WRC hooaeg 2019

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

KidrA kirjutas:
ElvisP kirjutas:Ja proovi ükskord aru saada, et keegi ei räägi mingist pidurdamisest, vaid jutt käib sellest, et Latvala võiks sõita rohkem oma võimete kohaselt, mitte üle piiri riskides, et Tänakuga ajad võrdsemad oleksid.
Nüüd tahad selle 1-2-3 ära rikkuda? Alles oli jutt, et kõik peaks paigas olema, et Latvala teaks oma kohta. Nüüd soovid, et sõidaks Tänakuga võrdsemaid aegu. Ja kui Tänak mingi väikese vea teeb mõnel katsel ja Latvala mööda pääseb, siis ütleme Latvalale, et ta omakorda Tänaku mööda lakseks eks? :D

Ma tegelikult arvan, et sa antud hetkel kas mängid lolli või siis oledki lihtsalt uskumatult kõva peaga. Kõik teised juba said aru, mida ma mõtlesin ja öelda tahtsin aga no ühele ei jõua kohale. Ma tõstan käed püsti ja annan alla ja loobun edasistest selgitustest.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

ElvisP kirjutas:
KidrA kirjutas:
ElvisP kirjutas:Ja proovi ükskord aru saada, et keegi ei räägi mingist pidurdamisest, vaid jutt käib sellest, et Latvala võiks sõita rohkem oma võimete kohaselt, mitte üle piiri riskides, et Tänakuga ajad võrdsemad oleksid.
Nüüd tahad selle 1-2-3 ära rikkuda? Alles oli jutt, et kõik peaks paigas olema, et Latvala teaks oma kohta. Nüüd soovid, et sõidaks Tänakuga võrdsemaid aegu. Ja kui Tänak mingi väikese vea teeb mõnel katsel ja Latvala mööda pääseb, siis ütleme Latvalale, et ta omakorda Tänaku mööda lakseks eks? :D

Ma tegelikult arvan, et sa antud hetkel kas mängid lolli või siis oledki lihtsalt uskumatult kõva peaga. Kõik teised juba said aru, mida ma mõtlesin ja öelda tahtsin aga no ühele ei jõua kohale. Ma tõstan käed püsti ja annan alla ja loobun edasistest selgitustest.
Su jutt on lihtsalt ühest äärmusest teise, selles puudub pidev joon. Räägid, et Toyotas võiks olla nagu teistes meeskondades, nõrk konkurents ja et koerad teaks kus on nende koht, st Tänaku tiimikaaslased. Andku oma poodiumid ja võidud Tänakule. Kõik peaks paigas olema esimesest etapist, et Rootsis oli tiimikäsklused, Ogierile anti 1 punkt, nüüd võiks Toyota Tänakule juba 2019 Montes tiimikäsklustega punkte andma hakata.
Siis jutt muutub, Toyotas ei pidavat Tänakule konkurentsi olema, ei saa ka tiimikäsklusi siis enam anda eks. Raskeks läheb kui Tänak sõidab esikohal ja Latvala kolmandal kohal, et kuidas sa nagu aitad Latvala?
Ja kõige tipuks läheb jutt Latvalale ja tema mingitele "pirukatele". Et mees võiks sõita nii et Tänakule konkurentsi ei paku aga mitte ka vigu teha. Et ei sõidaks ikka Tänaku VASTU, eks. Ole kiire aga mitte nii kiire, et meie meest ohustada. Päris hea soovmõtlemine.

Kui Latvala SUUDAKS Tänakule konkurentsi pakkuda siis on tal selleks ka kõik õigused. Kui ei suuda siis ei puutu Latvala üldse siia teemasse.
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas pets1 »

Tule taevas appi!
Suurte kogemustega ralliturist
MartinMK
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 145
Liitunud: 10 Mär 2012, 22:15

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas MartinMK »

Kõva pea vist jah...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

iii pošlaa. juba sai nagu rahu maa peale.
laske veel edasi lahe seebikas. On mida lugeda. Nii. KidrA andis vastuse ElvisP nüüd pall sinu käes. Mida otsustad teha?

Aga hooajas rääkida siis millal see kalendri kinnitamine toimuma saab?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Kolin kirjutas:Nii. KidrA andis vastuse ElvisP nüüd pall sinu käes. Mida otsustad teha?
Otsustan palli kaenlasse võtta ja koju minna. Ema juurde. Pall on minu oma niikuinii ja nüüd peab KidrA kas uue mängusõbra endale leidma või siis enda lohutuseks taskupiljardit mängima.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

ElvisP kirjutas:
Kolin kirjutas:Nii. KidrA andis vastuse ElvisP nüüd pall sinu käes. Mida otsustad teha?
Otsustan palli kaenlasse võtta ja koju minna. Ema juurde. Pall on minu oma niikuinii ja nüüd peab KidrA kas uue mängusõbra endale leidma või siis enda lohutuseks taskupiljardit mängima.
Nii kahju :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

Ei tasu nii lapsikuks ka lõpuks muutuda. Iga su viimane postitus on mingit sappi täis, võib ka rahulikuks jääda.

Me ju kõik loodame et kõik läheb nii nagu soovisid. Et Lappile ja Latvalale keritakse vanad jubinad külge ja Tänak saab uued, nagu M-Spordis.

Et Lappi ja Latvala sõidavad üldse pool hooaega nagu Hyundais.

Kui mõni neist peaks enne viimast katset Tänaku ees olema siis Mäkinen ütleb "hei hei Latvala mitää helvettiä, mitäs sä kaveri oikein ajattelet, etkö sä perkele tiedä että Tänak on ykkönen? Paina nyt jarrua perkele!"

Kõik, korras, nüüd on Toyota nagu teised tiimid. Ülikõva!
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas skahar »

pets1 kirjutas:Tule taevas appi!
Keeruline siin viimasel ajal:) Aga kui läheb nö. ksf vs ksf'iks kätte ära, siis võiksite ju privas edasi panna või nagu soovitati "delfis". Rohkem saab nö. allakerimist kui lugemist juba.
Minule (ja usun, et enamikele siinsetele "lugejatele") pole küll vaja midagi järjepanu tõestada.

Teemasse ka nats:
Mis saab Tiidemandist oleks küll põnev teada, ja veel põnevam oleks teada kui kiire ta WRC's oleks.
Oggi ilmselt paneb pillid kotti kui korralikku autot/pappi ei saa - ma ise teeks vist sama, kui reaalseid tiitli lootuseid pole.

Latvalale saab 2019 olema ka viimane hooaeg, enam kui kindel-lihtsalt noori tuleb peale. Kui just mõni uus auto-tootja ei tule. See oleks ka põnev!
AutoralliSuurSõber
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et isegi kui Ogier jätkab seal kus praegu sõidab siis Tidemand võetakse Evansi asemel. Hetkel pidi Veiby ( Pontuse mnager) papaga suhtlema, et Pontus fordi saaks. Tegelikult on Tidemand ennast tõestanud küll ja oleks väärt olla WRC klassi sõitja Mina küll loodan teda järgmine hooaeg WRC-s näha. Lahe oleks vaadata Lappi, Sunineni ja Tidemandi lahinguid. Vanad konkurendid ju WRC2 klassist. Hiljemalt 2020 liitub Rovanperä ka selle selt konnaga.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas snakeplissken »

Latvalal veel küllalt aastaid järel, mõned aastad Otist vanem ainult.

Noori just ei tule peale, pigem on kohti rohkem kui sõitjaid.

Ongi ainult Tidemand. Rovanperä pidi mõned aastad veel harjutama.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

skahar kirjutas:
pets1 kirjutas:Tule taevas appi!
Keeruline siin viimasel ajal:) Aga kui läheb nö. ksf vs ksf'iks kätte ära, siis võiksite ju privas edasi panna või nagu soovitati "delfis". Rohkem saab nö. allakerimist kui lugemist juba.
Minule (ja usun, et enamikele siinsetele "lugejatele") pole küll vaja midagi järjepanu tõestada.

Teemasse ka nats:
Mis saab Tiidemandist oleks küll põnev teada, ja veel põnevam oleks teada kui kiire ta WRC's oleks.
Oggi ilmselt paneb pillid kotti kui korralikku autot/pappi ei saa - ma ise teeks vist sama, kui reaalseid tiitli lootuseid pole.

Latvalale saab 2019 olema ka viimane hooaeg, enam kui kindel-lihtsalt noori tuleb peale. Kui just mõni uus auto-tootja ei tule. See oleks ka põnev!
Mis viimastesse lehekülgedess puutub siis tegemist oli 2019 wrc aasta arutamisega. See, kas sulle see meeldis või mitte, pole oluline. Kui 2 inimese asemel arutaks siin 2019 aasta teemat terve foorum siis oleks ok, kui kaks inimest, siis tekib mõne jaoks probleem ja postitatakse mingeid mõtetusi. Samas kuna ralli tõmbab ka palju puupäid ja rullnokki, siis võib vabalt olla, et paljudele jääb selgusetuks millest üldse räägitakse.

Mis aga Latvalasse puutub siis kui ta masin vastu peab, siis on tegemist poodiumile sõitjaga. WRC's paremuselt 3.-4. sõitjaga. Kui Ogier peaks lõpetama siis on Latvala veel rohkem väärt. 2019. aasta küll ta viimaseks ei jää. Siis peaks midagi kategooriliselt valesti minema, neid noori keda sa mainid, neid lihtsalt ei ole, peale Rovanperä.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Ruutu »

Oleks meeldiv, kui WRC2 sarja meister saaks kohe järgmisel hooajal kindlasti koha mõnes WRC meeskonnas. Juhul kui ta muidugi seda ise soovib.

Oletame, et kui ükski meeskond ei taha WRC2 meistrit endale, siis "tõmmatakse liisku" või midagi muud sarnast, mis autoga ta sõidab. Ja siis maksab näiteks FIA selle kinni või panevad kõik meeskonnad praeguse seisuga võrdselt 25% tema aasta eelavest kokku. See lisaks WRC2 sarjale siis ka tublisti tähtsust ja tähelepanu ning oleks õiglane hüppelaud ka, kust lisaks tutvustele ja rahakotile WRC kohta püüda.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Vahula »

Silly season:
Citroeni Ogier ja mõned rallid teeb ka Leob. See oleks arvatavasti parim asi mis saaks juhtuda. Siis jääks arvatavasti ka Citroen edasi WRCse ja päästaks oma maine. Kujutate ette seda promo võimalust kui kaks Sebi sidruni roolis on. M-Sport tegutseb nii kui nii ja võib vabalt ka üllatada mõne noorega.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Vahula »

https://www.autosport.com/wrc/news/1385 ... een-lineup


Citroen ajab taga Ogieri ja Lappit, kolmas sõitja Breen
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

No kui Citroen Toyotalt Lappi üle lööb siis peaks Veiby Lappi asemel sinna Tidemandi sokutama. Igaljuhul Tidemand on võimalust väärt, et WRC-s sõita.
Ogieri kohapealt olen veendunud, et mees lõpetab peale seda hooaega oma karjääri. Eriti veel siis kui tiitlit ei peaks hooaja lõpuks tulema
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Mati »

Kolin kirjutas:No kui Citroen Toyotalt Lappi üle lööb siis peaks Veiby Lappi asemel sinna Tidemandi sokutama. Igaljuhul Tidemand on võimalust väärt, et WRC-s sõita.
Ogieri kohapealt olen veendunud, et mees lõpetab peale seda hooaega oma karjääri. Eriti veel siis kui tiitlit ei peaks hooaja lõpuks tulema
Tiitlit ei tule siit kindlasti. Lõppu ei usu. Arvan, et proovib veel aasta või 2 õnne Citroenis. Karjääri lõppu prantslastest sponsoritega jagades kindlustab omale ilmselt parema pensionipõlve.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas -huviline2- »

Ma pakuks pigem, et kui tiitel tuleb, võiks ta öelda, et oli tore, aga ega teist mulle vastast pole ja ei viitsi enam. Kui aga ilma peaks jääma, on viha tõestada, et see oli erand.:D
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 5
Meeldimisi saanud: 12

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas CTR »

Loodan, et Toyotas jääb koosseis samaks, kuidagi veider oleks, kui Jari ja Lappi kõrvale keegi uus/võõras tuleks.. Nad ikkagi ,,omad mehed''
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Lärri »

Kolin kirjutas: Ogieri kohapealt olen veendunud, et mees lõpetab peale seda hooaega oma karjääri. Eriti veel siis kui tiitlit ei peaks hooaja lõpuks tulema
Ma olen ülimalt veendunud, et Ogier selle hooajaga ei lõpeta ja see ei sõltu absoluutselt asjaolust, kas ta saab tänavu tiitli või mitte. Tema jaoks on kätte jõudnud dividendide võtmise koht ja küsimus on ainult selles, kes rohkem pakub. Selle nalja - makske siis pealegi nii vähe kui teile on, mina tahan ainult sõita/võita - tegi ta mulle M-Spordis juab ära ja rohkem pole tal põhjust midagi tõestada. Money talks and BS walks.
Vasta