WRC Rally Estonia 2021

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by -huviline2- »

Ei. Homologeerimine lükati edasi.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Kolin »

jama. Lahe kui Rally Estonia oleks olnud debüüt ralli
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7033
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

Piletimüük ei edene. Nüüd siis päevapassid võimalus soetada.
5U175
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 278
Joined: Sat Jul 18, 2015 7:18 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by 5U175 »

Ma ei saanud aru et kas siis päevapiletiga saad minna ja ise valida endale pealtvaatamiskoha või on seal ka erinavd kohad kindlaks tehtud vms
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by soca »

5U175 wrote: Fri Jul 02, 2021 11:21 am Ma ei saanud aru et kas siis päevapiletiga saad minna ja ise valida endale pealtvaatamiskoha või on seal ka erinavd kohad kindlaks tehtud vms
ei saa ise valida, etteantud kohad on https://www.rallyestonia.ee/passid?rp=day
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by MadMax »

Ilmselt alustati nende pakkettide lõhkumisega, millel üldse müüki polnud.

Kui anti teada, et riik lubab 20k inimest raja äärde, siis oleks võinud teha tavalise rallivaatamise pileti. Küll need inimesed oleks ära hajunud terve raja peale. Ja lisaks oleks võinud teha need pealtvaatamise alad eraldi tasu eest. A la "Metsamehe" pilet 55€ ja kui tahad minna Alaküla hüppele, Service, poodium, finiš jne alad, siis igaüks +5€. Ja need oleks siis müüdud mingi hulgani täis (a la 1500 piletit). Usun, et sellise lahendusega oleks müük läinud paremini.
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Pärtel »

Tegelikult Aava ja Co on aastaid näidanud, kuidas tõsiselt hästi korraldada rallit, võib-olla isegi maailma parimat rallit. ERC-st kuni WRC promotsioonini (ERC-dest varasemaid ma ei tea, pole käinud), see võis olla vabalt maailma parim ralli. Eriti, kui käisin Poola ja Saksa WRC rallidel kohapeal, siis oli aru saada, et Eestis osatakse. Tahaks loota, et tänavu saadakse aru, et see aedikupilet ei ole siiski nii hea kui neile endile tundub ja et pärast koroonajama hakatakse taas korraldama seda maailma parimat rallit, kus aedikupiletitele kohta pole.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Kolin »

Pärtel wrote: Fri Jul 02, 2021 11:28 pm Tegelikult Aava ja Co on aastaid näidanud, kuidas tõsiselt hästi korraldada rallit, võib-olla isegi maailma parimat rallit. ERC-st kuni WRC promotsioonini (ERC-dest varasemaid ma ei tea, pole käinud), see võis olla vabalt maailma parim ralli. Eriti, kui käisin Poola ja Saksa WRC rallidel kohapeal, siis oli aru saada, et Eestis osatakse. Tahaks loota, et tänavu saadakse aru, et see aedikupilet ei ole siiski nii hea kui neile endile tundub ja et pärast koroonajama hakatakse taas korraldama seda maailma parimat rallit, kus aedikupiletitele kohta pole.
See aedikute jama muudetakse siis alles ära kui ned peaksid pileti müügil hävima. Kuigi MM toodi koju kätte siis no süda ei kutsu maksma 79€, et kusagil puuris istuda. Kuigi olen kõigil ralli estoniatel käinud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by calderon »

Kolin wrote: Sat Jul 03, 2021 8:53 am See aedikute jama muudetakse siis alles ära kui ned peaksid pileti müügil hävima. Kuigi MM toodi koju kätte siis no süda ei kutsu maksma 79€, et kusagil puuris istuda. Kuigi olen kõigil ralli estoniatel käinud.
Ka kõikidel käinud ja ainult metsas ja nii jääbki ja nii ka see aasta. Aga seni kuni on aedikud ei osta ühtegi passi
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by GC »

Mina ja mitu sõpra ostsime passi, et anda oma väike panus WRC RE-le!
Kas me raja äärde jõuame, pole kindel, sest oleme ka meie vanakooli pealtvaatajad...
Aga väga lähedal oleme ja hästi ennast kindlasti tunneme...
Ärge unustage, et mis iganes seadmest või metsavahelt ralli jälgimiseks peab see ikkagi reaalselt toimuma!
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 964
Joined: Fri Jun 02, 2006 9:26 am
Location: Tartu

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by marko1509 »

Tore, et nii vähe tõsiseid fänne tuleb. Mul ja sõpradel aedikutes kohe rohkem ruumi. Ehk meenutab isegi metsa.
Hoolduspargis jalutame ka kahe aia vahel. Aga õiged fännid ju muidu käisid ikka läbi autode.
Rohkem sallivust foorumlased. Erinevalt teistest rallidest, meil saab raja äärde ja hooldusesse. Pole kindel kas soomes või mujal ikka saab...
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7033
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by snakeplissken »

Soomes saad ise vabalt kohta valida, ei ole mingeid aedikuid.
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by markol »

marko1509 wrote: Mon Jul 05, 2021 11:37 am Tore, et nii vähe tõsiseid fänne tuleb. Mul ja sõpradel aedikutes kohe rohkem ruumi. Ehk meenutab isegi metsa.
Hoolduspargis jalutame ka kahe aia vahel. Aga õiged fännid ju muidu käisid ikka läbi autode.
Rohkem sallivust foorumlased. Erinevalt teistest rallidest, meil saab raja äärde ja hooldusesse. Pole kindel kas soomes või mujal ikka saab...
Kuidas sa hooldusalasse pääsed? Ainuke info selle kohta mis mina leidsin, on osta neljapäevaks pilet avamisele, mida mingil põhjusel nimetatakse päevapassiks, sellega saad ka hooldusalas jalutada. Aga kuna üks pass juba ostetud siis rohkem ei saa. Mujalt ma infot ei leia, et saaks rajaäärse passiga servisesse. Päevapassi mõiste kui selline, on neil ikka lappama läinud. Igatahes tõotab tulla kuidagi igavalt lahjas see üritus, 49 masinat ja 3 punkti päevas. Päeva lõpuks neid veel vähemaks jäänud. Mis selle ülejäänud ajaga peale hakatakse, soovitage seltskonnamänge!
kristo211
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 3
Joined: Sat Oct 12, 2013 10:55 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by kristo211 »

markol wrote: Mon Jul 05, 2021 3:06 pm
marko1509 wrote: Mon Jul 05, 2021 11:37 am Tore, et nii vähe tõsiseid fänne tuleb. Mul ja sõpradel aedikutes kohe rohkem ruumi. Ehk meenutab isegi metsa.
Hoolduspargis jalutame ka kahe aia vahel. Aga õiged fännid ju muidu käisid ikka läbi autode.
Rohkem sallivust foorumlased. Erinevalt teistest rallidest, meil saab raja äärde ja hooldusesse. Pole kindel kas soomes või mujal ikka saab...
Kuidas sa hooldusalasse pääsed? Ainuke info selle kohta mis mina leidsin, on osta neljapäevaks pilet avamisele, mida mingil põhjusel nimetatakse päevapassiks, sellega saad ka hooldusalas jalutada. Aga kuna üks pass juba ostetud siis rohkem ei saa. Mujalt ma infot ei leia, et saaks rajaäärse passiga servisesse. Päevapassi mõiste kui selline, on neil ikka lappama läinud. Igatahes tõotab tulla kuidagi igavalt lahjas see üritus, 49 masinat ja 3 punkti päevas. Päeva lõpuks neid veel vähemaks jäänud. Mis selle ülejäänud ajaga peale hakatakse, soovitage seltskonnamänge!
Seitsmel erineval rallipassil on hoolduse külastus sees.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by GC »

kristo211 wrote: Mon Jul 05, 2021 5:42 pm
markol wrote: Mon Jul 05, 2021 3:06 pm
marko1509 wrote: Mon Jul 05, 2021 11:37 am Tore, et nii vähe tõsiseid fänne tuleb. Mul ja sõpradel aedikutes kohe rohkem ruumi. Ehk meenutab isegi metsa.
Hoolduspargis jalutame ka kahe aia vahel. Aga õiged fännid ju muidu käisid ikka läbi autode.
Rohkem sallivust foorumlased. Erinevalt teistest rallidest, meil saab raja äärde ja hooldusesse. Pole kindel kas soomes või mujal ikka saab...
Kuidas sa hooldusalasse pääsed? Ainuke info selle kohta mis mina leidsin, on osta neljapäevaks pilet avamisele, mida mingil põhjusel nimetatakse päevapassiks, sellega saad ka hooldusalas jalutada. Aga kuna üks pass juba ostetud siis rohkem ei saa. Mujalt ma infot ei leia, et saaks rajaäärse passiga servisesse. Päevapassi mõiste kui selline, on neil ikka lappama läinud. Igatahes tõotab tulla kuidagi igavalt lahjas see üritus, 49 masinat ja 3 punkti päevas. Päeva lõpuks neid veel vähemaks jäänud. Mis selle ülejäänud ajaga peale hakatakse, soovitage seltskonnamänge!
Seitsmel erineval rallipassil on hoolduse külastus sees.
Võin ka eksida, aga minu meelest neid serviseid alguses pakettides polnud!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by MadMax »

GC wrote: Tue Jul 06, 2021 7:34 am Võin ka eksida, aga minu meelest neid serviseid alguses pakettides polnud!
Mu arust ka tuli see hiljem. Esimest korda rääkisid nad sellest vist 21. juunil olnud suurel pressikal, et nad on nüüd esimene ralli pärast eelmise aasta Mehhikot, kus pealtvaatajad on lubatud hooldusalasse.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11799
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by viplala »

Kas oleks vaja rallli eraldi kommenteerimise teemat? Või jätkatakse siin?
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1081
Joined: Sun Jan 22, 2006 10:42 am
Location: Tallinn

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Mistral »

viplala wrote: Mon Jul 12, 2021 10:13 am Kas oleks vaja rallli eraldi kommenteerimise teemat? Või jätkatakse siin?
Tee ikka eraldi teema, nii nagu eelmine kord kõik päevad ühes! Thx
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 921
Joined: Sun Dec 21, 2003 8:23 pm

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by Oliverk »

Urmo rallil käigu nii igavaks teinud, et mingit ettevalmistust tegema ei pea. Nagu rallikrossile läheks. Pole viitsinud isegi katsekaarte vaadata.
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2317
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: WRC Rally Estonia 2021

Post by skahar »

Kui "metsa alla" minna, siis on ju suht põnev...

Sai mõned katsed läbi sõidetud ja mõned uued lõigud on suht-koht kihvtid, nt. selle Veski katse algus Raanitsast (läheb läbi eramaa/tee) on väga kihvt.
Pasamäele pole küll vist vaja end pressida, see koht on lageraiutud ja "maha lihvitud".

Hauka-Mügra katsel on uuel lõigul päris vahvad kohad, trampliinidele vist ei lasta ligi ma usun, kuigi neid oleks vahva vaadata.

Arula katse lõpp peaks ka esmakordne olema, tasub minna.

Sissejuhatusel (Shakedownil) siis need Sulaoja hüpped sees, saab ka põnev olema-kahju, et see aind katsena sees pole see aasta.
AutoralliSuurSõber
Post Reply