86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2649
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Silk »

Põhimõtteliselt on Oti ilmamees Bluuford üks samm alati ees M-Spordi omast kuna suudab näha ette, mis vigu võib Jüri teha :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by KidrA »

maailmameister wrote:See soomlasest idioot oli täna saatnud FIA ametnikele kaebuse Oti käitumise kohta. *****, küll on ikka mõnel mehel igav :) Selline kiun ülesse tõmmata väiksest asjast. Ja siin ei ole tegu isegi Oti fännamisega. Oleks sama asja teinud näiteks Neuville, keda ma eriti seedi, oleks minu suhtumine olnud täpselt samasugune.
See on juba tase omaette, kui sellise asja peale hakata FIA ametnikele kaebusi Tänaku kohta saatma. Dr. Kidra võtaks antud patsiendi kiiremas korras ravile ja määraks talle kiirelt kõige kangemad rohud.

See on seda tüüpi inimene, kes helistab politseisse. "Tere Antti siin". Politsei juba teab tüüpi, sest ta helistab päevas 10 korda. Politsei vastab "No mis seekord probleemiks Antti?". Antti vastab "Tulge ruttu, ma siin jälitan ühte Skodat, kes ei näidanud pöördel suunatuld.".....15 minutit hiljem...."Tere Antti siin jälle"...."no kas ikka jälitad Skodat?"...."Ei, nüüd ma nägin Pohjankatu 10 ühte jalakäijat helkurita, tulge palun ruttu".

Siis saadab maavanematele kaebusi, et naabri muru on liiga kõrgeks kasvanud ja et teise naabri kass käib vahest tema aias.

Selliseid inimesi eksisteerib, too Antti on selline.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by STI »

KidrA wrote:
maailmameister wrote:See soomlasest idioot oli täna saatnud FIA ametnikele kaebuse Oti käitumise kohta. *****, küll on ikka mõnel mehel igav :) Selline kiun ülesse tõmmata väiksest asjast. Ja siin ei ole tegu isegi Oti fännamisega. Oleks sama asja teinud näiteks Neuville, keda ma eriti seedi, oleks minu suhtumine olnud täpselt samasugune.
See on juba tase omaette, kui sellise asja peale hakata FIA ametnikele kaebusi Tänaku kohta saatma. Dr. Kidra võtaks antud patsiendi kiiremas korras ravile ja määraks talle kiirelt kõige kangemad rohud.

See on seda tüüpi inimene, kes helistab politseisse. "Tere Antti siin". Politsei juba teab tüüpi, sest ta helistab päevas 10 korda. Politsei vastab "No mis seekord probleemiks Antti?". Antti vastab "Tulge ruttu, ma siin jälitan ühte Skodat, kes ei näidanud pöördel suunatuld.".....15 minutit hiljem...."Tere Antti siin jälle"...."no kas ikka jälitad Skodat?"...."Ei, nüüd ma nägin Pohjankatu 10 ühte jalakäijat helkurita, tulge palun ruttu".

Siis saadab maavanematele kaebusi, et naabri muru on liiga kõrgeks kasvanud ja et teise naabri kass käib vahest tema aias.

Selliseid inimesi eksisteerib, too Antti on selline.
Väidetavalt on tegemist Antti Kalholaga: http://www.anttikalhola.com/favouritework
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 0529241881
https://www.youtube.com/user/Antti2Fan
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by KidrA »

Esimene video ta youtube kanalil, selline tekst "It's better to live dangerously 34 years, than to be bored for 84 years". Midagi ei lähe nagu üldse kokku.

Ma arvan, et läheb ükspäev ilma helkurita tööle ja siis mõtleb, damn, ma olen paha poiss, millise riski ma täna võtsin, ma olen ikka nii mässuline, siis räägib kõigile tööjuures, tead Viljo, ma tulin täna helkurita tööle....Uuuh päriselt või? Damn sa oled ikka kõva vend.

Kui tõsiselt rääkida siis ma pakun, et tal on vaimselt midagi korrast ära. Võib olla ka midagi Tänaku või eestlaste vastu aga pigem mitte, pigem lihtsalt kruvid loksuvad või on lihtsalt väga mustvalge suhtumisega.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 677
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:10 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Janarr »

KidrA wrote:Esimene video ta youtube kanalil, selline tekst "It's better to live dangerously 34 years, than to be bored for 84 years". Midagi ei lähe nagu üldse kokku.

Ma arvan, et läheb ükspäev ilma helkurita tööle ja siis mõtleb, damn, ma olen paha poiss, millise riski ma täna võtsin, ma olen ikka nii mässuline, siis räägib kõigile tööjuures, tead Viljo, ma tulin täna helkurita tööle....Uuuh päriselt või? Damn sa oled ikka kõva vend.

Kui tõsiselt rääkida siis ma pakun, et tal on vaimselt midagi korrast ära. Võib olla ka midagi Tänaku või eestlaste vastu aga pigem mitte, pigem lihtsalt kruvid loksuvad või on lihtsalt väga mustvalge suhtumisega.
:D :D :D :D Viljo osa on eriti hea
Aga leian ka mina, et täiesti mõttetu näpuga järje ajamine tema tegutsemine.
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Lithium »

Seletage mulle kui lollile ka lahti mis seal ohtlikku oli ikkagist vs. Ogier näoraamatus likesid panemas. (sellest viimasest ma saan veel aru)
Söörlöne!
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Epik »

Vales kohas peatunud auto tekitas liiklusohtliku olukorra vist :D
Igatahes, kui sinna tekkisid ka Ogieri ja Mikkelseniga sellised videod siis on ikkagi Ott rohkem kurja teinud :D
Last edited by Epik on Thu Feb 01, 2018 12:01 am, edited 1 time in total.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Lithium »

Epik wrote:vales kohas peatunud auto tekitas liiklusohtliku olukorra vist :D
Antti peaks selle juhi ülesse otsima ja peaks tema kohta avalduse kirjutama, et kindlasti tuleks load ära võtta ja rallidel käimise ära keelamaga mitmeks kuuks, siis saavad ikka kõik aru, et nii ikka ei pargita teeääres. :D
Söörlöne!
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by maailmameister »

Nüüd on sinna lisatud üks video, kus Ogier tuleb ka ülesõidul külg ees kurvi.
Aga see debiil ei näe seal mitte midagi halba, kuna Ogieri kiirus pidi palju väiksem olema :D
Ja siis see vend väidab, et pole midagi pistmist Otiga või rahvusega :) Näeb täpselt seda mida tahab näha.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Kolin »

Sellele põdrapullile ei anna hing rahu, et Latvala Tänakust nolgile alla jäi. Paha Paha. Kuidagi peab sellest viro kollist lahti saama muidu kallis jari ei tule meistriks. Kust kohast ikka sellised inimesed tulevad
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
JaanJuurikas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 64
Joined: Sun Jun 12, 2016 10:05 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by JaanJuurikas »

Dubber wrote:
johunn wrote:Mis seal ikka. Ott ütleb, et pidi hoogu võtma, et slikkidega lumisest mäest üles saaks ja seepärast niimoodi ka uisutas.

Kirjutagu parem FIA-le, et splitid ei töötanud korralikult. See on palju tähtsam mure :)
Pigem rallikorraldajate teema, et teed olid hooldamata, autod ei saa liigelda, libe.
Peaks kaaluma ka Monte välja jätmist kalendrist. Ohtlik ju.
See Monte eemaldamine oleks väärt mõte, sest ralli on ju ohtlik... vb kui edasi arendada, siis peaks üldse piirduma ainult arvutimänguga, siis ei saa ülesõidul midagi juhtuda ja Antti saaks ise ka osaleda rallil... :D
miro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 230
Joined: Thu Feb 09, 2012 11:49 am

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by miro »

Rahunege vähe seal motorsport foorumis maha. Näha on, et eestlased on kaitserinde moodustanud, aga te valate ainult õli tulle ja vihastate teisi. Imestan, et meie meedia pole veel lugu kirjutanud ja kes teab, võib-olla on ultimate troll üldse ning pole midagi saatnud.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Kolin »

Samas sul Miro on õigus. Sellisepsühhiliselt haige inimese peale ei saagi kuidagi vihastada. kuid samas ajab selline lolli tegustemine ja iba lihtsalt harja punaseks
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by maailmameister »

Just see ajabki vihaseks, et vend on eriliste silmaklapidega. Ainult Tänak teeb kõike valesti. Vahet pole mis näiteid tuuakse teiste kohta, Ott on ikka kõige hullem reeglite rikkuja ülesõitudel. Nüüd juba mõõdab keskmist kiirust seal video järgi :D Tule Ansip appi :)
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Dubber »

Mees naudib tähelepanu, kui tema postitus jäetaks tähelepanuta, on ta varsti vait.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Frank »

Ma arvan, et ükski rallifänn poleks selle vastu kui ta ajaks taga lubamatult suurel kiirusel kihutamist avalikel teedel. Ja nõuaks nendele rikkumistele karmimaid karistusi, et neid tulevikus vähem oleks. Aga alustada võrdlemisi tühisest, aga taunitavast käitumisest. Pole ime, et kõik leilis on.
"Come on, you can see more than that"
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 341
Joined: Tue Aug 24, 2004 3:22 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by bluuford »

Järgige vanasõna, ära puutu s*tta, s*tt läheb haisema. Targem annab ka järele.
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by STI »

bluuford wrote:Järgige vanasõna, ära puutu s*tta, s*tt läheb haisema. Targem annab ka järele.
Just nii, ärge lihtsalt postitage enam sinna teemasse, see ei vii kuskile. Vaidlustes ei selgu tõde vaid parim vaidleja...
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by jens »

STI wrote:Vaidlustes ei selgu tõde vaid parim vaidleja...
Kas just parim vaidleja, aga kõige vastupidavam vaidleja kindlasti. See, kes hoiab kümne küünega oma arvamusest kinni, pahandab kõigi teistega, kes nii ei arva, jne. Teistel ammu juba kopa ette visanud ja tahaks millegi muuga tegeleda juba. :D
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2317
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by skahar »

Postimehes ka juba suur artikkel + video sellest jamast (väidetavalt mingist rahvusvah. motorspordi foorumist võetud info...)

Aga hea ikka, kui leht taas avaneb:)
Kohe imelik oli siin vahepeal...
AutoralliSuurSõber
Post Reply