Rally Sweden 2017 Day 1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Lärri »

Timur_P wrote:Otil maximum 3. koht saada Neuville ja Latavala juba pisut kaugel.
Pole Ott seda 3. kohta veel kätte saanud ja pole keegi veel ka esimest ära võtnud. Vaataks ikka enne ära kuidas homme uue stardijärjekorraga need jõuvahekorrad kujunevad. Rääkimata sellest, et libe tee on ennegi mehi ja autosid ära narrinud.
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Divine »

-huviline2- wrote:
Timur_P wrote:Otil maximum 3. koht saada Neuville ja Latavala juba pisut kaugel.
Miks? Hetkel võttis Latvalalt näituseks viis sekundist tagasi, jäänud veel 22 sekundit....ja palju kilomeetreid kõigile. Hoiame pöialt, et lõpuni tulevad kõik.
No see katsevõit oli pigem ralli algust arvestades pisike anomaalia. Mitte et ma Otti võimetesse ei usuks.
juust
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Tue Feb 23, 2016 8:40 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by juust »

184,19 km veel minna, siin saab kõike igatipidi juhtuda
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by -huviline2- »

Noh, ta on Top 3 katseaegu sõitnud täna küll, maadelnud käigukastiga ja eks ise ka kuskil natukene aeglane olnud, kuid mine tea, äkki oligi taktika viimase sõitmata katse jaoks. Meeke tegi ju võimsalt tuule alla ja läks mööda ca 9 sekundiga. Lõpptulemusena laperdas terve viimase katse oma piikideta rehvidel, hea et lõpunigi sai.
Mirko
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 628
Joined: Thu Mar 29, 2012 10:51 pm

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Mirko »

Lõpuks Otilt ikka väga hea päev, eks tal tõesti puudub kogemus eesotsas startides.. homme super sõitu teeb, siis võibolla võimalik ka Latvalat püüda veel. Aga eks Ogieril ja Meekel ka sama mõte. Neuville on arvatavasti juba liiga kaugel.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Timur_P »

Enne rallit räägiti, et rootsis tavaliselt vahed väikesed ja paljud pakkusid Ott kui võtja soosikut. Kuid esimese päeva järek kaotab Ott liidrile juba 50sek ja jageleb 3. koha pärast.
Ma loodan, et teil on õigus aga mul tunne, et rootsist võitu ei tule.
ASK
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 109
Joined: Fri Jun 27, 2014 11:01 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by ASK »

Ralli lõpeb pühapäeva õhtul. Ja mitte viimase katse finishis, aga natuke veel hiljem. Enne seda pole mõtet kellelegi sampust laiali jagama hakata:) Kõik me mäletame kuidas Montes pjedestaalile liibati:)
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by -huviline2- »

Ja kuidas kindlalt esikohal tüürinud Neuville kukkus ning auto katusel rõõmustas jälle mees, kes on seda tavaliselt teeb (kuigi tiksub ka esimesel päeval vahest 4.-5. kohal).

Ehk siis jah, ootame ja loodame muretut nädalavahetust. :)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by soca »

Mirko wrote:Lõpuks Otilt ikka väga hea päev, eks tal tõesti puudub kogemus eesotsas startides.. homme super sõitu teeb, siis võibolla võimalik ka Latvalat püüda veel. Aga eks Ogieril ja Meekel ka sama mõte. Neuville on arvatavasti juba liiga kaugel.
jep, mainis ka Ott ise peale viimast katset et eestpoolt startdes ikkagi väga raske ja pole tal seda kogemust. Lisaks jäi mulle mulje et ei pandudki kõike välja täna ennem viimast katset. Kui ta sellise varuga eest startides sõidab sellise tempoga siis müts maha.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Mustpärl
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 49
Joined: Thu Jan 19, 2017 11:59 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Mustpärl »

Krt. Päeva lõpuks tõstis Oti katsevõit tuju taas ülesse! 8)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by soca »

ERR Rootsis | Tänak: täna oli keeruline, ma ei ole kunagi pidanud Ogier' kingades olema


http://sport.err.ee/v/autoralli/e61f4e3 ... ades-olema
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Divine »

Vaatasin SS3 onboardi ja seal tundus tõesti varu olevat Ottil, kohati tuli kurvidest raja keskel välja või siis mängis piduriga ennem kurvi palju, sellist sujuvat rütmi polnud. Korraks oli legendiga ka probla, Ott ei hoomanud infot ära. Martini viga ei olnud seal.
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Divine »

"Olen kokkuvõttes päevaga väga rahul. Ise mingeid vigu ei teinud, vaid väikesed nipet-näpet probleemid olid. Praegu auto ka toimib. Hoida pole homme midagi - viis meest on paari sekundi sees," lisas Tänak, kelle sõnul seisab homme ees tihe võitlus eelkõige just Meeke'i ja Ogier'ga, kes kaotavad eestlasele vastavalt 2,1 ja 6,0 sekundit. - delfi.ee

Ai kurwa, kas tõesti näeme homme Tänaku paugutamist.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1634
Joined: Sat Feb 01, 2014 2:13 pm

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by (Jan) »

soca wrote:
Mirko wrote:Lõpuks Otilt ikka väga hea päev, eks tal tõesti puudub kogemus eesotsas startides.. homme super sõitu teeb, siis võibolla võimalik ka Latvalat püüda veel. Aga eks Ogieril ja Meekel ka sama mõte. Neuville on arvatavasti juba liiga kaugel.
jep, mainis ka Ott ise peale viimast katset et eestpoolt startdes ikkagi väga raske ja pole tal seda kogemust. Lisaks jäi mulle mulje et ei pandudki kõike välja täna ennem viimast katset. Kui ta sellise varuga eest startides sõidab sellise tempoga siis müts maha.
Eestpoolt startimine ei olegi nii lihtne, paljud on Ogieri vingatsiks nimetanud, kui ta on öelnud, et peab teed puhastama.
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by johaan »

"Kogu aeg suht küljeakna vaade." :D

Väga hea päev on olnud ja pipart teile keelele kes ikka vinguvad :P
Neljakordne maailmameister võrdsel autol vaatab Oti tagatulesid :)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by soca »

inimestel erinevad ootused ja lootused, ei tasu kohe vingujaks neid nimetada...suht igav oleks siin foorumis kui kõik oleks samal meelel ja terve foorum ootaks näiteks Otilt neljandat kohta .
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by johaan »

Liiga südamesse ei maksa ka iga sõna või kommentaari võtta, eks ;)
juust
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Tue Feb 23, 2016 8:40 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by juust »

Sama road positioniga meestest suutis paremini sõita ainult Latvala, kellel Ott ca 20 seki päeva peale sai, mis on 0,13 sek km kohta. Latvala tuli pmst täiesti puhtalt läbi.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by viplala »

juust wrote:Sama road positioniga meestest suutis paremini sõita ainult Latvala, kellel Ott ca 20 seki päeva peale sai, mis on 0,13 sek km kohta. Latvala tuli pmst täiesti puhtalt läbi.
Latvalal ei olnud kahel katsel käigukasti muresid. Nii et 50/60 nagu olukord :) Kuidas võtta?
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Rally Sweden 2017 Day 1

Post by Divine »

viplala wrote:
juust wrote:Sama road positioniga meestest suutis paremini sõita ainult Latvala, kellel Ott ca 20 seki päeva peale sai, mis on 0,13 sek km kohta. Latvala tuli pmst täiesti puhtalt läbi.
Latvalal ei olnud kahel katsel käigukasti muresid. Nii et 50/60 nagu olukord :) Kuidas võtta?
Ott ise ütles, et see käigukasti jama ei häirinud nii palju, et oleks sellepärast 20sekki kaotanud.

Mina nägin onboardist vaadates, et lihtsalt rütmitu ja kindla varuga sõitmine.
Post Reply