WRC Rally Estonia 2020

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Sala »

calderon wrote:
Sala wrote:Teeotsad lukku kõlab kuidagi liiga lihtsalt.

Aga üldiselt ega eestlaste pärast ilmselt suurt ei pea muretsema. Näha juba kuidas lätlased suurte hordidena katsetele vajuvad kuskilt x kohast. Ilmselt rünnatakse ka RE-t
laupäevaste katsete perimeetrid lüüakse lukku juba reedel 12.00 ja kui pole elaniku või külalise käepaela ja autol autoluba siis läbi ei pääse
Tean seda ja see ei kotigi ja see tundubki liiga lihtne. Tee lukus mis siis? Lähen 20m eemal põllult... Kui nad tahavad terve ala hoida rahvast puhtana siis see mehike teeotsa on liiga lihtne
Vaata seda maaala kodulehel mida nad puhtana tahavad hoida.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

Sala wrote:
calderon wrote:
Sala wrote:Teeotsad lukku kõlab kuidagi liiga lihtsalt.

Aga üldiselt ega eestlaste pärast ilmselt suurt ei pea muretsema. Näha juba kuidas lätlased suurte hordidena katsetele vajuvad kuskilt x kohast. Ilmselt rünnatakse ka RE-t
laupäevaste katsete perimeetrid lüüakse lukku juba reedel 12.00 ja kui pole elaniku või külalise käepaela ja autol autoluba siis läbi ei pääse
Tean seda ja see ei kotigi ja see tundubki liiga lihtne. Tee lukus mis siis? Lähen 20m eemal põllult... Kui nad tahavad terve ala hoida rahvast puhtana siis see mehike teeotsa on liiga lihtne
Vaata seda maaala kodulehel mida nad puhtana tahavad hoida.
Sellepärast ongi see aasta kaasatud ka kaitsevägi ja ppa
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1082
Joined: Tue Mar 25, 2003 1:20 pm
Location: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Olts »

Kui tänamatu töö, ehk ennustamisega tegeleda, siis Tänakul on võimalik isegi teiseks tõusta või siis Evansiga samale pulgale.
Ralli Estonia
Tänak 25+5
Ogier 18+3
Rovanpera 15+4
Evans 12+2
Neuville 10+0
Suninen 8+1
rattaga on kah hea sõita
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by -LaVal- »

Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Lithium »

-LaVal- wrote:Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Sama siin. Saab ikka kui majutus on sinu isikukoodid "kohalikeks elanikeks" registreerinud, meil küsiti küll ja pandi kirja.
Söörlöne!
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by -LaVal- »

Lithium wrote:
-LaVal- wrote:Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Sama siin. Saab ikka kui majutus on sinu isikukoodid "kohalikeks elanikeks" registreerinud, meil küsiti küll ja pandi kirja.
Majutus on sugulased, kes elavad seal tegelikult talus.... pean nende käest siis uurima?
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Sala »

Taas tööl siis kuuleb igasugu huvitavaid jutte. Ei tea kas tõepõhi all aga mõni teadis rääkida, et nii mõnigi trassi veeres elaja oli kergelt raha koorinud ralli pealt. Müünud enda maale vaatamiskohtasi ja vastutasuks pannud isikukoodi listi...
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by snakeplissken »

Usun küll, et nii on. Siin foorumis ka vist mõned kuud tagasi räägiti sellest, et maaomanikud võivad hakata ise "pileteid" müüma. Mul oli ka vahepeal mõttes mõne maaomanikuga rääkida, kui passid välja tulid ja nendes üpris pettunud olin.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

Lithium wrote:
-LaVal- wrote:Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Sama siin. Saab ikka kui majutus on sinu isikukoodid "kohalikeks elanikeks" registreerinud, meil küsiti küll ja pandi kirja.
On kahte sorti paelad, on elanik ja on külaline. Külalise paelaga võid liikuda ainult vastavale kinnistule kus ööbid. Kui sind üles antud ei ole siis läheb keeruliseks, välja ma arvan, et saad perimeetrist aga tagasi ei pääse. Üles pidi andma kõik kes on sissekirjutatud ja kes külas on koos nime, isikukoodi, autonumbri ja kinnistu nimega (tõenäoliselt kontrolli pärast, et ei tekiks "uusi sissekirjutusi".
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by -LaVal- »

calderon wrote:
Lithium wrote:
-LaVal- wrote:Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Sama siin. Saab ikka kui majutus on sinu isikukoodid "kohalikeks elanikeks" registreerinud, meil küsiti küll ja pandi kirja.
On kahte sorti paelad, on elanik ja on külaline. Külalise paelaga võid liikuda ainult vastavale kinnistule kus ööbid. Kui sind üles antud ei ole siis läheb keeruliseks, välja ma arvan, et saad perimeetrist aga tagasi ei pääse. Üles pidi andma kõik kes on sissekirjutatud ja kes külas on koos nime, isikukoodi, autonumbri ja kinnistu nimega (tõenäoliselt kontrolli pärast, et ei tekiks "uusi sissekirjutusi".
Sugulased rääkisid, et nendega pole keegi ühendust võtnud sel teemal, kuigi teeots jääb oma 5km perimeetris sisse.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

Meile saadeti kiri. Suht viimasel hetkel avastasime, see on see kui korra kuus vaatad postkasti
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by GC »

calderon wrote:
Lithium wrote:
-LaVal- wrote:Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Sama siin. Saab ikka kui majutus on sinu isikukoodid "kohalikeks elanikeks" registreerinud, meil küsiti küll ja pandi kirja.
On kahte sorti paelad, on elanik ja on külaline. Külalise paelaga võid liikuda ainult vastavale kinnistule kus ööbid. Kui sind üles antud ei ole siis läheb keeruliseks, välja ma arvan, et saad perimeetrist aga tagasi ei pääse. Üles pidi andma kõik kes on sissekirjutatud ja kes külas on koos nime, isikukoodi, autonumbri ja kinnistu nimega (tõenäoliselt kontrolli pärast, et ei tekiks "uusi sissekirjutusi".
Aga mis siis kui pole elanik, ega külaline... ööbin oma suvekodus!?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Lithium »

-LaVal- wrote:
Lithium wrote:
-LaVal- wrote:Mul majutus perimeetris sees. Kas ikka laupäevahommik välja lastakse, et katsele sõita?
Sama siin. Saab ikka kui majutus on sinu isikukoodid "kohalikeks elanikeks" registreerinud, meil küsiti küll ja pandi kirja.
Majutus on sugulased, kes elavad seal tegelikult talus.... pean nende käest siis uurima?
Ma soovitaks ka asap sellega tegeleda enne kui hilja.
Söörlöne!
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by calderon »

GC wrote:Aga mis siis kui pole elanik, ega külaline... ööbin oma suvekodus!?
Kõige lihtsam, helista korraldusse. Suvekodusse on ka keegi sisse kirjutatud, st kinnistu kuulub ka kellegile.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 963
Joined: Fri Jun 02, 2006 9:26 am
Location: Tartu

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by marko1509 »

Ma arvan et kõik perimeetris olevad elanikud ikka eraldi mingit luba ei saagi..
Vähemalt ma pole küll saanud... Aga pole kinnistu ja otse vastu kiiruskatset, küll jah väga lähedal.
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by CTR »

No sorri.. keegi ei saa keelata oma valdusele/talusse minemast, isegi kui pole kuskile reganud vm.. (ei räägi sellest, et 20-30kesi minnakse ,,suvilasse''), vaid normaalsest/tava olukorrast..
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by -huviline2- »

Ralli põhiseadust nagu ei mõjuta jah.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by Sala »

2 nädalat minna. Ülepäeviti paarkümmend uut juhtu
https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=90832573

Kahtlane ta on. Saab näha kas mu ennustus realiseerub või ei. Teemal siis ralli toimub ilma pealtvaatajateta.
Teine ennustus oli, et rallil saab alguse suurem puhang...
Aga no näis.
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 388
Joined: Wed Feb 22, 2017 9:44 am

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by -LaVal- »

Sala wrote:2 nädalat minna. Ülepäeviti paarkümmend uut juhtu
https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=90832573

Kahtlane ta on. Saab näha kas mu ennustus realiseerub või ei. Teemal siis ralli toimub ilma pealtvaatajateta.
Teine ennustus oli, et rallil saab alguse suurem puhang...
Aga no näis.
Tartu puhang näib olevat vaibunud, kuna sinna pole nüüd 4-5 päeva midagi lisandunud. Ida-Viru kaevurid pole nagunii rallihuvilised 8)
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 190
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC Rally Estonia 2020

Post by linni »

marko1509 wrote:Ma arvan et kõik perimeetris olevad elanikud ikka eraldi mingit luba ei saagi..
Vähemalt ma pole küll saanud... Aga pole kinnistu ja otse vastu kiiruskatset, küll jah väga lähedal.
Juhtusin olma tuttava juures perimeetris, kui RE tibi õuele sõitis ja olukorda slgitas. Peremees pidi nädala jooksul andma kõigi pereliikmete ja võimalike külaliste iskikukoodid ja autonumbrid. Sellele vastavalt väljastatakse autoload ja tasuta rallipassid, et inimesed ikka koju saaks vajadusel.
Post Reply