Ford lahkub WRC-st?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Suletud
Driver1
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 165
Liitunud: 27 Aug 2003, 14:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Driver1 »

Ma v2ga loodan et kui nii juhtub,ey m2rtin ikka teise tehase meeskonda saaks.
alex

Postitus Postitas alex »

Nüüd juba mõnda aega vaikus sel teemal, ei usu, et Ford nii kergelt loobub.....
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

kuulge mehed mis te Märtini pärast pabistate,rohkem tuleks muret tunda kogu sarja tuleviku üle.Märtin saab niikuinii mingisse teise võistkonda kui vaja,seda isegi siis,kui ta peab vaheaasta võtma.Mees on endale ikka nime teinud juba ja sellist meest tahab iga tiim endale.Probleem ikka rohkem selles,et kui Ford lahkub,siis on tõsiselt midagi viltu selle sarjaga,sest see tiim on olnud MM-võistluste selline nn. maskott juba läbi aegade ju.Aga te ilmaaegu pabistate Märtini pärast,rohkem muretsema paneb võib-olla see,et äkki pole enam varsti sarja,kus Märtin sõita saaks!
Ma arvan,et see Märtini võistkonna mure on tühine võrreldes sellega,mis sellest sarjast üldse tulevikus võib saada...
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

sorry kutid,aga ma olen rohkem rallifänn,kui mõne ükisku sõitja austaja,nii et ma eriti ei tunne muret Märtini võistkonnavaliku üle...ja kui ma rallile lähen,siis mitte Märtini pärast,vaid rohkem ikka ralli pärast.Tuleb muidugi tunnistada,et eestlasena sümpatiseerib Märtin rallisõitjatest kõige rohkem...
alex

Postitus Postitas alex »

Vot selline suhtumine mulle meeldib :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma samuti tunnen muret sarja, mitte mõne üksiku sõitja või tiimi pärast. Mõnedkümned aastad kõva tööd visatakse tuulde paari nädalaga. Autoralli MM-sari oli just saamas selliseks, mis oli suht ideaalne vorm. Nüüd mingi arusaamatu etendus sellest saamas.
Kasuta ikka turvavööd ka!
test
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 106
Liitunud: 22 Veebr 2003, 11:09
Kontakt:

Postitus Postitas test »

kas keegi saaks FIAle umbusaldust avaldada?
Driver1
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 165
Liitunud: 27 Aug 2003, 14:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Driver1 »

oleks neile paras kyll...
alex

Postitus Postitas alex »

Eesti Autospordi Liit näiteks :lol: Kahju et isand Luik seal enam ei tööta, ta oli väga hea jutumees.....
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Vaevalt, et keegi WRCd vaatab ainult Märtini või kellegi teise pärast. WRCd ikka vaadatakse selle põnevuse pärast.
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Neid on siiski päris palju kes jälgivad asja vaid ühe teatud piloodi pärast... Foorumites käib ju ainult väike osa autospordisõpru.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Delfi on täis inimesi, kes ainult Märtini pärast netis istuvad :)

Millegipärast olen täheldanud, et rallifoorumis on palju rohkem autospordi fänne, kes hoolivad ka sellest, mis toimub Eesti meistrivõistlustel autorallis ja ka muijal riikides.

Ise kuulun nende hulka, kes jälgivad autosralli meistrivõistlusi kogu Euroopas ja ka mujal, nii palju kui võimalik.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kuigi minu lemmik WRC sõitja on Märtin, ei tähenda see seda et ma siis ei vaataks tulemusi netist kui Märtinit pole enam sõitvate nimekirjas.
Ja WRC pole ainuke sari mille vastu ma huvi tunnen, kui vaja võin ma sukelduda kuni mingi väikse ralli või spordi sarja.
ja pealegi meeldib mulle ka vaadata muid autospordi alasid (DTM, BTTC, F1 ..., ainult biked ei istu eriti ning NASCAR, kui näen siis vaatan ka CART'i (Uus nimi on ChampCar kui ma ei eksi)) Ja siis on nagu tervelt kõigide spordi alade fännid olemas.
Ja seal Delfi's on üldse imelikud inimesed, eriti F1 osas, nagu mingi peata kanade kari ...
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nu kui nüüd nagu Ford uue käigukasti värgi saab San Remoks, siis küll tundub, et neil eriti rahaprbleeme pole, kui isegi veel autot paremaks teevad :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:Nu kui nüüd nagu Ford uue käigukasti värgi saab San Remoks, siis küll tundub, et neil eriti rahaprbleeme pole, kui isegi veel autot paremaks teevad :)
Mis isegi hea masin, aga mitte vastu pidav
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Much as I would like to, I can't guarantee Ford will be here next year," said Wilson at the pre-event FIA press conference. "Anyone who is in charge of a company like Ford at the moment would be worried about the situation.

Krt, see jutt hakkab juba vaikselt väikest hirmu tekitama. Mis siis saab kui see tõeks osutub??? Mis saab projektist MM MM-ks? Ennem ei kartnud ma seda väga ja arvasin, et asi on rohkem lobby, kuid praegu tundub see juba midagi tõsisemat :(
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No see nüüd optimismi küll ei lisa
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Jälgija kirjutas:Much as I would like to, I can't guarantee Ford will be here next year," said Wilson at the pre-event FIA press conference. "Anyone who is in charge of a company like Ford at the moment would be worried about the situation.

Krt, see jutt hakkab juba vaikselt väikest hirmu tekitama. Mis siis saab kui see tõeks osutub??? Mis saab projektist MM MM-ks? Ennem ei kartnud ma seda väga ja arvasin, et asi on rohkem lobby, kuid praegu tundub see juba midagi tõsisemat :(
projekt MM MM-iks on juba käimas ja kõik lootused pole veel maas
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
alex

Postitus Postitas alex »

Ei kao Ford kusagile, kui nad lahkuks sarjast, oleks seda juba kindlalt ka välja öeldud ja selle ähvardusega ka FIA-t mõjutatud. Kuna nüüd on mõnda aega vaikus olnud, arvan et vaikselt lepitakse FIA totrate otsustega.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Kui kulud suured, loobugu kahest noorest sommist ja Briti rallist(Latvala).Sinna minevad summad pole kah väikesed.Tegelikult vist valetan, nende eest maksavad sponsorid kõik kinni. Seega Ford tõesti loeb sente. Miks nad muidu superstaarid koos sponsoritega minema lasid ja praktiliselt "tasuta" sõitjad asemele võttsid. Isegi need "tasuta" sõitjad on näidanud supertulemusi. Eks Wilson tahab ikka märku anda FIA-le. et ta selle asjaga rahul pole.
Suletud