Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by viplala »

WRC2 meeste tegemised SD
Image
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by viplala »

Niinenmäe tegemised SD-l
Image
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by viplala »

Citroën's @SLefebvreRallye has counted 900 corners (85 pages) in his notes for 2017 Corsica's longest stage (53km)
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Kolin »

viplala wrote:Niinenmäe tegemised SD-l
Need on õiged JWRC ajad. See mille sa panid on WRC3 klassi omad. Niinemäe sõidab ju JWRC mitte WRC3

Image
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by viplala »

Kolin wrote:
viplala wrote:Niinenmäe tegemised SD-l
Need on õiged JWRC ajad. See mille sa panid on WRC3 klassi omad. Niinemäe sõidab ju JWRC mitte WRC3

Image
Kolin, kas Sinu viidatud tabelis on Niinemäel teine aeg, kui minu viidatud? Ja tekst oli viitega tema tegemistele mitte konkreetsele võistlusklassile.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Kolin »

Aeg ei ole teine aga koht on küll vale.
Siis sa oleks võinud panna Owerall tabeli Seal on ta 41-ne. Ma viitasin just tema õigele võistlus klassile.
Oma klassis oli ta seitsmes.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Divine »

viplala wrote:
Kolin wrote:
viplala wrote:Niinenmäe tegemised SD-l
Need on õiged JWRC ajad. See mille sa panid on WRC3 klassi omad. Niinemäe sõidab ju JWRC mitte WRC3

Image
Kolin, kas Sinu viidatud tabelis on Niinemäel teine aeg, kui minu viidatud? Ja tekst oli viitega tema tegemistele mitte konkreetsele võistlusklassile.
Vahet sel on, mees saab lühikesel SDl kalendriga oma klassi kiireima käest, tekib küsimus, miks ta seal sõidab(pidi prof. olema mitte turist)?
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by raig0 »

Divine, mida sa jälle trollid, kuradi idioot. Niinemäe pole mingi lambi tont, vaid pika puuga eesti kiireim kutt omas klassis.
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 974
Joined: Fri May 28, 2010 10:27 am

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by StP »

Kui vaadata, kes SD´l Mikost eespool on siis kõik sõitjad on ju praktiliselt üles kasvanud asfaldi rallidel. Samas kui Miko asfaldi kogemused piirduvad pms Kuressaare linnakatsega. Seega mida siin ikka imestada, et ta kaotab!?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Lithium »

Ajugeeniused kes arvavad, et elu esimesel asfaldirallil milleks on Korsika, peaks edestama asfaldispetse. Kruusateedel näeme, raisk! :)
Söörlöne!
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1128
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:31 pm
Location: Kuressaare

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Allu12 »

raig0 wrote:Divine, mida sa jälle trollid, kuradi idioot. Niinemäe pole mingi lambi tont, vaid pika puuga eesti kiireim kutt omas klassis.
Nende oludega mis olid, oli ta tõesti kiirem, võrdsete autode puhul ma poleks nii kindel kas ta oleks kiireim olnud, aga see arutelu selleks. Hea, et ennast nüüd tõestada saab :)
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Divine »

StP wrote:Kui vaadata, kes SD´l Mikost eespool on siis kõik sõitjad on ju praktiliselt üles kasvanud asfaldi rallidel. Samas kui Miko asfaldi kogemused piirduvad pms Kuressaare linnakatsega. Seega mida siin ikka imestada, et ta kaotab!?
Poiss on ju varem Prantsusmaal ja Saksamaal võistelnud, mis Kuressaarest sa siin räägid.
10sek 5km-ga, 2sek/km. Tuleks karjääri vahetusele mõelda.
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 747
Joined: Wed Apr 08, 2009 11:35 am
Location: Lindi Taga

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by -timtim »

Divine wrote:
StP wrote:Kui vaadata, kes SD´l Mikost eespool on siis kõik sõitjad on ju praktiliselt üles kasvanud asfaldi rallidel. Samas kui Miko asfaldi kogemused piirduvad pms Kuressaare linnakatsega. Seega mida siin ikka imestada, et ta kaotab!?
Poiss on ju varem Prantsusmaal ja Saksamaal võistelnud, mis Kuressaarest sa siin räägid.
10sek 5km-ga, 2sek/km. Tuleks karjääri vahetusele mõelda.
sul tuleks foorumi vahetamisele mõelda .
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Divine »

-timtim wrote:
Divine wrote:
StP wrote:Kui vaadata, kes SD´l Mikost eespool on siis kõik sõitjad on ju praktiliselt üles kasvanud asfaldi rallidel. Samas kui Miko asfaldi kogemused piirduvad pms Kuressaare linnakatsega. Seega mida siin ikka imestada, et ta kaotab!?
Poiss on ju varem Prantsusmaal ja Saksamaal võistelnud, mis Kuressaarest sa siin räägid.
10sek 5km-ga, 2sek/km. Tuleks karjääri vahetusele mõelda.
sul tuleks foorumi vahetamisele mõelda .
Ma näen siin viimasel ajal tõesti liiga palju poputamist meie "rallitalentide" suunal. Suurema pildi nägemine puudub - maailma mastaabis. "Kuressaares sõitis kiiresti, seal olid maailma parimad külamehed vastas, kes sõidavad ajaviiteks."
Faktideta diskuteerimine ja, ala "oled nii negatiivne, miks sa siin foorumis eksisteerid üldse, mis sest et mul pole midagi tarka vastu öelda, aga kuna ma olen hüper-super positiivne, siis minul on alati õigus ja sina, realist Divine, võiks siit kiiremas korras jalga lasta", minu maha tegemine, mille peale ma naeran tavaliselt.
T*a, tahate elada oma lillesises ja rõõmsas maailmas, kus kõik on sini-must-valge, palun väga, lisage mind vaenlaseks ja te ei näe mu postitusi.
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Divine »

Go Ott ja loodame, et kaotus jääb alla 1sek/km, siis oleks minu jaoks ralli korda läinud eelmisi aastaid vaadates.
Roland1803
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 175
Joined: Sat Nov 13, 2010 6:18 pm
Location: Võru

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Roland1803 »

Ott oli oma esimesel MM rallil 9. N4 klassis. Esimesel asfalti rallil Saksamaal 5. Kas oleks pidanud karjääri vahetama? Ralli on kogemuste spordiala, esimene hooaeg õpitakse, tutvutakse rallidega, et lõpetada kindla peale, teine aasta tuleb näidata kiirust.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Divine
Rallijumal
Posts: 1950
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:15 am

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by Divine »

Roland1803 wrote:Ott oli oma esimesel MM rallil 9. N4 klassis. Esimesel asfalti rallil Saksamaal 5. Kas oleks pidanud karjääri vahetama? Ralli on kogemuste spordiala, esimene hooaeg õpitakse, tutvutakse rallidega, et lõpetada kindla peale, teine aasta tuleb näidata kiirust.
Ma olen Oti MM karjääri tema 1. sõidust alates jälginud, minge kontrollige fakte/ajalugu uuesti, vaadake mis tingimused olid, mida Ott suutis oma 1. MM rallil, mis pani isegi tuntud ralli isikud mõtisklema, "et kes on küll see kiire poiss Eestist", 1. asfalti ralli, kus domineerisid S2000 autod, ise sõitis N4 Misuga ja minu mäletamist mööda olid tal rehvipurunemised nii Saksamaal kui ka Prantsusmaal, pead ei anna.
Niinemäel muidu 2. hooaeg, mitte küll järjest, aga olgem täpsemad.
Last edited by Divine on Fri Apr 07, 2017 12:01 am, edited 2 times in total.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Tour de Corse 2017 eelvaade ja shakedown

Post by -huviline2- »

Sellegipoolest, andke inimesele aega atra seada. Uus auto, uued rehvid, "külavõistlustest" kõrgem tase jnejne ning peale testikatset kanname kohe maha.
Post Reply