62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedown

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

|Jan|
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 261
Joined: Thu Jan 22, 2015 10:29 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by |Jan| »

Kas kellelgi infot Torni edasise kohta? Kas saab jätkata homme või on auto liialt romu?
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Strike »

Hetke seisuga info, et Torn saab küll homme sõita, a pidi tegema autole mootorivahetuse, mis tähendab 5 minutilist trahvi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Kolin »

Gevin wrote:
Tänud snakeplissken.
Mõned kuud vana MAC on, veits harjumatu, aga uus.
Kas sa kasutad safarit? Mul safariga kogu aeeg probleemid. Aga Google Ghrome töötab suurepäraselt
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Kolin »

Rainiz. wrote:
Mustpärl wrote:Kuna aegajalt pidevalt ilmub siia inimesi, kes nagu kuupealt tulnud, siis ajabki närvi püsti. Räägime rallist, mitte ei uuri, kas ja kuidas saab tasuta promo koodi, kas kusagilt niisama ka üle kannab ja jne. Krt! Kui oled õige fänn, siis ei ole selliseid lolle küsimusi... Või loed välja annetest, uurid sõbralt või õhtul telekast päeva kokuvõtet. Veel parem oled ise kohal...
Selle jama peale mis siin toimub, pole enam üldse mõttet närvi minna. "Kõvad rallifännid", aga skeemitatakse, et jumala ees ise ralli vaatamise eest maksma ei peaks.
Mina ostsin aastase paketi ära. Ning hea on olla südmetunnistus on puhas :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kiirejalgpall12
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 8
Joined: Wed Mar 15, 2017 4:42 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by kiirejalgpall12 »

Kas siin saab ralli värki ka lugeda või ainult seda kuidas keegi kasutab safarit või kes tellib wrc+ aastaseid pakette võmis misiganes paska... inimesed võiks minggi muu teema all oma postitusi koguda
Last edited by kiirejalgpall12 on Thu Mar 28, 2019 6:04 pm, edited 1 time in total.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by viplala »

Kolin wrote:
Rainiz. wrote:
Mustpärl wrote:Kuna aegajalt pidevalt ilmub siia inimesi, kes nagu kuupealt tulnud, siis ajabki närvi püsti. Räägime rallist, mitte ei uuri, kas ja kuidas saab tasuta promo koodi, kas kusagilt niisama ka üle kannab ja jne. Krt! Kui oled õige fänn, siis ei ole selliseid lolle küsimusi... Või loed välja annetest, uurid sõbralt või õhtul telekast päeva kokuvõtet. Veel parem oled ise kohal...
Selle jama peale mis siin toimub, pole enam üldse mõttet närvi minna. "Kõvad rallifännid", aga skeemitatakse, et jumala ees ise ralli vaatamise eest maksma ei peaks.
Mina ostsin aastase paketi ära. Ning hea on olla südmetunnistus on puhas :D
https://youtu.be/UjBceZ4BW-o
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by viplala »

kiirejalgpall12 wrote:Kas siin saab ralli värki ka lugeda või ainult seda kuidas keegi kasutab safarit või kes tellib wrc+ aastaseid pakette võmis misiganes paska...
Homme teisest teemast loed, hetkel pole väga palju tarka kirjutada.
Edit: Siiski siin Torn eksimus videona https://twitter.com/FIAJuniorWRC/status ... 7272631302
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Kolin »

Mati wrote:
RenoK wrote: Füüri on rohkem kui mõistust? Nimetad neid, kellel WRC+ on idiootideks? Kui sul ei ole 9€'t eurot panustada, et näha live pilti siis tundub kahtlane, kas oled "kõva ralli fänn" ning taolist postitust tehes kahtlen, kas seda mõistustki piisavalt on.

On topic, Ott teeb see nädalavahetus. :)
Ei ma ei pea neid idiootideks kes omale WRC+ on ostnud. Küll aga ma ise oleksin kui selle ostaksin. Ma lihtsalt ei kasuta seda piisavalt. Väite, et kui ma ei maksa 9 rutsi kuus ja omale WRC+ ei telli pole ma õige fänn võid sa peldikust alla lasta. Kui mulle meeldib jalka pean ostma omale sallid, mütsid, särgid ja trummid ning neid kogu aeg kaasas vedama? Kui mulle meeldib ralli ja elan Tänakule kaasa, siis peaksin tegema fännipoest mingi hulgitellimuse ja WRC+ tellimused? Kas ilma selleta ei saa fännata, tuleb mõtetult kõike kokku krabada ja tarbida? On see WRC+ mingi moodne staatuse sümbol millega nightclubis tiinekaid lantida? Krt katsuge ennast kokku võtta ja mitte paska suust välja ajada.
No kui sa ei taha seda omale soetada siis sa ei pea. Keegi ju peale ei käis. Aga kõiki neid kes on omale selle ostnud idiootideks nimetada on ikka mage küll. Mine häbene nüüd nurgas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Kolin »

viplala wrote:
kiirejalgpall12 wrote:Kas siin saab ralli värki ka lugeda või ainult seda kuidas keegi kasutab safarit või kes tellib wrc+ aastaseid pakette võmis misiganes paska...
Homme teisest teemast loed, hetkel pole väga palju tarka kirjutada.
Edit: Siiski siin Torn eksimus videona https://twitter.com/FIAJuniorWRC/status ... 7272631302
Ütleme nii ,et Meekel ka joppas omamoodi
https://twitter.com/i/status/1111197791563456513
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Dubber »

RenoK wrote:Torn enamus JWRC karjäärist käkkinud lihtsalt. Kiirust on, stabiilsust mitte.
Ma Torni hukka ei mõista, las lammutab, meil on üks mees tõestand, et ka nii saab tippu. Ta ju ei ole ainuke, kes noortest on lõhkunud masinaid... näiteks Tannert
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 744
Joined: Sat Nov 12, 2011 5:53 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by pelmeen10 »

Kolin wrote:
Mati wrote:
RenoK wrote: Füüri on rohkem kui mõistust? Nimetad neid, kellel WRC+ on idiootideks? Kui sul ei ole 9€'t eurot panustada, et näha live pilti siis tundub kahtlane, kas oled "kõva ralli fänn" ning taolist postitust tehes kahtlen, kas seda mõistustki piisavalt on.

On topic, Ott teeb see nädalavahetus. :)
Ei ma ei pea neid idiootideks kes omale WRC+ on ostnud. Küll aga ma ise oleksin kui selle ostaksin. Ma lihtsalt ei kasuta seda piisavalt. Väite, et kui ma ei maksa 9 rutsi kuus ja omale WRC+ ei telli pole ma õige fänn võid sa peldikust alla lasta. Kui mulle meeldib jalka pean ostma omale sallid, mütsid, särgid ja trummid ning neid kogu aeg kaasas vedama? Kui mulle meeldib ralli ja elan Tänakule kaasa, siis peaksin tegema fännipoest mingi hulgitellimuse ja WRC+ tellimused? Kas ilma selleta ei saa fännata, tuleb mõtetult kõike kokku krabada ja tarbida? On see WRC+ mingi moodne staatuse sümbol millega nightclubis tiinekaid lantida? Krt katsuge ennast kokku võtta ja mitte paska suust välja ajada.
No kui sa ei taha seda omale soetada siis sa ei pea. Keegi ju peale ei käis. Aga kõiki neid kes on omale selle ostnud idiootideks nimetada on ikka mage küll. Mine häbene nüüd nurgas.
Kas ma olen ainuke, kes Mati postitusest aru sai? Natuke heausklikkust, ei tasu arvata, et iga postituse eesmärk on kedagi solvata.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Dubber »

Image
Image
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1503
Joined: Sat May 19, 2018 1:50 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by ElvisP »

Dubber wrote:Image
Image
Ässad on nagu tavaliselt esimeses reas ja keskel.
Post Reply