WRC ülekanne Eesti telekanalitel

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

tsiteerides rally.ee-d"Sel pühapäeval avanes televaatajal esmakordselt näha otsepilti autoralli MM-etapilt. Taas oli mängus Kanal 2 käsi, kelle senist tegevust ralli kajastamisel võib pidada igati kiidusõnu väärivaks."
no ma ei tea kas olen mina loll või on nemad kas ei olnud mitte 2 aastat tagasi Neste rally mm etapi viimaselt kiiruskatselt otseülekanne??????????endale küll meenub midagi sellist.....
alex

Postitus Postitas alex »

Sparco kirjutas:tsiteerides rally.ee-d"Sel pühapäeval avanes televaatajal esmakordselt näha otsepilti autoralli MM-etapilt. Taas oli mängus Kanal 2 käsi, kelle senist tegevust ralli kajastamisel võib pidada igati kiidusõnu väärivaks."
no ma ei tea kas olen mina loll või on nemad kas ei olnud mitte 2 aastat tagasi Neste rally mm etapi viimaselt kiiruskatselt otseülekanne??????????endale küll meenub midagi sellist.....
Kui nüüd hästi järele mõelda, siis vist oli jah, aga samas soome ülekanne oli .... lihtsalt üks ülekanne, samas kui eilne saade oli ehk katsetus millekski suuremaks järgmisel hooajal.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

K2 pole küll minuteada live katset enne näidanud? YLE näitas mõni aasta tagasi viimast katset live, kus ka Nurmsalu veel lõpetas jne..
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

ei olegi K2: Sel pühapäeval avanes televaatajal esmakordselt näha otsepilti autoralli MM-etapilt.televaataja võib ju soomes ka olla seega ikkagi viga ju
Toomas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Veebr 2003, 21:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Toomas »

VWman kirjutas:Üldiselt..mina ei leidund küll otseülekandes mingit võlu enda jaoks ..
Ma just nii resoluutselt ei väljenduks, aga ikkagi. Võib-olla on asi lihtsalt selles, et oodanuks samalaadse teostusega saadet, nagu on õhtused kokkuvõtted. Need on küll minumeelest tippkvaliteediga teosed, kus pilt, graafika, montaaz, vaheklipid, tunnusmuusika!, saatepea (või kuidas iganes seda sissejuhatust nimetatakse) on otse kümnesse. Arvan mina kui televaataja. Aga mõni tv inimene võiks valgustada tehnilist poolt, ilmselt on ralliülekanne keerukam kui suusatamise oma? kuigi põhimõtteliselt ju sarnased.
Toomas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Veebr 2003, 21:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Toomas »

Aga isand Suuderi vabandus reklaamipausi kohta oli hea - "ega meie siin selles süüdi ei ole". A kes seda reklaami siis tellis, televaatajad või? :) Ei maksa siin ennast niimoodi tööandjast distantseerida! :wink: Ega ilma reklaamita ikka ei saa.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kuidas ülekandetootjad siis selle aasta plaane peavad? Kas on lubatud pooltel etappidel otseülekannet või kas tuleb ühtegi? Igal juhul Briti etapi saade oli minu meelest väga hea (kuigi areneda on loomulikult veel võimalik). Tahaks loota, et saame näha ka see aasta otse rallide finisheid.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

DR on lubanud, et kolmelt etapilt tehakse viimasest katsest otseülekanne. Rohkemaks ei ole raha.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Carlos kirjutas:DR on lubanud, et kolmelt etapilt tehakse viimasest katsest otseülekanne. Rohkemaks ei ole raha.
Millised etapid plaanis on?
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

Avatavasti Soome ja Inglismaa neil kogemused olemas. Kolmas võiks olla mõni asfaldi ralli
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

kõik on raha taga kinni arvan mina!!
mida veel....
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Otse-ülekanne otse-ülekandeks, aga võiks siis vähemalt korralikud ülevaated päevalõpuski olla. See 25 min ikka häbematult vähe, enamvähem muud polegi, kui näidata ära kel katsel probleeme oli, seisud katsete vahel, jms.

Üks aeg tirisin ära ameeriklaste Speed TV tehtud rallikokkuvõtteid 2002'st aastast, 48 min pikkused. See oli ikka juba oluline võit, sai näidata pilti korralikult enmvähem kõikde liidrite sõidust kõikidel katsetel, lisaks veel pea iga katse kohta üks veidi pikem on-board lõik. Päris nauditav oli - mõtlema pani küll, et miks euroopasse sellist pilti ei toodeta.
o0tt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 178
Liitunud: 28 Dets 2003, 23:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas o0tt »

äkki oskad öelda kust sa selle tirisid.
tyyp
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 01 Mär 2003, 08:03

Postitus Postitas tyyp »

Vaatasin täna Kanal2 kava ja avastasin, et päevalõpu kokkuvõtteid ei olegi, on see ajutine või ma eksisin, koduleheküljel on igaljuhul nii kirjas praegu, loodaks et see ni ei jää.
Kiirem, kui kunagi varem
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Samas Monte Carlo eelõhtu on kavas täiesti olemas:

21. jaanuar kell 23.55 Autoralli MM-võistlused - Monte Carlo etapi eelõhtu
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

tyyp kirjutas:Vaatasin täna Kanal2 kava ja avastasin, et päevalõpu kokkuvõtteid ei olegi, on see ajutine või ma eksisin, koduleheküljel on igaljuhul nii kirjas praegu, loodaks et see ni ei jää.
Praegusest Kanal2 kavast võb jah välja lugeda, et reedese ja laupäevase päeva kokkuvõtet Eesti telekanalilt ei näe :(

Samas ei ole asi päris lootusetu, kuna Soome YLE2 jätkab pooletunniste päeva kokkuvõtete näitamist ja seda isegi üllatavalt inimlikul ajal. Monte Carlo ralli ajal on reedene kokkuvõte kell 19:30 ja laupäeval kell 19:00. See on tubli samm edasi, võrreldes mulluste üsna öiste aegadega. Samuti peaks minu teada ka Eurosport jätkama iga päev kokkuvõtete näitamist.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

tyyp kirjutas:Vaatasin täna Kanal2 kava ja avastasin, et päevalõpu kokkuvõtteid ei olegi, on see ajutine või ma eksisin, koduleheküljel on igaljuhul nii kirjas praegu, loodaks et see ni ei jää.
Kanal 2-es on pühapäeval algusega kell 23:20 - 00:20 kõigist kolmest päevast kokkuvõte. :lol: Vist selline nagu eelmine aasta esmaspäeviti oli :?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kanal2 võiks osad laupäevased seebi taolised asjad ära jätta ja selle normaalsele ajale tuua (kokkuvõted). Mitte nii et kui tahad vaadata pead ootama kuni päev lõppeb.
"Come on, you can see more than that"
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

o0tt kirjutas:äkki oskad öelda kust sa selle tirisid.
No mina tirisin sellise prograamijupiga nagu eMule, sellega võib igast kraami leida.

Aga jube imelik, et nii populaarne asi nagu ralli on omale võitnud telekavas vaid ühe tunni enne ja ühe peale rallit. Päevakokkuvõtetest loobumine on ju laus-lollus - saaks kõvasti reklaami müüa (ka suht viletsal eetriajal)... Aru-ma-ei-saa.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Hea, et ültse näeb midagi. Kuigi jah võiks ikka iga päeva lõpus näha mis päeval toimus. Ning seda enam kui esimesel päeval juhtub midagi eriti põnevat siis peab pühapäevani ootama, et näha mis toimus.

Aga nagu ma ütlesin hea, et me seda ültse näeme
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta