Croatia Rally 2021 DAY_3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas MadMax »

Ogierile ilmselt karistust ei järgne. Tuleb välja, et see politseinik, kes teda takistada üritas, ei olnud teadlik, et Ogieril on luba minna.

RV foorumist: Croatian media reports that Ogier DID have police approval for leaving the place of car accident. That policeman who tried to stop him wasn't aware of that. They agreed to take action on Ogier after the rally.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Kolin »

Ma ütlesin juba eelmine hooaeg, et tänak selle hyundaiga korjab mõned võidud aga tiitlist näeb vaid märga unenagu. Fakt on see, et see tank ei sobi talle. Järgmiseks aastaks peaks tänak sealt hyundaist võimalikult kaugela ja kiiresti ära jooksama kui tahab veel kunagi tiitli eest võidelda. Ning selleks on üks variant.(Toyota). Nüüd kus Latvala on ees otses võiks see täiesti mõeldav olla.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas domaza »

MadMax kirjutas: 25 Apr 2021, 14:32
domaza kirjutas: 25 Apr 2021, 14:28 asi lihtsam natuke - enne rallit olid nad viigis :)
Mida sa sellega öelda tahad? :D
Et enne Horvaatiat olid punktid viigis OGI vs EVA
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas hull »

MadMax kirjutas: 25 Apr 2021, 15:02 Ogierile ilmselt karistust ei järgne. Tuleb välja, et see politseinik, kes teda takistada üritas, ei olnud teadlik, et Ogieril on luba minna.

RV foorumist: Croatian media reports that Ogier DID have police approval for leaving the place of car accident. That policeman who tried to stop him wasn't aware of that. They agreed to take action on Ogier after the rally.
Ehk siis mu varasem mõte ja väide ei olnudki ju nii utoopilised , et see kes takistas, temani ei olnud info jõudnud :)
Seal kus lõppeb asfalt....
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Lithium »

Otilt peaga sõit rallilt, kui ei tule siis pole vaja ka suruma hakata, pigem siit need 13 punkti kui 0. Järgmisel rallil teeme maksimumi.
Söörlöne!
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas kajakas1 »

Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:12 Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
Rullnokk kaitseb rullnokka?
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas: 25 Apr 2021, 15:04 Ma ütlesin juba eelmine hooaeg, et tänak selle hyundaiga korjab mõned võidud aga tiitlist näeb vaid märga unenagu. Fakt on see, et see tank ei sobi talle. Järgmiseks aastaks peaks tänak sealt hyundaist võimalikult kaugela ja kiiresti ära jooksama kui tahab veel kunagi tiitli eest võidelda. Ning selleks on üks variant.(Toyota). Nüüd kus Latvala on ees otses võiks see täiesti mõeldav olla.
Vaadaka asja positiivsest küljest. Peale Montet oli vahe Ogieriga 30 punkti. Peale kolmandat etappi 21 punkti. Progress ju olemas. Kui samamoodi järge ajada, siis peale kuuendat etappi on vahe 10 punkti, peale üheksandat etappi on seis nullis ja peale 12 etappi juba Ott 10-ne punktiga peal...pole ju hirmus. :D
miro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas miro »

hull kirjutas: 25 Apr 2021, 15:57
Ehk siis mu varasem mõte ja väide ei olnudki ju nii utoopilised , et see kes takistas, temani ei olnud info jõudnud :)
:D Hea on järgi ikka targutada eks. Aga nagu ütlesin ka, et Horvaatia eripära ja sealt politsei talitab ilmselt kohati endiselt nagu jumal juhatab.

Meedias jäi olukord sitamaiguga, videode järgi. Aga Ogier tõestas miks ta on mitmekordne maailmameister ja näitas kui suur on endiselt võidutahe.
Ogier on loom.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas kajakas1 »

ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 17:24
kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:12 Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
Rullnokk kaitseb rullnokka?
Ah mine puhka jalga. Sina ei tule ütlema siin Foorumis, kes mina olen. Tuled ütled mulle homme otse, et ma olen rullnokk või siin Foorumis ainult esined? Kui sa rullnokka otsid siis see kõvatav buumerivend seal videos on parim näide.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Casecas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 256
Liitunud: 15 Jaan 2009, 21:02
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Casecas »

kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:36
ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 17:24
kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:12 Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
Rullnokk kaitseb rullnokka?
Ah mine puhka jalga. Sina ei tule ütlema siin Foorumis, kes mina olen. Tuled ütled mulle homme otse, et ma olen rullnokk või siin Foorumis ainult esined? Kui sa rullnokka otsid siis see kõvatav buumerivend seal videos on parim näide.
Kas mitte targem ei pidanud järele andma?
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:36
ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 17:24
kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:12 Kus nüüd elvised ja tegelased on sae käima tõmmanud Ogieri intsidendi osas. See kiirendav dressidega kohalik buumerijorss ja ülereageerivad Balkani ametnikud ei tule üldse teemaks. Ogier on kunn ja nii jääb. PS tõestas seda taaskord.
Rullnokk kaitseb rullnokka?
Ah mine puhka jalga. Sina ei tule ütlema siin Foorumis, kes mina olen. Tuled ütled mulle homme otse, et ma olen rullnokk või siin Foorumis ainult esined? Kui sa rullnokka otsid siis see kõvatav buumerivend seal videos on parim näide.
Su vastus vastas mu küsimusele. Tänud!
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 7

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas CTR »

Pilt
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas Kolin »

Selle teemaga siis lõpp. Ogi sai 5000€ trahvi ja tingimisi peab etapi vahele jätma kui asi veel kordub
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas kajakas1 »

ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 19:13
kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 17:36
ElvisP kirjutas: 25 Apr 2021, 17:24

Rullnokk kaitseb rullnokka?
Ah mine puhka jalga. Sina ei tule ütlema siin Foorumis, kes mina olen. Tuled ütled mulle homme otse, et ma olen rullnokk või siin Foorumis ainult esined? Kui sa rullnokka otsid siis see kõvatav buumerivend seal videos on parim näide.
Su vastus vastas mu küsimusele. Tänud!
Kui sa oled tõsine rallifänn, siis võiks seitsmekordse maailmameistri vastu natuke respekti olla, mitte selle intsidendi pärast siin pool päeva nutta ja teisi foorumlasi anonüümselt sõimata. Aga see on sinu tase.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 20:41
Kui sa oled tõsine rallifänn, siis võiks seitsmekordse maailmameistri vastu natuke respekti olla, mitte selle intsidendi pärast siin pool päeva nutta ja teisi foorumlasi anonüümselt sõimata. Aga see on sinu tase.
Sa oled kirjaoskamatu või lihtsalt loll nagu lauajalg. Sina olid see, kes tuli nokkima. Ma pole Ogieri kui rallisõitja vastu kunagi respekti kaotanud. Aga inimesena polnud see käitumine ok ... seda tõestab ka saadud karistus. Keegi muidugi ei eelda, et sinusugune sellest aru saaks.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas kajakas1 »

Just nimelt inimlik see käitumine oligi. Mehed teevad seal oma tööd ja on pidevalt suure pinge all adrenaliin üleval.

Mis karistuse ta sai siis? 5000 Euri mega karistus. Oleks sinna targutama jäänud nende horvaatidega oleks võinud rallivõidust ilma jääda?

P.S. Kas sul on mingi suur kompleks muidu, et sa Foorumis teisi lollideks ja rullnokkadeks sõimad? Kas see tõstab su ego kuidagi?
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas ElvisP »

kajakas1 kirjutas: 25 Apr 2021, 20:55 Just nimelt inimlik see käitumine oligi. Mehed teevad seal oma tööd ja on pidevalt suure pinge all adrenaliin üleval.

Mis karistuse ta sai siis? 5000 Euri mega karistus. Oleks sinna targutama jäänud nende horvaatidega oleks võinud rallivõidust ilma jääda?

P.S. Kas sul on mingi suur kompleks muidu, et sa Foorumis teisi lollideks ja rullnokkadeks sõimad? Kas see tõstab su ego kuidagi?
Kas sa oled mõistnud foorumi olemust kui sellist, et sa tuleb siin prääksuma selles osas kui teised mingis ralli teemas arvamust avaldavad?

Mida sa soovid siit saada? Et inimesed alati sinu arvamusega nõus oleksid ja igas olukorras kiidaksid Ogierile takka?

Just selliste kajakate tõttu, kes siin käivad ainult kisamas ja enda ülimat tarkust kuulutamas see foorum välja surebki, sest enamus ei viitsi minu kombel sinusuguste lollidega vaielda.

Ja noh ... see, et sa aru ei saa, et see 5000€ karistus ei ole ainult rahas kinni ja jätkuvalt õigustad seda käitumist (isegi kui Ogier ise saab aru, et käitus valesti) tõestab ikka ilmekalt, et tegu on rullnokaga, kes arvab, et teatud inimestele (sealhulgas ta ise) on liikluses rohkem lubatud kui teistele.
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas MadMax »

https://www.youtube.com/watch?v=Hqbcm-DYpuI

Õnnetus erinevatest kaameranurkadest
hirxer
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 19 Jaan 2017, 22:47
Meeldimisi saanud: 2

Re: Croatia Rally 2021 DAY_3

Postitus Postitas hirxer »

Natukene õli tulle veel - https://youtu.be/mJ1i7nKuEeo
Vasta