ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by KidrA »

soca wrote:
KidrA wrote:
ponx wrote:Keskmine sõrm on näitamiseks kuidagi lame ja odav küll.
Vahet pole kas see on Solbergite teater või mitte.
See on lihtsalt liiga odav käemärk. Veidi võiks mõelda enne kui oma väikestele fännidele eeskujuks sedasi käitub. Varsti teeb keegi sellised särgid koos tema nimega ja paljaste kannikate asemel seisavad raja ääres fuuk te volksvaagen ja keskmine sõrm püsti koos tema nimega.
odaaaaav!
Ott on muidu kõva mees rajal aga sellist käitumist ei õigusta miski.
Ogier on piltlikult öeldes nagu vanem vend talle, kelle juuresolekul üritab Tänak oma nö ratingut tõsta. Olen seda käitumist Ogieri juuresolekul ka varem tähele pannud aga nüüd läks asi natuke liiga lapsikuks kätte ära. Üks roppus teise järele, märgid mida ootaks puberteedi eas olevalt isikult ja siis ise veel nii uhke selle üle. Sellist asja pea 30 aastaselt tõesti ei ootaks.

Oleks ta seal söökklas üksi istunud siis poleks ta oma "vaimukusi" demonstreerinud, siis oleks olnud tagasihoidlik aga "vanema venna" ees vaja ratingut tõsta.

päriselt ka mõtled seda mis praegu siia kirjutasid?


endiselt hämmastab mind kuidas sa küll kõike (omast arust) tead, olles ise tuhandete km kaugusel toimuspaikadest.


"olen seda käitumist Ogieri juuresolekul ka varem tähele pannud" ....oled ise kogu aeg siis juures olnud? vaevalt.
Kas me olime nende kätemärkide ajal ka kõik seal M-Spordi sööklas kohal või nägime video vahendusel seda?

Selline tunne nagu räägiks mõne 10 aastasega, päriselt.
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by soca »

Pigem on sinu see eelmine postitus nagu 10 aastase kirjutatud.


saa aru ma ka ei õigusta seda käitumist mitte mingil moel, seda on näha ka minu esimesest postitusest peale selle video nägemist kui ütlesin, et mille jaoks need käemärgid nüüd seal.


Kuid see sinu tekst Ogierist kui "vanemast vennast" ja Oti tõestamisest tema kõrval on küll over the top minu jaoks.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by Crapmaster »

ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1 teema on kutid. Mölisege omavahel privas või saage kokku kusagil õllekannu taga, kuid siin on juba natukene piinlik lugeda "sina oled kümne aastane, ei sina oled" juttu. Kerge chillpill sisse ja elu läheb edasi.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by KidrA »

soca wrote:Pigem on sinu see eelmine postitus nagu 10 aastase kirjutatud.


saa aru ma ka ei õigusta seda käitumist mitte mingil moel, seda on näha ka minu esimesest postitusest peale selle video nägemist kui ütlesin, et mille jaoks need käemärgid nüüd seal.


Kuid see sinu tekst Ogierist kui "vanemast vennast" ja Oti tõestamisest tema kõrval on küll over the top minu jaoks.
Oskus näha inimestevahelisi mõjusi on ka oskus omaette. Oskus mõista inimeste kehakeelt.

Oleks Tänaku vastas istunud ükskõik kes muu või oleks ta üksi seal olnud, neid kätemärke poleks tulnud. Need tulid ainult ja ainult Ogieri mõjul.

Ma ei ootagi, et enamus seda mõistaks. Ralli on kord selline ala, mis tõmbab siiski rohkem selliseid uhhuuu tüüpe magnetiga ligi.

Sulle soovitan peale arenemise veel postitusi lugema õppima, et kui ma räägin Tänakust Ogieri juuresolekul, siis ei soca, see ei tähenda, et mina seal nende kahe kõrval olen.
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by jens »

Videost tundus, et see oli mingi n-ö inside joke Östbergiga, aga muidu mulle säärane käitumine muljet ei avalda, olenemata sellest, kas kaamerad on ümberringi või ei ole.

Aga on mis on.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by snakeplissken »

soca wrote:

päriselt ka mõtled seda mis praegu siia kirjutasid?


endiselt hämmastab mind kuidas sa küll kõike (omast arust) tead, olles ise tuhandete km kaugusel toimuspaikadest.


"olen seda käitumist Ogieri juuresolekul ka varem tähele pannud" ....oled ise kogu aeg siis juures olnud? vaevalt.
+1
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1082
Joined: Tue Mar 25, 2003 1:20 pm
Location: seal kus parimad ralliteed

Re: ADAC Rallye Deutschland 2017 Day 1

Post by Olts »

A labane ikka oli.
rattaga on kah hea sõita
Post Reply