Delfinaarium

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
tugitoolifänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1011
Joined: Wed Jun 29, 2016 3:37 pm

Re: Delfinaarium

Post by tugitoolifänn »

https://www.ewrc-results.com/results/61 ... ally-2020/

Rovanperä sõidab vist täitsa enam-vähem, kui vaadata palju teised kaotavad.
WRC masin küll pepu all, aga ta veel roheline sellega seega võiks arvata, et hoogu on küll.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Delfinaarium

Post by viplala »

"Morning Dani"
"Morning Adamo, why are you ringing ?" [sounds worried]
"I want to congratulate you on your new role in the team - Chief Tyre Strategist"

Allikas:https://twitter.com/AdamoSays
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 744
Joined: Sat Nov 12, 2011 5:53 pm

Re: Delfinaarium

Post by pelmeen10 »

kalev1234
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 147
Joined: Sun Jun 11, 2017 10:51 am

Re: Delfinaarium

Post by kalev1234 »

Ma ei tea kas siit on juba läbi käinud

Uus kollektsioon MARTIN on müügil nii siin kui seal :D

https://shop.wrc.com/collections/new-ar ... asses-blue

https://suvieyewear.com/uus-kollektsioon-martin/
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1128
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:31 pm
Location: Kuressaare

Re: Delfinaarium

Post by Allu12 »

Hei rallisõbrad. Mina, Aleks Lesk olen koos Christopher Kruttoga sellel hooajal Postimehes tegemas ralliraadiot. Meil on alati kaasatud üks tõeline spetsialist kah (Monte-Carlos Margus Kiiver, Rootsis Rauno Paltser, loodetavasti nende meestega jätkame ka tulevikus). Monte-Carlo rallil oli arendusel veidike probleeme kuulajate arvuga ja nii oli seda vähemalt esimestel päevadel suhteliselt raske kuulata, aga sealt edasi peaksid asjad korralikult toiminud olema. Siinkohal tunnemegi huvi - kui olete raadiot kuulanud ja oskaksite meile veidi tagasisidet anda (kuidas üldiselt oli, mida muuta, mida paremini teha jne..) oleksime väga tänulikud. Võite oma mõtted siia alla kirjutada või privaatselt meile seda edastada. Aitäh! :)
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: Delfinaarium

Post by Dubber »

Allu12 wrote:Hei rallisõbrad. Mina, Aleks Lesk olen koos Christopher Kruttoga sellel hooajal Postimehes tegemas ralliraadiot. Meil on alati kaasatud üks tõeline spetsialist kah (Monte-Carlos Margus Kiiver, Rootsis Rauno Paltser, loodetavasti nende meestega jätkame ka tulevikus). Monte-Carlo rallil oli arendusel veidike probleeme kuulajate arvuga ja nii oli seda vähemalt esimestel päevadel suhteliselt raske kuulata, aga sealt edasi peaksid asjad korralikult toiminud olema. Siinkohal tunnemegi huvi - kui olete raadiot kuulanud ja oskaksite meile veidi tagasisidet anda (kuidas üldiselt oli, mida muuta, mida paremini teha jne..) oleksime väga tänulikud. Võite oma mõtted siia alla kirjutada või privaatselt meile seda edastada. Aitäh! :)
Kuulasin.
Kuna olin Poweri alguse poole veel autoroolis (wrc startideks jõudsin juba teleka ette), sai raadio käima pandud.
Eks ta tiba "kandiline" oli, alguse värk aga hea oli, et sai jooksvalt kusagilt infot.
Kui oleks võimalik, siis näiteks katselõppude intervjuud võiks tulla lives, nii palju kui neid on võimalik lasta. (Rootsis seda väga võimalik ei olnud) ja siis hiljem tõlge järele.
Kui läks raadios heli teleülekande peale, siis kommentaare oleks oodanud ka "pimedale". Pilti ei näinud, siis kohati jäi arusaamatuks, millest jutt + need reklaamid??? ...
Hetkel ei muud.
Last edited by Dubber on Mon Feb 17, 2020 4:45 pm, edited 1 time in total.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: Delfinaarium

Post by ponx »

Kanal 2 oma ülekandega on masendav. Ei kannata seda Suuderi mula seal.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Delfinaarium

Post by teine_riiul »

Varem sai kuulatud WRC+ ralliraadiot, kui ringi liikusin või tööl olin, see kadus ära ja teie oma on hea asendus. Midagi paremaks? Harjumatu oli kuulata ralliautode häälte asemel taustamuusikat, aga seda te vist muuta ei saa?
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1128
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:31 pm
Location: Kuressaare

Re: Delfinaarium

Post by Allu12 »

Wrc+ intekaid kahjuks raadios otse mängida pole võimalik, wrc ei anna heli edastamiseks luba. Kanal2 otsepildi heli vahendamise osas oleme samuti tuleviku osas mõtlemas varianti, et ikkagi ise sel ajal eetris olla. Ja aitäh teile tagasiside eest!
MMAL
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 209
Joined: Sun Jan 20, 2013 11:22 pm

Re: Delfinaarium

Post by MMAL »

ponx wrote:Kanal 2 oma ülekandega on masendav. Ei kannata seda Suuderi mula seal.
Tegelikult ikka masendav see "ralli spetside" ajakirjanike küsimused üldse. Suuder, see, kes etvs saatejuht oli sama lammas ja Pahv, Kaljuveer samasugused. Piinlik, et sellised tegelased käivad ka tiimidega juttu tegemas ja omi lolle küsimusi esitamas. Ei tea miks Kalev Kruusi pole keegi ülekandeid palganud tegema...?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by Lithium »

Ütleme nii, et Peep on selle mõne aastaga ikka tublisti arenenud ja mulle täitsa istub juba. Kalev võiks kah rohkem figureerida jamh.. Teisi ei hakka parem kommenteerima.
Söörlöne!
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Delfinaarium

Post by -huviline2- »

Ei ole see asi nii hull nüüd ka. Kuulake-vaadake seda keskmisest rallifännist rumalama pilgu läbi...lihtsalt spordifännina. Ma kuulan ka teiste alade kommentaatoreid suu ammuli teinekord, peensusteni kursis olles ilmselt tahaks ka vahest kõrvu peast rebida, aga lollina täitsa ok, saab targemakski.
MMAL
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 209
Joined: Sun Jan 20, 2013 11:22 pm

Re: Delfinaarium

Post by MMAL »

-huviline2- wrote:Ei ole see asi nii hull nüüd ka. Kuulake-vaadake seda keskmisest rallifännist rumalama pilgu läbi...lihtsalt spordifännina. Ma kuulan ka teiste alade kommentaatoreid suu ammuli teinekord, peensusteni kursis olles ilmselt tahaks ka vahest kõrvu peast rebida, aga lollina täitsa ok, saab targemakski.
On ikka hull küll, sporti jälginud 30 aastat, pole asjalikke enam kuskil:)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Delfinaarium

Post by KidrA »

Mul tuli sellega meelde kui Kaljuveer küsis Adamolt peale Rootsi rallit, et kes kolmanda Hyundai rooli istub Mehhikos....Adamo vaatas põlastava pilguga ja ütles "me oleme juba teada andnud, et Sordo".

Muidu ma arvan, et keskmist rallifoorumlast ongi raske kuidagi rahuldada, sest kes iganes ralli ajakirjanik või ralli stuudiokülaline on siis tõenäoselt on nad sama targad/rumalad nagu siinsed rallifoorumlased. Seega sealt polegi nagu midagi loota/saada.

Ise sattusin powerstage vaatama etv pealt ja ütleme nii, et pea võimatu oli. Tähelepanu peaks olema rallil ja powerstage katsel. Mitte kommenteerijal. Ja ralli pole nii igav ala, et peaks 100% ajast üle selle rääkima. Las teinekord pilt, autod ja rallimehed räägivad enda eest.
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: Delfinaarium

Post by MadMax »

KidrA wrote:Mul tuli sellega meelde kui Kaljuveer küsis Adamolt peale Rootsi rallit, et kes kolmanda Hyundai rooli istub Mehhikos....Adamo vaatas põlastava pilguga ja ütles "me oleme juba teada andnud, et Sordo".
See oli tõesti piinlik :D Kaljuveer pole kunagi väga hea intervjueeria olnud ja jutt tundub kuidagi hüplev ja seosetu. Ja nüüd kui ta eesti keele pealt inglise keele peale lülitus, siis on see veel hullem. Eks nagu igal alal, siis peame ära ootama nö uue põlvkonna, kellel on parem inglise keel ja "läänelikumad".
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: Delfinaarium

Post by STI »

KidrA wrote:Mul tuli sellega meelde kui Kaljuveer küsis Adamolt peale Rootsi rallit, et kes kolmanda Hyundai rooli istub Mehhikos....Adamo vaatas põlastava pilguga ja ütles "me oleme juba teada andnud, et Sordo".

Muidu ma arvan, et keskmist rallifoorumlast ongi raske kuidagi rahuldada, sest kes iganes ralli ajakirjanik või ralli stuudiokülaline on siis tõenäoselt on nad sama targad/rumalad nagu siinsed rallifoorumlased. Seega sealt polegi nagu midagi loota/saada.

Ise sattusin powerstage vaatama etv pealt ja ütleme nii, et pea võimatu oli. Tähelepanu peaks olema rallil ja powerstage katsel. Mitte kommenteerijal. Ja ralli pole nii igav ala, et peaks 100% ajast üle selle rääkima. Las teinekord pilt, autod ja rallimehed räägivad enda eest.
Sain vaadata Telia TV'st YLE1 ja 2 pealt kõik Monte Carlo live katsed ja eelvaate. Nüüd alates Rootsi rallist keeras Telia kraani kinni, viskab ka järelvaatamisel kirja ette, et puudub saate edastamise õigus Eestis. Seal on sellest aastast kommentaatoriks Tomi Tuominen. Härra teeb suurepärast tööd, räägib siis kui midagi olulist on öelda, laseb päris palju rääkida kõikidel kaardilugejatel ja omab siseinfot, kuna on oma aktiivse karjääri jooksul olnud kaardilugejaks kõikides hetkel võistlevates tiimides. Väga värskendav oli vaadata. Lisaks suurepärased intervjuud kõikide võistlejatega. Kunagi ei esita lambi küsimusi lihtsalt küsimise pärast (Kaljuveeri näide) ja kõik intervjueeritavad on temaga rääkides hoopis vabamad- räägivad nagu oma sõbraga. Kahju, et see lõbu läbi sai.
RL5
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 30
Joined: Fri Jul 20, 2012 12:12 pm

Re: Delfinaarium

Post by RL5 »

See rallifänni laul, mida saate ajal kolm korda promoti, no mis asi see nüüd oli?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Delfinaarium

Post by KidrA »

Mingi kodusõda meil siin käimas, Gross lubab ka tuld andma hakata nüüd ja lubab põnevat vastust:
https://sport.postimees.ee/6908592/oleg ... joone-alla

Mul jääb ainult üks asi arusaamatuks kogu selle loo juures. Kus kohast imeti välja selline Eesti mõistes täiesti ulmeline 100 000 summa mingi tühise kandidaat ralli eest. Eesti mõistes, ma ei mõistaks sellist summat isegi WRC ralli korraldamise eest, veel vähem mingi tühise kandidaat ralli eest.

Kui suuremat pilti vaadata siis FIA loobib neid rallisid paremale ja vasakule, riikidesse kus pole WRC fänne ega WRC kultuuri, kus ralli korraldamine lonkab ja rallid ise on mitte midagi huvitavat pakkuvad. Ja samas on meil siin suht kõrgetasemeline Rally Estonia, mis kõlbab FIA arust ainult tühiseks kandidaat-ralliks, kogu Eesti rallikultuuri ja fännide armee poolest siis juba on FIA bürokraatlik sein meil ees. Nüüd siin väikeses Eestis mingeid 100 000 nõudeid vasakule ja paremale loopida omadele. See tundub Rally Estonia korraldajatele juba nagu topelt bürokraatlik sõel mida läbida.
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: Delfinaarium

Post by MadMax »

KidrA, kogu see arutelu on koondunud siia http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic. ... &start=120

:)
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: Delfinaarium

Post by Pärtel »

Kanal 12-s WRC ülekandeid kommenteerinud Karl Mihkel Eller koondati. Eks arvamusi on erinevaid, aga mul on küll kahju. Kui tema ja Niinemäe olid pukis, siis vaatasin ka punktikatset K12 pealt, mitte ETVst, vaatamata reklaamipausidele.

https://m.sport.delfi.ee/article.php?id=89328071
Post Reply