62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedown

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by viplala »

Viimane seis testikatselt
Image
Last edited by viplala on Thu Mar 28, 2019 1:28 pm, edited 1 time in total.
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 242
Joined: Sat Jul 15, 2017 11:30 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by RenoK »

Mati wrote:
Rainiz. wrote: Selle jama peale mis siin toimub, pole enam üldse mõttet närvi minna. "Kõvad rallifännid", aga skeemitatakse, et jumala ees ise ralli vaatamise eest maksma ei peaks.
Olen ka "kõva ralli fänn", aga WRC+ ei osta omale. Pole lihtsalt aega kogu aeg nina telekas ja telefonis istuda. Mõnel lihtsalt on nagu töö ja pere jne. Maksta raha selle eest, et terve nädalavahetuse peale 2 katset laivis ära näen ei näe pointi. Kui aga füüri on rohkem kui mõistust, siis laske käia. Mina teile seda pahaks ei pane.
Füüri on rohkem kui mõistust? Nimetad neid, kellel WRC+ on idiootideks? Kui sul ei ole 9€'t eurot panustada, et näha live pilti siis tundub kahtlane, kas oled "kõva ralli fänn" ning taolist postitust tehes kahtlen, kas seda mõistustki piisavalt on.

On topic, Ott teeb see nädalavahetus. :)
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Dubber »

WRC+ teema siin viewtopic.php?f=7&t=5678
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Gevin
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 758
Joined: Thu Nov 03, 2016 7:53 pm
Contact:

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Gevin »

Poomist teab keegi midagi?
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1386
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm
Location: vastseliina

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by enn tarka »

Gevin wrote:Poomist teab keegi midagi?
Mul on ka sama küsimus
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Gevin
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 758
Joined: Thu Nov 03, 2016 7:53 pm
Contact:

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Gevin »

Okei, Poom täitsa olemas ikkagi
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by viplala »

Ott Tänak näitas Korsika MM-ralli testikatsel esikolmiku aegu. Ise oli eestlane testikatse järel samuti positiivne ning uskus oma võimalustesse sekkuda suurde mängu.

«Kõige tähtsam on alguses saada enesekindlus, teame et auto on võimeline siin heaks tulemuseks. Tähtis on kohe alguses saada hea rütm, siis on kõik võimalik,» rääkis Tänak eelseisvast nädalavahetusest.

«Kõik on testikatse järel okei, ei mingisuguseid üllatusi. Auto juures midagi muuta vaja ei olnud, sest kõik oli algusest peale hästi. Nüüd on meil kasutusel uued veljed, aga midagi erilist see minu jaoks ei muuda,» rääkis Tänak.

Selle aastane võistlustrass on võrreldes eelmise aastaga 70% ulatuses uus, kuid Tänaku sõnul on see pea alati nii olnud: «Kui ma aus olen, on meil igal aastal siin 70% uusi katseid. Korraldajad leiavad alati viise, kuidas katseid muuta. Loomulikult on see meie jaoks katsumuseks, aga see pole midagi uut.»

Rehvivaliku suhtes võib Tänaku hinnangul tulla ettearvamatusi: «Kõvad rehvid alla, kui ilm on stabiilne. Korsikal ei tea kunagi mis see ilm teeb, mägine saar, ilm võib üllatada.» Seda näitasid ka varasemad päevad, kui nädala alguses sadas mägedes maha ootamatult lumi.


Allikas: Postimees
eigo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 84
Joined: Tue Jan 12, 2016 4:25 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by eigo »

Image
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by MadMax »

Ralli läbi?
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 974
Joined: Fri May 28, 2010 10:27 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by StP »

Image
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Mati »

RenoK wrote: Füüri on rohkem kui mõistust? Nimetad neid, kellel WRC+ on idiootideks? Kui sul ei ole 9€'t eurot panustada, et näha live pilti siis tundub kahtlane, kas oled "kõva ralli fänn" ning taolist postitust tehes kahtlen, kas seda mõistustki piisavalt on.

On topic, Ott teeb see nädalavahetus. :)
Ei ma ei pea neid idiootideks kes omale WRC+ on ostnud. Küll aga ma ise oleksin kui selle ostaksin. Ma lihtsalt ei kasuta seda piisavalt. Väite, et kui ma ei maksa 9 rutsi kuus ja omale WRC+ ei telli pole ma õige fänn võid sa peldikust alla lasta. Kui mulle meeldib jalka pean ostma omale sallid, mütsid, särgid ja trummid ning neid kogu aeg kaasas vedama? Kui mulle meeldib ralli ja elan Tänakule kaasa, siis peaksin tegema fännipoest mingi hulgitellimuse ja WRC+ tellimused? Kas ilma selleta ei saa fännata, tuleb mõtetult kõike kokku krabada ja tarbida? On see WRC+ mingi moodne staatuse sümbol millega nightclubis tiinekaid lantida? Krt katsuge ennast kokku võtta ja mitte paska suust välja ajada.
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Rainiz. »

Mati wrote:
Rainiz. wrote: Selle jama peale mis siin toimub, pole enam üldse mõttet närvi minna. "Kõvad rallifännid", aga skeemitatakse, et jumala ees ise ralli vaatamise eest maksma ei peaks.
Olen ka "kõva ralli fänn", aga WRC+ ei osta omale. Pole lihtsalt aega kogu aeg nina telekas ja telefonis istuda. Mõnel lihtsalt on nagu töö ja pere jne. Maksta raha selle eest, et terve nädalavahetuse peale 2 katset laivis ära näen ei näe pointi. Kui aga füüri on rohkem kui mõistust, siis laske käia. Mina teile seda pahaks ei pane.
Istu, võta üks õlu, hinga ja loe uuesti mida ma kirjutasin. Ma ei räägi nende kohta, kes niisama kuskil foorumis jälgivad jne ja kellel pole aega. Ma viitasin inimestele, kes küsivad twitchi striime, promokoode, mingeid piralinke jne. Või tundsid ikka kuidagi end puudutuna? Teiseks, ma saan väga hästi aru, et inimestel on töö ja pere. Ise elan parktiliselt sama elu. Vahel ei näe üldse rallit. Ma ei pea 9 eurost kulutamist nüüd räigeks füüriks või raha loopimiseks.
Ja kordan veel üle, ma ei väida, et sa pole rallfänn kui ei oma WRC+. Ma viitasin inimestele, kes püüavad põranda alt nautida tasuta premium hüvesid.

Kevade tulek on kutid maru tundlikuks teinud

Sorry off topicu pärast, minu poolt viimane.
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by CTR »

Tornil hea algus..
eigo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 84
Joined: Tue Jan 12, 2016 4:25 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by eigo »

CTR wrote:Tornil hea algus..
Nagu ka eelmine aasta
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 242
Joined: Sat Jul 15, 2017 11:30 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by RenoK »

Torn enamus JWRC karjäärist käkkinud lihtsalt. Kiirust on, stabiilsust mitte.
|Jan|
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 261
Joined: Thu Jan 22, 2015 10:29 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by |Jan| »

Kas kõik näevad postitatud pilte foorumis? Mul miskipärast kuvab vaid ikooni millel on kiri “Pilt”
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 651
Joined: Thu Nov 17, 2016 8:37 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Mati »

|Jan| wrote:Kas kõik näevad postitatud pilte foorumis? Mul miskipärast kuvab vaid ikooni millel on kiri “Pilt”
Proovi teise browseriga.
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by Rainiz. »

|Jan| wrote:Kas kõik näevad postitatud pilte foorumis? Mul miskipärast kuvab vaid ikooni millel on kiri “Pilt”
Kasutad tööarvutit? Mul näiteks töö juures blokitud pildid, mis on pandud siia uploadist jms. Näen sama kirja.
|Jan|
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 261
Joined: Thu Jan 22, 2015 10:29 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by |Jan| »

Mati wrote:
|Jan| wrote:Kas kõik näevad postitatud pilte foorumis? Mul miskipärast kuvab vaid ikooni millel on kiri “Pilt”
Proovi teise browseriga.
Kui täpsemalt lahti seletada siis OSx safari kuvab kõik nii nagu peab, aga telefonist ei näe ühegi browseriga.
Kõik võimalikud cached ja cookied on tühjendatud aga ei miskit.
|Jan|
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 261
Joined: Thu Jan 22, 2015 10:29 pm

Re: 62. CORSICA Linea Tour de Corse 2019 Eelvaade & Shakedow

Post by |Jan| »

|Jan| wrote:
Mati wrote:
|Jan| wrote:Kas kõik näevad postitatud pilte foorumis? Mul miskipärast kuvab vaid ikooni millel on kiri “Pilt”
Proovi teise browseriga.
Kui täpsemalt lahti seletada siis OSx safari kuvab kõik nii nagu peab, aga telefonist ei näe ühegi browseriga.
Kõik võimalikud cached ja cookied on tühjendatud aga ei miskit.
Korras, kui kellelgi peaks sama jama olema siis mingit ajahetkest on "Firefox Focus" hakanu "Safari" Content Blockeriks. Kui selle maha võtsin hakkas kõik tööle.
Tean et Offtopic aga vahet pole :lol:
Post Reply