55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas uhtikas »

snakeplissken kirjutas:
uhtikas kirjutas:Kuidas ei saa see tagatiiva jutt tiba haige olla?
Neuvill SS13 lõpus:"We tried to avoid taking any risks for punctures and just had a smooth clean run, continuing to push as Tanak was pushing behind. We are happy with our lead heading into tomorrow. I have done my job so far and my teammates are really trying to resist but obviously Tanak was fast this afternoon - I think he had an aerodynamic advantage on those types of stages. We are going to try and finish the job we started yesterday morning and let's see whether Tanak can claim second or if he stays in third."

PS Ma pole teda kunagi Nutuvilleks mõelnud, aga BLS

PS2 Tanaku aerodünaamilised eelistused kerkisid esile just alles pärastlõunastel katsetel?
Sa muutud ka juba Elviseks ja loed igast Neuville kommentaarist nutmise välja.
Hea snakeplissken, aita mind, kui ma loen Neuvilli kommentaari Oti kohta: "I think he had an aerodynamic advantage on those types of stages".
Ma olen nöus kasvöi Elviseks muutuma, aga Neuvilli kommentaar on ikka suht tobe :)

Rahu kogu maailmale ja totaalselt pönevat pühapäeva köigile rallisöltlastele! ?
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas KidrA »

Juba hakkab Neuville toredaks poisiks muutuma siin ma vaatan. Täpselt nagu ma ennustasin. Piisab ainult samasse tiimi minemisest kui juba tüüp muutub kellegi arvates. Reaalsus on tegelikult, et kõik on samad. Samamoodi nagu kunagi Ogieri siin maapõhjani vihati, piisas Tänakul temaga samas tiimis sõitmisest kui pole ühtegi kritiseerijat enam järel. Samas Ogier pole muutunud, muutunud on mõnede rallifoorumlaste mõtteviis ainult. Ei ole ka Neuville siin nüüd ühe päevaga pahast poisist toredaks naabripoisiks muutunud. Koguaeg räägib samamoodi. Oleneb ainult, kes mida ta jutust välja tahab lugeda. Usun, et ka belgias on omad pessimistidest rallifoorumlaste koopiad, kes igast Tänaku kommentaarist nutmist välja loevad jne.

Edit: Tean, et Soomes leidub selliseid tegelasi palju. Kes oleks rohkem kui õnnelikud Tänaku lahkumise üle Toyotast, sest nad ei salli, et viron poika teeb nende "wanna win, take a finnidele" ära.
Viimati muutis KidrA, 26 Okt 2019, 19:22, muudetud 1 kord kokku.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas KidrA »

uhtikas kirjutas:Hea snakeplissken, aita mind, kui ma loen Neuvilli kommentaari Oti kohta: "I think he had an aerodynamic advantage on those types of stages".
Ma olen nöus kasvöi Elviseks muutuma, aga Neuvilli kommentaar on ikka suht tobe :)

Rahu kogu maailmale ja totaalselt pönevat pühapäeva köigile rallisöltlastele! ?
Need katsed olid kiired ja looklevad. Kuulduste kohaselt peaks sellised teed Toyota leivanumber olema. Samas kui aeglased kurvilised on Hyundai leivanumber. Seega ei saa aru, mis sul hetkel ta kommnentaaris negatiivsena näib? Sa pole nõus et Toyotale sobivad kiirete kurvidega rajad või?
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas Olarir »

Pilt
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas CTR »

,,I want that #1 on our car next season!'' :D
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas Mistral »

Olarir kirjutas:Pilt
Keegi laulis kunagi ühte laulu:
Vanne antud, leping sõlmitud....
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas uhtikas »

KidrA kirjutas:
uhtikas kirjutas:Hea snakeplissken, aita mind, kui ma loen Neuvilli kommentaari Oti kohta: "I think he had an aerodynamic advantage on those types of stages".
Ma olen nöus kasvöi Elviseks muutuma, aga Neuvilli kommentaar on ikka suht tobe :)

Rahu kogu maailmale ja totaalselt pönevat pühapäeva köigile rallisöltlastele! ?
Need katsed olid kiired ja looklevad. Kuulduste kohaselt peaks sellised teed Toyota leivanumber olema. Samas kui aeglased kurvilised on Hyundai leivanumber. Seega ei saa aru, mis sul hetkel ta kommnentaaris negatiivsena näib? Sa pole nõus et Toyotale sobivad kiirete kurvidega rajad või?
Ma soovin et Ott ja Martin saaksid oma aastatepikkusele tööle väärika autasu!
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas -huviline2- »

KidrA kirjutas:Juba hakkab Neuville toredaks poisiks muutuma siin ma vaatan. Täpselt nagu ma ennustasin. Piisab ainult samasse tiimi minemisest kui juba tüüp muutub kellegi arvates. Reaalsus on tegelikult, et kõik on samad. Samamoodi nagu kunagi Ogieri siin maapõhjani vihati, piisas Tänakul temaga samas tiimis sõitmisest kui pole ühtegi kritiseerijat enam järel. Samas Ogier pole muutunud, muutunud on mõnede rallifoorumlaste mõtteviis ainult. Ei ole ka Neuville siin nüüd ühe päevaga pahast poisist toredaks naabripoisiks muutunud. Koguaeg räägib samamoodi. Oleneb ainult, kes mida ta jutust välja tahab lugeda. Usun, et ka belgias on omad pessimistidest rallifoorumlaste koopiad, kes igast Tänaku kommentaarist nutmist välja loevad jne.

Edit: Tean, et Soomes leidub selliseid tegelasi palju. Kes oleks rohkem kui õnnelikud Tänaku lahkumise üle Toyotast, sest nad ei salli, et viron poika teeb nende "wanna win, take a finnidele" ära.

Ei ole Neuvilleis midagi muutunud, laulab vastavat laulu nagu ikka. Tagasi on ta tõmmanud juba mitu rallit järjest oma "mina oleks pidanud võitma" väljaütlemistega. Samas tiimis ka muidugi veel ei olda (ametlikult).:D
Viimati muutis -huviline2-, 26 Okt 2019, 20:03, muudetud 1 kord kokku.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas uhtikas »

-huviline2- kirjutas:
KidrA kirjutas:Juba hakkab Neuville toredaks poisiks muutuma siin ma vaatan. Täpselt nagu ma ennustasin. Piisab ainult samasse tiimi minemisest kui juba tüüp muutub kellegi arvates. Reaalsus on tegelikult, et kõik on samad. Samamoodi nagu kunagi Ogieri siin maapõhjani vihati, piisas Tänakul temaga samas tiimis sõitmisest kui pole ühtegi kritiseerijat enam järel. Samas Ogier pole muutunud, muutunud on mõnede rallifoorumlaste mõtteviis ainult. Ei ole ka Neuville siin nüüd ühe päevaga pahast poisist toredaks naabripoisiks muutunud. Koguaeg räägib samamoodi. Oleneb ainult, kes mida ta jutust välja tahab lugeda. Usun, et ka belgias on omad pessimistidest rallifoorumlaste koopiad, kes igast Tänaku kommentaarist nutmist välja loevad jne.

Edit: Tean, et Soomes leidub selliseid tegelasi palju. Kes oleks rohkem kui õnnelikud Tänaku lahkumise üle Toyotast, sest nad ei salli, et viron poika teeb nende "wanna win, take a finnidele" ära.

Ei ole Neuvilleis midagi muutunud, laulab vastavat laulu nagu ikka. Tagasi on ta tõmmanud juba mitu rallit järjest oma "mina oleks pidanud võitma" väljaütlemistega.
Tänud huviline2
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas johaan »

tugitoolifänn kirjutas:Ott varitses eile nagu näljane hunt ja nüüd ründas. Kahju, et eile ei olnud kõht väga tühi...
Ei midagi isiklikku, aga aru ma ei saa .. targem oleks Otil olnud riskida (võimalusega kaotada kõik ehk siis tiitel) ainult selle nimel et asi nui neljaks Kataloonias vormistada?
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas Oliverk »

johaan kirjutas:
tugitoolifänn kirjutas:Ott varitses eile nagu näljane hunt ja nüüd ründas. Kahju, et eile ei olnud kõht väga tühi...
Ei midagi isiklikku, aga aru ma ei saa .. targem oleks Otil olnud riskida (võimalusega kaotada kõik ehk siis tiitel) ainult selle nimel et asi nui neljaks Kataloonias vormistada?
Täna niisama paugutas 4 katset, et mitte Kataloonias vormistada? Mõtles et suva, sõidan naljaviluks kõige kiiremini.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas CTR »

Pigem oli asi selles, et tänaseks anti Meekeile ülesanne pushida ja Hyundaisid survestada.. see aga lõppes teise katse algusega ja Ott ei saanud enam niisama kruiisida, vaid pidi natuke juurde vajutama, mis lõpuks ka toimis.
Olarir
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas Olarir »

Aga võibolla polnudki seni rütmi ja õiget tunnet autos?
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas johaan »

Oliverk kirjutas:
johaan kirjutas:
tugitoolifänn kirjutas:Ott varitses eile nagu näljane hunt ja nüüd ründas. Kahju, et eile ei olnud kõht väga tühi...
Ei midagi isiklikku, aga aru ma ei saa .. targem oleks Otil olnud riskida (võimalusega kaotada kõik ehk siis tiitel) ainult selle nimel et asi nui neljaks Kataloonias vormistada?
Täna niisama paugutas 4 katset, et mitte Kataloonias vormistada? Mõtles et suva, sõidan naljaviluks kõige kiiremini.
Paugutas jah nii et veri ninast väljas .. ei, see oli Oti riskivaba sõit kui tunnetus ja auto head. Selline on lihtsalt tema tase. Kõige suurem rumalus mida teha saaks, oleks siin “paugutada” ja riskida punktidest ilmajäämisega.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 1

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas Silk »

Teist päeva järjest hyundai esikolmik poodiumil :D
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 3
Meeldimisi saanud: 11

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas CTR »

öelge, mis tahate, peale selle vaatamist ei ole väga suurt tõlgendamist olukorra kohta :D
KrikU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 161
Liitunud: 01 Apr 2016, 12:47
Kontakt:

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas KrikU »

Täiesti hull,raske on uskuda, tegelt? päriselt?
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas snakeplissken »

KrikU kirjutas:Täiesti hull,raske on uskuda, tegelt? päriselt?
No tegelikult ei ole ju.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: 55. RallyRACC Catalunya - Costa Daurada 2019 DAY 2

Postitus Postitas Ruutu »

Otil oli nii ebamugav, et oleks parema meelega kuskil mujal olnud. Neuville ka nagu poisike teist päeva, katsugu natukene ennast talitseda. Kui tuleb teade, küll siis saab nalja visata.
Viimati muutis Ruutu, 26 Okt 2019, 21:28, muudetud 3 korda kokku.
Vasta