Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by soca »

ma ei vaidlegi selle üle kas nad on rahul või mitte vaid selle üle et nende väitel rehv toimis väga hästi nendes tingimustes.


muidugi ma saan aru, et nad ei saa ega hakkagi kirjutama sinna "our tyre didnt perform well" kuid väita "our tyre worked really well in tough, hot conditions" on ilmselgelt liialdus minu jaoks.


PUHAS MINU ARVAMUS
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by -huviline2- »

No seda küll, mumeelest läksid nad kõik väga optimistlikult sellele rallile. Samas ei ole mõtet kunagi negatiivne olla, ka halvas olukorras tuleb leida parim.:D
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by johaan »

umm wrote: Kui hoolega vaatad, siis näed, et kruusatriibud jooksevad mööda maad. See tavaline katse stopis, kus velje seest tulev kruus karussellilt maha astub.
Ah? Et terve katse koguvad veljed kruusa laadungiks ja siis finišis lasevad selle jälle "vabaks"?
Päriselt? :D
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 867
Joined: Fri Oct 01, 2010 6:47 pm

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by blizzard »

johaan wrote:
umm wrote: Kui hoolega vaatad, siis näed, et kruusatriibud jooksevad mööda maad. See tavaline katse stopis, kus velje seest tulev kruus karussellilt maha astub.
Ah? Et terve katse koguvad veljed kruusa laadungiks ja siis finišis lasevad selle jälle "vabaks"?
Päriselt? :D
Sõidu ajal kogub velg ühtlaselt tolmu velje sisepinnale, eriti just tagumised, seisma jäädes vajub tolm velje ülemiselt osalt lihtsalt maha, taas liikuma hakatas veab tolmu laiali mõõda teed.
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 313
Joined: Fri Nov 21, 2008 5:22 pm
Location: Tartumaa.

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by Trw »

johaan wrote:
umm wrote: Kui hoolega vaatad, siis näed, et kruusatriibud jooksevad mööda maad. See tavaline katse stopis, kus velje seest tulev kruus karussellilt maha astub.
Ah? Et terve katse koguvad veljed kruusa laadungiks ja siis finišis lasevad selle jälle "vabaks"?
Päriselt? :D

Jaa täpselt nii ongi, tsentrifugaaljõu abil püsib see tolm seal ja katselõpus kukub veljest välja.

Aga dmacki postituste kohta. Eks neil olid omad ootused ja meil omad.
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 673
Joined: Sun Feb 16, 2003 1:31 pm
Location: Tallinn

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by umm »

johaan wrote:
umm wrote: Kui hoolega vaatad, siis näed, et kruusatriibud jooksevad mööda maad. See tavaline katse stopis, kus velje seest tulev kruus karussellilt maha astub.
Ah? Et terve katse koguvad veljed kruusa laadungiks ja siis finišis lasevad selle jälle "vabaks"?
Päriselt? :D
No arvutist rallivaatajana sa seda ilmselgelt ei tea, anname andeks.
caater666
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 51
Joined: Mon Aug 01, 2016 3:50 pm

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by caater666 »

Divine wrote:Miks ma oma arvamust ei või avaldada, kõik on siin nii targad ja siis ma ainuke loll, keda keegi siia ei soovi.
Day1 Ott kurtis kogu päeva auto seadistuse üle (seda nägidki onboardist). See oli suurem probleem kui rehvid + need muud sekeldused.
Day2 Ott kurdab, et peale 10km rehv kuumeneb üle. Mis on ilmselt tõsi kuna see 51ne on kaks korda esimene katse peale tyre change ja SPL1 on ta kogu satsi kiiremaid mehi siis hakkab vaikselt kaotust ketrama.
Oled nüüd P8, kaotust P1 +1:30 ja P7 +0:40 ja P9 -0:50. Mida Sina sellises olukorras teeksid?
1. Hoiad aga gaasi peal ja riskid puncturega nagu varasemalt korduvalt juhtunud.
2. Hoiad tagasi ja sõidad "tyre safe" stiilis kilomeetreid ja kogud vajalikku datat nagu koosolekul kokku lepiti ja mille eest sulle palka makstakse.
3. ...
Arvamuse avaldamine pole vale ega loll aga enne vaidlema hakkamist võiks lihtsalt kontekstis kokku leppida ja religioon on maitse asi, selle üle ei vaielda vaid tapetakse.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by Timur_P »

soca wrote:küll nüüd ilustavad asja

DMACK Tyres ‏@DMACK_Tyres
Really positive day @RallyAustralia our tyres have been working really well in the tough, hot stages! Looking forward to the final day




pppppfffffffff
Kes koera saba kergitab, kui koer ise. :wink:
svs89
Rallifoorum 24/7
Posts: 2367
Joined: Thu Aug 10, 2006 5:31 pm

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by svs89 »

MasterPuppet wrote:Kui vaadata neid otsuseid, siis Tänak oli üks suurim paipoiss. Tema kiirustas kiirteel. Teised linnas sees.
otsustage ise kas olid hiidlased või mitte
https://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by johaan »

umm wrote:
johaan wrote:
umm wrote: Kui hoolega vaatad, siis näed, et kruusatriibud jooksevad mööda maad. See tavaline katse stopis, kus velje seest tulev kruus karussellilt maha astub.
Ah? Et terve katse koguvad veljed kruusa laadungiks ja siis finišis lasevad selle jälle "vabaks"?
Päriselt? :D
No arvutist rallivaatajana sa seda ilmselgelt ei tea, anname andeks.
Emm, selle tolmu jutuga olen täitsa päri, aga tolm ja kruus on natuke erinevad asjad (ühest teist on võimalik saada, vastupidi aga väga mitte) :)
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by Timur_P »

svs89 wrote:
MasterPuppet wrote:Kui vaadata neid otsuseid, siis Tänak oli üks suurim paipoiss. Tema kiirustas kiirteel. Teised linnas sees.
otsustage ise kas olid hiidlased või mitte
https://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw
Ei hiidlasi ega Otti.
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 673
Joined: Sun Feb 16, 2003 1:31 pm
Location: Tallinn

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by umm »

[/quote]Emm, selle tolmu jutuga olen täitsa päri, aga tolm ja kruus on natuke erinevad asjad (ühest teist on võimalik saada, vastupidi aga väga mitte) :)[/quote]

Loe natuke tehnilist kirjandust, liiguta peas midagi ja saad aru, millest jutt käib. Oled kunagi süvenenud terminisse "kruus"? Aga sorry, et segasin, rohkem ei kirjuta siia enam.
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Kennards Hire Rally Australia 2016 Day 2

Post by johaan »

umm wrote:
Johaan wrote:Emm, selle tolmu jutuga olen täitsa päri, aga tolm ja kruus on natuke erinevad asjad (ühest teist on võimalik saada, vastupidi aga väga mitte) :)
Loe natuke tehnilist kirjandust, liiguta peas midagi ja saad aru, millest jutt käib. Oled kunagi süvenenud terminisse "kruus"? Aga sorry, et segasin, rohkem ei kirjuta siia enam.
Hei, peace! Ei olnud plaanis "ülbitseda" aga vist kukkus nii välja .. sry.
Post Reply