39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: 39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Postitus Postitas Ruutu »

Divine kirjutas:
kuurberg kirjutas:Eks see divine paras kloun on...olen foorumit jälginud pea kolm aastat, koguaeg üks ja seesama “ainuõige” jutt tema poolt.
No ainuõige ei ole, aga ütleme nii et kohati on loogikat rohkem võib-olla tõesti. Ma ei saa ainult aru miks siin inimestele nii hinge läheb midagi kohe kui midagi kriitilisemat ütlen, hakatakse kohe idioodiks tembeldama, Elvis eile üritas argumenteeritult vastu vaielda, aga siis hakkas ka lõpuks sõimama. Üldjuhul tuleb siin ainult täielikku sõimu kellegi suunas. ime pole et kommenteerijaid vähemaks jäänud ja inimesi siin vähem. Tõsi võib-olla olen ka ise süüdi, sest olen kohati toksiline siin olnud, aga sellegi poolest pole ma kedagi joodikuks või millekski muuks tembeldanud, isegi kui keegi midagi idiootselt arulagedat ütleb.

Näen ka järjest enam selliseid "ise oled" stiilis pahna siin, selle asemel et öelda enda arvamus või mõttekäik miks mingi arvamuseni jõuti - vajalik kui keegi ise ei suuda kaasmaalase mõttest aru saada.
Kellegil ei oleks Sinu vastu midagi, kui ei oleks üle ühe ralli lampi postitusi Ott stopped, Ott sai sumpsi (paari sekundilise kaotuse kohta), nüüd on kõik läbi või muud sarnast, mis tegelikult ei vasta tõele. Kuna enamasti jälgin töö tõttu rallit vaid foorumist, kust tuleb kiiresti vajalikku infot, siis sinu Ott stopped või 0 km/h valehõigete tõttu on mitu korda pulss ilma põhjuseta lakke läinud. :)
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: 39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Postitus Postitas ElvisP »

Kuule Divine aga selgita kuidas on argumenteeritult võimalik vastu vaielda sulle kui sa ütled, "Ott ise tegi" aga tegemist on tehnilise rikkega? Või kui sa ütled, et "Neuville oli katse teises poole selgelt kiirem" kui ta kaotas Otile 1 sekiga jne?

Lisaks sellele ilmud sa alati oma negatiivsusega välja just siis kui mingi asi Otil prse läheb. Kellelegi ei meeldi vingujad ja pessimistid ja kurja välja kutsujad. Sellepärast ongi sind tihti lihtsam ... lihtsalt saata teatud kohta.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: 39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Postitus Postitas Divine »

ElvisP kirjutas:Kuule Divine aga selgita kuidas on argumenteeritult võimalik vastu vaielda sulle kui sa ütled, "Ott ise tegi" aga tegemist on tehnilise rikkega? Või kui sa ütled, et "Neuville oli katse teises poole selgelt kiirem" kui ta kaotas Otile 1 sekiga jne?

Lisaks sellele ilmud sa alati oma negatiivsusega välja just siis kui mingi asi Otil prse läheb. Kellelegi ei meeldi vingujad ja pessimistid ja kurja välja kutsujad. Sellepärast ongi sind tihti lihtsam ... lihtsalt saata teatud kohta.
Esiteks ma ei ilmu alati siis väja kui Ottil midagi halvasti läheb, teiseks eile see katse mida arutasime, esimesel läbimisel oli Neuville võrreldes Ottiga ja Ogieriga parem, tegin järelduse, et kui Ogier juba 7.2 võidab, siis Neuville tuleb ikka kiiremini kui Ogier, ei tulnud, tunnistasin viga. Meil tol hetkel veel ei olnud aruteluks Otti "ise tegemine" - selle pakkusin välja tõesti vb rutakalt, aga loogika oli seal olemas + olgem ausad, auto jah on nõrgake ja vigu on, kui Ott ilmselt sõidab sellega ka suht karmilt nagu on mitmest onboard pildist nähtud kuidas ikka korralikult annab valu autoga. Võime ju rääkida et laguneb siin ja seal, aga ega kui Ogier tõesti pingutab, siis juhtub ka ju temal ja tehnikal, nagu laup. näha oli.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: 39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Postitus Postitas nsa »

Ott sõitis geneka puruks, mõistame sind. Arvan, et aitab sellest teemast selleks korrks :)
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: 39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Postitus Postitas CTR »

Lappi auto peaaegu korras
Pilt
mcwax

Re: 39. XION Rally Argentina 2019 DAY2

Postitus Postitas mcwax »

Kadunud Colin on sellise focusega sõitnud veel rallivõidu peale võidu küll. Ei tea mis seda Lappit vaevas et edasi ei kihutanud? :twisted:
Vasta