Neste Rally Finland 2016 Day 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by Strike »

Laupäevase võistluspäeva kokkuvõte: http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... sivad.html
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
kaits
Rallifoorum 24/7
Posts: 2184
Joined: Sat Feb 22, 2003 5:33 pm
Location: Tallinn

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by kaits »

ponx wrote:See näitab meie mehe tugevust ja ma olen 99% kindel, et see fordi psk on vähemalt 10% volksust ja hundaist kehvem. Võiduks peab lihtsalt räigelt paugutama ja riskima. Mads pole nõus nii palju riskima.
Loodan, et tehased märkavad seda ja järgmisel aastal ei pea enam mäkke testima vaid saab korralikult mõnes suuremas meeskonnas oma võimed näidata.
Kogu austuse juures olen ma rõõmus, et Ford on Ottile sellise võimaluse andnud.
Tegelikult on Ford sobinud nii Markkole ja Ottile ehk oleks mõttet veel jääda Fordi. Markkol olid problemid kui läks Peugeoti ja auto oli Grönholmile hea. Samas kes teab mis tulevik toob
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 771
Joined: Tue Jun 15, 2010 7:41 pm
Location: Harju

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by Pints »

kaits wrote:
ponx wrote:See näitab meie mehe tugevust ja ma olen 99% kindel, et see fordi psk on vähemalt 10% volksust ja hundaist kehvem. Võiduks peab lihtsalt räigelt paugutama ja riskima. Mads pole nõus nii palju riskima.
Loodan, et tehased märkavad seda ja järgmisel aastal ei pea enam mäkke testima vaid saab korralikult mõnes suuremas meeskonnas oma võimed näidata.
Kogu austuse juures olen ma rõõmus, et Ford on Ottile sellise võimaluse andnud.
Tegelikult on Ford sobinud nii Markkole ja Ottile ehk oleks mõttet veel jääda Fordi. Markkol olid problemid kui läks Peugeoti ja auto oli Grönholmile hea. Samas kes teab mis tulevik toob
Ford on sobinud Otile aga me ei tea kas teine auto sobib äkki paremini. Toona oli Peugeot teada et kehvem kui teised. Kui anda see 10% parem auto kätte siis annaks seal pähklist veel rohkem välja pigistada. Ehe näide, Õstberg Citroenis vs Õstberg Fordis.
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by ponx »

Grönholm tundus sama hull (veri ninast välja tüüp kes annab endast kõik) nagu Ott praegu ja see pesukott ei tundnud väga rallika moodi.
Pakun, et see oli samm tagasi võrreldes Fordiga.
Kõik on muidugi puhtalt spekulatsioon ja minu arvamus.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by nsa »

Breeni ss14 aega on vist muudetud, ennem oli 11,5s vahe Otiga ja nüüd 9,1s.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by viplala »

nsa wrote:Breeni ss14 aega on vist muudetud, ennem oli 11,5s vahe Otiga ja nüüd 9,1s.
No näed mingi õiglus siin maailmas ikka on :)
kaits
Rallifoorum 24/7
Posts: 2184
Joined: Sat Feb 22, 2003 5:33 pm
Location: Tallinn

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by kaits »

nsa wrote:Breeni ss14 aega on vist muudetud, ennem oli 11,5s vahe Otiga ja nüüd 9,1s.
2,4 sek paberil mahavõetud on veits parem. Info üleval Wrc.com lehel
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by Kolin »

nsa wrote:Breeni ss14 aega on vist muudetud, ennem oli 11,5s vahe Otiga ja nüüd 9,1s.
On jah muudetud. Ennem oli kaotus tänakule ss14-nel 5,4 sekundit nüüd uus kaotus on 7,8 sekundit
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by -huviline2- »

Nii see on, allkirjastatud otsus: http://www.nesterallyfinland.fi/site/as ... _no__4.pdf
Tegelikult oleks võinud kõigile RC1 sõitjatele anda Tänaku aja, sest põhjus(Camilli) leidis ju aset lausa enne 1. splitti e. enne 1/3 katset...
Minu tagasihoidlik arvamus.
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 501
Joined: Sat Feb 09, 2008 4:15 pm

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by jaani8 »

Camillil jälle käed roolil. Onboard video wrc.com
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by -huviline2- »

Refleks pole teatavasti õpitav...mõni mees veel hoiab katusest ka kinni.
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1081
Joined: Sun Jan 22, 2006 10:42 am
Location: Tallinn

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by Mistral »

Vaatasin Ogieri väljasõidu onboardi (SURKEE 2) ja 7:37 jäi silma selline moment. Mõni mees oleks ka oma otsa leidnud Ogieri välja aidates. Sellel härral ikka väga vedas.
Attachments
Pilt ka
Pilt ka
Spectator.JPG (96.05 KiB) Viewed 4462 times
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
MMAL
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 209
Joined: Sun Jan 20, 2013 11:22 pm

Re: Neste Rally Finland 2016 Day 2

Post by MMAL »

Pints wrote:
kaits wrote:
ponx wrote:See näitab meie mehe tugevust ja ma olen 99% kindel, et see fordi psk on vähemalt 10% volksust ja hundaist kehvem. Võiduks peab lihtsalt räigelt paugutama ja riskima. Mads pole nõus nii palju riskima.
Loodan, et tehased märkavad seda ja järgmisel aastal ei pea enam mäkke testima vaid saab korralikult mõnes suuremas meeskonnas oma võimed näidata.
Kogu austuse juures olen ma rõõmus, et Ford on Ottile sellise võimaluse andnud.
Tegelikult on Ford sobinud nii Markkole ja Ottile ehk oleks mõttet veel jääda Fordi. Markkol olid problemid kui läks Peugeoti ja auto oli Grönholmile hea. Samas kes teab mis tulevik toob
Ford on sobinud Otile aga me ei tea kas teine auto sobib äkki paremini. Toona oli Peugeot teada et kehvem kui teised. Kui anda see 10% parem auto kätte siis annaks seal pähklist veel rohkem välja pigistada. Ehe näide, Õstberg Citroenis vs Õstberg Fordis.
Nõus ponxiga üldiselt...aga nimetaks seda tugevust saare jonniks, see hirmus võidunälg on ju Otis pidevalt olnud, alguses paugutas ka ja tahtis kohe võita wrcs, ei tulnud välja, kuigi katseid võita suutis, aga lõpuni ei saanud. Wilson pani pingile Oti, mõtlema...(meeskonnast välja ei visanud, nagu korvis, jalkas), Ott tagasi vanemana, targemana ja nüüd natuke kogenumana suudab rohkem, kui keegi teine, sest tahe on meeletu, kui poleks ainult teistest kehvemaid rehve ja autot.
Aga Wilson on õnnelik, et ta uskus Otti ja nüüd hakkab see Oti kiirus paistma ka teistele silma. Poola, Soome on Ott fordi pildil hoidnud ainukesena sisuliselt. Ükskõik, mis tulemusega see ralli lõpeb, Ott on tõestanud ennast ja saarlase jonni...
Tahaks dmacki fordi poodiumil näha!
Post Reply