VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 525
Joined: Tue Jan 12, 2016 2:08 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Polkovniku lesk »

• Malcolm paneb kõik kaardid mängu, et Ogier enda juurde saada, on räägitud juba testimisest
• Malcolm arvab, et auto on piisavalt hea tiitlite võitmiseks
• Tänak ja Camilli põhitiimis ja Evans DMACKis
• Esmaspäevane teadaanne lükatakse edasi
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by -huviline2- »

Kui Citroen ootab Ogierilt telefonikõne, siis Wilson juba suhtleb...
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Kolin »

Olen si mõtteid mõlgutanud. Sabakont ütleb, et Ogier liigub Citroeni meeskonda. Ning Latvala kas Toyotasse või siis Fordi. Mikkelsenil ega eriti valikut pole. Tundub, et Toyota. Miks Ogier Citroeni?. Kahel lihtsal põhjusel. Esiteks on tegemist prantsuse autotootjaga. Ning teiseks ka Ogieril on olemas FFSA toetus. See on minu arvamus. Kuid kui uskuda Mattoni jutt, et ta ei kavatse kedagi noortest minema saata, vaid panustab noorte arendamisele. Siis kas see oli öeldud ennem VW otsust või pärast. Kui pärast siis on kindel, et Ogier Citroenis ei sõida. Aga kui ennem siis on kõik võimalik. Samas seal võib tekkida kahe isiku vaheline konflikt. Mõtlen Mekke ja Ogieri vahel. Soome ütle Meeke ikka väga valusalt Ogierile, et hoia mokk maas selle stardijärjekorra kohapealt.
Samas kui nüüd intervjuud kuulata siis saame teada kas Ogier lihtsalt puhus mulli või ta mõtles ka seda mida ütles. Hetkel tekkis ideaalne võimalus minna MW meeskonda. Isiklikult loodan, et Ogier liituks MW-ga. Mitte et see oleks märgunenägu. vaid Austades MW-d oleks ka temal aeg hakata võitma. MW on sellesse sarja väga palju panustanud. Ning Ogieriga oleks ideaalne varant hakata vilu lõikama. Suure mehega koos sõites saab ka Tänak kindlasti edasi areneda. Sest nagu aru olen saanud siis nad saavad Ogieriga väga hästi läbi. Kindlasti oleks ka auto arenduse juures Ogierist väga palju abi.
Toyotasse olen kindel, et ogier ei lähe. Seda võin 100% väita. Pigem istub mees kodus. Tal sisuliselt ongi kaks varianti Citroen või siis M-Sport. Aga eks see M-Sporti minek sõltub suuresti kui suure toetuse annab Ford selleks. Ning kindlasti on Ogieril ka omal korralikke sponsoreid. Ning kui uskuda Ogieri austust MW vastu siis ma arvan, et ta oleks nõus ka väiksema palgaga sinna minema.
See puhtalt minu mõtte välgatus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by -huviline2- »

Matton ütles seda nüüd eile/üleeile, et ootab Ogierilt telefonikõnet ja prantslasest neljakordne maailmameister on tiimis ikka huvitav, kuid noori poisse koju saatma ei hakata, sest meeskonna eesmärk on noori talente arendada. Samas saab neid alati panna DS3 WRCga kogemusi omandama nagu esialgne plaan vist vähemalt hooaja alguses ka ette nägi (minu, mitte Mattoni arvamus). Mikkeleseni ja Latvala samas välistas ta koheselt, nendele kohti ei jätku/ juurde ei tekitata.

Autospordi artiklis aga Wilson räägib, et suhtleb juba Ogieriga järgmise aasta teemal.
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 315
Joined: Tue Dec 25, 2012 2:49 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by stout »

Kui kuulata Colin Clarki viimast juttu, siis tema väitel võib tulla Citroenist ülevalt käsk, et tehke kõik et Ogier tiimi saada, kuna prantslane prantsuse tiimis oleks neile väga tähtis, seda enam, et see mees on 4-kordne maailmameister. Elame näeme.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Kolin »

Monte stardilist:
1 Sebastien Ogier/Julien Ingrassia (Red Bull Ford M-Sport World Rally Team Fiesta RS WRC) :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Timur_P »

Kolin wrote:Monte stardilist:
1 Sebastien Ogier/Julien Ingrassia (Red Bull Ford M-Sport World Rally Team Fiesta RS WRC) :D
Pigem: Red Bull Ford World Rally Team - Ford Fiesta RS WRC
Kui Ford tuleb tagasi, siis tiimi nimes enam M-Sporti ei oleks. Kuid ei imestaks, kui tiimide nimistus oleks Dmack M-Sport World Rally Team
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Dubber »

Minu tänahommikune kohvipaks tassis voolis sellise pilid

Ogier -> Ford, see on MW eluvõimalus, win-win võimalus. Citroen - kas Meeke ja Ogier "mahuvad" ära? On ju ka Meeke häälestatud just järgmisele aastale ja valmis poodiumi kohti püüdma.

Latvala -> Toyota, soomlane, piisavalt kaua juba aktiivne olnud, piisavalt edukas karjäär olnud. Miks mitte aidata Hirvoneni ja Tommiga (loomulikult foorumlaste näpunäidete järgi ;)) Toyotal taas tippu tõusta.
Tuli ju ka talle VWEXIT ootamatult ja lihtsalt MW telefon on kinni pidevalt, teda kätte ei saa. Citroen ... neeeh.

Mikkelsen -> WRX-i ja VW-ga.

Huvitav mis Smeetist (boss) saab?
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Kolin »

Timur_P wrote:
Kolin wrote:Monte stardilist:
1 Sebastien Ogier/Julien Ingrassia (Red Bull Ford M-Sport World Rally Team Fiesta RS WRC) :D
Pigem: Red Bull Ford World Rally Team - Ford Fiesta RS WRC
Kui Ford tuleb tagasi, siis tiimi nimes enam M-Sporti ei oleks. Kuid ei imestaks, kui tiimide nimistus oleks Dmack M-Sport World Rally Team
Seda artiklit silmas pidades siis alates 2012 on Ford alati kulisside taga MW.ga koostööd teinud. Kuid mitte kunagi nii palju nagu selle auto arenduse juures.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aigarm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 114
Joined: Fri Sep 14, 2012 10:21 am
Location: Pärnu

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by aigarm »

post-1812-0-99772600-1478254998.jpg
post-1812-0-99772600-1478254998.jpg (117.57 KiB) Viewed 7464 times
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Lärri »

aigarm wrote:
post-1812-0-99772600-1478254998.jpg
mage töötlus Camillist
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Milor »

Kolin wrote:Austades MW-d oleks ka temal aeg hakata võitma. MW on sellesse sarja väga palju panustanud. Ning Ogieriga oleks ideaalne varant hakata vilu lõikama. Suure mehega koos sõites saab ka Tänak kindlasti edasi areneda. Sest nagu aru olen saanud siis nad saavad Ogieriga väga hästi läbi. Kindlasti oleks ka auto arenduse juures Ogierist väga palju abi.
100% nõus. Mind ennastki pani imestama, et mida suudab MW saavutada Camille ja Tänakuga sellise kahuriväe vastu. Põhimõteliselt oleks võinud kalendrisse kirjutada kohe meeskondliku viimase koha.
Ogier Fordis muudaks aga asja palju värvilisemaks ja ei usu mina, et Ott hakkab nüüd Ogieri kadestama või see mingil muul moel Otile kahjulik oleks. Pigem just kasulik (väiksem pinge + kasulik info).

Camillel on oma roll Fordis. Tema tagab, et asi ei muutuks nii ebahuvitavaks nagu eelmistel aastatel kus tihti peale poodium koosnes ainult VW meestest.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Milor »

Milor wrote:
Kolin wrote:Austades MW-d oleks ka temal aeg hakata võitma. MW on sellesse sarja väga palju panustanud. Ning Ogieriga oleks ideaalne varant hakata vilu lõikama. Suure mehega koos sõites saab ka Tänak kindlasti edasi areneda. Sest nagu aru olen saanud siis nad saavad Ogieriga väga hästi läbi. Kindlasti oleks ka auto arenduse juures Ogierist väga palju abi.
100% nõus. Mind ennastki pani imestama, et mida suudab MW saavutada Camille ja Tänakuga sellise kahuriväe vastu. Põhimõteliselt oleks võinud kalendrisse kirjutada kohe meeskondliku viimase koha.
Ogier Fordis muudaks aga asja palju värvilisemaks ja ei usu mina, et Ott hakkab nüüd Ogieri kadestama või see mingil muul moel Otile kahjulik oleks. Pigem just kasulik (väiksem pinge + kasulik info).

Camillel on oma roll Fordis. Tema tagab, et asi ei muutuks nii ebahuvitavaks nagu eelmistel aastatel kus tihti peale poodium koosnes ainult VW meestest.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by STI »

Milor wrote:
Kolin wrote:Austades MW-d oleks ka temal aeg hakata võitma. MW on sellesse sarja väga palju panustanud. Ning Ogieriga oleks ideaalne varant hakata vilu lõikama. Suure mehega koos sõites saab ka Tänak kindlasti edasi areneda. Sest nagu aru olen saanud siis nad saavad Ogieriga väga hästi läbi. Kindlasti oleks ka auto arenduse juures Ogierist väga palju abi.
100% nõus. Mind ennastki pani imestama, et mida suudab MW saavutada Camille ja Tänakuga sellise kahuriväe vastu. Põhimõteliselt oleks võinud kalendrisse kirjutada kohe meeskondliku viimase koha.
Ogier Fordis muudaks aga asja palju värvilisemaks ja ei usu mina, et Ott hakkab nüüd Ogieri kadestama või see mingil muul moel Otile kahjulik oleks. Pigem just kasulik (väiksem pinge + kasulik info).

Camillel on oma roll Fordis. Tema tagab, et asi ei muutuks nii ebahuvitavaks nagu eelmistel aastatel kus tihti peale poodium koosnes ainult VW meestest.
VW lahkumisest on kahju aga samas pole viimase 4-5 aastal olnud hooaja lõpus nii põnevat intriigi õhus olnud kui nüüd. Silly Season at his best! Igatahes see on kindel, et järgmine hooaeg saab olema põnevam kui viimased neli.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1199
Joined: Wed Dec 17, 2014 6:35 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Vahula »

Kindlasti saab olema ka 2017 lõpp huvitav. Kuidas autod tööle saadud on, kuidas juhid kohanenud? Kas Toyota võib krabada mõne kuulsa nime endale? Kas mõni nooruk tegusi tegema hakanud? Väga põnev igaljuhul.
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 525
Joined: Tue Jan 12, 2016 2:08 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Polkovniku lesk »

Üheaastaseid lepinguid tehakse vähe. Terve Hyundai on minu teada 2018. lõpuni lepingutega kinni, tõenäoliselt ka Meeke jne.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
rally11
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1106
Joined: Sun Feb 13, 2011 9:17 am
Location: kuressaare

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by rally11 »

Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Frank »

rally11 wrote:Ma ei tea kas käis läbi.
http://sport.postimees.ee/3898043/latva ... 1435778895
Tundub olevat lihtsalt tõlge varasemast soome keelsest artiklist.
"Come on, you can see more than that"
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by Dubber »

Frank wrote:
rally11 wrote:Ma ei tea kas käis läbi.
http://sport.postimees.ee/3898043/latva ... 1435778895
Tundub olevat lihtsalt tõlge varasemast soome keelsest artiklist.
See ka ära tõlgitud:
https://www.autosport.com/news/report.php/id/126966

http://sport.postimees.ee/3898169/tanak ... iraakimisi
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
blsh
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 166
Joined: Fri Feb 13, 2015 3:44 pm

Re: VW lahkub WRC-st 2016 lõppedes

Post by blsh »

Dubber wrote:
Frank wrote:
rally11 wrote:Ma ei tea kas käis läbi.
http://sport.postimees.ee/3898043/latva ... 1435778895
Tundub olevat lihtsalt tõlge varasemast soome keelsest artiklist.
See ka ära tõlgitud:
https://www.autosport.com/news/report.php/id/126966

http://sport.postimees.ee/3898169/tanak ... iraakimisi
Tõlgiks siis pealkirja kah, aga no meie ajakirjanikud ju teavad paremini kuidas spordiuudiseid tituleerida. Ikka vaja m..ni mängida seal toimetuses, ma ei või. Mis nüüd Tänak jääb WRC kohast ilma või?
Post Reply