WRC hooaeg 2018

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Eks ta valiks oma lemmikrallid ja küllap poodiumile ikka oleks võimeline sõitma. Montega on see jama, et Dakar lõpeb vahetult enne seda. Tehtav, aga maru kiireks läheb+ enne seda on kõrbekuumuses paar nädalat vaeveldud.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Mati »

kiilakass kirjutas:Mina isiklikult arvan, et Loeb täna enam uutele vastu ei saa :)
Montes tuleb peale ja tiksub vaikselt 4-7 koha kandis. Proovib veel 1-2 rallit ja saab aru, et rong on läinud.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Mati kirjutas:
kiilakass kirjutas:Mina isiklikult arvan, et Loeb täna enam uutele vastu ei saa :)
Montes tuleb peale ja tiksub vaikselt 4-7 koha kandis. Proovib veel 1-2 rallit ja saab aru, et rong on läinud.
Rally Dakar (6 - 20 January 2018)
86th Rallye Monte-Carlo 22 - 28 January 2018
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas jens »

Teiste rallide kohta ei tea, aga pakun, et Montes võib Loeb olla küll üllatusvõimeline. Seal loevad kogemused väga palju. Võitu siiski ei ootaks enam.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Mati »

-huviline2- kirjutas:
Mati kirjutas:
kiilakass kirjutas:Mina isiklikult arvan, et Loeb täna enam uutele vastu ei saa :)
Montes tuleb peale ja tiksub vaikselt 4-7 koha kandis. Proovib veel 1-2 rallit ja saab aru, et rong on läinud.
Rally Dakar (6 - 20 January 2018)
86th Rallye Monte-Carlo 22 - 28 January 2018
Pole Dakarit kunagi jälginud. On ta seal ennast juba üles andnud?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

No tal oli/on eesmärk sealt ikkagi võit võtta...
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Olts »

Milor kirjutas:
kroonm kirjutas:Ei usu, et me järgmine hooaeg Sunnineni sõitmas näeme, kuid Sunineni küll.
Huvitav, kui sa näiteks Eesti Päevalehes näed mingit kirjaviga, kas siis kribad ka kohe toimetusse?
Täiesti mõtetu targutamine ja avalikult kaasfoorumlasele näpuga näitamine. :fadein:
Erinevad inimesed ju!
rattaga on kah hea sõita
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas viplala »

Sebastien Loeb: I'm fast enough for World Rally Championship return
https://www.autosport.com/wrc/news/1320 ... wrc-return

Loebil on ikka plaan 2018 Monte Carlo rallil osaleda!

But Loeb added that even if he stays in RX he could still "do a rally or two", and is hoping one would be the WRC season-opener in Monte Carlo - despite its proximity to the Dakar Rally, which he is contesting with Peugeot.

"Sure, the Monte Carlo Rally would be interesting," said Loeb.

"It's one of the rallies where I have a good feeling and I always enjoy it, but it's complicated with Dakar.

"We finish Dakar on the Saturday and the recce for Monte starts on the Monday.

"It would be really short [preparation time] and not the best way to start. But it is possible.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Peale ajakirjaniku enda tõlgenduse võiks Loebi mõtted siiski pigem artikli teise poolega kokku võtta. Jah, ta nendib, et võimalik oleks, aga sellele eelneb pikk jutt, miks see arukas pole :D.
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2015, 15:16

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Arkadi.T »

Rsk, kasutaja EstWRC rahusvahelises foorumis ajab mul täiega sita keema. Esiteks on ta nagu keyword spammer, kes kasutab ainult fraasi "Ott". Teiseks, mis kuradi vend sina oled, et kuulutad, mina tean, tean juba ammu, otsused on ammu vastu võetud jne....

Täiskasvanud inimesed, kes midagi teavad on vait, mitte nagu kuradi laps, keksib ühelt jalalt teisele, mina tean, MINA TEAN!

Kui sa tead, siis ole vait, mitte ära ürita endale selle najal kuidagi profitit teenida.
Ma juba kujutan ette, kui uudis 2018 kohta avalikustatkse, kuidas sa kired nagu kukk hõrrel: ma kahjuks ei saanud varem teile öelda!

Kõva insider indeed, tra nagu eit ausõna!
renxrw
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 291
Liitunud: 12 Veebr 2015, 17:59

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas renxrw »

:D pean kahjuks +1 panema.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

CTR

Postitus Postitas CTR »

,,VW ei lahku sarjast!,,

Vähemalt hea teada, et leping olemas, küll varsti saab rohkem infot.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas -huviline2- »

Seda, et diilid on tehtud, rääkis vist augustis korra ka Bluuford (rahvusvahelises), usaldusväärne allikas. Kui ma ei eksi, siis käis see kõigi M-Spordi meeste kohta. Samas jällegi viskab peale kõigi väljaütlemisi, et "räägime läbi, pole midagi kindlat". Kui nii julmalt valetama peab, siis võiks üldse vait olla. :D

Kohati tundub "siseinfo" olema mingi killuke kuskilt uudisest või siis kellegi (kompetentse) kasutaja avalikus foorumis eelnevalt kirjutatud postitus, mida siis hiljem välja hõigatakse pidevalt, kui eksklusiivset informatsiooni, mida ainult konkreetne inimene teab, täpsemaks minemata ei saa ju keegi eksimises ka süüdistada. :D

Eelmine nädal toimus Detroidis Fordi härrade ja Wilsoni vahel kohtumine. Üks vastuolulist infot jagav prantslane tviitis, et see nädal peaks mingi "suur ja üllatav" uudis tulema. Vihjas/ arvas ka, et M-Spordi ja Fordi suhe hakkab meenutama Prodrivei ja Subarut.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Epik »

Arkadi.T kirjutas:Rsk, kasutaja EstWRC rahusvahelises foorumis ajab mul täiega sita keema. Esiteks on ta nagu keyword spammer, kes kasutab ainult fraasi "Ott". Teiseks, mis kuradi vend sina oled, et kuulutad, mina tean, tean juba ammu, otsused on ammu vastu võetud jne....

Täiskasvanud inimesed, kes midagi teavad on vait, mitte nagu kuradi laps, keksib ühelt jalalt teisele, mina tean, MINA TEAN!

Kui sa tead, siis ole vait, mitte ära ürita endale selle najal kuidagi profitit teenida.
Ma juba kujutan ette, kui uudis 2018 kohta avalikustatkse, kuidas sa kired nagu kukk hõrrel: ma kahjuks ei saanud varem teile öelda!

Kõva insider indeed, tra nagu eit ausõna!

Siinsamas foorumis räägib (ta) et Arkadi ka aru saaks samamoodi suure suuga reaalselt mitte midagi koguaeg.
Aga see ei ole päris selle teema arutelu vist.
Viimati muutis Epik, 27 Sept 2017, 22:11, muudetud 2 korda kokku.
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 271
Liitunud: 22 Dets 2005, 10:05

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas swrt »

Hahaa ma olen juba pikemat aega sama mõelnud, et kes see kloun seal Otti nii intensiivselt haibib.
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2015, 15:16

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Arkadi.T »

Epik kirjutas:
Arkadi.T kirjutas:Rsk, kasutaja EstWRC rahusvahelises foorumis ajab mul täiega sita keema. Esiteks on ta nagu keyword spammer, kes kasutab ainult fraasi "Ott". Teiseks, mis kuradi vend sina oled, et kuulutad, mina tean, tean juba ammu, otsused on ammu vastu võetud jne....

Täiskasvanud inimesed, kes midagi teavad on vait, mitte nagu kuradi laps, keksib ühelt jalalt teisele, mina tean, MINA TEAN!

Kui sa tead, siis ole vait, mitte ära ürita endale selle najal kuidagi profitit teenida.
Ma juba kujutan ette, kui uudis 2018 kohta avalikustatkse, kuidas sa kired nagu kukk hõrrel: ma kahjuks ei saanud varem teile öelda!

Kõva insider indeed, tra nagu eit ausõna!

Siinsamas foorumis räägib samamoodi suure suuga reaalselt mitte midagi koguaeg.
Aga see ei ole päris selle teema arutelu vist.
Su kirjanduse õpetaja on kindlasti uhke su üle. Istu, kaks!
cky
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 23 Jaan 2016, 23:35

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas cky »

Seda tuleks su enda postituse kohta öelda pigem...ma ei näe küll Epik postituses midagi halba
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2015, 15:16

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Arkadi.T »

cky kirjutas:Seda tuleks su enda postituse kohta öelda pigem...ma ei näe küll Epik postituses midagi halba
Mis halba? Jutt käib sisust. Mina olen täis, mis tema vabandus on?
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

CTR

Postitus Postitas CTR »

Arkadi.T kirjutas:
cky kirjutas:Seda tuleks su enda postituse kohta öelda pigem...ma ei näe küll Epik postituses midagi halba
Mis halba? Jutt käib sisust. Mina olen täis, mis tema vabandus on?
Jubeee hapud viinamarjad tunduvad sul olevat.. ja mitte esimest korda..
,,kas VW tuleb 18'' tagasi? ''
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2018

Postitus Postitas Kolin »

VW pidi 2018 aastaks arendama R5 autot. Aga sellekohapealt täielik vaikus
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta