15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by KidrA »

Myrakaru wrote:
KidrA wrote:Väga põnev heitlus Ogieri ja Neuville poolt. Kui närvikava vaadata siis seal on kindlalt Neuville Ogierist üle. Kui Neuville võtab seda katset nagu igat teist siis Ogieril kees pinge juba kergelt üle.

Kuna terve rallifoorum on oma viha Ogierilt Neuville vastu välja vahetanud siis mulle son amuti nauditav rallifoorumlaste pisaraid näha Neuville võiduga.
Tõstamaa vanasõna ütleb,et "Kes pärast nareb,naerab ilma hammasteta!" :D
Aeg läheb,inimesed muutuvad.Oggi on suutnud ennast sümpaatseks kasvatada,ilmselt eelkõige tänu isaks saamisele.Ja kuna loodus tühja kohta ei salli,valiti uus ohver,kelle peale oma viha valada.Aga eks ta ole ses' ise natuke süüdi ka.Aga äkki kasvsb temastki mees,kes lõpuks rallifoorumlaste lugupidamise teenib...
Minu silmis pole Ogier muutunud. Ainuke mis muutunud on, et juurde on tekkinud veel üks konkurent - Neuville. Kes jätab oma enesekindla käitumise ja rääkimisega paljude jaoks ülbe ja arrogantse mulje. Sõidaks Neuville edasi seal 5.-6. koha peale, oleks Ogier public enemy number 1 edasi. Kindlasti mängis positiivset rolli ka Ogieri liitumine Tänaku meeskonnakaaslaseks. Kuidas sa ikka enam tüüpi maha teed, kui Tänak ka räägib temast positiivselt. Kes aga pole eestlane, Fordi või Tänaku fänn, see vihkab teda samamoodi edasi nagu enne ja nende jaoks pole midagi muutunud, sest midagi polegi muutunud.

Aga see ongi põnev, et inimesed endale "kurjameid" tekitavad. Oleks kõik 1 big happy family, siis oleks ju igav, nii teistel, kui ka minul. Minu jaoks näiteks ei oma rolli sõitja kiirus ja nende enesekindlus, vaid minu jaoks on vastupidi ebameeldivad tegelased just need, kes on kõigi lemmikud ja nö "nunnud" ja üritavad ilgelt positiivsed välja näha. Õnneks WRC's ebameeldivaid tegelasi mu jaoks pole, võib olla natuke Evans aga ta ongi selline, et ei saa talle midagi pahaks panna. F1 on aga roosade seelikutega tantsutüdrukuid täis. Bottas tuleb esimesena meelde.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by KidrA »

iceone wrote:
KidrA wrote:
iceone wrote:Kasva suueks Kidra.
Aga äge ralli oli, ootame nüüd järgmist.
Kas sa vajad ka salvrätikuid pisarate pühkimiseks?
Tänan pakkumast, pole mingeid pisaraid. Ma arvan , et kiireim mees võitis seekord.
Absurdne on väita, et Neuvilli närvikava Oggist kindlalt üle on ( mille põhjal, see üks katse?)
Mulle näib , et Ogier võtab riske nagu Hr. Lauda omal ajal ehk teatud piirist üle ei lähe olenemata sellest mis teised teevad.

Kena pühapäeva jätku!
Kindlasti ei ütle ma seda ühe katse põhjal. Neuville närvikava olen ma juba ammu imetlenud, millise rahulikkusega ta katseid võtab. Pilk silmis nagu peaks pargis piknikut. Samas Ogieril on näha, et kas ta võtab rahulikult, pingutab või pingutab ikka kõigest väest. Ja sellistes pingelistes olukordades on tihti Neuville näidanud kindlamat meelt, kuigi on ka tema näidanud oma nõrkust pingelistel hetkedel. Selles mõttes on nad Ogieriga väga sarnased aga sarnastes olukordades jääb Neuville siiski rahulikumaks. Aga eks mu jutt olegi su jaoks absurdne, sest see pole sinu jutt :wink:
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1008
Joined: Wed Dec 01, 2004 11:39 am
Location: Tallinn
Contact:

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by domaza »

ewrc Otil 40 sek trahv. Ei jüudnud ummikute tõttu finishi? 9 koht hetkel ...
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by Kolin »

KideA on mingi sündroom olla vastu kogu ültsusele. Kui RF rahvas rääkis sellest, et Ogi vingub liiga palju oli just KirdA see kes Ogieri tulihingelislt kaistses. Nüüd kui kõik kiruvad Neuville tema ülbuse pärast siis on just KidrA see kes neuville kaitseb. Siit hakkab mingi muster tekkima juba
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by -huviline2- »

Neuville on viimasel ajal viisakam olnud jah, enam ei võrdle sotsiaalmeedias oma reisipunkte pimedate kehaõõnsustega ja vist isegi ei hädaldanud see nädalavahetus. Heakene küll, põnev on vähemalt, kuigi vastupidine seis oleks põnevam.
dmackk
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 211
Joined: Sat Feb 13, 2016 3:16 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by dmackk »

ElvisP wrote:
dmackk wrote:Ma ei viitsi nii lolli inimesega vaielda :D kena päeva jätku sulle.
Ma usun, et väga erudeeritud inimese muljet see postitus sinust kahjuks ei jäta ... ja mitte ainult mulle.
http://m.sport.delfi.ee/wrc/article.php?id=82601677

Palun, erudeeritud vaidleja.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by viplala »

Tänak ajakaardi viimisest: «Tee oli väga kitsas ja kohtunik jooksis ajakaardiga meie ees. Me ei tahtnud Sebiga ninapidi vastamisi sattuda, seega viisime talle kaardi ära,» selgitas Tänak, kelle sotsiaalmeediasse ilmus kiirelt ka kuulutus, kus pakutakse naljatamisi maailma kiireimat kullerteenust.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by KidrA »

Kolin wrote:KideA on mingi sündroom olla vastu kogu ültsusele. Kui RF rahvas rääkis sellest, et Ogi vingub liiga palju oli just KirdA see kes Ogieri tulihingelislt kaistses. Nüüd kui kõik kiruvad Neuville tema ülbuse pärast siis on just KidrA see kes neuville kaitseb. Siit hakkab mingi muster tekkima juba
Kindlasti mängib mingit rolli ka see mis välja tõid, et leidub inimesi, kes on üldsusele alati vastu.

Aga siiski ma jään endale kindlaks, et Ogier on edasi Ogier ja Neuville on edasi Neuville, et midagi pole nende puhul muutunud. Muutunud on, et enam ei saa Ogierist halvasti rääkida ja loodus ei salli tühja kohta. Kui Neuville oleks Ogieri asmele Tänakuga ühes meeskonnas olnud ja siis ETV oleks näidanud klippi kuidas nad koos Neuvillega kaarte mängivad ja koos nalja viskavad ja Neuville vigases eesti keeles ütleb "Mja jarmastaan Eestimjaaa" siis oleks Ogier peksupoiss number 1 siin foorumis edasi.

Ehk asi pole neis sõitjates vaid ikkagi rallifoorumlaste peas ja kuna foorum liigub ühes suunas, sinna kuhu tüürib enamus, ehk kui paadis on 10 meest ja 8 neist ütleb et Neuville on ülbe siis 2 arvamus ei loe, siis ongi ülbe : )
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by Kolin »

Ogier sulatas eestlaste südamed 2016 aasta poolas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by nsa »

Kolin wrote:KideA on mingi sündroom olla vastu kogu ültsusele. Kui RF rahvas rääkis sellest, et Ogi vingub liiga palju oli just KirdA see kes Ogieri tulihingelislt kaistses. Nüüd kui kõik kiruvad Neuville tema ülbuse pärast siis on just KidrA see kes neuville kaitseb. Siit hakkab mingi muster tekkima juba
Muster näitab, et on siin rohkem kirumist, kui vaja. Kui ainult live teksti lugeda, siis võibolla tunduvad kõik hetke top 3 sõitjad suht ülbed :)
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1008
Joined: Wed Dec 01, 2004 11:39 am
Location: Tallinn
Contact:

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by domaza »

Nõus ja sobib.
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1647
Joined: Fri Apr 25, 2008 9:22 am

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by Makkro »

Kas Ott sai 40 seki trahvi? EWRC lehel nii kirjas.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by nsa »

Makkro wrote:Kas Ott sai 40 seki trahvi? EWRC lehel nii kirjas.
Tundub nii, wrc lehel kaa kirjas
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 342
Joined: Fri Nov 09, 2012 6:31 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by nool »

Kolin wrote:KideA on mingi sündroom olla vastu kogu ültsusele. Kui RF rahvas rääkis sellest, et Ogi vingub liiga palju oli just KirdA see kes Ogieri tulihingelislt kaistses. Nüüd kui kõik kiruvad Neuville tema ülbuse pärast siis on just KidrA see kes neuville kaitseb. Siit hakkab mingi muster tekkima juba
Ärge loopige hullule puid alla, ta leiab alati põhjust. Kõige parem ravi on ignoreerimine, las pritsib oma sappi üksi peeglisse.
AHenri
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 354
Joined: Sun Jun 29, 2008 4:43 pm
Location: Elva

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by AHenri »

EWRC lehel kirjas, et Tänak ajavõttu hiljaks jäänud 4 minti, selle eest saadud 40 sekki. Täpselt maandutud Kopecky selja taha, kas see võib olla selle pärast, et saaks 2 punkti vähem ning starditakse Soomes Lappi selja taga? Pakun puusalt, teadjad mehed võivad parandada :)
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by snakeplissken »

Ei ole
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by -huviline2- »

Nende vahe jäi vist ikka suuremaks, kui kaks punkti.
Ainult, et kuidas nüüd PSi punktidega on? Ajakaristus viimasel päeval on ajakaristus viimasel päeval. Tundub vist, et õnneks ei rakendata hetkel.
Last edited by -huviline2- on Sun Jun 10, 2018 4:48 pm, edited 2 times in total.
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1008
Joined: Wed Dec 01, 2004 11:39 am
Location: Tallinn
Contact:

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by domaza »

https://m.postimees.ee/section/3337/4502082 - kaardilugejad viimasel ajal eksima hakanud ...
Myrakaru
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 153
Joined: Sun Jul 31, 2016 11:17 am

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by Myrakaru »

Kirjutamata seadused:kaks ilma kolmandata ei kipu jääma ehk kui üks asi hakkab pe.se minema,siis läheb see ikka sügavale peesse-isegi peale finišit.
Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2649
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: 15. Rally Italia Sardegna 2018 Day3

Post by Silk »

Ei ole siin midagi... Ott tuleb koju, naudib krosskardiga lauluvaljakul ja Yarisega Lõuna-Eesti metsade vahel ja siis lammutab Soome ja kõik etapid kinni. Head "suvepuhkust" kõigile!
Post Reply