Delfinaarium

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Delfinaarium

Post by Epik »

Rumal jutt Lärri, ammu oleks juba aeg bännerit vahetada.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Delfinaarium

Post by Kolin »

ma olen korduvalt palunud, et need peugeoti märgid ka milleg muuga asendataks. Aga ei midagi. Juba 12 aastat sellest jamast möödas. Võiks siis üldse ilma olla või väikesed WRC logod sinna panna.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by jens »

Midagi uut võiks küll olla. Minu arust on see ühtemoodi olnud aegade algusest, nii et kui iga 5 aasta tagant vahetataks, oleks isegi hästi. :D
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Delfinaarium

Post by Epik »

jens wrote:Midagi uut võiks küll olla. Minu arust on see ühtemoodi olnud aegade algusest, nii et kui iga 5 aasta tagant vahetataks, oleks isegi hästi. :D
Kuskil 2012-2013 tuli see praegune välimus, enne seda ei oleks ka kuidagi Tänaku 2012 aasta autot sinna ülesse panna :D
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: Delfinaarium

Post by Lärri »

Sedavõrd tõsise, ütleks koguni, et fundamentaalse küsimuse lahendamiseks ei piisa minu arvates ainuüksi uue teema tekitamisest foorumisse. Vaja on vähemalt uut foorumit, võib olla isegi kahte: nii pooldajate kui vastaste oma.

Tulist diskussiooni soovides ja surmtõsiselt,
Lärri
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by jens »

Epik wrote:
jens wrote:Midagi uut võiks küll olla. Minu arust on see ühtemoodi olnud aegade algusest, nii et kui iga 5 aasta tagant vahetataks, oleks isegi hästi. :D
Kuskil 2012-2013 tuli see praegune välimus, enne seda ei oleks ka kuidagi Tänaku 2012 aasta autot sinna ülesse panna :D
Ahjaa... Nojah... See n-ö üldine taust on sama, nii et detaile ei pane enam tähelegi. :lol:
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by jens »

Lärri wrote:Sedavõrd tõsise, ütleks koguni, et fundamentaalse küsimuse lahendamiseks ei piisa minu arvates ainuüksi uue teema tekitamisest foorumisse. Vaja on vähemalt uut foorumit, võib olla isegi kahte: nii pooldajate kui vastaste oma.

Tulist diskussiooni soovides ja surmtõsiselt,
Lärri
Jaa. Tegelikult tuleks valimised korraldada, saab lihtrahvas ka sõna sekka öelda. Kogu foorumi kujunduse osas siis rahvas valib omale meelepäraseima. :D Ja seda ikka iga teatud X aasta tagant korrata, et demokraatia toimiks!
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 109
Joined: Wed Nov 18, 2015 3:16 pm

Re: Delfinaarium

Post by Arkadi.T »

Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: Delfinaarium

Post by Mati »

Vist ei ole läbi käinud

https://www.facebook.com/KalleRovanpera ... 185862788/
Kuidas Kalle eksamil käis
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by Gustav »

Ma vaatan, et siin ei ole ammu Neuville peedistatud. Parandame selle vea. Mees näitab Instagramis oma taset.

Image
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 242
Joined: Sat Jul 15, 2017 11:30 am

Re: Delfinaarium

Post by RenoK »

Ei saa nüüd aru?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Delfinaarium

Post by -huviline2- »

Ülbe belglane võrdleb Manchesteri pimeda kehaõõnsusega. Au peab muidugi andma, järjekindlalt näitab ennast emmina.
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 242
Joined: Sat Jul 15, 2017 11:30 am

Re: Delfinaarium

Post by RenoK »

Ah, *****. Minu viga, ei näinud enne seda lennukit üldse. Jep, kuidagi väga lapsenägu on see mees.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Delfinaarium

Post by Milor »

KidrA wrote:
Milor wrote:Fantastiline ralli on seljataga - tunnen siirast rõõmu M-Spordi üle .... kuid siis tuled foorimisse ja mis sa näed ?> <siin pole midagi muutunud, poleks nagu miskit juhtunudki. Mingi mõtetu saagimine käib, sest pole asja mille üle siin foorumis ei osataks nuriseda. Äärmiselt piinlik on teie pärast ja tehke seda vähemalt delfinaariumis või kirjutage oma päevikutes, sest muidu vaju lihtsalt häbipärast maa alla.
Saage üle oma "Eestlusest" ja "Märtinlusest" ning arvestage, et teised on ka inimesed koos oma emotsioonide ja omapärasustega. Lihtsalt kurvaks teeb, et sellisest toredast ning lõbusast foorumist on aastatega kujundatud lihtne "Naistekas" ja kohati täiesti mõtetu nutunurk.
Ei tasu nii ühekülgne olla. Kui siin aastaid tehti Ogieri maha ja nüüd on populaarseks saanud Neuville maha tegemine, kus siis need maailmaparandajad on, et oh mehed, mis te räägite siin. Aga mõni negatiivne tähelepanek Tänaku kohta ja mõndadele tundub see kui sõja kuulutamisega.

Oleks jutt praegu Ostbergist, sa poleks isegi sisse loginud, veelvähem postitanud.
Burns wrote:Kidr täiedti nõus sinuga. Teisalt jälle tüüpiline Milor. Tunnen siirast rõõmu Oti tegemiste üle. Lihtsalt need vastused on juba ammu kõrvu jäänud ja sellisel tasemel ei ole see norm minu meelest. Loebi ja teiste tippsõtjate esituses ei ole kordagi sellist plõksimist kuunud.
Ning kui Eestist tuleb spetsiaalselt reporter sind kajastama...siis. Olgu need küsimused kui lollid tahes
Aga Kidr võttis kogu teema väga osavalt kokku :)
Haledalt naljakad "mehed" olete. Tujud ja arvamused muudavad suunda kiiremini kui tuulelipul. Äsja see oli kui ma võrdlesin Otti Ostbergiga ja siis tuli teie sulest hoopis teistsugust sitarahet. Te ise ka ei tea mida tahate ja kelle poolt olete. Oleks vaid, et saaks millegi najal nutta ja teiste tuju rikkuda.
Burns, kas ma pean oma häämeelt varjama hakkama ja eelnevalt ootama, mis tujus sina oled? Kelleks sa ennast pead?!
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: Delfinaarium

Post by Burns »

Milor kas ma olen keelanud sul rõõmu tundmast? Ja ei ole ma enne kedagi sitarahega pritsinud. Point on aga selles et sõitjana on Ott väga hea aga suhtlemine jätab soovida. Ja miks Milor ei või ma avaldada oma arvamust. See on esimene kord,kus võtan sõna. Aga kui sulle lähevad sellised Oti sõnavõtud peale siis naudi neid ja tunne rõõmu. Ja mina peaksin siis enda tujusi vaka all hoidma ja ootma mis tujus sina oled. Kelleks sa end pead. Ja kus sa võtad et ma rallist rõõmu ei tundnud.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: Delfinaarium

Post by Burns »

Upps...see on teine sõnavõtt. Saatsin sind vist tõesti kunagi kuu peale kui Oti Östbergiga võrdlesid. Ning õigustatult.
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 777
Joined: Tue Oct 11, 2005 11:56 am

Re: Delfinaarium

Post by alk »

Oh, küll see eesti meeste elu on ikka keeruline...sõidad rallit ja kõik ei suju nagu vaja, noh oled nati emotsionaalsem kui muidu ja kohe sa osadele meestele ei meeldi,,, siis loed naistekast, et eesti mehed on kõik tuimad tükid, ei mingeid emotsioone- jälle ei kõlba kellelegi...mis see eesti mees küll tegema peab!!!
Maineka nimega sõitja
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: Delfinaarium

Post by Burns »

2015, 2016 a Poola ralli lõppe võib nimetada emotsionaalseks aga te nimetada eilset intervjuud emotsionaalseks? Ning paistab et ülejäänud MM rallimehed on emotsioonitud kuna selliseid intervjuusid nemad ei anna.

NB! Ma ei anna oma hinnangut eilse ralli puhul vaid läbi rallide on see silma jäänud.

Ning kui juba tähti närime siis vaadake üle Elleri eile õhtune viimane küsimus ja siis Oti vastus sellele. Mida vastus???
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 777
Joined: Tue Oct 11, 2005 11:56 am

Re: Delfinaarium

Post by alk »

Just see viimane vastus oligi emotsiooni pealt öeldud...sest ülejäänud usutlused täna olid juba kaalutletud sõnadevalikuga. Ja ülbelt ning lapsikult käitunud on kõik sõitjad...ka Ogi on löönud reporteri nina ees ukse kinni rääkimata praegustest lapsesuudest nagu Latvala ja Neuville...
Maineka nimega sõitja
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by Frank »

Kas oleks võimalik saada link sellele intervjuule, millest jutt on?
"Come on, you can see more than that"
Post Reply