Ford lahkub WRC-st?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Locked
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: 17 Feb 2003, 13:45
Location: Tallinn

Post by Frank »

xaus wrote:Soomlased topivad Märtinit Peugeot'sse! STT uudise sõnul on Rovanperä lahkumisel ja Fordi tuleva nädala otsusel otsene seos!!!

http://ww2.yle.fi/pls/show/frameUrheilu?id=235198

Grönholm ja Märtin oleks ilmselt parim varjant Peugeotile ja ka Märtinile, kuna 307 WRC on kindlasti kiire masin.
Mingis mõttes see rõõmustab ja teises mõttes kurvastab.
Aga tegelt veel ei tea mida 307 endast kujutab rallidel, teste on tolle masinaga juba küll tehtud
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 2112
Joined: 04 Aug 2003, 11:16
Location: Tartu
Contact:

Post by Rando »

XTROY wrote:
Strike wrote:Ei tahaks seda küll uskuda. Enne oli sama kindel täisprogrammis Rovis ja kulutas päris palju energiast hooaja lõpus testidele ja nüüd selline uudis. Arvan, et siin on põhjuseks hoopis midagi muud, kui Rovise sõidu oskused vms ja arvan, et teise sõitja kohale ootab Peugeot hoopis ühe meeskonna otsust lähi nädalatel, et siis võimaluse korral sealt endale jokker tõmmata.
N6ustun... Ega Provera ei ole 8elnud veel konkreetselt, et Harri Peugeot-s j2rgmine aasta ei s6ida. Pigem annab ta teada, et kui tal teatud asjaoludel avaneb v6imalus palgata m6ni kiirem piloot meeskonda, j22b Rovis lihtsalt m2ngust v2lja.
N2ed siis... Xausi edastastatud artikli j2rgi peab asi praegu paika. :wink:
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1148
Joined: 21 Feb 2003, 21:40
Location: Tallinn

Post by Optik »

Optik wrote:On selline vangerdus võimalik, et Rovis saab siis Peugeotist kinga ja MM võetakse tööle?
...ja millest ma siis päev tagasi rääkisin.
nopea kun norsu
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 2112
Joined: 04 Aug 2003, 11:16
Location: Tartu
Contact:

Post by Rando »

Siin v2idetakse, et Loix saab teiseks tehase s6itjaks... (kuid k6ik kinnitatakse alles j2rgmisel n2dalal)

Freddy Loix will replace Harri Rovanpera as second works driver for the Peugeot team. Loix will contest all rally's in the World Championship. The news will be official next week. Jean-Claude Lefebvre (Peugeot) : " With Marcus Grönholm, Freddy Loix and Daniel Carlsson we have three drivers for the Peugeot team " said Lefebvre. " I can confirm that there are talks going on with Harri Rovanpera about a divorce. There will be an announcement next week. "

Allikas: rally-action
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 912
Joined: 15 Nov 2003, 20:15
Location: Tallinn
Contact:

Post by quattro »

Kas siis ikkagi lahkub või :cry: , kui juba Märtinil koht Subarus :P
Parem sõita, kui kahetseda...
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 127
Joined: 06 Jun 2003, 17:55
Location: Tallinn

Post by Cosworth »

ongi nii, märtin subarusse! :O
uskumatu! huvitav kuidas ta uue autoga kohaneb? ja kindlasti on solberg jälle sõitja nr 1 :( ...loodame et märtin paneb ikka solbergi kotti! :D
burnsist muidugi kahju!
kui nii läheb siis, subaru peaks kõige parem meeskond olema järgmine aasta, kaks kiiret noort!
Kristo
---
---
Posts: 3475
Joined: 15 Jan 2003, 12:16
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Ford loobub M-Sporti teenetest. Põhjused ei peitu Fordis vaid M-Sportis. Näis kas nad ka avaldavad tõelised põhjused või jäävad lõpuni uut kalendrit süüdistama.
Kasuta ikka turvavööd ka!
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 88
Joined: 20 May 2003, 19:14
Location: sinu voodi all...noaga

Post by wacho »

Te ei kujuta ette kui pettunud ma praegu olen...

Vähe sellest et uus ford oli kiire...oli ta ka ilus auto :(

Ei näe mingit loodikat Fordi otsustes- M-Sport ka vaikib kui haud. Tra, kui sitad uudised... Hakka või jooma.
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: 19 Jan 2003, 13:58
Location: Tallinn

Post by Erki »

Oot a mismoodi need põhjused M-Sportis peituvad? :?
gaas on endiselt laiffi
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 912
Joined: 15 Nov 2003, 20:15
Location: Tallinn
Contact:

Post by quattro »

Järjest põnevamaks läheb :shock: :shock: :shock: nagu filmis :P ootan järgmist seeriat :?:
Parem sõita, kui kahetseda...
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 699
Joined: 03 Nov 2003, 17:22
Location: Tartu

rallikala

Post by rallikala »

loodan et ford jätkab aga kui ei siis on hea et MÄRTIN subarusse läheb!!!!!!
mida veel....
Kolin
Moderaator
Moderaator
Posts: 19363
Joined: 23 Feb 2003, 12:43
Location: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Contact:

Post by Kolin »

Minu arust ma võin ka muidugi eksida aga Subarus töötab ainult üks auto korralikult. Seevastu teine laguneb ikka täiega kohe. Seoses sellega tekkitab see uudis Subarusse minekust suht kahepidiseid tundeid. Kõige parem oleks hea kui Ford suudab jätkata. Aga meie lalin ja oleksid ei maksa siin midagi kui ikka finants ei luba siis ei luba pole midagi teha :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 2112
Joined: 04 Aug 2003, 11:16
Location: Tartu
Contact:

Post by Rando »

Pitstop.tv teatab, et Colin McRae on l2hedal epingule Subaruga... Samuti teatatakse ka sellest, et Ford j2tkab peaaegu kindlalt oma WRC programmiga!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Posts: 19363
Joined: 23 Feb 2003, 12:43
Location: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Contact:

Post by Kolin »

Asi on ikka nii segaseks läinud, et jube. Enam ei saa midagi aru mis toimub. Kord läheb Märtin Subarusse siis jällle jätkab Fordiga siis istub ta juba Peugeoti roolis Mitte kui midagi ei taipa enam. :shock:

Kõige targem on vist oodata nädala lõpuni siis on vist selge mis saab ja kus Markko sõidab :roll:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 997
Joined: 08 Aug 2003, 08:09
Location: Hummuli

Post by tommi »

Taga targemaks, kuigi see lahendus meeldiks mulle enim ja ma ikka loodan et äkki mahub ka Harri kusagile ära... kahju kui ta ei saaks jätkata
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1082
Joined: 25 Mar 2003, 13:20
Location: seal kus parimad ralliteed

Post by Olts »

tommi wrote:Taga targemaks, kuigi see lahendus meeldiks mulle enim ja ma ikka loodan et äkki mahub ka Harri kusagile ära... kahju kui ta ei saaks jätkata
Kogu WRC-le oleks parem, kui Ford jätkaks ja Colin saaks Subarusse
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: 17 Feb 2003, 13:45
Location: Tallinn

Post by Frank »

Olen täitsa nõus Kolin'iga, et kõik on nüüd nagu kapsad ja pudru. Üks koht väidab toda ja teine toda.
onuivar
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 158
Joined: 01 Mar 2003, 16:36
Location: lasnamäe

Post by onuivar »

Kolin wrote:Minu arust ma võin ka muidugi eksida aga Subarus töötab ainult üks auto korralikult. Seevastu teine laguneb ikka täiega kohe. Seoses sellega tekkitab see uudis Subarusse minekust suht kahepidiseid tundeid. Kõige parem oleks hea kui Ford suudab jätkata. Aga meie lalin ja oleksid ei maksa siin midagi kui ikka finants ei luba siis ei luba pole midagi teha :?

seda sama rääkis Mäkinen kah pääle Walesi. Ütles et nagu mingigi võimalus sõiduks või paremaks kohaks oli, hakkas käru lagunema... joka ikinein kertaa... :(
ime siis, et motivatsioon kaob :(
Eesti mälestab...
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1484
Joined: 07 Mar 2003, 18:29
Location: Sibulaküla
Contact:

Post by KuriUss »

onuivar wrote: seda sama rääkis Mäkinen kah pääle Walesi. Ütles et nagu mingigi võimalus sõiduks või paremaks kohaks oli, hakkas käru lagunema... joka ikinein kertaa... :(
ime siis, et motivatsioon kaob :(

Küll see masin neil järjest vastupidavamaks muutub, katkestamised ei ole ju sugugi tiimi huvides.
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

No nüüd ei saa küll enam midagi aru mis toimub. Kõige parem on ära oodata siis ametlikud versioonid ja oodata siis järgmise hooaja starti, et siiis näha kas Markko istub Sinises, Punases või ikkagi valges Castrol kirjadega autos :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Locked