Croatia Rally 2021 DAY_3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Pärtel »

https://sport.postimees.ee/7233683/horv ... 1616856706

Ogier ei tohi nüüd 6 kuud Horvaatias autot juhtida ja sai veel lisaks 1050 eurot trahvi Horvaatia politseilt. Tema jaoks on see 1050 eurot kommiraha, aga arvestades, et politsei määras selle trahvi ikkagi talle kui tavaliiklejale ja et Horvaatia keskmine netokuupalk on 905 eurot, on see trahv päris krõbe.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas kajakas1 »

ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 21:05 Kas sa oled mõistnud foorumi olemust kui sellist, et sa tuleb siin prääksuma selles osas kui teised mingis ralli teemas arvamust avaldavad?

Mida sa soovid siit saada? Et inimesed alati sinu arvamusega nõus oleksid ja igas olukorras kiidaksid Ogierile takka?

Just selliste kajakate tõttu, kes siin käivad ainult kisamas ja enda ülimat tarkust kuulutamas see foorum välja surebki, sest enamus ei viitsi minu kombel sinusuguste lollidega vaielda.

Ja noh ... see, et sa aru ei saa, et see 5000€ karistus ei ole ainult rahas kinni ja jätkuvalt õigustad seda käitumist (isegi kui Ogier ise saab aru, et käitus valesti) tõestab ikka ilmekalt, et tegu on rullnokaga, kes arvab, et teatud inimestele (sealhulgas ta ise) on liikluses rohkem lubatud kui teistele.
Küsimus kodanik Elvis Pu'le? Mis on su probleem, et sa teist inimest foorumis sõimama hakkad? Kas mina olen sinus suhtes samaga vastanud?
Sa oled liitunud foorumiga 14a hiljem kui mina ja hakkad halama, et minusuguste pärast sureb foorum välja ja selgitama foorumi mõtelt. SIC! Selle 17a jooksul ei ole mul siin ühegi tegelasega konflikti tekkinud, mis mu postide ajaloost kergelt näha. Mõtle nüüd natuke, mis on sinu enda probleem ja kompleks, et minu suunal selliseid väljendeid kasutades ennast välja pead elama.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

kajakas1 kirjutas: 06 Mai 2021, 15:45
ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 21:05 Kas sa oled mõistnud foorumi olemust kui sellist, et sa tuleb siin prääksuma selles osas kui teised mingis ralli teemas arvamust avaldavad?

Mida sa soovid siit saada? Et inimesed alati sinu arvamusega nõus oleksid ja igas olukorras kiidaksid Ogierile takka?

Just selliste kajakate tõttu, kes siin käivad ainult kisamas ja enda ülimat tarkust kuulutamas see foorum välja surebki, sest enamus ei viitsi minu kombel sinusuguste lollidega vaielda.

Ja noh ... see, et sa aru ei saa, et see 5000€ karistus ei ole ainult rahas kinni ja jätkuvalt õigustad seda käitumist (isegi kui Ogier ise saab aru, et käitus valesti) tõestab ikka ilmekalt, et tegu on rullnokaga, kes arvab, et teatud inimestele (sealhulgas ta ise) on liikluses rohkem lubatud kui teistele.
Küsimus kodanik Elvis Pu'le? Mis on su probleem, et sa teist inimest foorumis sõimama hakkad? Kas mina olen sinus suhtes samaga vastanud?
Sa oled liitunud foorumiga 14a hiljem kui mina ja hakkad halama, et minusuguste pärast sureb foorum välja ja selgitama foorumi mõtelt. SIC! Selle 17a jooksul ei ole mul siin ühegi tegelasega konflikti tekkinud, mis mu postide ajaloost kergelt näha. Mõtle nüüd natuke, mis on sinu enda probleem ja kompleks, et minu suunal selliseid väljendeid kasutades ennast välja pead elama.
kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:12 Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

ElvisP kirjutas: 06 Mai 2021, 23:59
kajakas1 kirjutas: 06 Mai 2021, 15:45
ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 21:05 Kas sa oled mõistnud foorumi olemust kui sellist, et sa tuleb siin prääksuma selles osas kui teised mingis ralli teemas arvamust avaldavad?

Mida sa soovid siit saada? Et inimesed alati sinu arvamusega nõus oleksid ja igas olukorras kiidaksid Ogierile takka?

Just selliste kajakate tõttu, kes siin käivad ainult kisamas ja enda ülimat tarkust kuulutamas see foorum välja surebki, sest enamus ei viitsi minu kombel sinusuguste lollidega vaielda.

Ja noh ... see, et sa aru ei saa, et see 5000€ karistus ei ole ainult rahas kinni ja jätkuvalt õigustad seda käitumist (isegi kui Ogier ise saab aru, et käitus valesti) tõestab ikka ilmekalt, et tegu on rullnokaga, kes arvab, et teatud inimestele (sealhulgas ta ise) on liikluses rohkem lubatud kui teistele.
Küsimus kodanik Elvis Pu'le? Mis on su probleem, et sa teist inimest foorumis sõimama hakkad? Kas mina olen sinus suhtes samaga vastanud?
Sa oled liitunud foorumiga 14a hiljem kui mina ja hakkad halama, et minusuguste pärast sureb foorum välja ja selgitama foorumi mõtelt. SIC! Selle 17a jooksul ei ole mul siin ühegi tegelasega konflikti tekkinud, mis mu postide ajaloost kergelt näha. Mõtle nüüd natuke, mis on sinu enda probleem ja kompleks, et minu suunal selliseid väljendeid kasutades ennast välja pead elama.
kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:12 Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
Ma vabandan, aga mulle ei meeldi sinusugused "isad", kes lambist tulevad ülbama ja rääkima mingist "sae käima tõmbamisest". Ilmselgelt on sama suhtumine sul ka praegu, sest kõige kõvem argument on "vaata millal ma juba foorumisse registreerisin".

Lisaks on päris piinlik, et mees pole 2 nädalaga teemast üle saanud kuni sinnamaani välja, et pidi mulle PMi saatma oma foorumi postitusest, et see mitte mingil juhul tähelepanuta ei jääks.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Lithium »

Vana hea draama jälle lahti. Eks siin on läbi aastate kana kitkutud ikka ja jälle tulevad uued ja kitkuvad neid samu kanu edasi. Tegelikult võiks lihtsalt paljud asjad välja ütlemata jätta, kõik oleme siiskit ju rallifännid, kõik omamoodi.
Söörlöne!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas viplala »

Ja siis imestate, et miks rahvas foorumit väldib, kui rallipäeva teemas käib üksteise kallal närimine. Palju õnne teile!
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Crapmaster »

viplala kirjutas: 07 Mai 2021, 08:10 Ja siis imestate, et miks rahvas foorumit väldib, kui rallipäeva teemas käib üksteise kallal närimine. Palju õnne teile!
+1
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Kolin »

Rohkem sallivust härrased ja mehe hakatised.
Vähemalt on näha, et foorum elab. Anna aga üks kont ette ja siis järatakse seda veel mitu nädalat.
Lihtsalt ei mõista kuidas üks tegelane suudab pea kogu foorumi rahvaga konfliti minna. See on müstika
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

Kolin kirjutas: 09 Mai 2021, 09:36 Rohkem sallivust härrased ja mehe hakatised.
Vähemalt on näha, et foorum elab. Anna aga üks kont ette ja siis järatakse seda veel mitu nädalat.
Lihtsalt ei mõista kuidas üks tegelane suudab pea kogu foorumi rahvaga konfliti minna. See on müstika
Hea, Kolin, tõestust selle kohta, mis sinu kõrvade vahel toimub (või kui täpsem olla "ei toimu") on mul PM-ides piisavalt aga ma ei hakka seda siin uuesti välja tooma, et sul liiga piinlik ei oleks.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Kolin »

ElvisP kirjutas: 11 Mai 2021, 00:31
Kolin kirjutas: 09 Mai 2021, 09:36 Rohkem sallivust härrased ja mehe hakatised.
Vähemalt on näha, et foorum elab. Anna aga üks kont ette ja siis järatakse seda veel mitu nädalat.
Lihtsalt ei mõista kuidas üks tegelane suudab pea kogu foorumi rahvaga konfliti minna. See on müstika
Hea, Kolin, tõestust selle kohta, mis sinu kõrvade vahel toimub (või kui täpsem olla "ei toimu") on mul PM-ides piisavalt aga ma ei hakka seda siin uuesti välja tooma, et sul liiga piinlik ei oleks.
Mida sa nüüd ajad? Kes sulle lusikat pakkus, et pudrukausi juurde tulid. Mine sinna tagasi kust sa siia ilmusid. Aga kohe näha, et tundsid ennast puudutatuna.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas soca »

Kolin kirjutas: 09 Mai 2021, 09:36 Rohkem sallivust härrased ja mehe hakatised.
Kolin kirjutas: 11 Mai 2021, 13:49

Mida sa nüüd ajad? Kes sulle lusikat pakkus, et pudrukausi juurde tulid. Mine sinna tagasi kust sa siia ilmusid. Aga kohe näha, et tundsid ennast puudutatuna.
:lol:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

Kuna kodanik, Kolin, on rallifoorumi adminniks saamisest nii õhku täis siis ma teistele foorumi kasutajatele hoiatuseks postitan print screeni tema poolt mulle saadetud PM-ist. Tehke sellest omad järeldused ... minu järeldus on igatahes see, et Kolini nägemus rallifoorumist on teiste kasutajate kallal mölisemine ja kui seda vaikides ei aktsepteerita, siis on järgmine samm hoiatamine ... millele ilmselt järgneb bänn. Kahju, et mõne mehe päris maailm on nii väike ja armetu, et ainus koht, kus ta oma võimu suudab näidata on internetifoorum.

Pilt
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

soca kirjutas: 11 Mai 2021, 14:09
Kolin kirjutas: 09 Mai 2021, 09:36 Rohkem sallivust härrased ja mehe hakatised.
Kolin kirjutas: 11 Mai 2021, 13:49

Mida sa nüüd ajad? Kes sulle lusikat pakkus, et pudrukausi juurde tulid. Mine sinna tagasi kust sa siia ilmusid. Aga kohe näha, et tundsid ennast puudutatuna.
:lol:
Ma olen kindel, et Hitler rääkis ka päevad läbi kõigile, kes kuulata viitsisid, sallivusest.
Indrek
----
----
Postitusi: 154
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 20
Meeldimisi saanud: 5

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Indrek »

ElvisP kirjutas: 11 Mai 2021, 23:47
soca kirjutas: 11 Mai 2021, 14:09
Kolin kirjutas: 09 Mai 2021, 09:36 Rohkem sallivust härrased ja mehe hakatised.
:lol:
Ma olen kindel, et Hitler rääkis ka päevad läbi kõigile, kes kuulata viitsisid, sallivusest.
Äkki aitab juba? Nagu mingi lasteaed siin.
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Pints »

Pilt
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas calderon »

Ega fb rallirahva grupis teistmoodi ei ole, käib ka seal vahepeal sama jama. EI tea kas samad näod saevad mõlemas kohas
Indrek
----
----
Postitusi: 154
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 20
Meeldimisi saanud: 5

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Indrek »

calderon kirjutas: 12 Mai 2021, 17:55 Ega fb rallirahva grupis teistmoodi ei ole, käib ka seal vahepeal sama jama. EI tea kas samad näod saevad mõlemas kohas.
Vahe on selles, et rallirahva grupis kutsuvad adminnid sellised kasutajad korrale ja kui see ei aita siis eemaldatakse grupist. Grupi esimene reegel on, et ei mingit vihakõnet ega solvamisi. ........ ja korduvad rikkujad eemaldatakse grupist.

Rallirahva adminnid näevad tõsist vaeva selliste vihakõnelejatega ja väga paljud neist, kaasa arvatud mina, on saanud ähvardavaid kirju, kuna julgesime nad eemaldada grupist. Hetkel tundub et asi on rallirahva grupis juba enam-vähem, aga siin kahjuks sellised kogenud liikmed sõimavad endiselt üksteist. Miks seda vaja on? Ise juba suured mehed aga käituvad nagu lasteaia lapsed liivakastis.

Aga sinu mõte, et mõlemas kohas saevad samad inimesed... Täitsa võimalik :D
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32
Asukoht: Tallinn

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Eraisik »

see facebook "rallirahva grupp" on täiesti mõttetu. Eriti selle haldamine.
Kustutakse asjalikke postitusi koos kommentaaridega selleks et oma lehekülje artikleid upitada kui sisu kuidagigi kattub.
Sellest grupist ammu loobunud.
Asjalik arutelu ammu mujal.
Vasta