WRC hooaeg 2018

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Mistral »

Mads Rootsis Citröeniga! Mees ei jäta jonni, see on hea.
https://twitter.com/MadsOstberg
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Kolin »

Vähemalt kombe jalgevahe on teist moodi tehtud. Eelmise aasta kombedel oli see teist tooni punane. siis jäi mulje nagu oleks ennast täis lasknud
Pilt

eemise aasta oma
https://www.ewrc-results.com/image/3395 ... ry=1365902
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Dubber »

Ei ole algusest peale see järis mulle meeltmööda olnud. Ei ilma liveryta, kui ka liveryga.
Ei sobi kuidagi ralliautoks. Need Panasonicu või Microsofti kirjad ei muuda üldse asja.

Vaatad Fordi, sidrunit või i20, need on ikka peajagu üle ja automoodi autod. Ägedad!

See Yaris on nagu hea sõbra kole naine, keda sa austad ja lepid (võib-olla) aga üldse mitte üks raas ei meeldi.
Kuna praegu on seal tiimis Ott, siis lepin ka selle Yarisega. Meeldima ta ikka ei hakka.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas viplala »

Wilson lubas Mäkinenile Tänaku ülemeelitamise eest paari sinist silma
https://sport.postimees.ee/4372079/wils ... nist-silma
Mäkineniga oli koos laval ka M-Sporti juht Malcolm Wilson, küsis moderaator, kas viimane on soomlasele juba andestanud, et too meelitas üle Ott Tänaku. «Ei,» sõnas Wilson ilmselt naljatades. «Ta lahkub siit täna kahe sinise silmaga!»
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Lärri »

Kolin kirjutas:Vähemalt kombe jalgevahe on teist moodi tehtud. Eelmise aasta kombedel oli see teist tooni punane. siis jäi mulje nagu oleks ennast täis lasknud
Pilt

eemise aasta oma
https://www.ewrc-results.com/image/3395 ... ry=1365902
No eelmise aasta lahendus oli kandjale kaitseks ju. Juhtuski mõnel hüppel põhja ära lööma sai alati öelda, et kombe siuke imelik ....
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Sidrun peajagu üle ja auto moodi? :D Ääküll, maitse üle ei vaielda (kakeldakse), aga too kosmoselaev nüüd küll kuskilt otsast rohkem "reissing" ei ole kui Yaris. Ühesõnaga valgena, äärmisel juhul punase-mustaga täitsa okei auto, näeb rallika moodi välja küll.

Ma pakun, et Östberg pürgib hetkel paljukiidetud C3 R5 tehasesõitjaks ja siis mõnele "erihinnaga" WRC stardile. Muud loogilist seletust ma ei näe, miks sellise kapriisse aparaadi eest maksta, kui sama teenuse ja tuttava ning tiitlid toonud auto saaks Wilsonilt.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Lärri »

-huviline2- kirjutas: Muud loogilist seletust ma ei näe, miks sellise kapriisse aparaadi eest maksta, kui sama teenuse ja tuttava ning tiitlid toonud auto saaks Wilsonilt.
See, kui mõni mees üle oma võimete sõita püüab, ei tähenda veel kapriisset autot. Minu arvates. Loomulikult võib asi autos olla, aga võib olla ka näiteks sõitja suutmatuses seda seadistada. Natuke keeruline on uskuda, et vanameister Seb mingisse täiesti lootusetusse piimavankrisse kolmeks etapiks ennast piitsutama tuleks.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Mis etapid vanameister valis? :D Mehhiko, Corsica ja Hispaania ehk kohad, kus auto toimis ideaalselt ja tõi võidu (või liikus kindlalt selle suunas enne katkestamist). Eks seal oli sõitjatel ka süüd, aga enamasti ikka probleemid autoga, mille tõestuseks Mikkelsenigi vaja oli (Meeke artiklis just oli juttu sellest, et teda ei kuulatud jne).
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Ruutu »

Martini kommentaarid hooaja eel, mis on küllaltki positiivsed:
http://uudised.tv3.ee/sport/uudis/2018/ ... on-kovasti
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas GC »

Ruutu kirjutas:Martini kommentaarid hooaja eel, mis on küllaltki positiivsed:
http://uudised.tv3.ee/sport/uudis/2018/ ... on-kovasti
Nojah, Martin rääkis, kuulaks hea meelega Märtinit ka,... mänedzerid ikka räägivad, aga Oti oma vist mitte! Või kes neid Oti asju ajab!?
Mairo-u
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 93
Liitunud: 18 Veebr 2016, 15:53

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Mairo-u »

Kas eestlastest pole keegi JWRC sarjas osalemas ? 16. Jaanuarini oli vist aega :) midagi peaks juba kuulda olema :lol:
Tagadiffer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 185
Liitunud: 15 Nov 2015, 19:46

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Tagadiffer »

Ma ei tea kas mainitud, aga Mads sõidab Citroeniga Rootsi etapi.
laf1247
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 22 Mai 2015, 14:50

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas laf1247 »

Mairo-u kirjutas:Kas eestlastest pole keegi JWRC sarjas osalemas ? 16. Jaanuarini oli vist aega :) midagi peaks juba kuulda olema :lol:

:lol: :lol: :lol:
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Mairo-u kirjutas:Kas eestlastest pole keegi JWRC sarjas osalemas ? 16. Jaanuarini oli vist aega :) midagi peaks juba kuulda olema :lol:
Torn ei saanud, mainiti vist siin. Vist mitte kedagi üs.
Tagadiffer kirjutas:Ma ei tea kas mainitud, aga Mads sõidab Citroeniga Rootsi etapi.
Kamoon, esimene postitus sellel lehel. :P
laf1247
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 22 Mai 2015, 14:50

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas laf1247 »

-huviline2- kirjutas:
Mairo-u kirjutas:Kas eestlastest pole keegi JWRC sarjas osalemas ? 16. Jaanuarini oli vist aega :) midagi peaks juba kuulda olema :lol:
Torn ei saanud, mainiti vist siin. Vist mitte kedagi üs.
Tagadiffer kirjutas:Ma ei tea kas mainitud, aga Mads sõidab Citroeniga Rootsi etapi.
Kamoon, esimene postitus sellel lehel. :P
Oodake :lol:
Hr Andrus
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr 2016, 08:49

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Hr Andrus »

Kõige naljakam seoses Ottiga ja soome meediaga on see, et kunagi Otti ei mainita soomes Iltalehes nüüdki oli uudis, et Latvala ja Lappi saavad hullu püssi alla, see et Toyotas ka Ott sõidab ei midagi, olen seda juba siin mitu aastat tähele pannud, et Ott ei ole soomlastejaoks vähemalt Iltalehes nende lemmik (kohalikud räägivad muidugi midagi muud) , aga lehes pole eriti kunagi juttu Ottist, välja arvatud juhud kui ära on käkkinud siis on suured pealkirjad tuli siin täna jutuks, sõbraga, et kui peaks olema juhus Ott võidab Lappi teine ja Latvala kolmas; kas siis on Iltalehes pealkiri Toyota võttis kolmikvõidu Lappi teine ja Latvala kolmas :D
http://www.iltalehti.fi/ralli/201801112 ... 3_ri.shtml
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Mati »

Dubber kirjutas:Ei ole algusest peale see järis mulle meeltmööda olnud. Ei ilma liveryta, kui ka liveryga.
Ei sobi kuidagi ralliautoks. Need Panasonicu või Microsofti kirjad ei muuda üldse asja.

Vaatad Fordi, sidrunit või i20, need on ikka peajagu üle ja automoodi autod. Ägedad!
Tegelt teeb natuke nalja kuidas täiskasvanud inimesed kleepsutuuningu üle arutavad. Ja see pole isegi mitte streetrace.org :D

Meenub kunagine küsimus Kimile. Sõnasõnalt ei mäleta, aga küsimus oli umbes nii, et paljudele sõitjatele on kiiver ja selle disain erilise tähtis. Kas ka sinu jaoks? Vastus: jah kiiver kaitseb mu pead.

Ehk siis mitte disain ei ole oluline vaid funktsionaalsus :!:
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas viplala »

Pilt
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Ruutu »

Tänak räägib Järveojast, kuidas ta eelmisel aastal hakkama sai ja kui palju on ta mutuunud alates 2013. aastast, kui nad ka koos sõitsid:
http://uudised.tv3.ee/sport/uudis/2018/ ... l-vaja-oli
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas GC »

Mati kirjutas:
Dubber kirjutas:Ei ole algusest peale see järis mulle meeltmööda olnud. Ei ilma liveryta, kui ka liveryga.
Ei sobi kuidagi ralliautoks. Need Panasonicu või Microsofti kirjad ei muuda üldse asja.

Vaatad Fordi, sidrunit või i20, need on ikka peajagu üle ja automoodi autod. Ägedad!
Tegelt teeb natuke nalja kuidas täiskasvanud inimesed kleepsutuuningu üle arutavad. Ja see pole isegi mitte streetrace.org :D

Meenub kunagine küsimus Kimile. Sõnasõnalt ei mäleta, aga küsimus oli umbes nii, et paljudele sõitjatele on kiiver ja selle disain erilise tähtis. Kas ka sinu jaoks? Vastus: jah kiiver kaitseb mu pead.

Ehk siis mitte disain ei ole oluline vaid funktsionaalsus :!:
Kas sina ostad endale auto välimusele tähelepanu pööramata?
Funktsionaalsus on ju pealtvaataja jaoks kõigil autodel sama, miks mitte siis hinnata disaini?
Kui ma õigesti mäletan, hindas seda disaini allus hiljuti kogu maailm.
Vasta