66. Rally Sweden 2018 DAY1

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by -huviline2- »

uhtikas wrote:
RalliAhto wrote:Rahvusvahelises foorumis on kohati piinlik lugeda kuidas kibestunud kaasmaalased ei saa kuidagi Otti ebaõnnest üle ja on igal võimalusel valmis kellega iganes vaidlema/tõestama, et kui paha ikka Otil oli. Võtaks ehk kokku ennast! Ott ütles ka ju, et tuleb veel rallisi.
Meie soca ju pidi RV foorumis tänavusest hooajast aega veetma hakkama? 8)

Kes iganes, piinlik ikka
Momeelest on piinlik see 21. sajandi lumehelbekeste suhtumine, et teised ei tohi midagi teha, mis mulle ei meeldi ja kui teevad, on kohe ahistamine, lollid ja muud maailma hädad. Keegi sõitjatest ütleb konkreetselt välja, mis on valesti ja mis ta asjast arvab, jälle häda, ei tohi halb tju olla, . No jummel, mis pärgli pärast peab koguaeg nii, pole ju kohustust kuulata/lugeda/kirjutada, ebasoovitavad postid saab ära peita.

Pole üldse isiklikult mõeldud, üldine häda.
Last edited by -huviline2- on Fri Feb 16, 2018 10:17 pm, edited 1 time in total.
snazz
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 205
Joined: Sat Mar 07, 2015 12:22 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by snazz »

svs89 wrote:Esimese võitluspäeva kokkuvõte:
rallyswe20180u.jpg
Hea töö, Ogier korjas selle oma twiterisse :)
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 606
Joined: Wed Feb 05, 2014 9:42 pm
Location: Tln

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by johaan »

SS7: Meeke
"You just take the running order, reverse it and they're the times. That said, I don't have the pace of Thierry Neuville behind. I was cautious on the first stage, after that I've done what I could."

Esimene lause üsna tabav ja pean tunnistama, et ei saa kuidagi nõustuda et tänane süsteem on ok - kolmelt favoriidilt (Ott, JML, Oggy) on võetud võimalus võidelda ralli võidu eest - kas on ok, et potentsiaalselt kiireimad mehed rallil ei saa sisuliselt isegi poodiumile sõita? Minu arvates mitte!
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 978
Joined: Wed May 30, 2007 10:36 am
Location: Pärnu

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by ivar80 »

Ega kõigile meelepärast varianti polegi ilmselt olemas. Top 10 mitte ringipööramine teisel täispikal võistluspäeval annaks võimaluse ka neile, kellel esimene päev ebaõnnestub. SD tulemuste järgi stardipositsiooni valimine oli minuarust mõistlik süsteem. Hetkel SD tulemusest ei sõltu mitte midagi ja pigem töristatakse lihtsalt kohustuslikud tiirud täis. Seda ei saa muidugi kõigi sõitjate kohta öelda. Aga vast aitab nüüd sellest teemast.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by KidrA »

RalliAhto wrote:Rahvusvahelises foorumis on kohati piinlik lugeda kuidas kibestunud kaasmaalased ei saa kuidagi Otti ebaõnnest üle ja on igal võimalusel valmis kellega iganes vaidlema/tõestama, et kui paha ikka Otil oli. Võtaks ehk kokku ennast! Ott ütles ka ju, et tuleb veel rallisi.
Nõus. Minu piinlikuse piir sai ületatud Antti teemaga, kus eestlased päris lapsikuks muutusid. Nüüd siis esimest korda on avastatud stardijärjekorra probleem, kui Ogier teed puhastas siis oli kõik viimasepeal. Piinlik on mul eeskätt nende pärast, kes iga 5 minuti tagant seal postitavad ja ainult Otist. Ott seda ja Ott toda. Peaks endale aru andma, et tegemist on rahvusvahelise foorumiga ja kõik ei käi ainult Oti ümber. Kui juba eestlastel endil on piinlik kaasmaalaste üle siis mõtelge, mida tunnevad teised.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by Lärri »

KidrA wrote:Nõus. Minu piinlikuse piir sai ületatud Antti teemaga, kus eestlased päris lapsikuks muutusid. Nüüd siis esimest korda on avastatud stardijärjekorra probleem, kui Ogier teed puhastas siis oli kõik viimasepeal. Piinlik on mul eeskätt nende pärast, kes iga 5 minuti tagant seal postitavad ja ainult Otist. Ott seda ja Ott toda. Peaks endale aru andma, et tegemist on rahvusvahelise foorumiga ja kõik ei käi ainult Oti ümber. Kui juba eestlastel endil on piinlik kaasmaalaste üle siis mõtelge, mida tunnevad teised.
Oot, mis asja?! Ma olen nüüd siis KidrA-ga ühel pool rindejoont?! Nii kaugele oleme jõudnud? Ilmselt küll... :D
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by Lärri »

Ahjaa, Päeva kokkuvõtteks ütleks, et muidugi on kahju, et osa mehi, Ott mõistagi sealhulgas, oma tegelikku potentsiaali lumel avada ei saa. Väga kahju on. Aga rõõmustagem siis selle üle, mis positiivset. Ja positiivne on kahtlemata Torn-Sikk poolt kordasaadetu. Ja minu arvates ka Tommi jaapanlaste etteaste. Vaieldamatult. Räme hoop ikka Pontusele, omaenda koduhoovis paugutavad mehed, kes peaks lund nähes õhku ahmima, mitte pedaalile astuma.
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by Strike »

Rootsi MM-ralli reedese võistluspäeva kokkuvõte:

http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... ville.html
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Lennuk
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 4
Joined: Sat Jan 24, 2015 4:51 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by Lennuk »

Ei tea, kas ma olen kellegile midagi kurja teinud, et ei näe ühtki kokkuvõtet telekast???

JUBA NÄEN
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by KidrA »

johaan wrote:SS7: Meeke
"You just take the running order, reverse it and they're the times. That said, I don't have the pace of Thierry Neuville behind. I was cautious on the first stage, after that I've done what I could."

Esimene lause üsna tabav ja pean tunnistama, et ei saa kuidagi nõustuda et tänane süsteem on ok - kolmelt favoriidilt (Ott, JML, Oggy) on võetud võimalus võidelda ralli võidu eest - kas on ok, et potentsiaalselt kiireimad mehed rallil ei saa sisuliselt isegi poodiumile sõita? Minu arvates mitte!
Kuigi ma pooldan antud stardijärjekorda siis samas mõistan, et Rootsis toimuv on ekstreemne. 3 favoriiti mängust väljas juba enne kui ralli alatagi saab on liig. Endalgi on motivatsiooniga probleeme antud rallit jälgida, sest liiga loterii tundub. Samas suures plaanis süsteem töötab, eelmine hooaeg sõitsid 4 pilooti teistelt eest ära MM üldarvestuses, kuigi startisid esimestena.

Võib olla piisaks kui nii spetsiifilise ralliga nagu Rootsi ainult midagi ette võtta.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by snakeplissken »

kitsad piigid tagasi tuua
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by -huviline2- »

Rööbet ja veoskeemi ikka ei muuda.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by Dubber »

Lennuk wrote:Ei tea, kas ma olen kellegile midagi kurja teinud, et ei näe ühtki kokkuvõtet telekast???

JUBA NÄEN

Päriselt? TV6 esimese päeva kokkuvõte koosnest sellest?
https://plus.wrc.com/en/highlights/prev ... eden-2018/
Ja sedagi 1h hiljem kavast. Miski paranormaalne film käis. Ja kus tuli seal reklaami (kas see pole miski määruse/seadusega reguleeritud). Igatahes nõrk. Ei tea kas Kruus oli kossu tähtedemänguga hõivatud.
Kanal 12 koos Suuderiga ei toond ka midagi uut.
...
Et ma seda esimese päeva kokkuvõtet hirmsasti taga ajaks, teada ju kus Ott on, aga lootsin näha momente jms sündmusi. Päeva teises pooles jäin jälgimisega hätta.

Tuleb ikka jääda WRC+ All Live juurde.

Korraldajate "lumevalli" otsast. Oli häda, et ei ole olnud aastate lõikes lund. Nüüd on korralik talveralli ja voilaa. Uute masinate insenerid ei ole sellega arvestanud. Saab 96 sõitis küll. Ja 11 rallit on veel sõita.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: 66. Rally Sweden 2018 DAY1

Post by snakeplissken »

wrc+ ja red bull tv

ülejäänud mis mujalt tuleb on enamjaolt prügi
Post Reply