Tour de Corse 2017 Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Lithium »

4. Ott siis MMi tabelis, Neuville 5p kaugusel vist.
Söörlöne!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas viplala »

Kui asfaldil see Ford nii koledasti laguneb, mis siis veel Argentinas saama hakkab.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Lithium »

Sarrazin ja Rossel ka lõpus. ABS 11 siis Otilt sel rallilt, kahju aga eks Argentiinas saab kuuma anda. :)
Söörlöne!
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Lithium »

Nikulas Silsull on Neuville kaardilugeja? :D
Söörlöne!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

Lithium kirjutas:Nikulas Silsull on Neuville kaardilugeja? :D
:D :D :D
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5914
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Strike »

Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Pints »

4 erinevat võitjat, ühtlasi ka 4 erinevat autotootjat. :twisted:
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

Peale Rootsit vist pakkusin, et see aasta tulevad meistritiitli eest võitlema Ogier, Neuville ja Tänak siis selle ralliga võib Tänaku sealt nimekirjast maha tõmmata. Paistab, et asi otsustatakse Ogieri ja Neuville vahel. 40 punkti sa Ogierilt kohe kuidagi tagasi ei võta, pigem tuleb veel 40 sinna otsa :D
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Lärri »

KidrA kirjutas:Peale Rootsit vist pakkusin, et see aasta tulevad meistritiitli eest võitlema Ogier, Neuville ja Tänak siis selle ralliga võib Tänaku sealt nimekirjast maha tõmmata. Paistab, et asi otsustatakse Ogieri ja Neuville vahel. 40 punkti sa Ogierilt kohe kuidagi tagasi ei võta, pigem tuleb veel 40 sinna otsa :D
Mina soovitaks esialgu rahulikult võtta. Ogier'l on neljakordse maailmameistri kohta häbiväärselt palju õnne olnud nii kraaviskäimise kui autoga (vrdl jamasid, mis Otti tabanud on) ja tõenäosusteooria ütleb, et ühel hetkel see pöördub. Ei pruugi, aga siiski võib pöörduda. Punktitabelil on veel hulk etappe, et selgemat kuju võtma hakata. Kindlasti ei kannaks ma maha ei Meeke'i ega Latvalat. Et kõik on võimalik, oleme me esimese nelja etapiga juba väga selgelt näinud.
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas calderon »

Tiitliheitluses olemiseks on vaja igalt rallilt punkte, veel parem kui stabiilselt poodiumil olla, Ogier on seda siiani teinud ja tõenäoliselt teeb ka edaspidi. Hetkel tundub küll, et Neuville on ainuke kes stabiilselt Ogierist kiirem on aga on ebaõnne olnud.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas jens »

Niisiis see juhtuski - neli erinevat tootjat on nelja ralliga võiduni jõudnud! Lahe. :D

Ogieril on siiski endiselt kõigist enim stabiilsust (igal etapil poodiumil) ning arvan, et see saab ka tiitliheitluses otsustavaks. Tõsi, Fordi kahtlane vastupidavus jätab natuke rohkem küsimärke õhku. Niivõrd sile teekond tiitlini ei tundu olevat kui Volkswageniga.

Ja WRC PR osakond võib seda spinnida kuidas ta tahab (hea šõule, jne), aga see helde powerstage'i punktide jagamise süsteem mulle ei meeldi ja ei hakka ka meeldima. Selles osas olen n-ö vanakoolimees.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

Lärri kirjutas:
KidrA kirjutas:Peale Rootsit vist pakkusin, et see aasta tulevad meistritiitli eest võitlema Ogier, Neuville ja Tänak siis selle ralliga võib Tänaku sealt nimekirjast maha tõmmata. Paistab, et asi otsustatakse Ogieri ja Neuville vahel. 40 punkti sa Ogierilt kohe kuidagi tagasi ei võta, pigem tuleb veel 40 sinna otsa :D
Mina soovitaks esialgu rahulikult võtta. Ogier'l on neljakordse maailmameistri kohta häbiväärselt palju õnne olnud nii kraaviskäimise kui autoga (vrdl jamasid, mis Otti tabanud on) ja tõenäosusteooria ütleb, et ühel hetkel see pöördub. Ei pruugi, aga siiski võib pöörduda. Punktitabelil on veel hulk etappe, et selgemat kuju võtma hakata. Kindlasti ei kannaks ma maha ei Meeke'i ega Latvalat. Et kõik on võimalik, oleme me esimese nelja etapiga juba väga selgelt näinud.
täpselt, hooaeg on ikkagi väga varajases staadiumis ja kedagi maha kanda on kindlasti veel vara. Piisab kui järgmine ralli näiteks Ogier ja Latvala katkestavad ning teised lõpetavad korralikel kohtadel ja ongi olukord teistpidi.

Tänaku võib nimekirjast võib-olla tõesti maha tõmmata kuna tema tiimikaaslaseks on maailmameister isiklikult AGA see võib ka muutuda kui tõesti Ogieril peaks väga tihti autoga jamasid olema ja üks hetk Tänak temast üldtabelis eespool on. Väga ebatõenäoline aga kunagi ei tea.


Rallist kaa, minu jaoks oleks huvitav teada, et need kes on aastaid väitnud et see ralli Otile ei sobi ja tal siin kiirust pole arvavad ikkagi veel nii või muutis see ralli nende arvamust?

Pakun, et ilma igasuguste jamadeta oleks Tänak siin Sordo asemel kolmandal kohal lõpetanud, neljandal kohal kindlasti.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

DELFI KORSIKAL: Ott Tänak: saime siit rallilt väga palju õppetunde

http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/del ... d=77833418

Ott Tänak: alla ootuste ralli

http://sport.err.ee/589036/ott-tanak-alla-ootuste-ralli

Järveoja: see oli kogemuste hankimise ralli

http://sport.err.ee/589040/jarveoja-see ... mise-ralli
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas calderon »

soca kirjutas: Rallist kaa, minu jaoks oleks huvitav teada, et need kes on aastaid väitnud et see ralli Otile ei sobi ja tal siin kiirust pole arvavad ikkagi veel nii või muutis see ralli nende arvamust
Aga nii ju ongi ja seda ütles Ott ka ise
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

soca kirjutas:Rallist kaa, minu jaoks oleks huvitav teada, et need kes on aastaid väitnud et see ralli Otile ei sobi ja tal siin kiirust pole arvavad ikkagi veel nii või muutis see ralli nende arvamust?
Arvamust ei muutnud, et seda rallit võib Tänaku jaoks jätkuvalt kõige suuremaks proovikiviks pidada, millelt jätkuvalt puudub normaalne tulemus, mida ta ka ise ütleb.

Arvamust aga muutis ta kiirus, enne rallit ootasin sinna kuskile 6. koha kanti platseerumist - Breeni ja Paddonitega konkureerimist. Tundub, et selles osas oleks tal ikkagi paremini läinud ja vaat et Latvalaga isegi konkureerinud aga need on vaid oleksid.

Igatahes järgmine hooaeg kui autod enamvähem sarnased siis pakuks juba sinna top4 kanti tulemust.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

okei rohkem pidasingi silmas jah kiirust, et see ralli talle kõige vähem sobib võib endiselt öelda.

TOP4 oleks juba seekord tulnud härra KidrA. :D seda siis selle põhjal kui arvutada maha karistusminutid katkestamise eest ja kaotas ka palju aega laupäeva esimesel katsel auto tõttu.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
MMAL
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 209
Liitunud: 20 Jaan 2013, 23:22

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas MMAL »

Kummaline, et ei leita õiget settingut autole, muudetaks, proovitakse ralli ajal asju muuta, kuigi sajad kilomeetrid teste tehtud, nii asfaldil, kui kruusal enne hooaega. Loodab, et kruusa rallidel ei hakata sobivat settingut otsima.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Lithium »

MMAL kirjutas:Kummaline, et ei leita õiget settingut autole, muudetaks, proovitakse ralli ajal asju muuta, kuigi sajad kilomeetrid teste tehtud, nii asfaldil, kui kruusal enne hooaega. Loodab, et kruusa rallidel ei hakata sobivat settingut otsima.
Seda sama ütles ka Murakas ülekandes, kuigi arusaadav, et olud on teised ja pole päris see mis Hispaanias testides aga ikkagi..
Söörlöne!
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas Vahula »

Ütles ka Oggy ju et ta pole niipalju seadeid kunagi proovinud ühel rallil. Ju siis ikka midagi oli teistmoodi kui seal Hispaanias

Mulle pigem tundub et see keskdiffer ja asjad ikka väga uued ka inseneride jaoks. Lihtsalt ei osata paika sättida seda.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Tour de Corse 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta