27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1771
Joined: Fri Sep 30, 2005 3:05 am
Location: Kohila

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Rainy »

Vaatasin Oti onboardi, ja mulle tundus, et sirge peal 50m nukist maandumisel enne V3 kurvi kaovad käigud ära (hääl reedab selle), ja siis ilma veota puusse.
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 343
Joined: Wed Feb 04, 2015 10:18 pm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Olarir »

Kas siin hooaja lõpus ei või see olla, et Jari on oma peas rohkem teamplayeriks ümber programmeerind end ja sõidab natuke nagu pingevabamalt ja tänu sellele head tulemused? Varem pingutas ninast veri väljas ja pidevalt mingi apsakas sees, aga nüüd kui oli vaja Oti seljatagust kaitsta ja tiimipunktid koju tuua, tegi mees kindlat sõitu. Veidi võrreldav Oti Dmacki aastaga kus võidelda millegi eest polnud ja õppis oma sõitu sõitma.
Atur
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 88
Joined: Tue Aug 14, 2018 5:42 pm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Atur »

Auto hääl oli ikka väga imelik peale viimast hüpet
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11799
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by viplala »

Kunas see WRC auhindade galaõhtu on? Seal ehks saab Tänak natuke lohutus mõne auhinnaga.
Saaks siis positiivse noodiga aastale joone alla tõmmata.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7033
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by snakeplissken »

Peaks olema 19.november
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by nsa »

-huviline2- wrote:Ära vördle Loebi ja Ogieri kuvandeid Neuvilleiga. Esimesed kaks tüütasid rahvast oma pidevate võitudega, Ogier kurtis ka oma raske liidrirolli üle, aga kumbki neist ei läinud kedagi kiruma ja ei esinenud rumalate avaldustega konkurentide, mehaanikute ja rahvuste suunas.
Millal siis Neuville täpsemalt on rumalaid avaldusi teinud teiste rahvuste suunas? Või mehaanikute?
Kõik mis ta ütleb paisutatakse üle. Türgis ta ütles, et kõigil juhtub ja see kord siis mehaanikutel. Sama nagu Meeke'l tegi kaardilugeja vea jne, alati öeldakse kelle viga. Neu ütles seda väga rahulikult. Kui ise live intervjuud näinud pole ja loed seda tekstina, siis pole üldse õigust ennast selle kohta väljendada. Üldiselt on Neuville väga muhe ja rahulik intervjuud andes, nagu näiteks austraalia ralli lõpus.
Rääkisin Hispaania rallil mõndade prantslastega ja nemad ütlesid, et paljud prantslased eelistavad Neuville Ogieri ees, sest Ogier nutab ja vingub koguaeg. Ausalt öeldes vinguvad kõik rallisõitjad vahepeal ja ajakirjanikud siis kirjutavad nii, kuidas neile kasulik. Enamus Rootsi rallihuvilistele näiteks ei meeldi Tänak mitte silmaotsastki ja ükskõik, mis ta ütleb, siis on kohe pikad teemade lahkamised kuidas on ära hellitatud jõmpsikas, diiva jne. Ma koguaeg vaidlen nendega sellel teemal. Asi läks eriti hulluks pärast seda, kui ta päris koledate sõnadega Rootsi ralli korraldajaid kritiseeris, sest lund liiga palju oli. Aga ükski Rootslane ei näe seda kui Tidemand nutab, küll on Katsutal teised rehvid ja temaga pole üldse mõtet võidu sõita ja küll Rovanperä ei järgi tiimi taktikat.
Kokkuvõttes oleneb kõik sellest, mis värvi prillidega vaadatakse ja mida keegi kunagi kogematta öelnud on.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by -huviline2- »

No väga tore, kui teile meeldib, aga paljudele ei meeldi. Miks peakski? Vaevalt teda ennast see ka huvitab. Mehaanikud olid eelmine aasta süüdi auto katki minemises, kui ta katkestas, olles ise vahetult mööda võsa kühveldanud ja parim näide riikide-rahvuste mõnitamisest, mida ma hetkel tema instagrammist ei leia (Delfinaarium ütleb, et see oli umbes 10. oktoobri paiku 2017), oli pilt, kus ta Manchesteri lendamist pimedasse kehaõõnsusesse minekuga võrdles. Ärme neid "85% oleme maailmameistrid", "Evans va t'rapea veab mulle kive ette", "mina oleksin selle ralli võitnud, kui ma poleks nüüd poole võistluse pealt katkestanud" üldse maini, need on sellised nii ja naa, kasuks muidugi just ei tule.

AGA kuigi ta paljudele, sh. mulle vastumeelne tegelane on, siis ilma temata oleks sari palju igavam, sõidumehena teeb tegusid küll, aga peale suruda "meeldimist" on kole, eriti kui kõike ise ei mäletagi.
brooks
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 39
Joined: Sun Mar 12, 2017 1:28 am

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by brooks »

-huviline2- wrote:No väga tore, kui teile meeldib, aga paljudele ei meeldi. Miks peakski? Vaevalt teda ennast see ka huvitab. Mehaanikud olid eelmine aasta süüdi auto katki minemises, kui ta katkestas, olles ise vahetult mööda võsa kühveldanud ja parim näide riikide-rahvuste mõnitamisest, mida ma hetkel tema instagrammist ei leia (Delfinaarium ütleb, et see oli umbes 10. oktoobri paiku 2017), oli pilt, kus ta Manchesteri lendamist pimedasse kehaõõnsusesse minekuga võrdles.
Kellelgi antud pilti jagada pole? Ei suuda leida ka seda praegu
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by -huviline2- »

Maha võetud.
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by -LaVal- »

Rainy wrote:Vaatasin Oti onboardi, ja mulle tundus, et sirge peal 50m nukist maandumisel enne V3 kurvi kaovad käigud ära (hääl reedab selle), ja siis ilma veota puusse.
Östberg pani sama koha peal puusse, aga kuna vedu oli rattastel olemas, siis tunduvalt pehmem maandumine ja kaotas vaid 5 sekundit teele saamisega
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by calderon »

Kõik sõitjad on vingunud ja virisenud aga miskipärast on siinsetele ainult Neuville ette jäänud. Ogier oli jah pidevalt häda, et teed peab puhastama ja seda pea alati enne mingit etappi. Ja ka üks on see aasta suht labaselt käitunud kaamerate ees, ühekorra muidugi tiimibossi käsu peale vabandas ka
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by -huviline2- »

Kõik on ikka oma osa saanud, kui põhjust on andnud, sh. Tänak. Ja noh, vastutavad Rootslased toona sinna oleks võinud minna küll.:D
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2317
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by skahar »

mis siis meite omadel juhtus (olen laisk ja ei viitsi siit mahukatest tekstidest ülesse otsida:)?
lühidalt - sõitis Otil katus ära/legendi viga või lagunes joota?

Esimesel ringil vist ka pani võssa ja ragistas oma käimakastiga...
AutoralliSuurSõber
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1771
Joined: Fri Sep 30, 2005 3:05 am
Location: Kohila

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Rainy »

-LaVal- wrote:
Rainy wrote:Vaatasin Oti onboardi, ja mulle tundus, et sirge peal 50m nukist maandumisel enne V3 kurvi kaovad käigud ära (hääl reedab selle), ja siis ilma veota puusse.
Östberg pani sama koha peal puusse, aga kuna vedu oli rattastel olemas, siis tunduvalt pehmem maandumine ja kaotas vaid 5 sekundit teele saamisega
Ikka jah, nüüd kuskil kokkuvõttes ütles ka, et hüppest maandumisel käigukast sai viga...
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 525
Joined: Tue Jan 12, 2016 2:08 pm

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Polkovniku lesk »

skahar wrote:mis siis meite omadel juhtus (olen laisk ja ei viitsi siit mahukatest tekstidest ülesse otsida:)?
lühidalt - sõitis Otil katus ära/legendi viga või lagunes joota?

Esimesel ringil vist ka pani võssa ja ragistas oma käimakastiga...
Need väljasõidud olid kõik siiski sõiduvead, tundke vabalt midagi muud tõestada. Nädalavahetuse peale tuli neid Tänakul omajagu.

Käigud ei tahtnud pärast väljasõitu ja seisma jäämist lülitada.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by -LaVal- »

Polkovniku lesk wrote:
skahar wrote:mis siis meite omadel juhtus (olen laisk ja ei viitsi siit mahukatest tekstidest ülesse otsida:)?
lühidalt - sõitis Otil katus ära/legendi viga või lagunes joota?

Esimesel ringil vist ka pani võssa ja ragistas oma käimakastiga...
Need väljasõidud olid kõik siiski sõiduvead, tundke vabalt midagi muud tõestada. Nädalavahetuse peale tuli neid Tänakul omajagu.

Käigud ei tahtnud pärast väljasõitu ja seisma jäämist lülitada.
Vaata uuesti onboardi. 50m enne kurvi on hüpe, kus peale maandumist midagi läks katki ja käigud ei tahtnud enam lülituda. Hüppelt maandudes teeb ikka kohutavat häält Otti auto, mis ei olnud normaalne. Rattad ei vedanud enam. Lisaks oli see veel selles suhtes loll kurv, et 10m enne kurvi väike nukk, mis tegi auto kergeks ja lisaks kurv veel negatiivse kaldega....lisaks veel muda ja nii 5km/h kiirem kiirus, kui peaks ning rohkem polegi vaja. Pooled masinad käisid seal korra võsas ära. Breen isegi mõlemal läbimisel.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Dubber »

Mida iganes - p***e läks see ralli. Tal oli ikka igasuguseid muresid ja jättis mulje, et pingutas nii kuis sai. Saigi. (vägagi meeles Poola libe kurv)

Aga kas keegi üldse oskas unistada/ennustada kaks aastat tagasi, et meite omad tiitlile kihutavad.
Mina küll mitte.
Kui tuli 2017 etapi esimene võit, oli see ikkagi üllatus ja rõõmu kui palju. Teine võit juba oodatult (kuigi ka üllatavalt saksas).
See hooaeg ikka võttis suu lahti. Mina loobiks ikkagi muist kive Toyota kapsaaeda oleks see "Aygo" paremini koos püsinud... tehnika sport!
Well done anyway!
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by STI »

-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by -LaVal- »

Tegelikult on see Toyota ikka nõrk küll. Vaatasin just topeltonboardi Tänak vs Östberg. Sama kurv täpselt üks ühele väljasõit. Östberg 5 sekundiga ukerdas välja, Toyota jäi sinna. Lisaks Breen käis mingi 10korda viimasel päeval sas ja ikka liikus.
Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2651
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: 27. Kennards Hire Rally Australia 2018 Day 3

Post by Silk »

Kas Otil läks siis ratas viltu? Ma pole pilti näinud sellest. Kui käimar katki siis ta jääb jah sinna kraavi
Post Reply