2018 meeskondade spekulatsioonid

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Polkovniku lesk »

ERR Sport - Wilson ei kavatse Tänakut Toyotale loovutada: ma ei anna kergelt alla

"Ta võib nendega rääkida, aga tahan teda ka järgmiseks hooajaks," vahendas Wilsoni sõnul Motorsport.com. "Ma olen Otti investeerinud juba alates 2012. aastast - ma ei tea ühtegi teist sõitjat, kellesse oleksin nii palju panustanud või kellele oleksin andnud nii palju võimalusi. Ma ei anna kergelt alla."
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas (Jan) »

Polkovniku lesk kirjutas:ERR Sport - Wilson ei kavatse Tänakut Toyotale loovutada: ma ei anna kergelt alla

"Ta võib nendega rääkida, aga tahan teda ka järgmiseks hooajaks," vahendas Wilsoni sõnul Motorsport.com. "Ma olen Otti investeerinud juba alates 2012. aastast - ma ei tea ühtegi teist sõitjat, kellesse oleksin nii palju panustanud või kellele oleksin andnud nii palju võimalusi. Ma ei anna kergelt alla."
Aga nii ongi, ei taha ka hästi uskuda, et Wilson loobub nii kergelt Tänakust, kellesse on aastaid investeerinud ja andnud mitu korda uue võimaluse Otile.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas jens »

Wilson investeeris Latvalasse ka palju raha ja aastaid - rohkemgi kui seni Tänak on Wilsoni käpa all olnud. Aga saabus aeg, mil Latvala lahkus ikkagi VW-sse. Lõppude lõpuks on Wilsonil lihtsalt raha vaja, et vältida teiste meeskondade poolset üleostmist.
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2015, 15:16

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Arkadi.T »

jens kirjutas:Wilson investeeris Latvalasse ka palju raha ja aastaid - rohkemgi kui seni Tänak on Wilsoni käpa all olnud. Aga saabus aeg, mil Latvala lahkus ikkagi VW-sse. Lõppude lõpuks on Wilsonil lihtsalt raha vaja, et vältida teiste meeskondade poolset üleostmist.
Latvala isa maksis tema sõitmised kinni. "Palka" hakkas ta saama alles VW juures.
Ott ja kogu ümber olev management oskavad häid ja pikki koostöösuhteid hinnata.
Tiim tuttav, auto enda arendatud. Kiirus maailmameistri tasemel. Milleks seda muuta?
Raha pärast või? Ei. Never change a winning formula.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Timur_P »

Arkadi.T kirjutas: Latvala isa maksis tema sõitmised kinni. "Palka" hakkas ta saama alles VW juures.
Ott ja kogu ümber olev management oskavad häid ja pikki koostöösuhteid hinnata.
Tiim tuttav, auto enda arendatud. Kiirus maailmameistri tasemel. Milleks seda muuta?
Raha pärast või? Ei. Never change a winning formula.
Oled kindel, et Latavala isa maksis? Ma arvan, et Latvala manager Timo Jouhki maksis.

Kui tiimil pole piisavalt raha, et masinat arendada, siis pole oluline kui tuttav on masin. MW peab olea ikka väga kõva võlur, kui leiab raha, et hoida tiimis Ogieri ja Otti.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas aix »

(Jan) kirjutas:
Polkovniku lesk kirjutas:ERR Sport - Wilson ei kavatse Tänakut Toyotale loovutada: ma ei anna kergelt alla

"Ta võib nendega rääkida, aga tahan teda ka järgmiseks hooajaks," vahendas Wilsoni sõnul Motorsport.com. "Ma olen Otti investeerinud juba alates 2012. aastast - ma ei tea ühtegi teist sõitjat, kellesse oleksin nii palju panustanud või kellele oleksin andnud nii palju võimalusi. Ma ei anna kergelt alla."
Aga nii ongi, ei taha ka hästi uskuda, et Wilson loobub nii kergelt Tänakust, kellesse on aastaid investeerinud ja andnud mitu korda uue võimaluse Otile.
Selle ütlusega..."Ma olen Otti investeerinud juba alates 2012. aastast - ma ei tea ühtegi teist sõitjat, kellesse oleksin nii palju panustanud või kellele oleksin andnud nii palju võimalusi. Ma ei anna kergelt alla." Võib koputada ta ka oti südametunnistusele, et vaata kui palju olen ma sulle teist võimalust andnud ja panustanud ja Wilson oleks väga pettunud, kui Ott talle nüüd sellel raskel ajal selja keerab...
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Lärri »

aix kirjutas:
Selle ütlusega..."Ma olen Otti investeerinud juba alates 2012. aastast - ma ei tea ühtegi teist sõitjat, kellesse oleksin nii palju panustanud või kellele oleksin andnud nii palju võimalusi. Ma ei anna kergelt alla." Võib koputada ta ka oti südametunnistusele, et vaata kui palju olen ma sulle teist võimalust andnud ja panustanud ja Wilson oleks väga pettunud, kui Ott talle nüüd sellel raskel ajal selja keerab...
Sentimentaalsus ei asenda lepingulist siduvust ja südametunnistus ei ole hilisemas elus konverteeritav valuuta, millega supermarketi kassas oma tarbimist finantseerida. Südametunnistusele koputamine võib see olla või mitte, kellegi otsuseid nõndaviisi niikuinii ei mõjuta.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Mati »

Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Mati »

mcwax

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas mcwax »

See on ikka nii lahe, kuidas artikkel, mis räägib Loebi Citroeni testimisest, pealkirja järgi ikka just Tänakust on.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Mati »

mcwax kirjutas:
See on ikka nii lahe, kuidas artikkel, mis räägib Loebi Citroeni testimisest, pealkirja järgi ikka just Tänakust on.
Palka makstakse kliki järgi, mitte sisu.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Milor »

Teeks siia ühe tabeli veel e. sõitjad, kellede lepingud ei pruugi olla kivisse raiutud:

Citroen:
Lefebre
Meeke

Hyundai:
Paddon

Toyota:
Hänninen

Kas pole mitte harjumatu olukord, kus Wilson ei saagi hakata kaarte segama? Sellises valguses ei pruugigi me jõuludeni oodata :)
Wilsonil on selles suhtes elu kergem, et kui 1 põhisõitjatest peaks lahkuma, siis seljatagune on kindlustatud: Evans sisse ja Sunninen Dmack`i.
Vahest tuleb Dmack hoopis oma meeskonnaga välja?
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
werder
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 12 Nov 2010, 18:01

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas werder »

Pärast Soome rallit on Mäkinenil soosikuid lisandunud:
https://yle.fi/urheilu/3-9748842
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas Timur_P »

Milor kirjutas:Teeks siia ühe tabeli veel e. sõitjad, kellede lepingud ei pruugi olla kivisse raiutud:

Citroen:
Lefebre
Meeke

Hyundai:
Paddon

Toyota:
Hänninen

Kas pole mitte harjumatu olukord, kus Wilson ei saagi hakata kaarte segama? Sellises valguses ei pruugigi me jõuludeni oodata :)
Wilsonil on selles suhtes elu kergem, et kui 1 põhisõitjatest peaks lahkuma, siis seljatagune on kindlustatud: Evans sisse ja Sunninen Dmack`i.
Vahest tuleb Dmack hoopis oma meeskonnaga välja?
Ma ei välistaks ka seda, et järgmisel aastal pole M-Sport WRT, selle asemel on DMACK M-Sport WRT. Seda juhul kui Wilson ei leia piisavalt raha ja jääb ilma nii Otist kui Ogierist.
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas tfr »

Kusjuures Otile kui pereinimesele ja kahe väikse lapse vanemale võib Toyota puhul kindlasti see ka täiesti arvestatav argument olla, et Mäkinen ehitab Toyota WRC tiimi uut keskust Tallinna külje alla.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas pelmeen10 »

*huvitav miks naftašeik on eelistanud citoeni m-spordile?
*red bull toetab ka evansit https://www.redbull.com/gb-en/athletes
*tänakul oleks soome rallitiimis kindlasti mugavam
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas STI »

STI kirjutas:Nägin täna öösel und: Ogier läheb Citroeni mille uueks tiimipealikuks saab Loeb. Kruuda hakkab sõitma neljanda Hyundaiga ja Ott läheb Toyotasse. Selline ilus unenägu oli... selgus saabub novembris-detsembris.
Kruudat puudutav osa unenäost võib isegi täituda: https://www.hyundai.news/eu/brand/hyund ... n=newsroom
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas soca »

tfr kirjutas:Kusjuures Otile kui pereinimesele ja kahe väikse lapse vanemale võib Toyota puhul kindlasti see ka täiesti arvestatav argument olla, et Mäkinen ehitab Toyota WRC tiimi uut keskust Tallinna külje alla.


+1

ning keskus tuleb esialgsest plaanitust poole suurem
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas STI »

soca kirjutas:
tfr kirjutas:Kusjuures Otile kui pereinimesele ja kahe väikse lapse vanemale võib Toyota puhul kindlasti see ka täiesti arvestatav argument olla, et Mäkinen ehitab Toyota WRC tiimi uut keskust Tallinna külje alla.


+1

ning keskus tuleb esialgsest plaanitust poole suurem
Keskisuomalaise lehele antud intervjuus oli Tommi öelnud, et Toyota Yaris R5 autot hakatakse ka Tallinnas arendama.
Viimati muutis STI, 01 Aug 2017, 18:03, muudetud 1 kord kokku.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: 2018 meeskondade spekulatsioonid

Postitus Postitas soca »

Nii ta on.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta