Delfinaarium

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Mati »

CTR kirjutas:
sierrari kirjutas:Ilmselt ostis oma pruudile selle uhke hyundai i40
Kui nii, siis ilmselt nüüdseks endisele :lol:
Lõid üle?
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas tfr »

aix kirjutas:Eile väisas Nordautot Dani Sordo. Huvitav mis tuuled need seda lõunamaa poissi Tallinna tõid? :)
https://elu24.postimees.ee/6501496/arma ... -eestlanna
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas viplala »

Kui ükskord ralli Hiinamaale jõuab siis on neil vastus Col de Turinile olemas. Oleks see vast väljakutse sõitjale kui kaardilugejale :)
https://twitter.com/CarlZha/status/1095464762475868160
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas tfr »

Ralli on Hiinamaal täiesti olemas ju. Kruuda on seal lausa mitu hooaega sõitnud :)
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas viplala »

tfr kirjutas:Ralli on Hiinamaal täiesti olemas ju. Kruuda on seal lausa mitu hooaega sõitnud :)
Tegu on kül Delfinaariumiga, aga me siiski oleme temas WRC/autoralli MM. Kahjuks ei mahu Kruuda tegemised siia alla.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas pelmeen10 »

viplala kirjutas:
tfr kirjutas:Ralli on Hiinamaal täiesti olemas ju. Kruuda on seal lausa mitu hooaega sõitnud :)
Tegu on kül Delfinaariumiga, aga me siiski oleme temas WRC/autoralli MM. Kahjuks ei mahu Kruuda tegemised siia alla.
ruum saab otsa v?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas KidrA »

Juhtusin ajaviiteks delfit lugema ja sattusin sellise pealkirja otsa "Lappi pani Neuville'i paika: õpi sõitma, poja".

http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/lap ... d=85354579

Mõtlesin, et Lappi ei saaks sellist lauset öelda, sest esiteks ta pole sellist tüüpi kes niimoodi räägiks ja teiseks endast kiiremale piloodile oleks eriti tobe niimoodi öelda.

Avasin siis artikli ja oh üllatus üllatus, Martinson on saanud lausest "Oskus on see, kui sa hange ei sõida!”, lause "õpi sõitma, poja".

Kohe tuli meelde rallifoorum, kus iga Neuville sõna üritatakse ta vastu keerata. Ja isegi kui pole millestki kinni haarata siis on ikka kommentaarid "ah kindlasti ta hakkab selle kallal virisema" jne. Inimesed ei mõista, et tegelikult on nende endi kommentaarid hala ja virin. Just nagu on Martinson kaasa läinud selle õhinaga, et enda jaoks ebasümpaatse sõitja arvel võib treida mingisuguseid laimavaid artikleid ja mõelda välja lauseid, mida keegi pole öelnud. Aga samas, mis seal ikka imestada, see ongi delfi tase.

Ootan juba suve ja spordiuudiste all Madis Kalveti galeriid naisvõrkpallurite hargivahedest.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas GC »

Lugesin minagi seda ja mõtlesin, kust võtab ajakirjanik õiguse nii räigelt sõnu väänata!?
Kujundab ju tema arvamust inimesest nendele, kes on teemaga tuttavad ainult pealiskaudselt.
Kunagi õiendati Märtini kallal, et tõrjub ajakirjanikke... no mida muud peakski sellistega tegema!?
Eile 2 meest ETV stuudios PS otseülekande ajal avaldasid mõlemad arvamust, et Neuville on igati sümpaatne ja sõbralik inimene.
Nüüd tuleb välja, et Lappi on hoopis mingi ülbik?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Lithium »

Martinson võiks tõesti oma pillid kokku panna, vahest ikka päris häbi isegi kuulata ka teda. Teemaks on ralli ja ta räägib üldse aiaaugust.
Söörlöne!
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Mart_ »

Lithium kirjutas:Martinson võiks tõesti oma pillid kokku panna, vahest ikka päris häbi isegi kuulata ka teda. Teemaks on ralli ja ta räägib üldse aiaaugust.
Martinsoni on ainult siis hea kuulata kui ta "Mehed ei nuta" saates teiste käest korralikult puid alla saab :D
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas ElvisP »

"Õndsad on need, kes on vaimust vaesed" ütleb ka laulusalm. Eks sama kehtib ka mälu kohta ... mida ikka mäletada ei soovi see läheb kiiresti meelest, et oma mullis oleks kergem elada.
Mina näiteks mäletan veel väga hästi kui Nutuville halas oma kodumeediale, et Ogier hakkab Tänakut aitama, WRC otse-eetris nuttis kuidas M-Sport kasutab meeskonnataktikat, kuidas isegi Montes tuli suust mingit ila teemal "Kui me poleks Ogierile kingitusi teinud ...", kuidas enne selle hooaja algust oli veel jutt "Enam me Ogierile kingitusi ei tee, sest paha Ogier saab tiitli ainult meeskonna abiga" jne.
Erinevalt teatud ignorantidest ei pea ma midagi välja mõtlema ...
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas -huviline2- »

Kuulge, see kirglik kaitsmine ja kirglik vihkamine igas teemas kisub juba rohkem, kui tobedaks. Jumala eest, kui keegi kellelegi ei meeldi, siis ei meeldi, polegi ju vaja. Ma ka Neuville (tihtipeale solvavat) käitumist ei salli, aga no mees on kiire ja kiireid mehi on palju vaja.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas GC »

ElvisP kirjutas:"Õndsad on need, kes on vaimust vaesed" ütleb ka laulusalm. Eks sama kehtib ka mälu kohta ... mida ikka mäletada ei soovi see läheb kiiresti meelest, et oma mullis oleks kergem elada.
Mina näiteks mäletan veel väga hästi kui Nutuville halas oma kodumeediale, et Ogier hakkab Tänakut aitama, WRC otse-eetris nuttis kuidas M-Sport kasutab meeskonnataktikat, kuidas isegi Montes tuli suust mingit ila teemal "Kui me poleks Ogierile kingitusi teinud ...", kuidas enne selle hooaja algust oli veel jutt "Enam me Ogierile kingitusi ei tee, sest paha Ogier saab tiitli ainult meeskonna abiga" jne.
Erinevalt teatud ignorantidest ei pea ma midagi välja mõtlema ...
See, et Neuville sulle ei meeldi, on tegelikult sügavalt sinu probleem!
Minu jaoks igati värvikas kuju... juba kasvõi prillide järgi :)
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas Lithium »

Mart_ kirjutas:
Lithium kirjutas:Martinson võiks tõesti oma pillid kokku panna, vahest ikka päris häbi isegi kuulata ka teda. Teemaks on ralli ja ta räägib üldse aiaaugust.
Martinsoni on ainult siis hea kuulata kui ta "Mehed ei nuta" saates teiste käest korralikult puid alla saab :D
Kümnesse. :D
Söörlöne!
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas ElvisP »

-huviline2- kirjutas:Kuulge, see kirglik kaitsmine ja kirglik vihkamine igas teemas kisub juba rohkem, kui tobedaks. Jumala eest, kui keegi kellelegi ei meeldi, siis ei meeldi, polegi ju vaja. Ma ka Neuville (tihtipeale solvavat) käitumist ei salli, aga no mees on kiire ja kiireid mehi on vaja.
Tema kiiruse koha pealt pole keegi mitte kunagi arvanudki, et ta mingi lohv on. Iseloomus on küsimus. Ja see ongi peamine, mille põhjal fännidel kujunevad oma eelistused ja vastumeelsused (lisaks siis "veri on paksem kui vesi" faktorile). Kõik mehed seal WRC sarjas on kiired.

Näiteks Ogier meeldib mulle väga, sest lisaks sellele, et mees on kiire ei otsi ta endale vabanduseks vigu teistest vaid enda ja oma auto juurest. Ja kui vaja siis tunnustab ka endast (mõnel rallil) kiiremat. Kes tähelepanelikult vaatab näeb kuidas Ogier oli eile Rootsi rallil Tänaku kätt surumas ja õnnitlemas juba ammu enne poodiumit (endal lai naeratus näol ja tundus, et siiras rõõm). See on materjal, millest meistrid on tehtud - väärikad võites ja väärikad kaotades, mitte kõvad mehed võites ja teisi süüdistavad kaotades.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas ElvisP »

GC kirjutas:
See, et Neuville sulle ei meeldi, on tegelikult sügavalt sinu probleem!
Minu jaoks igati värvikas kuju... juba kasvõi prillide järgi :)
Absoluutselt õigus!

Aga see, et keegi peab enda õiguseks mulle dikteerida, kes mulle peab meeldima, keda ma pean respekteerima, kuidas kutsuma või mitte ... vot see ei ole enam ainult minu probleem.
platin
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Jaan 2013, 21:59

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas platin »

ElvisP kirjutas:
GC kirjutas:
See, et Neuville sulle ei meeldi, on tegelikult sügavalt sinu probleem!
Minu jaoks igati värvikas kuju... juba kasvõi prillide järgi :)
Absoluutselt õigus!

Aga see, et keegi peab enda õiguseks mulle dikteerida, kes mulle peab meeldima, keda ma pean respekteerima, kuidas kutsma või mitte ... vot see ei ole enam ainult minu probleem.
Kuule ElvisP, ole nüüd mõistlik ja koli palun Delfisse või kuhugi. Tahaks rallifoorumis käies ikka ralliga seotud infot lugeda aga juba eitea mitmendat korda tekitad oma sõnavabaduse nõudmisega ainult mingit häma siia. Muidugi Sinu kaitseks käib arutlu praegu delfinaariumi teema all niiet oled peaaegu juba õiges kohas.
Viimati muutis platin, 18 Veebr 2019, 19:19, muudetud 1 kord kokku.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas ElvisP »

platin kirjutas: Kuule ElvisP, ole nüüd õnnis ja koli palun Delfisse või kuhugi. Tahaks rallifoorumis käies ikka ralliga seotud infot lugeda aga juba eitea mitmendat korda tekitad oma sõnavabaduse nõudmisega ainult mingit häma siia. Muidugi Sinu kaitseks käib arutlus praegu delfinaariumi teema all niiet oled peaaegu juba õiges kohas.
No näed siis, oma postituse lõpuks said sa ise ka aru kui rumal su jutt on. Inimene areneb mõnikord ikka uskumatult kiiresti.
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 242
Liitunud: 15 Juul 2017, 11:30

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas RenoK »

platin kirjutas:
ElvisP kirjutas:
GC kirjutas:
See, et Neuville sulle ei meeldi, on tegelikult sügavalt sinu probleem!
Minu jaoks igati värvikas kuju... juba kasvõi prillide järgi :)
Absoluutselt õigus!

Aga see, et keegi peab enda õiguseks mulle dikteerida, kes mulle peab meeldima, keda ma pean respekteerima, kuidas kutsma või mitte ... vot see ei ole enam ainult minu probleem.
Kuule ElvisP, ole nüüd õnnis ja koli palun Delfisse või kuhugi. Tahaks rallifoorumis käies ikka ralliga seotud infot lugeda aga juba eitea mitmendat korda tekitad oma sõnavabaduse nõudmisega ainult mingit häma siia. Muidugi Sinu kaitseks käib arutlu praegu delfinaariumi teema all niiet oled peaaegu juba õiges kohas.
+1
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Delfinaarium

Postitus Postitas KidrA »

-huviline2- kirjutas:Kuulge, see kirglik kaitsmine ja kirglik vihkamine igas teemas kisub juba rohkem, kui tobedaks. Jumala eest, kui keegi kellelegi ei meeldi, siis ei meeldi, polegi ju vaja. Ma ka Neuville (tihtipeale solvavat) käitumist ei salli, aga no mees on kiire ja kiireid mehi on palju vaja.
Tegelikult ei käi ju jutt Neuvillest. Neuville ei puutu üldse asjasse. Jutt käib viisakusest. Vahet pole kelle kohta laimav nimi välja mõeldakse, kas Tänakule kraavi ott või Neuvillele nutuville või Ogierile või Ostbergile kellele iganes. Sõitja nimi ei oma absoluutselt tähtsust. Ebasümpaatsust kellegi suhtes saab ka viisakalt välja näidata, nii lihtne see ongi.
Vasta