanduse artiklit tahtsin rohkemgi näha :)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by Lithium »

Minu arust kõikide väljaannete sporditoimetajad võiksid korra MM-ralli õhku hingama minna. :)
Söörlöne!
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by soca »

100% nõus
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
cky
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 259
Joined: Sat Jan 23, 2016 11:35 pm

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by cky »

kas kuskilt on läbi ka käinud mis Ogieri probleem oli enne viimast katset?
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by soca »

Puncture jälle kui õigesti aru sain.

Vaatan siin et Camillilt üli hea ralli, vaikselt hakkab ennast juba näitama. Kaotust kõigest 0.66sek/km peale.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by viplala »

cky wrote:kas kuskilt on läbi ka käinud mis Ogieri probleem oli enne viimast katset?
Rehvi tühjenemised olid Ogieri mured viimasel päeval. Siin räägib Ogier ise oma muredest pikemalt http://www.crash.net/wrc/news/230681/1/ ... tures.html
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by jens »

aix wrote: Tegelikult ikka päris ammu siis...5 aastat tagasi. Ja nüüd juba teist rallit järjest VW esikohast ilma jäänud. Kas see on millegi uue ajastu algus. Minu arvutuste kohaselt peaks järgmine esikoht olema fordile ja see siis sellisele puna/musta/valge kirjule autole, mis ei sõida michelin rehvidega...:)
Või siis järgmise ralli võidab Ford, aga Östbergiga roolis... sest kõik teised tehasesõitjad katkestavad. :wink: :lol:
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by jens »

Kolin wrote:Meeke üle hea meel. Tegelikult võib Meeke pidada järgmine aasta üheks tiitli nõudlejaks.
Meeke'l on tõesti hea kiirus ja sel aastal on ta kõikidel rallidel, kus ta osalenud on, esimese kahe hulgas sõitnud... kui ta katkestanud pole.

Parimal juhul näen ma temas siiski n-ö latvalat, kes võib küll rallisid võita, aga kogub sinna kõrvale ka hulga nulliringe. Ehk siis reaalseks tiitlinõudlejaks ma teda ei pea. Muidugi üks variant on - kui Ogier võtab üle Loebi 10aasta taguse hobi ja hakkab maastikurattaga sõitma ning jätab terve hulga rallisid vahele...
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by Mart_ »

Olen seda ka korra varem maininud, aga Meeke'e eelis on hetkel pigevaba sõit. Otseloomulikult tahab ta võita ja kiiresti sõita, aga konkreetset kohustust võita hetkel ei ole. Arvan, et see annab oluliselt juurde. Ka see, et rallivälisel ajal teeb mees kõvasti testitööd ja läbib kilomeetreid.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by MKD »

Kirjutasin ka mõned mõtted Portugali rallist. Ma tegelikult ei usu, et Meeke puhul see pingevaba sõit nii palju mõjutaks, et see otsustaks rallivõidu. Kindlasti see mõjutab aga neil meestel on pinget ja vastutust ka ilma selleta, et hooaja kokkuvõttes midagi kaalul pole. Kirjutasin sellest postituses ka natukene pikemalt :)

http://www.rallinaut.ee/portugal-2016-meeke-voitis
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by Lithium »

MKD wrote:Kirjutasin ka mõned mõtted Portugali rallist. Ma tegelikult ei usu, et Meeke puhul see pingevaba sõit nii palju mõjutaks, et see otsustaks rallivõidu. Kindlasti see mõjutab aga neil meestel on pinget ja vastutust ka ilma selleta, et hooaja kokkuvõttes midagi kaalul pole. Kirjutasin sellest postituses ka natukene pikemalt :)

http://www.rallinaut.ee/portugal-2016-meeke-voitis
Ott eksis? :shock:
Söörlöne!
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by MKD »

Lithium wrote:
MKD wrote:Kirjutasin ka mõned mõtted Portugali rallist. Ma tegelikult ei usu, et Meeke puhul see pingevaba sõit nii palju mõjutaks, et see otsustaks rallivõidu. Kindlasti see mõjutab aga neil meestel on pinget ja vastutust ka ilma selleta, et hooaja kokkuvõttes midagi kaalul pole. Kirjutasin sellest postituses ka natukene pikemalt :)

http://www.rallinaut.ee/portugal-2016-meeke-voitis
Ott eksis? :shock:
Ilmselgelt ei lugenud sa kogu postitust läbi, kuid teinekord võiksid seda siiski teha. Oti lõigus kirjutasin sellest pikemalt. Otseselt sõiduviga ei ole ja aga lõpuks on see ikkagi sõiduviga, mis siis, et mees midagi teistmoodi poleks saanud teha (ps. muidugi, kui sul on pakkuda paremat sõnastust sellele kohale, siis võid psi kirjutada ;) )

Siin on see lõik:
Tegelikult ei saa eksimust otseselt Oti sõiduveaks lugeda, sest ta tegi kõik õigesti – legend oli õige ning kurvi läbimise trajektoor oli samuti sobiv, kuid esimesed autod olid suure kivi kruusa alt välja toonud, mis asus nii öelda pimedas kurvis. Sisuliselt ei saanudki ta seda kivi kuidagi vältida ning vedrustuse lõhkumine ja teelt välja sõitmine oli juba tagajärg – tegelikult oli selles kohas probleeme kõigil, kuid Otil ja Haydenil oli vähem õnne, kui teistel.
Last edited by MKD on Wed May 25, 2016 1:43 pm, edited 1 time in total.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by viplala »

Siin jagab Portugali ralli peakorraldaja Pedro Almeida Paddoni juhtumi kohta selgitusi, miks just nii käituti korraldajate poolt.

http://www.autosport.com/news/report.ph ... sh-actions
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by -huviline2- »

Suht mõtlematu ja idiootlik käitumine...ning jagub veel julgust õigustadagi.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by Gustav »

-huviline2- wrote:Suht mõtlematu ja idiootlik käitumine...ning jagub veel julgust õigustadagi.
Just. Pohh, põlegu või mets maha. Kuniks tee on vaba, käib ralli edasi. Kuskil võiks ikka piir olla. Kujutan ette, et sealsed metsad ikka päris tuleohtlikud. (Nagu ka eelmine aasta näitas)
trophy
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 34
Joined: Thu Nov 22, 2012 2:59 pm

Re: Vodafone Rally de Portugal 2016 Day3

Post by trophy »

Päris kindlasti oleks pidanud sõitjaid hoiatama "kollaste lippudega". Oht oli ikka väga tõsine - ei taha mõeldagi olukorrast, kus auto lendab põlevasse metsa, uksed on kinni kiilunud ja ei avane... Täielik käkk korraldajate poolt!
Post Reply