86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Lithium »

Täitsa kole oli ikka olla, et foorum maas oli, tänud härrale kes domeeni päästis. Tere tulemast tagasi, paneme kõik oma saed uuesti käima. :)
Söörlöne!
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 153
Joined: Sun Jul 31, 2016 11:17 am

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Myrakaru »

Lithium wrote:Täitsa kole oli ikka olla, et foorum maas oli, tänud härrale kes domeeni päästis. Tere tulemast tagasi, paneme kõik oma saed uuesti käima. :)
Kole on möödas ja ilus on olla....Aga mis täpsemalt juhtus?
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2317
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by skahar »

domeeni tasu oli maksmata, 10.-
AutoralliSuurSõber
aigarm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 114
Joined: Fri Sep 14, 2012 10:21 am
Location: Pärnu

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by aigarm »

Ehmatus oli suur. Tekkis selline kodutu tunne.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Lärri »

Lithium wrote:Täitsa kole oli ikka olla, et foorum maas oli, tänud härrale kes domeeni päästis. Tere tulemast tagasi, paneme kõik oma saed uuesti käima. :)
Ega Ott ja Martin poleks sellises olukorras ju startidagi saanud. Kust nad teadnud oleks kuidas sõitma peab? Kogu maailma tarkus ühtäkki veebiuniversumi musta auku haihtunud....
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by MadMax »

Rallifoorumi maas olek tundus nagu oleks mingi inimõigus ära võetud ja tükk küljest :D Keegi ei suuda kogu veebi jälgida. Aga siinsed kasutajad külastavad eri kohti, omavad eri allikaid ja kokku tuleb üks väga väärt infokanal :)

Hea, et foorum tagasi on!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Kolin »

Mul on hea meel et Foorum on tagasi. Aga eriti veel ei rõõmusta. Sabakont ütleb, et see saaga pole veel läbi.
Foorum seisab paigal. Mitte midagi ei muutu. Olen juba mitu korda palunud need Peugeoti märgid ära korjata. Aga ei midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by STI »

Kolin wrote:Mul on hea meel et Foorum on tagasi. Aga eriti veel ei rõõmusta. Sabakont ütleb, et see saaga pole veel läbi.
Foorum seisab paigal. Mitte midagi ei muutu. Olen juba mitu korda palunud need Peugeoti märgid ära korjata. Aga ei midagi.
Leht kuulub Kristo Kraagile aga teda vist kahjuks ei huvita selle arendamine ega ka domeeni eest tasumine.
Eelmise aasta veebruaris oli täpselt sama domeeni aegumise jama. Saatsin talle maili aga sellele kahjuks vastust ei saanud. Paar päeva hiljem kirjutasin zone.ee adminnile ja palusin domeeni pikendamise arve oma mailile saata ja tegin ülekande ära ning poole tunni pärast oli leht jälle üleval. Väga vōimalik, et ka seekord maksis keegi liikmetest selle arve ise ära.
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 978
Joined: Wed May 30, 2007 10:36 am
Location: Pärnu

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by ivar80 »

Domeeni tasu peaks olema hetkel jah ainus kulu. Minu mäletamist mööda virtuaalserveri teenust pakub Zone rallifoorumile hetkel tasuta.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Kolin »

STI wrote:
Kolin wrote:Mul on hea meel et Foorum on tagasi. Aga eriti veel ei rõõmusta. Sabakont ütleb, et see saaga pole veel läbi.
Foorum seisab paigal. Mitte midagi ei muutu. Olen juba mitu korda palunud need Peugeoti märgid ära korjata. Aga ei midagi.
Leht kuulub Kristo Kraagile aga teda vist kahjuks ei huvita selle arendamine ega ka domeeni eest tasumine.
Eelmise aasta veebruaris oli täpselt sama domeeni aegumise jama. Saatsin talle maili aga sellele kahjuks vastust ei saanud. Paar päeva hiljem kirjutasin zone.ee adminnile ja palusin domeeni pikendamise arve oma mailile saata ja tegin ülekande ära ning poole tunni pärast oli leht jälle üleval. Väga vōimalik, et ka seekord maksis keegi liikmetest selle arve ise ära.
Millest me siis räägime.
K.K On lubanud selle foorumi üldse kinni panna. Kuna see ei ole enam see foorum mis kunagi oli.
Aga kahjuks see foorum ei saa enam kunagi selliseks nagu ta oli.
Arendus puudub täielikult. 2005 pandi need peugeoti märgid 2012 vahetati bänner . Rohkem pole selle 15 aasta jooksul mitte midagi muutunud.
Tean inimesi kes on pakkunud abi foorumi arndamisel aga vastust pole keegi saanud

Vabandust kriitika pärast aga paraku need asiad on nii
Last edited by Kolin on Thu Feb 08, 2018 7:43 pm, edited 1 time in total.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by jens »

Kolin wrote: K.K On lubanud selle foorumi üldse kinni panna. Kuna see ei ole enam see foorum mis kunagi oli.
Aga kahjuks see foorum ei saa enam kunagi selliseks nagu ta oli.
Mis-mis? Ma olen millestki ilma jäänud. :P Peaks olema valmis üllatuseks, et mingil hetkel on täitsa kinni pandud?

Hetkel nagu ma aru saan on nii, et niikaua kui leidub keegi, kes arveid maksab, võib see foorum põhimõtteliselt igavesti kesta?
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Kolin »

jens wrote:
Kolin wrote: K.K On lubanud selle foorumi üldse kinni panna. Kuna see ei ole enam see foorum mis kunagi oli.
Aga kahjuks see foorum ei saa enam kunagi selliseks nagu ta oli.
Mis-mis? Ma olen millestki ilma jäänud. :P Peaks olema valmis üllatuseks, et mingil hetkel on täitsa kinni pandud?

Hetkel nagu ma aru saan on nii, et niikaua kui leidub keegi, kes arveid maksab, võib see foorum põhimõtteliselt igavesti kesta?
tsitaata ühest Intervjuust. Strikele kui ma ei eksi

K K: See leht pole minu tehtud, sain selle sünnipäevakingiks. See oli see aeg, kui Markko oli maailma tipus ja Eestis ei olnud ühtegi arvestatavat lehte. Alguses, mäletad ise, olid avalehel uudised, rallide eelvaated. Käisin ise „ajakirjanikuna“ MM-rallidel ning helistasin mõnele sõitjale, et kommentaari küsida. Alguses tegime neid uudiseid kahekesi oma tööde ja muude toimetuste kõrvalt, kuid paari aasta pärast mõistsime, et ei suuda neid uudiseid toota ja nii see avaleht kaduski ja jäi vaid foorum. 2006-07 oli foorumis suhteliselt vaikne aeg, kuid siis hakkas Urmo WRCga sõitma ja siis hakkas foorum jälle elavnema ning kui Ott 2012 WRCga sõitis MM-sarjas, siis oli seal ehk sama palju inimesi kui Markko ja Michaeli ajal. Vahest loen foorumit ja mõtlen, et paneks selle päeva pealt kinni, kuid siis jälle mõtlen, et äkki me ajasime 10 aastat tagasi ise samasugust juttu. Informeerituse tasemed on erinevad, et kui lähedal on keegi infole ja millised on kellegi teadmised asjadest. Lõppude lõpuks on see fännidele omavahel suhtlemiseks ja kui keegi teab asjadest vähem, siis loodetavasti teadjamad aitavad järjele. Oluline, et keegi haiget ei saaks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Frank »

Härrad. Äkki eraldi teema selle jaoks, mitte Monte kolmanda päeva teema?
"Come on, you can see more than that"
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by Kristo »

Pean vist vabandama, et paari päeva jooksul toimus meelevaldne inimõiguste rikkumine.
Tore on näha, et sellest hoolimata on foorumi sisu jätkuvalt asjalik ja eksistentsi õigustav.
Kasuta ikka turvavööd ka!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by MadMax »

Kristo wrote:Pean vist vabandama, et paari päeva jooksul toimus meelevaldne inimõiguste rikkumine.
Tore on näha, et sellest hoolimata on foorumi sisu jätkuvalt asjalik ja eksistentsi õigustav.
Kui see oli vihje minu postitusele, siis palun võtta seda huumoriga. Pigem mõtlesin kogu teksti all seda, et on suurepärane, et väljaspool Delfit, PM ja muud sellist sõna otseses mõttes jama, on olemas koht, kuhu rallisõbrad on kogunenud ning elavad hingest kaasa nii omadele kui ka teistele.

:)
alex
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 5
Joined: Mon Feb 07, 2005 10:19 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by alex »

Olen lugenud seda foorumit algusaastatest peale ja ka mingil ajal ka aktiivselt postitanud. Erinevus tänase foorumi ja selle vahel milline ta kunagi oli ei olegi eriti suur .... lihtsalt isiklikuks minnakse täna liiga tihti ja pillutakse sappi kõigi nähes, mida ei peaks avalikult olema. Minu jaoks on tegemist kohaga kus liigub vaieldamatult kõige rohkem infot. Mis sellest et samu splitiaegu kihutatakse üles 5 posti järjest ... selleks on arvuti hiir, keri edasi. Hea et on olemas tegelased kes viitsivad seda teha ja elavad nii hingega kaasa. Paljude rallide puhul ei olegi mul aega kolada erinevatel lehtedel ja otsida infot ... siit saan kõik kätte.
Mis puudutab neid pilte seal üleval ... siis mis vahet seal tegelikult on ... vaevalt et keegi iga päev vaataks seda riba ja imetleks Oti uuemate autode pilte, selleks on tonnide kaupa teisi lehti.
Kristo ees müts maha et see koht siin nii kaua üleval on olnud .... on ju tehtud mitmeid palju värvilisemaid alternatiive aga see leht on ikkagi kõige popim koht ralli teemadel.
Ehk .... vähem igasugu jama ja virisemist .... meil on olemas super koht kus saab infot jagada ja seda lugeda.
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by -LaVal- »

JaanJuurikas wrote:
Dubber wrote:
johunn wrote:Mis seal ikka. Ott ütleb, et pidi hoogu võtma, et slikkidega lumisest mäest üles saaks ja seepärast niimoodi ka uisutas.

Kirjutagu parem FIA-le, et splitid ei töötanud korralikult. See on palju tähtsam mure :)
Pigem rallikorraldajate teema, et teed olid hooldamata, autod ei saa liigelda, libe.
Peaks kaaluma ka Monte välja jätmist kalendrist. Ohtlik ju.
See Monte eemaldamine oleks väärt mõte, sest ralli on ju ohtlik... vb kui edasi arendada, siis peaks üldse piirduma ainult arvutimänguga, siis ei saa ülesõidul midagi juhtuda ja Antti saaks ise ka osaleda rallil... :D
WRC 7 kui väliskurvis seisva pealtvaataja alla ajad, siis saad kohe 7 sekundit trahvi. Ei ole see arvutimäng midagi nii ohutu.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 14, 2005 7:30 pm
Location: Tartu

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by AS »

ivar80 wrote:Domeeni tasu peaks olema hetkel jah ainus kulu. Minu mäletamist mööda virtuaalserveri teenust pakub Zone rallifoorumile hetkel tasuta.

Aga mis siis saab, kui Zone meedial ka asjast villand saab ja ei taha toetada seda rahvakommuuni enam?
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 649
Joined: Sat Apr 29, 2017 8:53 pm

Re: 86. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2018 DAY 3

Post by tfr »

Virtuaalserverikulu on ca 5€ kuus - see pole vast tappev kulu kamba peale kokku klappida. :)
Post Reply