86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Lithium »

Täitsa kole oli ikka olla, et foorum maas oli, tänud härrale kes domeeni päästis. Tere tulemast tagasi, paneme kõik oma saed uuesti käima. :)
Söörlöne!
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Myrakaru »

Lithium kirjutas:Täitsa kole oli ikka olla, et foorum maas oli, tänud härrale kes domeeni päästis. Tere tulemast tagasi, paneme kõik oma saed uuesti käima. :)
Kole on möödas ja ilus on olla....Aga mis täpsemalt juhtus?
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas skahar »

domeeni tasu oli maksmata, 10.-
AutoralliSuurSõber
aigarm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 14 Sept 2012, 10:21
Asukoht: Pärnu

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas aigarm »

Ehmatus oli suur. Tekkis selline kodutu tunne.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Lärri »

Lithium kirjutas:Täitsa kole oli ikka olla, et foorum maas oli, tänud härrale kes domeeni päästis. Tere tulemast tagasi, paneme kõik oma saed uuesti käima. :)
Ega Ott ja Martin poleks sellises olukorras ju startidagi saanud. Kust nad teadnud oleks kuidas sõitma peab? Kogu maailma tarkus ühtäkki veebiuniversumi musta auku haihtunud....
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas MadMax »

Rallifoorumi maas olek tundus nagu oleks mingi inimõigus ära võetud ja tükk küljest :D Keegi ei suuda kogu veebi jälgida. Aga siinsed kasutajad külastavad eri kohti, omavad eri allikaid ja kokku tuleb üks väga väärt infokanal :)

Hea, et foorum tagasi on!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Kolin »

Mul on hea meel et Foorum on tagasi. Aga eriti veel ei rõõmusta. Sabakont ütleb, et see saaga pole veel läbi.
Foorum seisab paigal. Mitte midagi ei muutu. Olen juba mitu korda palunud need Peugeoti märgid ära korjata. Aga ei midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas STI »

Kolin kirjutas:Mul on hea meel et Foorum on tagasi. Aga eriti veel ei rõõmusta. Sabakont ütleb, et see saaga pole veel läbi.
Foorum seisab paigal. Mitte midagi ei muutu. Olen juba mitu korda palunud need Peugeoti märgid ära korjata. Aga ei midagi.
Leht kuulub Kristo Kraagile aga teda vist kahjuks ei huvita selle arendamine ega ka domeeni eest tasumine.
Eelmise aasta veebruaris oli täpselt sama domeeni aegumise jama. Saatsin talle maili aga sellele kahjuks vastust ei saanud. Paar päeva hiljem kirjutasin zone.ee adminnile ja palusin domeeni pikendamise arve oma mailile saata ja tegin ülekande ära ning poole tunni pärast oli leht jälle üleval. Väga vōimalik, et ka seekord maksis keegi liikmetest selle arve ise ära.
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas ivar80 »

Domeeni tasu peaks olema hetkel jah ainus kulu. Minu mäletamist mööda virtuaalserveri teenust pakub Zone rallifoorumile hetkel tasuta.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Kolin »

STI kirjutas:
Kolin kirjutas:Mul on hea meel et Foorum on tagasi. Aga eriti veel ei rõõmusta. Sabakont ütleb, et see saaga pole veel läbi.
Foorum seisab paigal. Mitte midagi ei muutu. Olen juba mitu korda palunud need Peugeoti märgid ära korjata. Aga ei midagi.
Leht kuulub Kristo Kraagile aga teda vist kahjuks ei huvita selle arendamine ega ka domeeni eest tasumine.
Eelmise aasta veebruaris oli täpselt sama domeeni aegumise jama. Saatsin talle maili aga sellele kahjuks vastust ei saanud. Paar päeva hiljem kirjutasin zone.ee adminnile ja palusin domeeni pikendamise arve oma mailile saata ja tegin ülekande ära ning poole tunni pärast oli leht jälle üleval. Väga vōimalik, et ka seekord maksis keegi liikmetest selle arve ise ära.
Millest me siis räägime.
K.K On lubanud selle foorumi üldse kinni panna. Kuna see ei ole enam see foorum mis kunagi oli.
Aga kahjuks see foorum ei saa enam kunagi selliseks nagu ta oli.
Arendus puudub täielikult. 2005 pandi need peugeoti märgid 2012 vahetati bänner . Rohkem pole selle 15 aasta jooksul mitte midagi muutunud.
Tean inimesi kes on pakkunud abi foorumi arndamisel aga vastust pole keegi saanud

Vabandust kriitika pärast aga paraku need asiad on nii
Viimati muutis Kolin, 08 Veebr 2018, 19:43, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas jens »

Kolin kirjutas: K.K On lubanud selle foorumi üldse kinni panna. Kuna see ei ole enam see foorum mis kunagi oli.
Aga kahjuks see foorum ei saa enam kunagi selliseks nagu ta oli.
Mis-mis? Ma olen millestki ilma jäänud. :P Peaks olema valmis üllatuseks, et mingil hetkel on täitsa kinni pandud?

Hetkel nagu ma aru saan on nii, et niikaua kui leidub keegi, kes arveid maksab, võib see foorum põhimõtteliselt igavesti kesta?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Kolin »

jens kirjutas:
Kolin kirjutas: K.K On lubanud selle foorumi üldse kinni panna. Kuna see ei ole enam see foorum mis kunagi oli.
Aga kahjuks see foorum ei saa enam kunagi selliseks nagu ta oli.
Mis-mis? Ma olen millestki ilma jäänud. :P Peaks olema valmis üllatuseks, et mingil hetkel on täitsa kinni pandud?

Hetkel nagu ma aru saan on nii, et niikaua kui leidub keegi, kes arveid maksab, võib see foorum põhimõtteliselt igavesti kesta?
tsitaata ühest Intervjuust. Strikele kui ma ei eksi

K K: See leht pole minu tehtud, sain selle sünnipäevakingiks. See oli see aeg, kui Markko oli maailma tipus ja Eestis ei olnud ühtegi arvestatavat lehte. Alguses, mäletad ise, olid avalehel uudised, rallide eelvaated. Käisin ise „ajakirjanikuna“ MM-rallidel ning helistasin mõnele sõitjale, et kommentaari küsida. Alguses tegime neid uudiseid kahekesi oma tööde ja muude toimetuste kõrvalt, kuid paari aasta pärast mõistsime, et ei suuda neid uudiseid toota ja nii see avaleht kaduski ja jäi vaid foorum. 2006-07 oli foorumis suhteliselt vaikne aeg, kuid siis hakkas Urmo WRCga sõitma ja siis hakkas foorum jälle elavnema ning kui Ott 2012 WRCga sõitis MM-sarjas, siis oli seal ehk sama palju inimesi kui Markko ja Michaeli ajal. Vahest loen foorumit ja mõtlen, et paneks selle päeva pealt kinni, kuid siis jälle mõtlen, et äkki me ajasime 10 aastat tagasi ise samasugust juttu. Informeerituse tasemed on erinevad, et kui lähedal on keegi infole ja millised on kellegi teadmised asjadest. Lõppude lõpuks on see fännidele omavahel suhtlemiseks ja kui keegi teab asjadest vähem, siis loodetavasti teadjamad aitavad järjele. Oluline, et keegi haiget ei saaks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Frank »

Härrad. Äkki eraldi teema selle jaoks, mitte Monte kolmanda päeva teema?
"Come on, you can see more than that"
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas Kristo »

Pean vist vabandama, et paari päeva jooksul toimus meelevaldne inimõiguste rikkumine.
Tore on näha, et sellest hoolimata on foorumi sisu jätkuvalt asjalik ja eksistentsi õigustav.
Kasuta ikka turvavööd ka!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas MadMax »

Kristo kirjutas:Pean vist vabandama, et paari päeva jooksul toimus meelevaldne inimõiguste rikkumine.
Tore on näha, et sellest hoolimata on foorumi sisu jätkuvalt asjalik ja eksistentsi õigustav.
Kui see oli vihje minu postitusele, siis palun võtta seda huumoriga. Pigem mõtlesin kogu teksti all seda, et on suurepärane, et väljaspool Delfit, PM ja muud sellist sõna otseses mõttes jama, on olemas koht, kuhu rallisõbrad on kogunenud ning elavad hingest kaasa nii omadele kui ka teistele.

:)
alex
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Veebr 2005, 22:19

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas alex »

Olen lugenud seda foorumit algusaastatest peale ja ka mingil ajal ka aktiivselt postitanud. Erinevus tänase foorumi ja selle vahel milline ta kunagi oli ei olegi eriti suur .... lihtsalt isiklikuks minnakse täna liiga tihti ja pillutakse sappi kõigi nähes, mida ei peaks avalikult olema. Minu jaoks on tegemist kohaga kus liigub vaieldamatult kõige rohkem infot. Mis sellest et samu splitiaegu kihutatakse üles 5 posti järjest ... selleks on arvuti hiir, keri edasi. Hea et on olemas tegelased kes viitsivad seda teha ja elavad nii hingega kaasa. Paljude rallide puhul ei olegi mul aega kolada erinevatel lehtedel ja otsida infot ... siit saan kõik kätte.
Mis puudutab neid pilte seal üleval ... siis mis vahet seal tegelikult on ... vaevalt et keegi iga päev vaataks seda riba ja imetleks Oti uuemate autode pilte, selleks on tonnide kaupa teisi lehti.
Kristo ees müts maha et see koht siin nii kaua üleval on olnud .... on ju tehtud mitmeid palju värvilisemaid alternatiive aga see leht on ikkagi kõige popim koht ralli teemadel.
Ehk .... vähem igasugu jama ja virisemist .... meil on olemas super koht kus saab infot jagada ja seda lugeda.
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 388
Liitunud: 22 Veebr 2017, 09:44

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas -LaVal- »

JaanJuurikas kirjutas:
Dubber kirjutas:
johunn kirjutas:Mis seal ikka. Ott ütleb, et pidi hoogu võtma, et slikkidega lumisest mäest üles saaks ja seepärast niimoodi ka uisutas.

Kirjutagu parem FIA-le, et splitid ei töötanud korralikult. See on palju tähtsam mure :)
Pigem rallikorraldajate teema, et teed olid hooldamata, autod ei saa liigelda, libe.
Peaks kaaluma ka Monte välja jätmist kalendrist. Ohtlik ju.
See Monte eemaldamine oleks väärt mõte, sest ralli on ju ohtlik... vb kui edasi arendada, siis peaks üldse piirduma ainult arvutimänguga, siis ei saa ülesõidul midagi juhtuda ja Antti saaks ise ka osaleda rallil... :D
WRC 7 kui väliskurvis seisva pealtvaataja alla ajad, siis saad kohe 7 sekundit trahvi. Ei ole see arvutimäng midagi nii ohutu.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas AS »

ivar80 kirjutas:Domeeni tasu peaks olema hetkel jah ainus kulu. Minu mäletamist mööda virtuaalserveri teenust pakub Zone rallifoorumile hetkel tasuta.

Aga mis siis saab, kui Zone meedial ka asjast villand saab ja ei taha toetada seda rahvakommuuni enam?
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Postitus Postitas tfr »

Virtuaalserverikulu on ca 5€ kuus - see pole vast tappev kulu kamba peale kokku klappida. :)
Vasta