Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by STI »

kaido170 wrote:Pressikat ei tea, aga kell 22 peaks algama Redbull Tv pealt kokkuvõttev saade tänasest.
Ikka 23:00
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by KidrA »

Polkovniku lesk wrote:
STI wrote:Neuvillist on üks paras ülbe vingats saanud. Kui kuulis live katse finishis et Paddonil on probleemid siis ei tulnud sealt midagi sellist mida tavaliselt tiimikaaslased ütlevad, et näiteks "I feel sorry for him" vaid külm vastus et "I had no problems". Krdi diiva..
Diivad on võibolla need, kes kuulevad sõitjate vastustest midagi muud. Neuville ütles Paddoni uudise peale, et ta ei ole sellega kursis ja jätkas enda sõitu kommenteerimist. Tippsõitjatel pole mõtet energiat mingile empaatiale läbi ralliraadio.
Ma olen selles osas lesega nõus. Neuville mahategemisega on siin foorumis liiale mindud. Ei öelnud ta midagi halvasti, isegi kui peab end teistest paremaks siis tal on selleks õigus aga siin toimub pesuehtne tüübi mahategemine, mis on tõesti hullem diivatsemine kui see mis Neuville öelnud on.
m161
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 136
Joined: Tue May 09, 2017 7:22 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by m161 »

No aga see pilt.....
Image

Ebareaalne ju?
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by STI »

KidrA wrote:
Polkovniku lesk wrote:
STI wrote:Neuvillist on üks paras ülbe vingats saanud. Kui kuulis live katse finishis et Paddonil on probleemid siis ei tulnud sealt midagi sellist mida tavaliselt tiimikaaslased ütlevad, et näiteks "I feel sorry for him" vaid külm vastus et "I had no problems". Krdi diiva..
Diivad on võibolla need, kes kuulevad sõitjate vastustest midagi muud. Neuville ütles Paddoni uudise peale, et ta ei ole sellega kursis ja jätkas enda sõitu kommenteerimist. Tippsõitjatel pole mõtet energiat mingile empaatiale läbi ralliraadio.
Ma olen selles osas lesega nõus. Neuville mahategemisega on siin foorumis liiale mindud. Ei öelnud ta midagi halvasti, isegi kui peab end teistest paremaks siis tal on selleks õigus aga siin toimub pesuehtne tüübi mahategemine, mis on tõesti hullem diivatsemine kui see mis Neuville öelnud on.
Avaldasin lihtsalt oma arvamust. Võrreldes Paddoniga on Neuville ikka väga egoistlik kuju, Paddon on team player ja vabandas esimese asjana kogu tiimi ees oma vea pärast. Neuville süüdistas avalikult tiimi pidurite kadumise pärast. On väike vahe käitumistes?
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by nsa »

m161 wrote:No aga see pilt.....
Image

Ebareaalne ju?
Ausalt, see on kindlasti huumoriga kokku pandud pilt. Sellest peaks ikka kõik enesest lugupidavad inimesed aru saama. Kui oleks seis vastupidine oleks Tänak kah kindlasti maininud, et ilma jamata oleks ta liider. Siis küll keegi teda kritiseerima ei hakkaks siin foorumus, vaid kiidaks takka. Olge parem seisuga rahul ja jätke Neuville rahule, väga kõva rallisõitja teine.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by soca »

Ole vait, Ott pole kunagi olnud selline ja see pilt pole huumoriga kui võtta arvesse tema katselopu kommentaare.


Ütlen endiselt, ära hellitatud. Ütles ka eilses päeva kokkuvõttes et Hyundai paistab ainult täna temale parim auto see hooaeg ning tegi tiimikaaslaseid maha.


Eks igal ühel oma arvamus, minul on selline.


Aitäh
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
rainis69
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 22
Joined: Thu Jul 22, 2010 1:17 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by rainis69 »

-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by -huviline2- »

Äkki oleks esimene, äkki ei oleks...oleksid-poleksid ei maksa midagi ning sellist tõusiku juttu on ta ajanud viimasel ajal varemgi. Portugalis ütles vaid, et respekt, Fiestad olid kiiremad ja midagi polnud teha.

Tõenäoliselt oleks Meeke võitnud selle ja mitu teistki, kui... :P
Last edited by -huviline2- on Sat Jun 10, 2017 8:11 pm, edited 2 times in total.
m161
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 136
Joined: Tue May 09, 2017 7:22 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by m161 »

paddonil iga etapp auto ära lagunenud ja ei ole näinud, et ta paneks enda sotsiaalmeediasse, et kui poleks nii juhtunud siis ta juhiks :D ajuvaba
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1008
Joined: Wed Dec 01, 2004 11:39 am
Location: Tallinn
Contact:

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by domaza »

Hyundail tänavu 2 kindlat ja 1 50-50 võit sõitja vea tõttu läinud - võib ikka tigedaks teha küll :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by KidrA »

Tänaku suust on ka ikka piisavalt lapsikusi välja tulnud, viimasel ajal küll mitte, on muutunud täiskasvanulikumaks. Aga mida ma näinud pole on teiste sõitjate mahategemine ja mingid halvustavad photoshopitud pildid. See ei jäta sellest foorumist head pilti ei meie endi keskel kui ka teiste silmis, sest juba on see pilt omadega rahvusvahelises foorumis. Omadele võib kaasa elada aga kui sellega kaasneb konkurentide halvustamine siis läheb asi natuke käest ära. Ütleme nii, et belglasena mul täna eestlastest kõige paremat muljet ei oleks. Tasub mõelda ka teiste peale teinekord. Kui hakatakse Tänakust halvustavaid pilte jagama, oi oi oi oi mis kisa siin lahti läheks.
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1008
Joined: Wed Dec 01, 2004 11:39 am
Location: Tallinn
Contact:

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by domaza »

Krt wrc võiks natuke ikka funki juurde keerata - kvaliteet pildil nii halb ja hakib ka. Ja Facebook live pole ka nagu päris õige asi.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by nsa »

soca wrote:Ole vait, Ott pole kunagi olnud selline ja see pilt pole huumoriga kui võtta arvesse tema katselopu kommentaare.


Ütlen endiselt, ära hellitatud. Ütles ka eilses päeva kokkuvõttes et Hyundai paistab ainult täna temale parim auto see hooaeg ning tegi tiimikaaslaseid maha.


Eks igal ühel oma arvamus, minul on selline.


Aitäh
minu arvamus on teine, kas sellepärast peab kohe "vait olema"?

Ott on korduvalt väga salvavalt nii auto kui ka rehvide kohta ennast väljendanud ja olen enam kui kindel, et ta on pärast tehniliste probleemide tõttu koha kaotamist, maininud et ilma probleemidetta võitleks ta võidu peale. Kõikidel on oma viis enese väljendamiseks ja pole teised kaa väga viisakad vahest kui tuju halb. Ott on korduvalt näiteks lihtsalt "what" hüüdnud kui katse lõpus temalt midagi küsitakse ja tal tuju halb.
Ma ei tea palju sa Neuville kodusest olukorrast tead, et sa nii kindel, et ära hellitatud.
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 109
Joined: Wed Nov 18, 2015 3:16 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by Arkadi.T »

KidrA wrote:Tänaku suust on ka ikka piisavalt lapsikusi välja tulnud, viimasel ajal küll mitte, on muutunud täiskasvanulikumaks. Aga mida ma näinud pole on teiste sõitjate mahategemine ja mingid halvustavad photoshopitud pildid. See ei jäta sellest foorumist head pilti ei meie endi keskel kui ka teiste silmis, sest juba on see pilt omadega rahvusvahelises foorumis. Omadele võib kaasa elada aga kui sellega kaasneb konkurentide halvustamine siis läheb asi natuke käest ära. Ütleme nii, et belglasena mul täna eestlastest kõige paremat muljet ei oleks. Tasub mõelda ka teiste peale teinekord. Kui hakatakse Tänakust halvustavaid pilte jagama, oi oi oi oi mis kisa siin lahti läheks.
Nõus
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1008
Joined: Wed Dec 01, 2004 11:39 am
Location: Tallinn
Contact:

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by domaza »

KidrA wrote:Tänaku suust on ka ikka piisavalt lapsikusi välja tulnud, viimasel ajal küll mitte, on muutunud täiskasvanulikumaks. Aga mida ma näinud pole on teiste sõitjate mahategemine ja mingid halvustavad photoshopitud pildid. See ei jäta sellest foorumist head pilti ei meie endi keskel kui ka teiste silmis, sest juba on see pilt omadega rahvusvahelises foorumis. Omadele võib kaasa elada aga kui sellega kaasneb konkurentide halvustamine siis läheb asi natuke käest ära. Ütleme nii, et belglasena mul täna eestlastest kõige paremat muljet ei oleks. Tasub mõelda ka teiste peale teinekord. Kui hakatakse Tänakust halvustavaid pilte jagama, oi oi oi oi mis kisa siin lahti läheks.
Tõsiselt? Sport ongi intriig :)
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by CTR »

haha :D praegu pressikal küsiti Oti käest, et kui homme peaksid võitma, kas siis näeme mingit emotsiooni ka, nt ronid katusele vm.. Ott vastas, et eks paistab, teevad oma parima vm. ja siis Latvala ütles, et kui ta fordiga esimese võidu rootsis võttis, siis Malcolm lubas selle puhul katusele ronida, aga järgnevate puhul enam mitte, sest see läheb kalliks maksma :D


ja see thierry pilt pole photoshopitud vm, see on ta enda postitatud instagrami story
Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2649
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by Silk »

CTR wrote:haha :D praegu pressikal küsiti Oti käest, et kui homme peaksid võitma, kas siis näeme mingit emotsiooni ka, nt ronid katusele vm.. Ott vastas, et eks paistab, teevad oma parima vm. ja siis Latvala ütles, et kui ta fordiga esimese võidu rootsis võttis, siis Malcolm lubas selle puhul katusele ronida, aga järgnevate puhul enam mitte, sest see läheb kalliks maksma :D
Kas sa nägid algust ka? jõudsin liiga hilja, kas Ott ütles midagi huvitavat veel
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by CTR »

Silk wrote:
CTR wrote:haha :D praegu pressikal küsiti Oti käest, et kui homme peaksid võitma, kas siis näeme mingit emotsiooni ka, nt ronid katusele vm.. Ott vastas, et eks paistab, teevad oma parima vm. ja siis Latvala ütles, et kui ta fordiga esimese võidu rootsis võttis, siis Malcolm lubas selle puhul katusele ronida, aga järgnevate puhul enam mitte, sest see läheb kalliks maksma :D
Kas sa nägid algust ka? jõudsin liiga hilja, kas Ott ütles midagi huvitavat veel
kahjuks mitte, sattusin just siis kui neu oma jutu lõpetas
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by soca »

nsa wrote:
soca wrote:Ole vait, Ott pole kunagi olnud selline ja see pilt pole huumoriga kui võtta arvesse tema katselopu kommentaare.


Ütlen endiselt, ära hellitatud. Ütles ka eilses päeva kokkuvõttes et Hyundai paistab ainult täna temale parim auto see hooaeg ning tegi tiimikaaslaseid maha.


Eks igal ühel oma arvamus, minul on selline.


Aitäh
minu arvamus on teine, kas sellepärast peab kohe "vait olema"?

Ott on korduvalt väga salvavalt nii auto kui ka rehvide kohta ennast väljendanud ja olen enam kui kindel, et ta on pärast tehniliste probleemide tõttu koha kaotamist, maininud et ilma probleemidetta võitleks ta võidu peale. Kõikidel on oma viis enese väljendamiseks ja pole teised kaa väga viisakad vahest kui tuju halb. Ott on korduvalt näiteks lihtsalt "what" hüüdnud kui katse lõpus temalt midagi küsitakse ja tal tuju halb.
Ma ei tea palju sa Neuville kodusest olukorrast tead, et sa nii kindel, et ära hellitatud.


Ok pakun vabandust ole vait pärast kuid ajaski mul harja punaseks et tegid Otile liiga. Mina ei mäleta küll ajaloost et Ott oleks niimoodi korrutanud et "ma oleks võitnud, ma oleks võitnud kui poleks seda olnud".

Jah salvavalt on auto kui ka rehvide kohta öelnud kuid see pole sama ja on ta ka põhjusega öelnud ja ausalt öeldes on ta isegi väga viisakaks jäänud . Katse lõpus öeldud what ei tähenda kulll seda et jäin võidust ilma.


Ei tea ma Neuville kodusest elust midagi ja kõik põhineb läbi aastate rallide põhjalt.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Rally Italia Sardegna 2017 Day 2

Post by viplala »

ERR spordiuudistes Tänak ütles, et meeskonna "survel" läks pärastlõunastele katsetele 5 rehviga ja see tasus ennast ära. Auto oli palju paremini käitunud ja tulid ka katsevõidud.
Post Reply