WRC hooaeg 2018

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Seda, et Loebi rekordid eesmärgiks ei ole, on tore suusoojaks öelda (kui ebaõnnestuma peaks, siis eriti). Sama jutt oli ka peale VW lahkumist, et äkki hoopis perega rohkem olla, kuid lõpuks võeti ikka väiksem palk ja erameeskonna võimalik, et nõrgem auto.

Härra ise: “It (retirement) is a possibility but it’s not depending about the title. The truth is I want to do a bit more, I think I will do a bit more,”
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas soca »

Poola läinud ja Türgi sees, võimalik et järgmisest hooajast toovad 3 sõitjat punkte mis kindlasti pikendab praegu igasugust sõitjate turu läbirääkimisi kuid ma kahtlen selles otsuses

https://www.autosport.com/wrc/news/1313 ... ey-returns
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas snakeplissken »

jama, ainult üks ülikiire kruusaralli järel

Loodaks et nad horvaatiale ikka aja leiavad, muidu tuleb suvel väga pikk paus rallist
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas randos »

positiivne vähemalt see, et kõigil neljal korral, kui Ott Poolas sõitis, sai kohapeal kaasaelamas käidud
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 747
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:35
Asukoht: Lindi Taga

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -timtim »

Soomes näeb nüüd siis kindlasti rohkem eestlasi. Aga endal küsimus,kuhu soovitavad kõvemad fännid nüüd siis Poola asemel minna. Rootsis käinud,sinna tagasi ei tõmba.
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas snakeplissken »

Kas just soovitaks, aga ma ise tahaks järgmine aasta itaalias või portugalis ära käia.

Türki kindlasti ei läheks :lol:
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Oliverk »

Portugal läheb vist käiku jah. Mai kuus seal juba äkki soojem ka kui Eestis :D Soome ei kisu kohe üldse, liiga palju rahvast ja liiga steriilne minu jaoks. Aga kui muud rallidele ei õnnestu minna siis eks tuleb Soome ette võtta.
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas randos »

Sõbrad kes nii soomes kui poolas käinud, on poolat rohkem kiitnud, seega väga pole ise ka soome kippunud. See aasta Poolast tulles oli juba tunne, et see võib viimaseks korraks jääda, kuid pigem seetõttu et korduvalt juba käidud ja tahaks midagi uut. Sai plaani võetud et 2018 teeme sardiinia.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas soca »

kuna ise ainult soomes käinud siis ma ei oska muud soovitada :) ....minu jaoks pole seal palju rahvast olnud, korraldus on hea, katsetele saab hästi ligi, polegi nagu midagi kurta. See aasta saan ka hispaania kogemuse kuid mind ennast on samuti portugal tõmmanud.


aga samas see jutt peaks kõik olema ralliturism teema all.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas pets1 »

Mul käidud 10x soome, 2 poola, 2 sardiinia, portugal, saksa, türgi.

Kel sardiinia käimata, kindlasti soovitan. 2015 oli meeletult jalutamist, see aasta põmst 0 jalutamist, asi nii heaks läinud. Rallipark ka nii mõnusa koha peal, iga päev 2x niisama sai seal chillitud kogu nädala. Poola see aasta lubasin, et jääb viimaseks. Nüüd otsustati, et jääbki. Saksat soovitan, moseli kant on nii kena, et ei peagi rallile jõudma, istud niisama restoranis ja naudid. Me ikka õnneks võtsime katseid ka :) Portugali jätaks viimaseks, mulle ei istunud. Ilm jahe, mägedes muidugi mingi hetk soe aga L õhtu viimased katsed 10 kraadi kui sedagi.

Nii et minge sardiiniasse. 7-10 päeva kohapeal, kannatab ka naised-lapsed kaasa võtta, elavad senikaua hotellis kui mehed metsas.
Suurte kogemustega ralliturist
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Dubber »

soca kirjutas:kuna ise ainult soomes käinud siis ma ei oska muud soovitada :) ....minu jaoks pole seal palju rahvast olnud, korraldus on hea, katsetele saab hästi ligi, polegi nagu midagi kurta. See aasta saan ka hispaania kogemuse kuid mind ennast on samuti portugal tõmmanud.


aga samas see jutt peaks kõik olema ralliturism teema all.
mhmh aga mis teema? Poola 2018 ei saa panna, sest seda ei saa olema, samas siin juba juttu laiemalt kus mis ja millal hea on, seega ei saagi ühtegi rallit üldse teemaks valida. Lihtsalt: Turism 2018?
Tegelt oli Poola äge ralli... kurb, et see nüüd välja jäeti ja mis asi asemele TÜRGI. Pole siis kuulnud väljendit **** nagu türklane ... seal saab seda publikut veel rohkem raja peal olema, kui Poolas
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

http://www.marca.com/motor/rallies/2017 ... b45ab.html

Usutlus Wilsoniga. Keda lähemalt huvitab, see tõlgib, aga üldiselt ikka sama jutt nagu alati, ühe erandiga: septembri lõppu on plaanitud tähtis kohtumine Fordi onudega.
RLV
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 219
Liitunud: 10 Okt 2012, 10:38

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas RLV »

pets1 kirjutas:Mul käidud 10x soome, 2 poola, 2 sardiinia, portugal, saksa, türgi.

Kel sardiinia käimata, kindlasti soovitan. 2015 oli meeletult jalutamist, see aasta põmst 0 jalutamist, asi nii heaks läinud. Rallipark ka nii mõnusa koha peal, iga päev 2x niisama sai seal chillitud kogu nädala. Poola see aasta lubasin, et jääb viimaseks. Nüüd otsustati, et jääbki.

Nii et minge sardiiniasse. 7-10 päeva kohapeal, kannatab ka naised-lapsed kaasa võtta, elavad senikaua hotellis kui mehed metsas.
Endal ka sarnased kogemused 2017 ja 2015 aastast meelest paar mõttetut jalgsimatka, tänavu tekkinud igasugused parklad + VIP pilet. Ise niisama Euroopasse nädalaks ainult päikest võtma minna enam ei viitsiks, siis 3,5 päeva rallit ja 3,5 päeva rannareisi Sardiinia võtaks ikka ette. Kes mägedes rallit pole näinud, juba see omamoodi vaatamine. Pluss Alghero ise mõnus paik ja hinnad okeid.
Korsika kõrval pidi 3x kallim olema.
mcwax

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas mcwax »

Eks igal ühel on omad eelistused. Minu seni ainus WRC ralli kogemus on Loebi, Aava ja Mölderi aegadest saksa ralli. Eks palju sõltub vaatamiskohtadest, aga minule asfalti-ralli ei pakkunud eriti head emotsiooni ja rohkem ei plaani asfalti-rallisid vaatama minna. Kuigi viinamarjade alal oli tõesti super kohti vaatamiseks, kus sisuliselt 2 minutit oli iga auto vaatamisulatuses ja niipea kui üks kadus, ilmus vaikselt teine välja.

Lugedes nüüd siin eelkirjutajate kogemusi - siis Sardiinia tuleb 2018 aastal plaani võtta.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas maailmameister »

Ka äkki Saksamaa järgmine aasta aga soojalt soovitan ka Rootsit. Minu arust ka hästi korraldatud ralli ja väga mõnus atmosfäär raja ääres. Midagi teistsugust, võrreldes soojal ajal toimuvate rallidega.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Kolin »

Ise plaanina 2018 kõikidele rallidele kaasa elada F5 toksides :D Soovitan soojalt. Mitte kui midagi maksma ei lähe. Elamis koht olemas söök laual Ei pea kannatama külma ega kuuma ning tolmu. Õhk igati puhas. Katsete vahel saad pikali visata pole vaja kilomeetreid marssida. Ning kõikidele katsetele pääsed ligi. :D :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas pets1 »

Dubber kirjutas:
soca kirjutas:kuna ise ainult soomes käinud siis ma ei oska muud soovitada :) ....minu jaoks pole seal palju rahvast olnud, korraldus on hea, katsetele saab hästi ligi, polegi nagu midagi kurta. See aasta saan ka hispaania kogemuse kuid mind ennast on samuti portugal tõmmanud.


aga samas see jutt peaks kõik olema ralliturism teema all.
mhmh aga mis teema? Poola 2018 ei saa panna, sest seda ei saa olema, samas siin juba juttu laiemalt kus mis ja millal hea on, seega ei saagi ühtegi rallit üldse teemaks valida. Lihtsalt: Turism 2018?
Tegelt oli Poola äge ralli... kurb, et see nüüd välja jäeti ja mis asi asemele TÜRGI. Pole siis kuulnud väljendit **** nagu türklane ... seal saab seda publikut veel rohkem raja peal olema, kui Poolas
Nagu riigiametnik kohe noh.... kohe kui tekib arutelu ja inimesed rahul on, tuleb tema oma ametnikukäega ja hakkab asju muutma :D Las nüüd olla see arutelu siin, kõik hästi.
Suurte kogemustega ralliturist
kroonm
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 29 Apr 2012, 15:00

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas kroonm »

Ei usu, et me järgmine hooaeg Sunnineni sõitmas näeme, kuid Sunineni küll.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Dubber »

Sebastien Ogier vihjas karjääri lõpetamisele: postimees.ee

Autoralli MM-sarja liider ning Eesti parima rallisõitja Ott Tänaku meeskonnakaaslane Sebastien Ogier (M-Sport) on mõelnud karjääri lõpetamisele, kuid sellegipoolest eelistaks ta võistelda ka järgmisel aastal.
«Karjääri lõpetamine on võimalik, kuid see ei sõltu tiitlivõidust. Tegelikult soovin enamat ning seega usun, et jätkan,» andis neljakordne maailmameister mõista WRC TV vahendusel. «Ma ei tunne selle küsimuse üle arutledes pinget. Olen väga rahulik ning kui tunnen, et suudan järgmisel aastal midagi korda saata, siis jätkan kindlasti,» lisas ta.

Viimastel nädalatel on omajagu räägitud 33-aastase prantslase tuleva hooaja töökohast, kuna leping M-Spordiga lõpeb käimasoleva aastaga. Ogier on varem teatanud, et sooviks Malcolm Wilsonile kuuluva tiimiga jääda soetuks vaid juhul, kui meeskond leiaks senisest kaalukama finantstoe, et konkurentidega sammu pidada.

«Pakkumisi on. Olen mitmeid nädalaid öelnud, et loodetavasti langetan peagi otsuse. Vast oleme enne Hispaania rallit (5.-8. oktoobril – toim) juba targemad,» tunnistas Ogier.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Pints »

Kolin kirjutas:Ise plaanina 2018 kõikidele rallidele kaasa elada F5 toksides :D Soovitan soojalt. Mitte kui midagi maksma ei lähe. Elamis koht olemas söök laual Ei pea kannatama külma ega kuuma ning tolmu. Õhk igati puhas. Katsete vahel saad pikali visata pole vaja kilomeetreid marssida. Ning kõikidele katsetele pääsed ligi. :D :D :D
F5 pole vaja isegi toksida kui näiteks kasutad Chrome brauserit ja oled paigaldanud automaatse refreshija :lol: :lol:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... nbgbmfalko
https://chrome.google.com/webstore/deta ... njkc?hl=en
Firefox https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... to-reload/
Vasta