Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Ralli.ee
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1014
Joined: Thu Oct 27, 2016 10:10 am

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Ralli.ee »

Neuville 189
Ogier 182
Tänak 168
Gardocki
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 640
Joined: Sat Nov 19, 2005 11:56 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Gardocki »

randos wrote:Kui on õige aeg punkte kokku lüüa, siis ei tee seda keegi :-)
http://planetemarcus.com/saison-wrc/
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by aix »

Oleks on paha poiss, aga oleks Ott võitnud ja teised sellega koha võrra kukkunud, siis oleks seis olnud selline:
Tänak 193
Neuville 187
Ogier 175

2 etappi enne lõppu päris intrigeeriv...Aga see on "oleks"
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11799
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by viplala »

snakeplissken wrote:
viplala wrote:DelfiTV/TV6 kommentaator (kes iganes ta on), pärast seda kui Tidemand sõõriku ära teeb ja katse lõpetab (aeglustab kiiruse) kukub karjuma, et miks see Tidemand nii aeglane on, kas vedrustus läks? Ja hetk hiljem jõuab kohale, et katse on juba läbi.
Miks sa vaatad seda kanalit :D
Huumori koguse peab ka kuskilt hankima
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 649
Joined: Sat Apr 29, 2017 8:53 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by tfr »

Kui ta niimoodi maasse kaevus, siis tõenäoliselt ta ikka juba enne lipendas ja siis maandudes haakis ennast kuskile taha.
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 343
Joined: Wed Feb 04, 2015 10:18 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Olarir »

Image
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Mart_ »

Ogier tunneb Tänakule kaasa: ma ei tahaks, et ta peaks kunagi midagi sellist üle elama

Kui see nüüd ei ole meie ajakirjanike tõlgendus ja Oggy nii ka ütles, siis minu respect aina kasvab. Tõeline spordimees ja meister.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5076
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by CTR »

Mart_ wrote:Ogier tunneb Tänakule kaasa: ma ei tahaks, et ta peaks kunagi midagi sellist üle elama

Kui see nüüd ei ole meie ajakirjanike tõlgendus ja Oggy nii ka ütles, siis minu respect aina kasvab. Tõeline spordimees ja meister.
Pressikat ei näinud, aga Ott ütles täna sarnast, et see oli väga raske, mis juhtus ja ei sooviks seda(eilne katkestamine liidrikohalt ja suuresti ka tiitli mängus olles) ühelegi konkurendile.
Tryku
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 40
Joined: Sun Feb 18, 2018 10:07 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Tryku »

Mart_ wrote:Ogier tunneb Tänakule kaasa: ma ei tahaks, et ta peaks kunagi midagi sellist üle elama

Kui see nüüd ei ole meie ajakirjanike tõlgendus ja Oggy nii ka ütles, siis minu respect aina kasvab. Tõeline spordimees ja meister.
https://www.youtube.com/watch?v=Ip9OUj0nWy4

1:30 paiku on see koht
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by -LaVal- »

tfr wrote:
Kui ta niimoodi maasse kaevus, siis tõenäoliselt ta ikka juba enne lipendas ja siis maandudes haakis ennast kuskile taha.
Võib ka nii olla, et kukkus ära, aga kuna oma 50 autot peale Tänakut läbis sama kohta pärast, siis lihtsalt rataste alt lenduva kruusaga kaeti see põhjakaitse. Ei hakka ju keset katset autode vahel keset teed, keegi vahepeal seda kaitset välja kaevama.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Mati »

Mart_ wrote: Pressikat ei näinud, aga Ott ütles täna sarnast, et see oli väga raske, mis juhtus ja ei sooviks seda ühelegi konkurendile.
Versus

Neuville Türgis: Mina oleksin pidanud võitma, ma olin kõige kiirem.

Paljud ikka veel arvavad, et me kiusame niisama Neuvillet ja tegelikult ta mingi ülbik ei ole.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Dubber »

aix wrote:Oleks on paha poiss, aga oleks Ott võitnud ja teised sellega koha võrra kukkunud, siis oleks seis olnud selline:
Tänak 193
Neuville 187
Ogier 175

2 etappi enne lõppu päris intrigeeriv...Aga see on "oleks"
Ehk siis oleks Neu ja Ogier tagaajajad. Nüüd on Ott ...

Aga nutud on nutetud ja pisarad kuivanud. Oleme tugevamad kui kunagi varem. Keegi võiks Peetrisse TGR keskusesse peotäie kruve ja akutrelli viia. Las panevad selle katte vähe tihedamalt kinni.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
ME-3
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 193
Joined: Sun Mar 06, 2011 10:06 am

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by ME-3 »

Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Kolin »

Mati wrote:
Mart_ wrote: Pressikat ei näinud, aga Ott ütles täna sarnast, et see oli väga raske, mis juhtus ja ei sooviks seda ühelegi konkurendile.
Versus

Neuville Türgis: Mina oleksin pidanud võitma, ma olin kõige kiirem.

Paljud ikka veel arvavad, et me kiusame niisama Neuvillet ja tegelikult ta mingi ülbik ei ole.
Ma ei kujuta mis siis saama hakkab kui mees peaks Selle hooaja tiitli võtma.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Mati »

Kolin wrote: Ma ei kujuta mis siis saama hakkab kui mees peaks Selle hooaja tiitli võtma.
Ta ei tulegi siis Austraaliast tagasi. Langeb musta masendusse ja jääb kõrvitsaid korjama.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 874
Joined: Mon Aug 18, 2008 7:22 am
Location: Tartu

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Ruutu »

Mati wrote:
Mart_ wrote: Pressikat ei näinud, aga Ott ütles täna sarnast, et see oli väga raske, mis juhtus ja ei sooviks seda ühelegi konkurendile.
Versus

Neuville Türgis: Mina oleksin pidanud võitma, ma olin kõige kiirem.

Paljud ikka veel arvavad, et me kiusame niisama Neuvillet ja tegelikult ta mingi ülbik ei ole.
Jah, ei jäänud kõrva, et Tänak oleks midagi sellist nüüd öelnud. Neuville "kindel" Türgi võit oli üheks katseks 0,3 sekundit. Neuville kommentaar nüüd Walesis, et see on "part of the game" versus Ogieri jutt. Siit tuleb välja, kes on meister suure algustähega. Kui meie mes tänavu ei võida, siis loodetavasti võidab valitsev meister.
Last edited by Ruutu on Mon Oct 08, 2018 10:52 am, edited 1 time in total.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 963
Joined: Fri Jun 02, 2006 9:26 am
Location: Tartu

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by marko1509 »

Ruutu wrote:
Mati wrote:
Mart_ wrote: Pressikat ei näinud, aga Ott ütles täna sarnast, et see oli väga raske, mis juhtus ja ei sooviks seda ühelegi konkurendile.
Versus

Neuville Türgis: Mina oleksin pidanud võitma, ma olin kõige kiirem.

Paljud ikka veel arvavad, et me kiusame niisama Neuvillet ja tegelikult ta mingi ülbik ei ole.
Jah, lisaks Neuville kommentaar, et see on "part of the game." Siit tuleb välja, kes on meister suure algustähega. Kui meie mes tänavu ei võida, siis loodetavasti võidab valitsev meister.
Part of the game on ju igati õigustatud lause.
Mitte et mulle Neuville sümpatiseeriks, aga tegelikult on see hea igale sarjale kui on vingujaid, ülbikuid, pahasid poisse ja häid poisse.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 874
Joined: Mon Aug 18, 2008 7:22 am
Location: Tartu

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by Ruutu »

marko1509 wrote: Part of the game on ju igati õigustatud lause.
Mitte et mulle Neuville sümpatiseeriks, aga tegelikult on see hea igale sarjale kui on vingujaid, ülbikuid, pahasid poisse ja häid poisse.
Seda küll, nii on huvilistel võimalik elada kaasa täiesti erinevatele sõitjatele - kellele ema, kellele tütar.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by -huviline2- »

Ei öelnud neuville seekord jah midagi halvasti ja kiidusõnu jagus ju ka üksjagu. Ma nagu mäletaks seda, et juhtuda võib ja see on ralli osa ütles ka Tänak, aga võimalik, et ma eksin.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Dayinsure Wales Rally GB 2018 DAY3

Post by MKD »

Ogieri kommentaarid on sõbralikumad, mis on loogiline arvestades meeste läbisaamist, kuid sel nädalavahetusel oli Neuville väga viisakas. Eks see enese upitamine käib teema juurde.

Tegelikult saavad aga kõik aru, et need kolm meest on omaette liigast :) Kui eelmisel aastal said veel valitud tegelased vastu, siis sel aastal eristuvad need kolm meest juba liigagi selgelt.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Post Reply