Austraalia ralli III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Austraalia ralli III päev

Postitus Postitas veteran »

No kas saab üks päev kehvemini alata. Mingi tobeduse pärast rajalt maha võtta.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Misasja kesasja?
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

Märtin võeti maha,kuna kasutas tagavararatta kinnituse purunenud rihma asemel kivi. :cry: :cry: :( :(
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

tohhoh, kust seda loed?
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

on jah krt
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

Vaata newsflash wrc.com-s.Peale seda pole teda ka ju enam paremusjärjestuses. Tehn. kontrollida arvates oli see -
Officials have said this was an unauthorised modification of the car's weight and therefore excluded Martin from the event. He was lying in fourth place before his exclusion.

Kari mölakaid,muud ei tule kohe pähe öelda.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Selle eest nüüd, no ***** on küll ikka, no palju see siis kaalu mõjutas nüüd?
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

tõesti selle pärast ma nyyd tõesti yles ei viitsinud tõusta, et mingid krdi asjapulgad näkku panema hakkavad
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

ei oskagi nagu midagi öelda
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

See avastati auto kaalumisel eile õhtul peale II päeva.Teoreetiliselt on neil ju õigus - kivi kaalus 5-6 kilo ja ilmselt tõstis auto kaalu üle miinimumpiiri. Tegelikult,kui see rihm oli tõesti katki,oleks pidanud mehaanikud kas või lisaraskuse peale panema,ilmselt hoiti auto kaalu ikkagi alla piiri. Muidugi pole siin kriipsugi MM süüd,aga mehaanikuid ju maha võtta ei saa.
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Oi jah :shock: :evil: L2hen magama siis tagasi, sydamest kahju lootsin t2na veel ikka midagi n2ha... Esiduell on p6nev, kuid selle p2rast ei hakka siin yleval istuma... :cry:
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Sellest ma saan veelvähem aru, mumeelest pole autodel maksimumkaalu vaid miinimumkaal
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

enne kui ma wrc.com'i lehele jõudsin, mõtlesin et võix mingi põhjapanev uudis olla nyyd ees, kuid sellist asja ei olex ma elu sees osanud arvata!!!.

Mina alla ei anna vaatan ralli lõpuni.
RS03
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 25
Liitunud: 06 Mär 2003, 19:26
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

RS03

Postitus Postitas RS03 »

Hea et see kõik unenägu on(:
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

Päris nii see ka polnud negu arvasin.Auto kaalus ikkagi 1253 kg, minimaalne on 1230 kg. Seda kivi vaadeldi kui "lubamatut auto kaalu muutmist" ja mehaanikutel polnud asjaga pistmist. Kivi panid nad ise autosse kui ratast vahetasid ,kuna tagavararatta kinnituse rihm oli purunenud.

Markko Martin's Ford Focus was excluded from Rally Australia by the Stewards of the meeting last night for infringing Appendix J Art. 252 2.2.

It appears that a rock weighing five or six kilos was found within the car and that this contributed to the car's weight when weighed. This amounted to an unauthorised modification of the vehicle's weight.

The rock had been placed in the car by Martin and co-driver Park when they stopped to change a wheel during yesterday afternoon. The ratchet mechanism holding the spare wheel in place failed and they used the rock to wedge the spare wheel in place so that they could continue. Scrutineers spotted the rock when the car arrived at service and reported the matter. The car was weighed at 1253 kg; the minimum weight allowed is 1230kg.

Aga ikkagi seakari :cry:
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

raudselt olid need subaru vennad kes seda nägid ja kittuma läxid, neile meeldib alata seaduste kallal höörtuda
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Aga sellest ma ei saa aru küll, ma saan aru et alla 1230 ei tohi auto kaal olla, mis vahet sel on palju ta üle miinimumi on :)
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

tommi kirjutas:Sellest ma saan veelvähem aru, mumeelest pole autodel maksimumkaalu vaid miinimumkaal
Ega ma maksimukaalust rääkinudki. Esialgu arvasin,et ta auto kaalus tegelikult alla vähima lubatud piiri ja ta kasutas seda kivikiilu ,et kaal oleks ikkagi rohkem kui miinimum. Aga tegelikult oli tal isegi 23 kg varu veel. Ma oleks veel aru saanud,kui mahavõtmise põhjuseks oleks ohutus - näiteks kivi pääseb lendama kui autot kantima hakkab, aga LUBAMATU AUTO KAALU MUUTMINE - see on küll erakordselt nõme põhjus. Häda ju ajas härja kaevu - ratas peab kinni olema. Põrgusse.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Jama värk jah, ok kaeme rallit, sainz tahab vist 4ndale kohale tõusta täna vägisi algus on paljulubav
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Solberg ka hästi alustab, eila kokkuvõttes oli ta igatahes väga enesekindel et teeb Loebile täna ära
Vasta